Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Mumee válasza Tomdriver (#14299) üzenetére


Mumee
őstag

Nem vagyok róla meggyőződve, hogy az egyetlen értelmes "magyar" boltot kellene megint baszogatni. Értem én hogy nem így kellene működnie, de még mindig tisztességesebb, mint ami a magyar nagykereknél megy, ami ugye ezáltal minden magyar boltot érint.
Nem beszélve a gariztatásokról...

Majd ha a magyar GVH eleget húzgálja az Alza bajszát, mert nektek nem tetszik, hogy egy hiánytermékre 2 hetet kell várni és kivonulnak, akkor is majd tapsikoljunk a másfélszeres áraknak... :C

[ Szerkesztve ]

(#14302) koxx válasza Tomdriver (#14299) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem volt nagy ötlet, kinek csípte ennyire a szemét? :(((

(#14303) Tomdriver válasza koxx (#14302) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én is úgy kaptam a hírt ügyvéd ismerőstől, állítólag egyik kollégája írta.

(#14304) KAMELOT válasza Tomdriver (#14299) üzenetére


KAMELOT
titán

Ennyi erővel az összes boltot fel lehetne dobni. A vásárló dönt, ennyi. Tudod itt a vásárló is hülye mert minek vár... Lehet ebből a szemszögből is nézni. Sajnos ők sem tudják mikor jön. Logisztika is akadozik.
Amúgy meg mit vársz olyan terméktől, ami van pár db

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14305) worxland válasza Mumee (#14301) üzenetére


worxland
addikt

A törvények mindenkire vonatkoznak, akkor is, ha számunkra szimpatikusabbak a többinél. Attól meg kár félni, hogy majd dacból elhúznak. Annál jobban szeretik a pénzt.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#14306) Panky válasza Tomdriver (#14299) üzenetére


Panky
tag

Ki volt ez a zseni... Majd amikor a Nemzeti Hardverboltból vehetünk 6 éves előjegyzéssel 17x-es áron, milyen jó lesz nekünk újra a pszeudo 80-as években...

(#14307) Tomdriver válasza KAMELOT (#14304) üzenetére


Tomdriver
őstag

Úgy tudom ez valami más árucikk volt, nem kártya. Persze a lényegen nem változtat. Arró,l hogy most tényleg fel akarják e nyomni a céget vagy csak fenyegetés volt, részleteket nem tudok.

(#14308) FaTHI válasza KAMELOT (#14304) üzenetére


FaTHI
őstag

Nekem kiküldték időben a 3070-es karit az Alzások, az idióta Posta tologatta három napig, telefonáltam jobbra balra aszongya a főnök itt van mellettem holnap kivisszük itt hagyták a futárok megint :DDD

(#14309) Albigator válasza dani0904 (#14300) üzenetére


Albigator
őstag

Már pont akartam kérdezni miért ilyen meleg. De az 55% venti miatt. :D
Amúgy mi alatt nézted h stabil?
Nálam Metro Exodus és Time Spy Stress teszt vált be nagyon stabilitás vizsgálatra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14310) venom8888 válasza KAMELOT (#14295) üzenetére


venom8888
őstag

En ki is hagyom ezt a szériát ugy dontottem,cirkusz az egész. Hala istennek a 1080ti extrem em,nem 1 evre keszult. Birja az éveket. Majd uj szeriat veszrk valamikor ha megjelenik.

(#14311) dani0904 válasza Albigator (#14309) üzenetére


dani0904
tag

egyelőre csak egy fél óra cold war és egy 15-20 perc rdr2 ment eddig, több időm még nem volt rá

(#14312) Puma K válasza dani0904 (#14300) üzenetére


Puma K
veterán

Nah a GPU egymagában 320W-ot bekajál... :DDD :C

Ezek szerint a téma offos: [link] ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14313) Mumee válasza worxland (#14305) üzenetére


Mumee
őstag

Viszont ez elég kérdéses, hogy törvényellenes-e, hogy késik a kártya 2 hetet pl.
Hisz a jelenlegi helyzetben bármi okát lehet és a cseh raktárból hozzák át legtöbbször.

Illetve nincs tökéletes webshop, simán befuthat több rendelés a raktárkészlethez képest, főleg több országon keresztül ugye.
Ez pedig megtörténik a magyar boltokkal is.

(#14314) totig válasza Mumee (#14313) üzenetére


totig
tag

Ha átvételkori fizetéssel rendelek, akkor nem annyira érdekel. Ha az volt az oldalon, amikor kosárba raktam, hogy holnaputáni érkezés van és ki is fizettem online, és ezek után 2-3 hetet ül náluk a pénzem, az nem fasza. Akár Alza csinálja, akár más üzlet.

Ami Alzánál biztos nem korrekt, hogy mikori fizetés meg átvétel van a számlán. Elmúlt 5 napban egy tápot és egy XC3-at vettem át. Egyiknél 3-án késő este jött az sms+email, hogy mehetek érte, negyedikén mentem be, akkor fizettem, számlán 12.01. van. Az XC3-ról tegnap hajnalban jött sms+email értesítés, reggel mentem be, akkor fizettem, azon meg 12.04. 14 napos elállásnál ha a - ki tudja mi alapján kiállított - számlán szereplő dátumot veszik alapul, a 2-3 nap nagyon nem mindegy tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#14315) Z.o.l.o. 19


Z.o.l.o. 19
tag

Sziasztok, van itt még olyan illető akinek meghalt a rgb világítás a kártyán, egy EVGA 3080 FTW3 ulta gamingről van szó. Néztem külföldi fórumokat, van pár ember aki így járt.
Lehet meg érné hogy várjak vele mert eléggé készlet hiány van a kártyából, még így is működik, de zavaró a dolog :(
Csak a tetején az EVGA logó világít rendesen minden más halott :(

[ Szerkesztve ]

"Sose voltál, mindig vagy "

(#14316) arn válasza Z.o.l.o. 19 (#14315) üzenetére


arn
félisten

ha az is kiegett, akkor erdekelne a kartya :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14317) worxland válasza Mumee (#14313) üzenetére


worxland
addikt

Feljelentés!=ítélet.
Majd kimagyarázzák, van rá ügyvéd meg felelős menedzser. Az a cég, amelyiknek dolgozom, hetente kap ilyeneket, és még nem húzott el melegebb éghajlatokra. Legalább az ügyvédek megdolgoznak az (igencsak szép) pénzükért.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#14318) Svindl3r válasza Z.o.l.o. 19 (#14315) üzenetére


Svindl3r
csendes tag

Bárcsak egy ilyen kártyát kapnék...megspórolná nekem az RGB programból való kikapcsolását. :DD

(#14319) Rison77 válasza Z.o.l.o. 19 (#14315) üzenetére


Rison77
senior tag

Látszik azért, hogy az EVGA-ból van a legtöbb kártya használatabn :DDD Jönnek ki a hibák/problémák. Kíváncsi lennék, hogy azt a led panelt is milyen hosszú üzemidőre tervezték.

(#14320) KAMELOT válasza Tomdriver (#14307) üzenetére


KAMELOT
titán

Fel lehetne nyomni a cégeket és a nagykert is, hogy a 280k vgat 510k árulják :)

venom888: nv összes chipet a bányába nyomja, nincs logisztika stb...ja és mellesleg rohadt sok pénzt hoz, többet mintha itt árulgatnák. Én is kihagyom! 2080ti jó multira.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14321) Werkly


Werkly
őstag

Valakinek van tippje, hogy EVGA-hoz miért nem tudom a VGA számlát föltölteni? A kártyát regeltem, de amikor a föltöltés menüponthoz lépek nincs ott a serial! Ha rákattintok ismét a kártya regre ott meg már írja, hogy regelve van a termék! Akkor most mi van? Passzolom! :(

[ Szerkesztve ]

(#14322) beci43 válasza Werkly (#14321) üzenetére


beci43
senior tag

Gondolom bontottat, vagy használtat vettél. Az első tulaja beregelte...

(#14323) Werkly válasza beci43 (#14322) üzenetére


Werkly
őstag

Én regeltem be de szerintem utánna csesztem el valamit!

(#14324) pokers válasza Tomdriver (#14299) üzenetére


pokers
senior tag

Nekem még mindig se híre se hamva a 11.25.-én rendelt FTW3-nak.
Harmadszorra kapok újabb időpontot, a csomagkövetőn már kb 10x előrejelezve van, de a postának még mindig nem sikerült átadni.
Közben már azoknak is kivitte a posta, akik utánam rendelték.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, persze hogy nem mentem velük semmire.
Arra a kérdésemre, hogy hogy kaphatták már meg azok, akik később rendelték, az volt a válasz, hogy különböző raktárakból történik a kiszállítás, és ahol az enyém van, pont ott volt logisztikai csúszás.
Aham, én meg most jöttem az 5:20-assal :W :W
Szerintem egyszerűen elkavarták a csomagom, azt se tudják hol lehet...

(#14325) Tengri válasza pokers (#14324) üzenetére


Tengri
senior tag

"Aham, én meg most jöttem az 5:20-assal"
Vagy elírtad, vagy nem jól tudod:
hathúszassal

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#14326) GAbre válasza pokers (#14324) üzenetére


GAbre
veterán

Szia.
Van minden:nyomkövetésed is("A küldeményt a feladótól átvettük"),de még mindíg semmi?
Amúgy 1ütt érzek nálam is megkapta már más is rég.

Mellesleg nekem nem szimpi ftw3.Zabál,mint ökör,elvileg jobban,mint 3090.Olvastam,hogy a ledje is behalogat,overclocknál 1 tesztben írták,hogy folyamat limitbe is ütközött.xc3-hoz képest a hűtése se sokkal jobb elvileg.(1-1 fórumtárstól info 1-2 fok maximális hőmérséklettel jobb)
Relatíve azt a +10-20e-et megérheti,már ha csili-vili a vágyad,meg maximális fps.
Tengri:
Lehet még nyári időszámításba van.Vagy idősek sávjával járó busszal jár.
Vagy átrakták korábbra,a kijárási tilalom miatt :D

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#14327) makaj


makaj
csendes tag

Ha jól olvasom sokaknak sikerült Alza-tól rendelni kártyát.
Tudja valaki hogy melyik napokon kb. hány órakor szokták felrakni, ha érkezik új kártya?
Bármikor is nézem az oldalt, mindig out of stock

(#14328) GAbre válasza makaj (#14327) üzenetére


GAbre
veterán

Hétfőtől-vasárnapig.
00:01-től 23:59-ig.Akkor"szokták".

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#14329) makaj válasza GAbre (#14328) üzenetére


makaj
csendes tag

cool, ezek szerint 00:00-kor fölösleges ránénzem :DD

(#14330) Chris1983107


Chris1983107
tag

Amúgy az Alzát legutóbb már megvágta a GVH 892!! millió Ft-ra, valami Black Friday-os mutyi miatt. A vége tényleg az lesz, hogy elhúznak Magyarországról. Kár lenne értük, amúgy nekem is meglett a kártya (XC3 Ultra) múlt hét pénteken. (személyes) pedig 24-én rendeltem. Sőt, összesen most már 32 rendelésnél járok tőlük az elmúlt 3 évben, én sajnálnám, ha itt hagynának minket. :U

[ Szerkesztve ]

(#14331) pokers válasza GAbre (#14326) üzenetére


pokers
senior tag

Jól mondod, összezavart a téli-nyári időszámítás :DDD

11.28 óta van mindenem, csak kártyám nincs. Azóta a nyomkövető szerint már kilencszer nem fért fel a postás kamionra a csomagom:

Ezért mondom, hogy elkavarták valahol...

(#14332) Albigator válasza GAbre (#14326) üzenetére


Albigator
őstag

~ Azonos körülmények között, azaz fogyasztás mellett van az 9 fok különbség is kb..
3D Mark Time Spy Stress teszt képekkel reagáltam rá egy korabbi hsz-emben.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14333) KAMELOT válasza Tengri (#14325) üzenetére


KAMELOT
titán

Legjobb amikor 6 20-sal mész ki az éjszakába :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14334) GAbre válasza KAMELOT (#14333) üzenetére


GAbre
veterán

Ráadásul Maszk nélkül! :D xd :C

Albigator :
Legyen úgy,majd én is jövök xc3-al meglátjuk,hogy teljesít.
Köszönöm ujj fent,hogy nem sajnálod időt tesztelgetni. :R

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#14335) Tengri válasza KAMELOT (#14333) üzenetére


Tengri
senior tag

Bizony ám! A 80-as évek végén! 6 20-sal! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#14336) Albigator válasza GAbre (#14334) üzenetére


Albigator
őstag

Kíváncsian várom/ várjuk. :R

(#14337) warcat


warcat
veterán

319-ért Inno ichill alzán.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14338) Andor22


Andor22
aktív tag

valaki
[link] :Y

(#14339) warcat válasza warcat (#14337) üzenetére


warcat
veterán

És persze aranyáron, de elvileg szállításra készen:

EA: It's in the crate!

(#14340) GAbre válasza warcat (#14339) üzenetére


GAbre
veterán

Ez volt evgak-ra is írva.Mégis jó páran hogy jártunk :)

Avatar

(#14341) RI/OS válasza warcat (#14337) üzenetére


RI/OS
őstag

Mennyire ganéj ez az ichill?
Mert ez az ár elég jó.

(#14342) gabo423 válasza RI/OS (#14341) üzenetére


gabo423
kezdő

Probald ki nekem volt par inno egyikkel se volt baj

(#14343) Dreamie válasza warcat (#14337) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszönöm! :R Berantottam egyet, kíváncsi vagyok milyen. 😊 Ez még aránylag nem is húzós ár.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#14344) Shkiz0 válasza warcat (#14337) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez a phantom GS mennyire fos?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14345) tupacamaru válasza Andor22 (#14338) üzenetére


tupacamaru
veterán

Elvileg egyet behúztam. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14346) tupacamaru válasza RI/OS (#14341) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hűtése szerintem jobb az XC3-nál, PCB kb egy szint. Szerintem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14347) warcat


warcat
veterán

Megérkeztek a Gigák is, drágán :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14348) Chris1983107


Chris1983107
tag

Még egy fehér 3080 giga az Alzán, átvehető:
[link]

Ja még egy fekete is van: [link]

@warcat: 1 mp különbséggel posztoltuk :D

[ Szerkesztve ]

(#14349) Tengri válasza gabo423 (#14342) üzenetére


Tengri
senior tag

Egy fórumtárs garanciáztatja a 3080 ichill-jét. Rövid időn belül megadta magát neki.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#14350) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Milyen a Phantom GS srácok?

Látom batár nagy hűtés, 2.7 slot, 3x8 pin, és az egyik legmagasabb 1860 MHz boost órajel.

Ott lehet mint az FTW3 ultra?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.