Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Foglalt név válasza Atish19 (#1050) üzenetére


Foglalt név
addikt

A windows mit mutat róla? Nincs valami folyamat ami fogja az SSD pl.?

(#1052) KAMELOT válasza Atish19 (#1050) üzenetére


KAMELOT
titán

Format c: újra mindent. Ddu semmit nem ér. Utána mond mi a helyzet

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1053) lafaty80 válasza Atish19 (#1050) üzenetére


lafaty80
őstag

Vagy még formát előtt nézd meg az nvidia control-ban a vsync beállítást. Tedd off vagy fast-rá.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1054) KAMELOT válasza lafaty80 (#1053) üzenetére


KAMELOT
titán

Az is lehet. Azért jó ha a játékban állítod a grafot nem a nvidia settingsben.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1055) Atish19 válasza Foglalt név (#1051) üzenetére


Atish19
őstag

A játékok külön ssd-n vannak. Az az ssd csak erre van fenntartva semmi más nem használja.
(#1052) KAMELOT: Eddig soha nem volt gondom vele. DDU safe módban teljes takarítás, net kábel kihúz, gép újraindítás és legfrissebb driver fel. Minden kártya cserénél ezt a metódust használtam. Egyenlőre sajnos nincs lehetőségem windows újratelepítésre egy intenzív tanfolyam miatt szükségem van folyamatosan a gépre, de ha végzek vele megpróbálom.
(#1053) lafaty80: Mindenhol minden sync kikapcsolva csak a G-Sync aktív és energiaséma maximum teljesítményre állítva ezeken már túl vagyok.
Köszönöm a tippeket.

(#1056) SkyTrancer válasza Atish19 (#1055) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Azt nézd, meg hogy a tápon ne egy PCI e ről kapja az áramot hanem két külön ágon
Ez nagyon fontos, mert a legtöbb kártya nem pörög maxon ha egy ágon kapja a feszt

Egyébként írta valaki, hogy kompromisszum nélkül akar játszani
Neki írom, hogy a 2080TI lesz az amivel jelenleg fullHD-n esetleg megoldható
A legtöbb játék elmegy sima 2080-al is de van ahol a 60fpst- sem tartja
1440p ről ne is beszéljünk
Szóval vagy visszaveszel, vagy nem lesz mindig 60fps minden

(#1057) F e Z o válasza SkyTrancer (#1056) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha nincs elég delej egy kártyának el sem indul a gép. (Jelen esetben az úriembernek egy Supernova G2 750w tápja van, ami overkill ahhoz a konfighoz) Egyébként pedig FHD-ra 2080Ti-t ajánlani erős túlzás, oda bőven megteszi egy 1080(Ti) is.

(#1055) Atish19 : Win10 telepítés manapság azért nem egy időigényes dolog, mindenképpen azzal kezdenék.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#1058) Astroboy válasza SkyTrancer (#1056) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem találkoztam még olyan címmel, ahol a 2070 FHD / ultrán 100 fps alatt teljesített volna, kivéve persze ha a rendszer procilimites. :U

(#1059) SkyTrancer válasza Astroboy (#1058) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

F e Z o

Elindul a kártya egy ágon, mivel leadja ami kell neki, de olvasni lehetett már ilyet is hogy két ágon lesz 100% teljesítmény
Próbálja ki veszíteni nem fog vele semmit. Itt is prohardveren volt aki erre panaszkodott másik fórumban hogy ugyan ez volt a gondja
2 ágon megoldódott

Astroboy,

Csak full HD

Metro nálam RTX2080-al 45-50 fps-re is beesik 5GHZ en hajtott 8700k-val
Watch dogs 2 full hd-ban 30-40 fps sem ritka erdős részen
Kingdom come 40-50 fps
Assassins.Creed.Odyssey nagyjából 80-90fps, de itt is láttam már 65-70-et bizonyos helyeken
Tróger játék de mégis - ARK nem ritka a 40-50 fps

Most ezek 2070-el még ennyit sem hoznak majd

1440p-ben meghalna a kártya ezen neveken ( bizonyos pontokon )

Természetesen ezek mind maximum beállítás amiből nyilván lehet visszavenni, de a lényeg hogy mégis 99% a gpu és "kevés"

(#1060) Źşë' válasza SkyTrancer (#1059) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk fullhdben a 30-40fps nagyon alacsony egy 2080tól o.O

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1061) SkyTrancer válasza Źşë' (#1060) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

ezek csak a legrosszabb helyen legmagasabb beállításokkal, de a lényeg, hogy megesik
Final fantasy 15, és ghost recoon wildlands-os hogy ne is említsem
50-70 fps

(#1062) Atish19 válasza F e Z o (#1057) üzenetére


Atish19
őstag

Külön VGA1 és VGA2 csatlakozókról kapja a delejt. A tápot a kártyával együtt vettem EVGA Bundle-ben. Pofátlanul olcsón jutottam hozzá. Amúgy nem cseréltem volna le a régit pláne nem ekkorára :)

(#1063) KAMELOT válasza SkyTrancer (#1056) üzenetére


KAMELOT
titán

Hol nézted a teszteket az űrben. FHD 780ti Sli bőven szakít mindent és jó olcsón megúszod.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1064) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1063) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, az Sli/CF az ami totál nem éri meg.... (volt mindkettőm, szerettem....2 driver-ig és 2 játék path-ig... ) :N

(#1056) SkyTrancer
mih?! lemaradtam valamiről?!... RTX 2080-am van, 1440p-re és mindent IS visz ultárban, amivel eddig játszottam/játszok...
a 2070 kényelmesen elvan 1080p-ben... vígan... 1440p-re akkor, ha hajlandóak vagyunk kompromisszumot kötni

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1065) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1064) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen 2070 szépen el van 4K-ban is. Gta5 105fps ultra

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1066) Foglalt név válasza - = Zk = - (#1064) üzenetére


Foglalt név
addikt

Metro Exodus Ultra(nem extrém) beesik 60 alá, 2050MHz-el a 2070-en 98% kihasználtság mellett 1080p-ben.

(#1067) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1065) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az itteni videóban is annyi, de az avg neki 60.. [link]
neked 105 az avg vagy a max fps?!

(#1066) Foglalt név
más játékoknál is, vagy ez csak a Metrora jellemző?! mert az csinál nekem is érdekességeket, orosz motor.. megszoktam STALKER óta :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1068) Foglalt név válasza - = Zk = - (#1067) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem szoktam párhuzamosan több dologgal játszani, így egyelőre nem tudom megmondani. TR-ben biztos proci limit van, de mire addig jutok, elvileg lesz alatta még pár mag.

(#1069) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1067) üzenetére


KAMELOT
titán

Én 80fps alatt nem láttam. Avg 90 körül lehet.
Durva ilyeneket látni, hogy 2070-et FHD - ra használ valaki.
Arra pont elég egy 70k-s 980ti

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1070) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1069) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes.... gondolom feltornászták driverrekkel, mert mikor megjelent, nem volt ilyen combos...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1071) SkyTrancer válasza KAMELOT (#1063) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Ahogy írtam, is átlag nem ilyen vészesek az értékek, bár azért vannak nevek, ahol nem ritka
de ezek a legdurvább helyeken mért értékek
nem néztem a teszteket hanem tapasztalom
Az más kérdés, hogy ki mit "akar" látni
azt hogy nem is minden max és átlag mennyi, meg milyen értékek is láthatóak, mert akkor azt mondhatom, hogy 100fps+ minden
de azért ha jobban mögé nézünk, és meglátjuk azokat a helyeket is egyes játékokban, ahol már történik is valami és nem beltérben vagyunk ( mint ahogy egy csomó Tech csatorna szokott tesztelni ) ott már rögtön látszik, hogy azért tud izadni a kártya nem is kicsit full HD-ben
na erre írtam, hogy ha igazán kompromisszum mentességet akar valaki akkor azt csak trükközve vagy pár dolgot visszavéve fogja megtenni
de hát miért nem próbáljátok ki aki nem hiszi
Tessék felrakni a Watch dogs 2-t pl
Ne a presetet tedd ultra-ra mert az ahhoz képest amit kézzel tudsz emelni csak medium / high kb
igen told ki az extra látótávolságot 100% -ra ( alapból 0 ) minden az égbe és máris lőn világosság 2080Ti éppen 50-60 fps pl a város tetején az erdős részen, meg úgy körülötte mindenhol

Az hogy mennyire kell , vagy érdekes ez az egész más téma, lehet találni olyan beállítást hogy hibátlan legyen
de még 2060-al is
de azt nem lehet kijelenteni, hogy mindent visz maxon
ugyanis a youtube csatornák 90%-a a maxot úgy veszi hogy az egyenlő az ultra-val
Hát nem, ugyanis a max hogy ami van csúszka maxtra teszed
és itt a DXR stb-t is a legmagasabb beállításokra tolom.
Egyedül amit nem kell/érdemes, az az MSAA8xhiszen ott egy játéktól független eljárás történik, nyilván teljesítmény romlással jár

Egy szóval ez az egész csak hozzáállás kérdése, ki mit lát meg, és mit akar meglátni

(#1072) Foglalt név válasza KAMELOT (#1069) üzenetére


Foglalt név
addikt

"Arra pont elég" ez így egy kicsit általános megfogalmazás ahhoz, hogy bármi értelme legyen.
Az összes játékot úgy kezdem, hogy kb. 2 órát molyolok a grafikus beállításokkal. (ezért volt üdítő a konzol, mikor kipróbáltam :DDD ) Metro-ban a 4k kérdés nélkül felejtős volt, egy darabig bíztam benne, hogy 1440p működhet, mert az első csatornában 90fps körül volt(4k 60Hz, 1440p 120Hz, 1080p 120Hz közül tudok választani a kijelző miatt). Aztán nulla fölé nőtt a látótávolság és valahonnan beszűrődött egy fénysugár és vége volt a mókának. FullHD-ban tud tartani 90 körüli fps-t és csak néha esik 60 alá.
980ti-vel is biztos megy ezen a felbontáson, csak más beállításokkal.

(#1073) Semin válasza SkyTrancer (#1071) üzenetére


Semin
senior tag

Sőőőt... .ini fileokban még át tudsz írni pár dolgot, és akkor lesz az igazi a graf. :C vaaagy ott a DSR és máris lehet 4k-ról lescalelt képet nézni fullhd-n. :Y

Na ne bohóckodjunk már..... :W
Az ULTRA pereset a játék készítők által meghatározott (valószínüleg még optimalizált.) beállítás.
Amiről te beszélsz az a Maximum. Nem optimalizált, ezért nem mérvadó.

A kérdés arra irányult, milyen kártya kell FullHD-ra.
Közel 30 oldal tesztje alapján overkill a 2070, 2060-at ajánlanak.

1440p-ben játszom, alap 2070-el, és nem kellett órákig állítgatnom a játékokat.
70-90FPS-el ULTRA preset mellett is fut a legtöbb game.

(#1074) SkyTrancer válasza Semin (#1073) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Úgy gondolom, akkor meg is lett válaszolva a kérdés, hogy a max az nem max hanem valamivel "kompromisszum képesebb" beállítás
Amit leírtam, azt hiszem érthető volt, és lesz is annak aki elolvasta.
Volt itt szó hogy 100fps allá nem esik volt meg ilyenek
Azoknál a játékoknál amit említettem így gyorsban nem kell .ini fájlokat módosítani és izzad a kártya fullHd-n
De úgy látszik, ezeket csak én próbáltam ki a legtöbben nem...

Abban egyet érthetünk, hogy van olyan beállítás, amivel kényelmes a játék, de az nem a max

(#1075) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1070) üzenetére


KAMELOT
titán

Már 2 éve is írtam.... 5820k---->7820x vga 1080...+10-15fps. Csak procit cseréltem. @4k
Nagyban a mért értékekhez hozzájárul a proci is.

FHD-ban meg 980ti bőven visz mindent.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1076) Foglalt név válasza Semin (#1073) üzenetére


Foglalt név
addikt

" fut a legtöbb game", amihez kár volt RTX-et venni. :U

(#1077) Semin válasza Foglalt név (#1076) üzenetére


Semin
senior tag

:DD

Jójó csak nekem az kell, hogy 2k-ban fusson 144Hz körüli értékkel :)

(#1078) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1075) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem vagyok a követőd, sry... ;)
de akkor így már értem... a proci... akkor itt viszont OFFba: milyen procira érdemes váltanom a 7700K-át, ha szeretnék olyan, vagy ahhoz hasonló növekedést látni, mint ami nálad van?! merő kíváncsiságból kérdem :K )

(#1074) SkyTrancer
igazad van, nem a maximum maximuma... de ez, amit te mondasz, az már inkább szőrszálhasogatás... akkor ezek után, ha vki itt vagy bárhol kérdezi tőlem, hogy X felbontásra milyen kártyát ajánlok neki, akkor kétféle javaslatom lesz.. sőt, lehet elmegy a jövő afelé, hogy lesznek olyan tesztek is, amiket te mondasz...

de minek tegyem magasabbra a látótávolságot, mikor nem is látom?!... és nem azért mert vak vagyok, szimplán nem látszik a monitoron..mert ahol áll a karakterem, a 100%-os látótáv a legjobb..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1079) Foglalt név válasza - = Zk = - (#1078) üzenetére


Foglalt név
addikt

Lehet ám, hogy csak idősebb és abból a korból maradt itt, amikor a vetélkedőben válaszolni kellett és nem kettőből választani. Akkoriban kimaxolt beállításokkal teszteltek, és ha volt is preset, akkor nem hívták hipernek, meg ultrának azt ahol a funkciók fele le volt tiltva, csak azért, hogy pistike ne érezze magát rosszul az irc-n, amiért az ő gépe nem viszi a játékot. Én is ilyen csökönyös barom vagyok, hogy eldöntöm magam, mit szeretnék és mit nem, úgyhogy ikszpériensz nélkül telepítem a meghajtót.
Hagyni kell minket, majd kihalunk vagy végzünk magunkkal ha már teljesen beüt a Wall-e világ.

(#1080) Semin válasza Foglalt név (#1079) üzenetére


Semin
senior tag

Azért én még élénken emlékszem amikor a Graphics menüben egy "High és Low" gomb fogadott, azt ennyi :))

Azért lássuk be van olyan játék, ahol bonyolultabb beállítások vannak a Grafikai menüben mint amennyit gondolkodni kell az egész kampány alatt :) Beállítási "mankók" nélkül sokan elvesznének.

A marketing pedig mindig szerves része lesz a napjainknak, egészen a kihalásunk pillanatáig :)

[ Szerkesztve ]

(#1081) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#1078) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

:)

Én senkinek nem mondtam, hogy tegyék magasabbra a grafikát, és legyen úgy. mert jó
Azt mondtam, hogy lehet magasabbra is állítani, sőt ha azt írja ki, hogy maxed out, akkor meg kötelező, hiszen az a max
Vagy akkor írja ki hogy ultra és elhiszem.
Ellenben ha már maxed out, akkor állítsuk már ténylegesen oda és nézzük úgy.
Máris kijön, hogy hoppá ki van az használva full hd-n is
Más kérdés, hogy "találok olyan beállítást" persze
akkor a 1050Ti is jó
Medium is fain, meg nem baj ha 40-50 fps van végülis játszható. És tényleg. Nem ez a probléma.

Egyébként, mert pl hogy ne menjünk messzire Metro alatt az ultra és az extreme között a látótávolság pl tökéletesen kivehető, nyilván kér is érte kakaót

Csak szar látni, mikor "Tech" csatornáknak nevezett tartalomgyártók félreinformálnak embereket azok meg beveszik és csak otthon szembesülnek hogy ha esetleg Ők állítgatnak ida-oda valamit, hogy itt nem olyan mint a videónPCX pl, leteszteli a 1660Ti-t midnen-t "maxra állít" de ha jobban megnézed 0.9-es Resolution Scale ( shading rate )van beállítva és belső térben mutatja hogy milyen fain
Gyökérség legteteje, amatőr banda
Ezek a halálom :D

Mindegy én bajom legyetek jók :R

[ Szerkesztve ]

(#1082) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1078) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezt neked kell tudni, hogy meg e éri. Alaplap + cpu + quad channel ram + vízhűtés.

(#1081) SkyTrancer: Felesleges bekapcsolni, azokat amit te írsz és FHD-ra meg ahogy írtam 980ti bőven elég. Látótávolság.... szerintem nem azt nézik az emberek.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1083) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1082) üzenetére


- = Zk = -
félisten

quad channel ram?!.. hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1084) Źşë' válasza - = Zk = - (#1083) üzenetére


Źşë'
addikt

csak most találtam rá én is tesztekre youtub-on, egy sima dual channelestől kb 10-15fps-el hoz többet átlagban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1085) KAMELOT válasza Źşë' (#1084) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja csak én 5820k--->7820x váltottam, nem dualról quadra. Memóriák maradtak!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1086) - = Zk = - válasza Źşë' (#1084) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, én is nézegettem videókat az este... meglepő számokat tapasztaltam, úgyhogy "próbaképp" lehet beröffentek egy 4x4GB-ot... megnézem mit változik a leányzó fekvése...
ha szemmel látható, ahogy a videókban is, akkor azt mondom oké... otherwise boszorkányság :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1087) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1086) üzenetére


KAMELOT
titán

De nem dual 4x4gb hanem quad 4x4gb. Ahhoz alaplap is kell. X299

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1088) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1087) üzenetére


- = Zk = -
félisten

OK, kigugliztam, felfogtam... :R
sry az akadékoskodásomért.. :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1089) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1087) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így akkor viszont értem, miért annyi az FPS-ed, amennyi....
sokaknak, akik nem ismerik a guglit, vagy nem tájékozódnak, félrevezető lehet... bevallom, én is belebillentem ebbe, de felvilágosítottál, gugliztam is stb... :K

viszont akkor visszakanyarodva az eredetire, ahonnan indult ez az egész.
oké, hogy a 2070-ed elég a 4K ultra GTA5-höz, de akkor tegyük hozzá azt is, hogy NEM az a szokványos alaplap+ram+proci triód van alatta, mint amit ma vesz egy egyszerű júzer... mert lsd én, a jelenlegi konfigomat egy MAximus X/XI Hero fogja követni 9700k kíséretében...(na nem most, várok még pár hónapot. nagyon megy itt a susmus az új AMD körül )

szóval jó a 2070 4K-ra is, csak kell alá a NAGYVAS... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1090) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1089) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen kell, de megéri. AMD sajnos alulmarad, hiába a sok mag és hogy olcsó. 9700k már okés lesz. Nem sokkal drágább egy high-end mint amit te akarsz. Ramból meg elég a 4x4gb lényeg, hogy 3200+ legyen.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1091) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1090) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem mondom, elgondolkodtam erősen, hogy....
meglátom, mit kapok majd X fonttért ha végre debütál a köv AMD proci idén remélhetőleg.. na nem mintha azt akarnék venni, csak HÁTHA kicsit lenyomja az intel árait... na nem mintha a mostanival olyan nagy bajom lenne, de ha már megoldható, nem rohannék nyitott szájjal a f@szerdőbe..megint :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1092) KAMELOT válasza - = Zk = - (#1091) üzenetére


KAMELOT
titán

Sajnos ez a széria sem nyomta le az árakat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1093) - = Zk = - válasza KAMELOT (#1092) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egen, ez is igaz :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1094) capulet75


capulet75
addikt

Topikfigyelős hsz. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1095) - = Zk = - válasza capulet75 (#1094) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miéért?! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1096) capulet75 válasza - = Zk = - (#1095) üzenetére


capulet75
addikt

Szerinted? :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1097) tibaimp válasza capulet75 (#1096) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vettél már, vagy csak készülsz venni 2070-et?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1098) capulet75 válasza tibaimp (#1097) üzenetére


capulet75
addikt

Most raktam be a gépbe. 20perce kb.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1099) tibaimp válasza capulet75 (#1098) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Fasza :C Melyik fajta, ha megkérdezhetem?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1100) capulet75 válasza tibaimp (#1099) üzenetére


capulet75
addikt

MSi RTX 2070 Armor. Eredetileg ez ZOTAC GamingRTX 2070 AMP Extreme lett volna, csak mindent vennem kellett, és az Armor elég pénztárcabarát.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.