Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) tibaimp válasza sixpak (#5350) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép :C , még mindig. Jó nagy a VGA tényleg! Sosem volt EVGA-m.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5352) sixpak válasza tibaimp (#5351) üzenetére


sixpak
nagyúr

:R
Nekem is ez az első....én még ilyen hűtést nem láttam, a Gainward 1070-em volt hasonló méretű....bár szó se róla, én tökéletesen elégedett voltam a Gigabyte 2070Superrel, soha semmi gond nem volt vele, hálás és erős VGA volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5353) tibaimp válasza sixpak (#5352) üzenetére


tibaimp
nagyúr

MI lesz a sorsa a Giga-nak? Eladod?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5354) sixpak válasza tibaimp (#5353) üzenetére


sixpak
nagyúr

Eladtam itt aprón, másfél év gari van még rá.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5355) tibaimp válasza sixpak (#5354) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja persze, mivel Neked 5 év volt rá, volt ilyen akció, ha jól emlékszem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5356) sixpak válasza tibaimp (#5355) üzenetére


sixpak
nagyúr

4 év volt rá. :K
Én később vettem, mint te.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5357) Astroboy válasza sixpak (#5350) üzenetére


Astroboy
őstag

Pfff ez nem, hogy nem passzol, de egyenesen tökre nem illik oda.
Adok érte egy 2070-et meg egy epres milkát, deal? :DDD ;]

(#5358) sixpak válasza Astroboy (#5357) üzenetére


sixpak
nagyúr

12 óra gondolkodási időt kérek. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5359) tibaimp válasza sixpak (#5356) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Olyan 45-50%-os előrelépés! Fasza :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5360) Leavemealone


Leavemealone
tag

Nekem Gigabyte gaming OC van, és 1-2 éve nem fut rendesen a az Apex, crashel dekstopra random módon. Most a legujabb nvidia hotfixel, végre úgy tűnik jó. Ámen. Ha valakinek hasonló problémája van tegyen egy próbát.

PC: ASUS ROG Strix-H Z790; Intel i7 14700k+Be Quiet Silent Loop2 360mm; 2x16 GB G.Skill Trident Z 6000 Mhz, Samsung 990 Pro, Be Quiet Straight Power 11 1000W, XFX Merc 310 Black Edition 7900XTX , Phanteks NV7, WD Red 4TB, Windows 11 Pro 23H2

(#5361) tibaimp válasza Leavemealone (#5360) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kösz az infót!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5362) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

hi!
van egy 3 éves ASUS RTX 2070S A8G-m, az elmúlt 2-3 hónapban kezdett zavaróan nőni terhelés alatt a hőmérséklete.
korábban 65-70 volt a max, most meg a 75-79et nyaldossa, bár játéktól is függ.
gondoltam, ez alapján nem ártana neki egy újrapasztázás: [link]

tudnátok esetleg ajánlani valamilyen márkát a thermal pad-re, amit érdemes venni?
(utoljára a 8800 gtx-emet kellett szétszedni)

[ Szerkesztve ]

(#5363) tibaimp válasza Marmonkanna (#5362) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocs a hülye feltételezést, de nem lehet, hogy azért nőtt meg a hőfoka az elmúlt 2-3 hónapban, mert kb. azóta van kint 38-40°C! Csak kérdezem, nem kötekedés! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5364) sixpak válasza tibaimp (#5363) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ugyanezt akartam kérdezni. :D
Nálunk 8 fokkal melegebb van az emeleten, mint ami szokott lenni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5365) Marmonkanna válasza tibaimp (#5363) üzenetére


Marmonkanna
tag

bele is akartam írni... :B
megy a klíma, 25-26 fok van, ősszel/télen meg kb 23 fok szokott lenni.
szóval ekkora különbséget ez nem magyaráz meg.
a vga temp emelkedése folyamatos volt, csak most már elég hangos a venti is, meg egyszerűen zavar, hogy majdnem 80 fokon jár...

[ Szerkesztve ]

(#5366) Astroboy válasza Marmonkanna (#5362) üzenetére


Astroboy
őstag

A thermal padnek kutya baja 3 évesen, pasztázd újra oszt' jónapot.
Vagy tekerd lejjebb a klímát ;]

(#5367) tibaimp válasza Marmonkanna (#5365) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Marmonkanna: Az úgy más tészta. Akkor lehet az a megoldás, de én is csak a GPU-t kenném át, ahogy Astroboy is javasolta. Esetleg a ház szellőzésén javítani?
Fura, mert nekem soha nem kellett ilyennel foglalkoznom saját részre (másnak csináltam), pedig a "lesajnált" Gigabyte-ot szoktam venni. Az ASUS nekem drága...

sixpak: OK ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5368) freezer922


freezer922
aktív tag

Van nekem egy picit több mint 3 èves palit 2070s-em ès sajnos tegnap este òta az egyik venti a 2 közül nehèzkesen akar beindulni. Sosem volt mèg ilyen gondom de feltètelezem legjobb esetben is ilyenkor venti csere lesz indokolt? Màs problèma nincs, megy minden rendesen csak maga a venti szòrakozik.
Esetleg ilyenkor mivel màr nem garis mit tudok tenni? Szerezzek be egy ventit ès cserèljem? Illetve tudtok esetleg ajànlani arra valamilyen boltot, hàz ventiket màr vettem de vga ventit mèg soha, gondolom màrkàhoz valòt kellene v nem tudom.

(#5369) tibaimp válasza freezer922 (#5368) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tuti, hogy ilyen speckó ventit sehol nem árulnak. A ház ventik szabványosak, ezek a VGA ventik nem!

Igazából szét kellene szedni és kicsit megolajozni, de tényleg csak leheletnyit, haverom csinált már ilyet, és utána működött a venti rendesen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5370) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Használt piacon mely gyártó kártyáját érdemes hajtani 2070 Super vonalon?
Most cserélhetném régi gtx kártyámat.
Köszönöm.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#5371) tibaimp válasza MikaVejneGI (#5370) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem Gigabyte van, sima RTX2070 Gaming, én nagyon elégedett vagyok vele, halk, nincs ciripelés egyáltalán terhelés alatt, pedig a CP2077 meg a FC6 azért megizzasztotta rendesen, csendes a venti (3 ventis).
A 2070 keveset is fogyaszt, ahhoz képest, bár én most már inkább 2080/3070 vonalon nézelődnék, persze, attól függ mennyi pénzed van rá.

Az 1 ventis Turbo változatot én nem vennék használtam semmiképp!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5372) Astroboy válasza MikaVejneGI (#5370) üzenetére


Astroboy
őstag

Két ventist se, az enyém is hangos terhelésen.

(#5373) MikaVejneGI válasza tibaimp (#5371) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Okés.
Talán még kijönne a keretből egy 2080 -as (nagyon esetleges).(a Tápot most semmi esetre sem tudom cserélni.Jó áron tudtam egy evga 550 w-hoz jutni)
Nagyon nem tudom a gépem többi részét updatélni. Most csak a Vga , esetleg cpu. Kis lépésekkel kell haladnom.
Mindenképpen 3 ventist nézegettem. MSI,Giga,Asus ezeket ismerem.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#5374) csaba951 válasza MikaVejneGI (#5373) üzenetére


csaba951
veterán

550 W-ra semmiképpen ne tegyél 2080-at. Ez azért már kevés neki.

3 ventis kártyáknál figyelj oda a kártya hosszára is! A legtöbb ezekből már 32-34 cm hosszú, ami sok házban már nem fér el. Vagy ki kell belőle bontani valami mást (pl. hdd rack részt), hogy beférjen.

[ Szerkesztve ]

(#5375) C4mp3r válasza csaba951 (#5374) üzenetére


C4mp3r
addikt

minőségi táp el fogja vinni, én egy 650-es seasoniccal hajtok egy 10850k-t 5Ghz-en ami néha bekér 150-200 W-ot is meg egy 3070-et.

(#5376) MikaVejneGI válasza csaba951 (#5374) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
Ahány kalkulátor annyi fogyasztás értéket kapok. Nagy való színűség szerint undervoltot is kap a kártya. (Az EVGA, és a Be quiet! szerint simán belefér egy 550 80+ Gold tápegység a 2080 alá)

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#5377) hyperst


hyperst
tag

üdv
Tegnap vásároltam egy asus rog strix rtx2070 super-t, nem volt lehetőségem kipróbálni sajnos. Hazaérve be a gépbe, nem vagyok nagy guru a témában de 1-2 benchmark lement, minden okés. De, a ventiket nem lehet Idle állapotba rakni, se afterburner-rel sem asus gpu tweak-rel, 28fokon 22% pörögnek. Valami ötlet valakinek? Vagy vegyem fel kapcsolatot az eladóval?

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#5378) tibaimp válasza hyperst (#5377) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez az: [link] ?
Mert ha igen, akkor tudnia kellene:
"0dB Technology lets you enjoy light gaming in relative silence." -- hasonló szöveg az én Giga kártyámnál azt jelenti, hogy terhelés nélkül megállítja a ventiket teljesen. Ez fura.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5379) csaba951 válasza hyperst (#5377) üzenetére


csaba951
veterán

>Dual BIOS switch lets you toggle between Quiet and Performance
>BIOS profiles sans software.

Elképzelhető, hogy ezt módot csak Quiet állásban tudja, Performance-ben meg nem. Egyébként emiatt egész biztosan nem kell hozzá feltenni/beállítani külön szoftvert.

(#5380) hyperst válasza csaba951 (#5379) üzenetére


hyperst
tag

Nem tudom az számit e hogy az asus 1080ti meg müködött rendesen.

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#5381) hyperst válasza csaba951 (#5379) üzenetére


hyperst
tag

Köszönöm a válaszokat, korrekt volt az eladó és vissza vette a kártyát, igy lett egy rog 2080 ami rendesen müxik.

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#5382) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most figyeltem fel rá itt a lapcsaládnál, gondoltam beteszem ide, mivel elég sokan szokták itt emlegetni, használni az Afterburner-t!

[Malware telepítésére használják az Afterburnert az egyes weboldalak]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5383) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Jó áron tudnék egy, használt MSI GeForce RTX 2070 Super Armor 8GB vásárolni.
Kérdésem, megbízható minőségű a kártya?
Csak alul feszelve használnám.
(Egy gtx 1060-at váltana)
Köszönöm.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#5384) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

Sziasztok segitséget kérnék akinek [link] GeForce® RTX 2070 SUPER™ GAMING OC 3X 8G (rev. 1.0/1.1) elküldené nekem a bios file-t (aki nem frissitette még :) )

(#5385) tibaimp válasza Nemo1001 (#5384) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Innen nem jó letölteni? [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5386) Nemo1001 válasza tibaimp (#5385) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

ezen az oldalon rengeteg videókártya van,azért szerettem volna ha valakinek ugyanilyen van és még nem frissített bios akkor az biztos (eredeti bios) .

(#5387) tibaimp válasza Nemo1001 (#5386) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A GPU-z-vel meg tudod nézni, hogy most melyik BIOS van a VGA-n és másikat töltsél le.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5388) Zsöti90


Zsöti90
tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy rtx 2070 super kártyám, ami hdmi 2.0 miatt 4k-ban csak 60 hz-et tud, de az megoldható-e hogy veszek egy hdmi 2.1 to displayport átalakítót, így a tv-be a hdmi 2.1 kábel menne a videókártyába pedig displayportos átalakító, működne a 4k/120 hz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.