Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Astroboy válasza Peddy789 (#850) üzenetére


Astroboy
őstag

Két és fél hónapja nyúzok egy inno3D Twin X2-t, a hangján kívül teljesen meg vagyok vele elégedve, ugyanis a két venti miatt elég hangos.(fülessel nem :D )
Negatívum még a két év gari a többi gyártóval szemben, de úgyis céges vásárlás volt, no meg ha baj lett volna a GDDR6-al az gondolom már rég kijött volna, szóval már nyugodtabban alszom. :DDD

Ami az ára mellett pozitívum, és engem is meglepett:
- bár két ventis csak, legalább hőcsöves a radi,
- blackplate nem műanyag hanem fém,
- Samsung ramos,
- +10% ennél is gond nélkül megy, 7070Mhz-en 1950-nél két óra BFV után(RTX/ON) 75 fok volt a maximum,
- most kapni fogok, hogy #merteznemszámít, de a kártya mellé adtak egy nagy egérpadot, és kódot a 3DMark advanced editionhoz! :DD ha lefuttattam, belinkelem majd ide az eredményt.

Ja, és ami a legjobban tetszik, hogy nem világít.

[ Szerkesztve ]

(#852) 13 sanyika


13 sanyika
tag

Hali!
Végre sikerült fixállni a problémákat.Az msi oldaláról töltöttem le a drivert.(418.91)
Ddu-val leszedtem a régi drivert,aztán offline felraktam,és működik nvidia vezérlőpult.
A ventilátor vezérlést is sikerült aktíválni az AB-ben,a beta verzíóval működik.
Köszi mindenkinek a segítséget!
Öröm,bodotá

[ Szerkesztve ]

(#853) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.

Van egy új , bontatlan MSI GTX 1080 TI videokártya , félre volt téve ,

mert az illető másik kártyáját használja ,180 ezerért eladná.

( Még 1 év garancia van rá )

Szerintetek megéri a 11 Gb és a 352 bit miatt ,vagy inkább gondolkozzam

MSI GeForce RTX 2070 Armor 8GB OC videokártyában ?

(#854) Źşë' válasza lafaty80 (#848) üzenetére


Źşë'
addikt

esetleg ha van egy régebbi 144hz es lcd monitorod azt is vedd figyelembe hogy ha nincs a kártyán dvi akkor nem fogod tudni használni 144hz-en a monitorod

(#853) Amerigo57: saját vélemény, de ha új a vga akkor nem rossz ár érte, 1080Ti az majdnem 2080 szint
egy valamire való 2080 meg még +100k

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#855) lafaty80 válasza Źşë' (#854) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszi neked is, de 2070-es alapból kell 1-nek lennie, de meg is néztem, van mindegyiken. (Mert ugye 144Hz-es monitorom van, jó hogy említetted :D :R )

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#856) Źşë' válasza lafaty80 (#855) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is egy régebbi 144hzes modell van, asusnak most kb 4-5 éves, de csak hdmi, dvi és dsub van rajta, ezek közül meg csak a dvi tudja a 144hzet - kevés vga-n van már sajnos dvi, pl MSI-ken nem nagyon láttam, inno 3d meg még volt egy modell amit nem szándékoztam volna megvenni - nem is értem h egy darab dvit miért nem képesek rátenni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#857) Steve Howdy


Steve Howdy
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy rtx 2070et, viszont van vele valami furcsaság, nem túl gyakran de olykor mintha "megállna" menet közben, a ledek is kikapcsolnak rajta ilyenkor de csak egy pillanatra. Játék közben ez abban nyilvánul meg hogy kidob az asztalra, visszalépek tálcáról s megy tovább a játék, tehát mintha nyomnék egy alt+tab-ot. Pedig nem nyomok. Filmnézés közben is megcsinálja de ott csak annyi látszik h a teljes képernyős film közben egy pillanatra előjön a tálca aztán eltűnik.

Nem melegszik túl a kártya, 70 fokot nem értem el még Metro Exodus közben sem.

Valami baj lehet a kártyával? Vagy valami driver vagy windows update miatt esetleg?

(#858) thomasvold válasza Steve Howdy (#857) üzenetére


thomasvold
őstag

Szoftveres lenne, ha nem írnád, hogy a led - ek is kikapcsolnak egy pillanatra. Próbáld meg kivenni, újból betenni a kártyát. Esetleg sűrített levegővel kifújni a PCI-e foglalatot. Esetleg lehet még tápegység is? Mekkora teljesítményű a tápod?

[ Szerkesztve ]

(#859) Steve Howdy válasza thomasvold (#858) üzenetére


Steve Howdy
csendes tag

Egy 600as Be Quiet Pure Power 10 tápom van, megpróbálom a kiszedős/levegős módszert most délután, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#860) thomasvold válasza Steve Howdy (#859) üzenetére


thomasvold
őstag

600 - as táp bőven elég. Lehet akkor kontakt hiba. Reméljük.

(#861) Peddy789 válasza Steve Howdy (#857) üzenetére


Peddy789
őstag

En lehet visszakuldenem.
Ha a kep nem megy el meg nincs ujraindulas, akkor arra tippelnek hogy nem a tap a gond, foleg ha elotte nem volt vele problema, 600w boven elegendo kellene hogy legyen.

(#862) HummeRC válasza Steve Howdy (#859) üzenetére


HummeRC
senior tag

450w EVGA táppal hajtom a strixet. Simán bírja.

(#863) csaba951 válasza Steve Howdy (#857) üzenetére


csaba951
veterán

Ha a Metroban nem tapasztalsz durva grafikai hibákat, akkor szerintem ez software hiba lesz, a kártyának semmi baja.

1) Lehet, hogy rendszeresen, időzítve elindul valamilyen program és olyankor csinálja. Írd fel, hogy mikor volt. Ha szabályosan követik egymást az időpontok (minden órában ugyanabban a percben, más-más órában de ugyanabban a percben) akkor szerintem ez lesz.

2) Valami miatt ilyenkor újraindítja a Windows a grafikus alrendszert.
a) Kártya slotból ki - slotba be.
b) Majd Nvidia oldaláról letöltöd a legfrisebb drivert. Kézi telepítést választasz, és bejelölöd a "Clean install"-t.

3) Ha még mindig nem jó, akkor az alaplaphoz érdemes lenne feltenni egy BIOS frissítést. Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#864) 13 sanyika


13 sanyika
tag

Hali!
A régi hibák eltűntek,de újak lettek.
Új windost raktam,a driver a legújabb.
De random crashelnek a játékok.5 percnél többet nem lehet játszani,kidob a játék.Furmark alatt(normal) semmi hiba.

[ Szerkesztve ]

(#865) Steve Howdy válasza csaba951 (#863) üzenetére


Steve Howdy
csendes tag

Durva grafikai hibákat nem produkált, néhány fura anomália ugyan volt, színes vonalak többnyire, de csak rövid ideig, bizonyos részeknél. Se előtte se azóta, sem más játékban nem produkálta így a Metro számlájára írtam.

Sok futó programom nem nagyon van, friss windows de elképzelhető azért.

A kártyát már kivettem, kifújtam kompresszorral a pcie csatit is.

Naprakész windows, és nvidia driver.

Elviszem unokaöcsémhez, megnézem ott produkálja e ugyanezt, ha nem akkor még szöszmötölök vele.
Takarítás, win reinstall, gf experience-t kihagyom, helyette simán a drivert szedem le..

[ Szerkesztve ]

(#866) Peddy789 válasza 13 sanyika (#864) üzenetére


Peddy789
őstag

En nem talatam hirtelen az elozo hozzaszolasodat.
Esetleg manualis OC-zva van a kartya?

(#867) 13 sanyika válasza Peddy789 (#866) üzenetére


13 sanyika
tag

Nincs oc 7000 megy a memória,az az alap.Szerintem artifact,villogó apró körök,és crashel a játék.

(#868) Źşë' válasza 13 sanyika (#867) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ha jelentkeznek ilyen szemetelések a képben akkor a vga nagy eséllyel kuka, mert memória hiba gyanús

2080Ti-knél úgy olvastam nagyobb számmal fordul elő, sokan a micron chipes memóriákra gyanakodnak, de sztem már itt is volt téma a jelenség - túlmelegedhetnek a vramok, szar lehet a hűtésük ill. próbáld meg visszavenni a memók frekijét egy teszt erejéig hátha, bár egy ilyen volumenű/árazású terméknél ez nem állapot, így gariztasd ha valóban artifactol

mostani házam zárt, edzett üveges - így mondhatni még ratyibb a hűtése a házamnak, sztem nálam tuti megfőne a cucc inkább előbb mint utóbb

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#869) 13 sanyika válasza Źşë' (#868) üzenetére


13 sanyika
tag

Ilyesmi hiba van,amit linkeltél.Ha visszaveszem a memória órajelet,kicsit tovább fut a játék,de akkor is crashel kilép.Sajnos micron memóriás.Armor nem oc-s a kártya.

(#870) tibaimp válasza 13 sanyika (#869) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vedd fel a hibát a telóddal, és gariztasd le! Csak azért vedd fel a hibát, mert sajnos képesen Teszt OK-val visszaküldeni egyes nagykerek.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#871) Peddy789 válasza 13 sanyika (#867) üzenetére


Peddy789
őstag

Hat ha alap orajelen nem jo = gari, mindenkeppen kuld vissza

(#872) 13 sanyika válasza tibaimp (#870) üzenetére


13 sanyika
tag

Köszi,ez jó ötlet!De nem tudom 14napos pénzvisszatérítést,vagy garanciát válasszam.Nem szeretnék kártya nélkül maradni hónapokig.(Megint)

(#873) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Sziasztok!
Ezt a kérdést feltettem egy másik VGA topikban is, bár lehet nem ott van a helye, hanem inkább itt.
Monitor és VGA+CPU(Ryzen 2600X v. 3600X)+alaplap(X470 v. X570)+16GB memória vásárlás előtt állok.
Táp ami megvan FSP Hydro GE 650. A monitort és a VGA-t 1-2 hónapon belűl szeretném vásárolni, a többit olyan fél év múlva.
Hetek óta olvasom az ehhez kapcsolódó topikokat. Ha jól értelmezem 3440x1440 144hz 100+ fps-re még a 2070 is kevés lenne kompromisszum mentesen? Játékok COD WW2, BF1 multi.
Válaszokat, véleményeket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#874) csaba951 válasza Qtya72 (#873) üzenetére


csaba951
veterán

Erősen határeset.

Tesztek alapján:
COD WW2 kb. 102 fps
BF1 89 fps

Ha nagyon kell a 100+ fps, akkor inkább 2080.

(#875) Qtya72 válasza csaba951 (#874) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszönöm!
Akkor marad FHD 144 Hz, GTX 1660Ti, vagy 2060.

[ Szerkesztve ]

(#876) - = Zk = - válasza Qtya72 (#873) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az "alap" 2560x1440 mellett voksoltam anno, de tesztek alapján gyengusznak láttam a 2070-et erre a felbontásra kompromisszum mentesen, így 2080-am lett...
perpill mindent ultrán visz ezen a felbontáson...
BF1 multit néztem (de ink letettem róla, nem nekem való már ez a játék. sőt, modernebb az én világom. lsd BF3/4) de ott simán 100+ volt.. kényelmesen... nekem is 144Hz-es a monitor ugye...
a BF5 is ment ennyit.. low rt-vel 88-90FPS

de ez a 3440x1440 felbontás honnan ered?! miféle monitor/tv ez?!... 16:9?! vagy ez már a 16:10?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#877) Qtya72 válasza - = Zk = - (#876) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Ez a felbontás kérlek az Én b@lf.szságomból ered. Köszönöm az észre vételt. Rosszat néztem az Oázis listájában.
Valóban 2560x1440 amire rá akartam kérdezni. De nagy eséllyel oda is kevés lenne. Bár az RT móka nem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#878) csaba951 válasza Qtya72 (#877) üzenetére


csaba951
veterán

Na, oda viszont jó lesz! :DDD

Tesztek alapján:
COD WW2 kb. 138 fps
BF1 kb. 120 fps

(#879) Qtya72 válasza csaba951 (#878) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszönöm!
Engem megnyugtattál. :R
Feleségem, és a pénztárcámat viszont felizgattad nem is kicsit. :)) :DD

(#880) Peddy789


Peddy789
őstag

Tegnap felraktam a windows frissitest, gondoltam megnezem ezt a ray tracing dolgot.

Hat ha nem kifejezetten tudnam mit keresek nemtudom feltunne-e, de igy tudom ertekelni a tukrozodest a fegyverem, meg a tocsakon stb.
Ugymond tudom ertekelni a "muveszi" teljesitmenyt, hogy mennyire szep a grafika.
De mint e-sport, huladek ez a jatek ez biztos, foleg igy, 60fps, erezheto szaggatas sokszor, messze a 100ami kellene. Persze tudom ezt kikapcsolva, meg mindig szep a grafika es akkor jatszhato az fps. De igyse szeretem tulzottan a bf5-ot.
Elgondolkoztam hogy megeri e emiatt a 2080, vagy 2080ti, es a valaszom egyertelmu nem, emiatt tuti nem vennek erosebb vgat, maga a jatek szar. Apex sokkal jobb pl, ott meg 60-70%on van a gpu 100fpsel (nekem 100Hzes a monitorom).
Talan jelentene kis pluszt a 144hzes monitor, dehat az mar mas kategoria, ezis 800euros monitor. Fullhdval jo lenne gondolom, es ugy olcso a monitor is.
Kicsit gondolkodtam mostansag, meger e nekem ennyi penzt egy gpu, de vegul ugy vagyok vele hogy igen, mert apexben stabil nagyabol a 100fps, megbizhatok benne hogy tarthato lesz mas jatekokban is, a grafika meg eleg szep ha leadom az fpst egy kicsit, mas single player jatekokban is.
Viszont feljebb mar tuti nem mennek arban, ezis mar nagyon hatareset.

(#881) tibaimp válasza 13 sanyika (#872) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pedig sajnos nagy eséllyel, ha hónapokra nem is, de hetekre nem lesz vga-d!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#882) 13 sanyika válasza tibaimp (#881) üzenetére


13 sanyika
tag

:W

(#883) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho. Tudnátok segíteni?
2070es VGA-kat nézegetek az iponnál, de nem nagyon tudok dönteni. Nincs valami videó vagy cikk ahol össze vannak hasonlítva? Melyiket érdemes megvenni? A Windforce-al szemeztem, de Ebben a videóban csúnyán alulmaradt a többihez képest.

Talán a Palit Gaming Pro OC-ját, vagy az MSI Gamingjét már érdemes lehetne..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#884) thomasvold válasza Sirandrish (#883) üzenetére


thomasvold
őstag

MSI Gaming +1

(#885) Sirandrish válasza thomasvold (#884) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vidi alapján egy szinten van a Palittal.
Jobb az MSI valamiben, vagy csak jobban szereted a márkát? Csak azért kérdezem, mert nekem jelenleg Palit VGA-m van, és szeretem :) Aztán ha ugyanaz, akkor én inkább a Palit felé hajlok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#886) thomasvold válasza Sirandrish (#885) üzenetére


thomasvold
őstag

MSI Gaming Z-m volt. Hangját soha nem hallottam, teljesítménye a legjobb a 2070-ek között. Minőségébe és felépítésébe egyáltalán nem lehet belekötni. De bőven találsz róla teszteket a neten.

Nem elfogult vagyok, soha nem volt MSI kártyám. Asus, Gainward voltak, de ez messze felülmúlta őket.

Pl. : MSI 2070 Gaming Z Techpowerup

[ Szerkesztve ]

(#887) Peddy789 válasza Sirandrish (#883) üzenetére


Peddy789
őstag

Amikor en neztem, a windforce volt a legolcsobb de mar 3 ventis, viszonlag jo hutessel, hangal, szoval osszesegeben az egyikk legjobb ar/ertek kartya.
A csunyan alulmaradt 7%ot jelent, arban nezd meg hany %al dragabbak ehhez kepest.
Ez mindig jelenlegi akcioktol, arazastol fugg melyik jo, de szerintem a windforce jo, de ha eppen 5%al dragabb egy msi gaming Z nyilvan azt vennem.

(#888) Sirandrish válasza thomasvold (#886) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Gaming Z már nem fér bele sajna, csak a sima gaming. Az is hasonlóan jó?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#889) Sirandrish válasza Peddy789 (#887) üzenetére


Sirandrish
legenda

Videóban összehasonlításképp:
GoW 4
Windforce - 93
Palit - 98
MSI - 98

SW BF
Windforce - 173
Palit - 182
MSI - 183

FC primal
Windforce - 112
Palit - 121
MSI - 121

Ez így valóban nem sok, viszont az árkülönbség sem eget rengető...8K-val drágább a Palit, ami egy majd 200K-s tételnél szerintem elenyésző.
Nekem is a 3 venti miatt szimpi amúgy a WF :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#890) gbors válasza Sirandrish (#888) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, elvileg az órajelekben különböznek, és ebből következően a TDP-ben - a gyári oldal ugyanazt a hűtést mondja. Ez esetleg vonhat maga után eltérő ventivezérlést, ezt már tényleg csak egy tulaj tudná megmondani.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#891) Peddy789 válasza Sirandrish (#888) üzenetére


Peddy789
őstag

Kisebb orajel = kevesebb fps

(#892) F e Z o válasza Sirandrish (#889) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem lehet mindegyiket kb ugyanolyan órajelre felhúzni, adott feszültségen?

H2O über alles!

(#893) Sirandrish válasza F e Z o (#892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én ehhez nem értek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#894) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Sziasztok!

Tudom kissě hůlye kěrděs de van olyan gyărtó akiněl nagyobb esěllyel fogható ki samsung ram al szerelt kârtya?

Nagyon nem szeretněk micron rammal szerelt kărtyăt.

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#895) Peddy789 válasza F e Z o (#892) üzenetére


Peddy789
őstag

Nem valoszinu
https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3386-nvidias-secret-gpu-tu106-400-vs-400a-2070-xc-ultra-review
Nvidia valogatja a chipeket, es a factory overclock verziok fizikailag tobbet birnak elvileg, illetve ebben a tesztben gyakorlatilag is.

(#896) KAMELOT válasza 13 sanyika (#872) üzenetére


KAMELOT
titán

Alzánál azonnal cserélik. Mutasd meg nekik a videót és egyből adnak másikat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#897) joda601 válasza lavorka (#50) üzenetére


joda601
csendes tag

És jobb mint a 1070. Mármint nyilván , de megérte az árát a csere?

(#898) tipuka válasza KAMELOT (#896) üzenetére


tipuka
addikt

Sziasztok!

Látom kicsit inaktívak vagytok, gondoltam neki állok kérdezni, vásárlás előtt állok. :D
Kérlek segítsetek választani.
2060 és 2070-eseket néztem.
2060-asnál egyedül a Strix-en van 1x6 + 1x8 pin, ha jól néztem, hogy elengedjem a TDP keretet szépen, iszonyúan halk és jól túlméretezett hatékony hűtéssel van ellátva, illetve coil whine-ról, amire allergiás vagyok, olyanról nem írt senki a Strixekkel kapcsolatban, na meg nagyon jól néz ki szerintem. 3 féle van ezekból (2060-as topikba nézzetek be, írtam oda is az este), azokból mind3 verzió ugyanaz csak mhz-ileg más?
Táp az bírni fogja, Seasonic Prime Ultra 650 W Gold lesz mellé.
Ennyit most a 2060-ról, jön a 2070-es szál.
2070-esból melyik lenne az amelyikben a max power limit az jó, nagyon és halk és nem jellemző a coil whine? A legutolsóra rá keresve, egy találatot nem találtam ebben a topikban, hogy bárkinek coil whine-os vga-ja lenne, ami elsőre jól hangzik,de tartok tőle, hogy csak nem írták le páran, hogy olyan, mert valakit egyáltalán nem zavar vagy nem meri leírni. :D
Pl. a Palit JS amit vett snecy20 az tetszik elég jó áron van, 980 Ti-m is az, szeretem nagyon, de 2 év garis csak, az nekem hátrány, 3-3,5 évet megtartanám, szóval Palit kizárva sajnos.
Bő 200k felett meg nem nagyon akarnék érte adni, mert a 150k-s Strixhez képest +50k nem hoz 33-38%-nyi fps-t, azért egy határt tartsunk be értitek.
Remélem tudtok segíteni légy szí.
Előre is köszi! :R

(#899) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok rendelt már valaki Evga-tól közvetlenül? Ma megrendeltem az aktuális bundlet, de csak annyit írnak 30 napon belül :D mennyi idő szokott lenni a szállítás?

(#900) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Sikerült beszereznem egy RTX 2070 XC Gaming-et, még jókor, mert rendelés után közel 40 ezerrel megugrott az ára.

Meg is néztem a BF 5-tel, sajnos 4K felejtős, főleg DXR-el, de 1440p-ben egész szépen muzsikál...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.