Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) DigitXT válasza Televan74 (#7900) üzenetére


DigitXT
félisten

(#7902) t72killer válasza Reggie0 (#7889) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, a monitoros topicban ha rákeresel, kérdeztem a pg278q-ról és az egyik kolléga ajánlotta a boltját, hogy ki lehet próbálni. Ha nem vagytok messze 1mástól, mindennél többet ér egy személyes próba, vision kittel besétálva. Lehet, hogy én kevésbbé vagyok érzékeny az inverzióra, másra figyelek, stb...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7903) blaca83 válasza h1mpi (#7860) üzenetére


blaca83
őstag

"ARANYOS" :P

Először azt hittem, hogy csak a fotó miatt foggatta meg egy csavarral, hogy ne kelljen kézzel tartani.
Hatalmas... :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#7904) bigdigit


bigdigit
addikt

Egy kis adalék miért is nem fogynak ki a cicergős kártyák a piacról.
Most jöttem aqua budai üzletéből....
Eladó elmondása:
ha valaki 3 napon belül vissza viszi akkor cserélnek a vevő kérésére és most jön a lényeg utána eladják ismét mint új!
3 és 14 nap között megnézetik szervizzel és ha nem sérült akkor cserélnek csak vagy fizetnek vissza.

Állítólag ez így teljesen megfelel a magyar jogszabályoknak.

(#7905) Attix82 válasza bigdigit (#7904) üzenetére


Attix82
őstag

Mi ebbe a fura?

Gyártók is megjavítják a hibás termékeket és megy vissza újként.

[ Szerkesztve ]

(#7906) SSJPeter válasza bigdigit (#7904) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerk.

(#7908) mate3553: Akkor OK.

Félre értettem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7907) Abu85 válasza bigdigit (#7904) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez teljesen normális. Ha visszaküldik a gyártónak, ők is vissza fogják csomagolni és újra eladják. A cicergés nem tekinthető funkcionális működést akadályozó hibának. Cserélik, mert három napos, de mindig el fogják adni másnak.
Vannak olyan gyártói statisztikák, hogy a visszaküldött kártyák 15-20%-a funkcionálisan hibátlan. Ezeket nem kukázzák, hanem letisztítják és újracsomagolják, még akkor is, ha két évet már ment valakinek a gépében. Ha esetleg valamilyen kis hibája van, ami javítható, akkor megcsinálják és úgy csomagolják újra.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7908) Mate válasza SSJPeter (#7906) üzenetére


Mate
nagyúr

Ő ugyan ezt írta. Ha 14 napon belül visszaviszed, akkor elállhatsz a dologtól, csak előtte szerviz átnézi, hogy nem tetted tönkre.

Új infó meg nem igen van abban amit írt, ezt már rengetegszer leírta itt mindenki.

(#7909) Reggie0 válasza t72killer (#7891) üzenetére


Reggie0
félisten

Jaja, 27" mar sok az FHD-hez. De nem akartam 24-est, mert attol romlik a szemem(kozelebbrol kell nezni).

(#7910) Abu85 válasza daveoff (#7899) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A 4xMSAA-nál rosszabb lesz a minősége. Az 4xMSAA-ból származtatott MFAA jellegzetessége, hogy a 45 fokhoz közeli éleken végez rosszabb munkát, mint az 2xMSAA, de a vízszintes és függőleges éleken már jobb.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7911) SSJPeter válasza Mate (#7908) üzenetére


SSJPeter
őstag

De ezek után tudod ki fog náluk ilyen kártyát venni...pl. én biztos nem...kinek kéne újracsomagolt gyakorlatilag használt cucc, röhej.
Asszem erről kártyáról végleg letettem, a topic olvasást is befejezem innentől kezdve, felesleges...na majd a 960.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7912) Abu85 válasza SSJPeter (#7911) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ki csinálja másképp? Nem kell a csodákban hinni, hogy a visszavitt működő termékeket visszaszállítják a gyártónak. Már a nagyker nem fogja elszállítani, mert tudják, hogy a gyártó visszaküldi újracsomagolva. Erre pedig ők is képesek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7913) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Nem tudom mit gondoltok, minden gyártó kidobja a kukába? Nem, maximum egy matricát cserél rajta, de azt sem. Újracsomagolja és mehet vissza a piacra.

© asszongya'hogy

(#7914) bigdigit válasza Abu85 (#7907) üzenetére


bigdigit
addikt

Még valami kimaradt a pontos indok miért is van így.
Elmondása szerint a 3 napon belül vissza vitt csak kipróbált és a 3-14 nap közötti már használt.Szerintem meg ez csak részükről feltételezés mit gondolnak ki,hogy használta otthon.Mint ahogy ő is kikérte magának miért feltételezem minden szart vissza kiraknak tökmindegy 3 vagy 14 nap.
De végül is mindegy az aqua ezek után soha többet.

[ Szerkesztve ]

(#7915) t72killer válasza Attix82 (#7905) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"megjavítják a hibás termékeket "

Itt van a kutya elásva, a gyártók nem tekintik hibásnak a tücsökkel árukapcsolt karikat, a vevő pedig - SzVSz jogosan - annak tekinti. Az én giga karim pl normál Diablózás alatt hangosabban zümmög, mint a ventik. Ez elét zavaró lehet azonkál, akik néma konfira esküdtek fel - hetekig vadássza az ember a halkabbnál halkabb ventiket, vizet tesz a procira, esetleg a VGA-ra is, aztán tessék, rátesz 10dB-t a zajra a cicere. Persze, nem hal bele a kari a garanciaidőn belül, viszont kérdés: el tudom majd adni, ha cserélni akarom? Nyilván ezekután az összes vevő 0. kérdése lesz, hogy cicereg-é? Talán a 10. szerencsétlen megveszi áron alul, aztán az 1 hónap próbagari végén hozza vissza, hogy áácsi, haver meghallgatta és fura hangok jönnek a kariból, mégse kell...

#7911: olyan boltból kell venni, ahol nem ilyen intenzív a visszavivési hiszti:R. Itt a topicban láthattad, hányan vitték vissza pl az iponba a karijukat, mert élményindex alatt cincogott, fél MHz-zel kevesebb tuningot bírt a megálmodottnál, negyedpöttyel rosszabb volt az ASIC értéke, mittudomén.
SzVSz vásárlói oldalról teljesen jogos igény, ha ÚJAT veszek, az makulátlan tiszta, karc, por, stb-mentes legyen, gyárban rátett védőfóliával. Honnan tudja a szerviz, hogy aki visszavitte nem 2x24órás túlfeszelős tuningpróbát tartott rajta? Esetleg egy extrém poros gépbe szerelte be, amit szépen beszipkáztak a ventik és megvolt az első évre szóló csapágykopás?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7916) Attix82 válasza t72killer (#7915) üzenetére


Attix82
őstag

Nem éppen a cicergésre gondoltam, mert az nem hiba.

(#7917) SSJPeter válasza Abu85 (#7912) üzenetére


SSJPeter
őstag

Igen? Ez a normális, hogy egy felhasználótól visszakapják a kártyát, mert cicereg, vagyis XY nincs vele megelégedve, erre próba cseresznye alapon rásózzák másra mint "tökéletesen újat", hogy hátha egy másiknak jó lesz és ez a kör addig folytatódik, amíg találnak egy balekot, aki nem fogja visszavinni...ez így szted rendben van?
Szerintem nincs, de hagyjuk, nem tudom ki csinálja másképp, de nem így kellene.

Én az elmúlt 2 hónapban 300K-t hagytam ott náluk, csak szólok, az új konfigomat tőlük vettem...de nem ezt a mentalitást vártam tőlük, sem!
De hagyjuk tényleg, mert úgysem akarok ilyen kártyát már, egyszerűen meg sem merném már venni, nem vagyok érintett szerencsére.
Na meg ha vmi nem vagyok akkor balek, az nem!

(#7918) Attix82: OFF a téma, leírtam amit akartam, a továbbiakban NO comment.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7918) Attix82 válasza SSJPeter (#7917) üzenetére


Attix82
őstag

Elállt cuccokkal mit tegyenek ha ment pár napot és hibátlan? Te mit tennél?

(#7919) ingalls válasza t72killer (#7915) üzenetére


ingalls
senior tag

Majd megvesszük 4 hónap múlva 50k-ért a picit ciripelö darabokat.

(#7920) gbors válasza SSJPeter (#7917) üzenetére


gbors
nagyúr

gondolkodj a bolt fejével is egy kicsit. eladnak Neked 110k-ért egy VGA-t, amin nagyságrendileg 3-5k árrésük van. mit csináljanak az ilyen visszavitt kártyákkal, amit várhatóan a nagyker nem fogad el tőlük, mint hibás terméket?
a) nyeljék be? 20-30 eladott kártya árrését bukják egyetlen darabon.
b) adják el használtan? milyen áron? Te mennyiért vennél a 110k-s új árhoz viszonyítva visszavitt kártyát? 100k-t adnál érte? már akkor is 2-3 árrést buknak.
c) más lehetőséget nem látok.

(#7914) bigdigit: mindenki ezt csinálja - most akkor azért "bünteted" az AQUA-t, mert ők bevallják?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7921) Reggie0 válasza bigdigit (#7914) üzenetére


Reggie0
félisten

A 3 napos cseregaranciat sem irja elo a torveny, ez csak onkent vallalt szivesseg. Ha tobb idot szeretnel az elallashoz, akkor neten kell rendelned es futarral kuldetni. A hibat ott kovetted el, hogy szemelyesen mentel a boltba.

(#7922) t72killer válasza SSJPeter (#7917) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én bátran vettem, igaz ny-EU üzletből, ny-EU címre. külsőre makulátlan darab, csak cincog:) Mivel az ügyintézés továbbra is nyugati színvonalon zajlik, nem viszem vissza a cincogi miatt, majd csak 2év múlva próba-szerencse alapon. Ha adnak helyette egy cincogós 1070-et v akárhogyis hívják az utódot, máris jobban jártam ;] .

Még egy opció: személyes átvétel. Azért egy ilyen "műszeren" látszik, ha kibontották. Pici gyűrődés a doboz nyitórészén, az antisztatikus zacsi át van ragasztva, a védőfólia nem fekszik tökéletesen, stb. Pl MSI gaminget lehetetlen újraeladni, hacsak nem szállítanak le nekik külön ventimatricákat.

A civilizált világban van erre egy kategória: refurbished, 10+% kedvezménnyel!

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7923) TTomax válasza gbors (#7920) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jóval nagyobb az árrés...

(#7925) Attix82
Nem hinném...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7924) brumi1024 válasza Reggie0 (#7921) üzenetére


brumi1024
veterán

Netes rendelés és személyes átvétel esetén is áll a 14 nap elállás, de a netes rendelés kötelező. 3 napos cseregari hibás (=rendeltetésszerű működését gátló probléma fennállása) termékre van, mindenféle vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#7925) Attix82 válasza TTomax (#7923) üzenetére


Attix82
őstag

Inkább még sokat is írt :D

(#7926) SSJPeter válasza Reggie0 (#7921) üzenetére


SSJPeter
őstag

A 3 napos cseregaranciát sem írja elő a törvény, ez csak önként vállalt szívesség.

Ha hibás a termék, akkor előírja a 151/2003-as (IX.22.) Korm. rendelet, az kérdés, hogy ez a cicergés hibának minősül-e.
Ha igen, aránytalan többletköltségre nem lehet hivatkozni, cserélni kell a terméket, ha ez nem hiba, akkor nem kell cserélni, a cicergés megítélése a dolog kulcspontja, hogy ez minek minősül.
Lehet akár hiba is meg nem is.
Minden vitás kérdést bíróság fog végül eldönteni polgári jogi jogvitában.

(#7927) Attix82.
"törekedni kell a 15 napra dolog"

Nem, nem, nem. Már nem csak törekedni kell, be kell tartani a 15 napot az új 151/2003-as módosítás szerint, olvasd csak el szépen, ha lesz rá időd.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7927) Attix82 válasza SSJPeter (#7926) üzenetére


Attix82
őstag

Nem hiba. A maximális megengedett Decibelt nem éri el, és nem korlátozza a termék használatát.

Edit: 3 munkanapos cseregarancia csak azt jelent, hogy csak cserélni lehet javítani nem....ez is törekedni kell a 15 napra dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7928) gbors válasza TTomax (#7923) üzenetére


gbors
nagyúr

a kisker árrés jellemzően ennyi, legalábbis ha feltételezzük, hogy az ÁFÁ-val nem machinálnak.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7929) Attix82 válasza SSJPeter (#7926) üzenetére


Attix82
őstag

:) El vagy tájolódva.

Be kell tartani, viszont ha a bolt megtett mindent annak érdekébe, hogy 15 napon belül meglegyen a javítás vagy a csere, onnantól nem tudsz mit tenni.

Lefordítva, jegyzőkönyvezni is kell már a boltoknak, hogy mikor jutott el a termék a megfelelő szervizbe, ha ez belefér a törekedés időtartalmába, akkor védett az üzlet.

(#7930) bigdigit válasza Reggie0 (#7921) üzenetére


bigdigit
addikt

Tévedés mert neten rendeltem és így is csak 3 nap az azonnali csere.Az elállásra vonatkozik a 14 nap ezen belül 3 napon belül nem vizsgálgatnak szervizzel csak a helyszínen.

(#7931) embe


embe
nagyúr

Hali!
Elment a 770-es karim, most a 960-asra várok. De mivel nem tudom meddig kell várni, elkezdtem szemezgetni a 970-essel.
Kérdésem, hogy a korábban említett "kis" Zotac kariról van valami tapasztalat, vagy teszt? nem találtam róla semmit. De valszeg csak elkerülte a figyelmemet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7932) SSJPeter válasza t72killer (#7922) üzenetére


SSJPeter
őstag

Na még egy utolsó hsz-t eleresztek mégiscsak ebben a témában.

"A civilizált világban van erre egy kategória: refurbished, 10+% kedvezménnyel!"

Igen, ezt én is pont így gondolom, akkor szerencsére nem vagyok egyedül, aki azt gondolja, hogy így kellene itthon is csinálni, már ez a tény megnyugtat. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7933) t72killer válasza embe (#7931) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Teszt ékes francia nyelven. Masszív nyákja van, ennek ellenére nem egy tuningbajnok és egy picit hangos, ráadásul nem is egy hűvös kari. Nyilván, a 970-et elrontani nehéz, lévén keveset eszik, nem hiszem, h rosszul járnál vele.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7934) Asbee válasza t72killer (#7933) üzenetére


Asbee
veterán

Ez még mindig nem az a zotac ami az iponos link. Már múltkor is mondtam :D Totál más a két a kártya. Amit linkelt az egy kb ref nyákra épülő kis picike, ez meg az amp omega.

Sajnos pont az ilyen kis hűtésekkel és reffel lehet elrontani a 970-et.

[ Szerkesztve ]

(#7935) qad


qad
senior tag

Teszt az MFAA-ról és annak beállításáról, igaz hogy angolul de a grafikonok talán érthetőek nyelvtudás nélkül is.

(#7936) pzske válasza embe (#7931) üzenetére


pzske
aktív tag

Én véleményem szerint + 6 k t meg kell, hogy érjen neked is a masszívabb hűtés + az 1 év gari !

Giga970

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#7937) bigdigit válasza SSJPeter (#7932) üzenetére


bigdigit
addikt

Egy mondatot még én is hozzá teszek a témában.
Arra nem gondolt senki ha vissza teszik a polcra a cicergős kártyákat lassan csak az lesz a polcokon.Szóval minél később vásárol valaki annál nagyobb az esélye csak cicergőst talál vagy inkább úgy mondom nagyon cicergőst.

(#7938) Abu85 válasza bigdigit (#7937) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A cicergés ilyen mértékben egy dizájnprobléma. Ha biztosra akarsz menni és nem akarsz cicergős kártyát, akkor kérd vissza a pénzed és rendeld meg ezt: [link] - ez szándékosan a 980-as verzió alkatrészeit kapta meg. Ez az NVIDIA saját maga által dizájnolt és gyártott kártyája, ha valaki nem akar cicergőset.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7939) Reggie0 válasza SSJPeter (#7926) üzenetére


Reggie0
félisten

Bocsanat, a visszafizetes nincsen, csak csere.

Viszont a cicerges a rendeltetesszeru hasznalatot nem akadalyozza, tehat erre az esetre nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#7940) regener válasza Abu85 (#7938) üzenetére


regener
veterán

Az utolsó képen mi célt szolgál az a levehető műanyag kis darab?

(#7941) Abu85 válasza regener (#7940) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Javíthatóvá teszi a hátlap teljes leszerelése nélkül (extrém tuningra is jó). És beszerelhető egymás mellé kettő, ha nagyon közel van a két PCI Express csati. De az átlagfelhasználók számára ez annyira nem fontos.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7942) brumi1024 válasza regener (#7940) üzenetére


brumi1024
veterán

Szűk SLi konfigoknál segít valamit. Legalábbis eszerint.

[ Szerkesztve ]

(#7943) SSJPeter válasza Reggie0 (#7939) üzenetére


SSJPeter
őstag

Mennyi önjelölt polgári jogi bíró olvassa ezt a fórumot, hihetetlen...

A Ptk. erről a kérdésről pusztán annyit ír, hogy "jelentéktelen hiba miatt elállásnak nincs helye", de azt, hogy hiba-e vagy sem valami, nem a bolt, nem is a vásárló, hanem végső esetben egy polgári jogi bíróság fogja eldönteni, polgári perben, ok?
A döntése pedig mindenkire nézve kötelező, tetszik, vagy sem.
Ha persze a vásárló perre viszi az ügyet.

Legalább ebben egyezzünk meg, de ha nem egyezünk meg, akkor is így van.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7944) Reggie0 válasza SSJPeter (#7943) üzenetére


Reggie0
félisten

En nem hoztam iteletet, csak segitek neked olvasni:

7. §12 Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a vállalkozás nem hivatkozhat a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 6:159. § (2) bekezdés a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza..

Megismetlem: "...feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.".

A cicergestol hibasan jelenik meg a kep? Kerlek pereld be oket, kivancsi vagyok az iteletre. Ha nem teszed meg, akkor a bolt fogja eldonteni es ugy, ahogy irtam.

[ Szerkesztve ]

(#7945) Asbee válasza Abu85 (#7938) üzenetére


Asbee
veterán

980-nél ugyanúgy elő fordul csak sokkal kisebb mértékben. Szóval biztosra menni szerintem nem lehet, maximum itt cserélik azonnal vagy valami, ami itthonról elég gázos.

(#7946) SSJPeter válasza Reggie0 (#7944) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én most pl. nem is erről beszéltem..de mind1, és ha nekem akadályozza, mert nem tudom így használni, mert túl hangos és zavar?
Ezt is bíróság fogja eldönteni, hogy akadályozza-e rendeltetés szerinti használatot!

(#7947) Reggie0: Igen, nekem nem felel meg, mert nem tudom így használni, ergo nincs lehetőség a rendeltetés szerinti használatra az én megítélésem szerint, megint ugyan oda lyukadunk ki, ahonnan elindultunk --->bíróságra megyünk!

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7947) Reggie0 válasza SSJPeter (#7946) üzenetére


Reggie0
félisten

Az nem a rendeltetesszeru hasznalatot akadalyozza, hanem neked nem felel meg. Ez eg es fold. A rendeltetesszeru hasznalat az azok a funkciok amiket igernek. Ezeket a technikai specifikacioban es a leirasban megtalalod. Ha lenne olyan funkcioja, hogy teljesen hangtalan mukodes, akkor igazad lenne. De nincs. Egy passziv eszkoznel erre lehet eselyed.

[ Szerkesztve ]

(#7948) t72killer válasza Reggie0 (#7887) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem hagyott nyugodni a dolog (csak este találkozom a monitorral), állítólag a legújabb szériánál javították. Amúgy ugyanebben a fórumtopicban linkelték a PB278-at is, ami PLS (IPS-féleség), és szintén durva inverziót mutat, ergo annyira nem kell hasraesni az ips jelzőtől sem :U.

#7934: ezt megint sikeresen benéztem :DDD . Szóval még az egyedinyákos verziót sem ajánlanám első körben, a referenciára építkezőt sem - lévén a refkari (asszem az EVGA csinál ilyet) még helytakarékosabb, kifújja a házból a meleget és ennél valszleg nem hangosabb.

#7936: Ok hazabeszélek, de ha giga, akkor G1. Mégerősebb hűtés (fentebb írtam hőfokokat, némi infrahőmérős VRAM-méréssel megspékelve), elegáns hátlap, +világít(!!! :P ). Itt a PH-s kereskedőknél a G1-et is megkapod ennyiért.

#7947: Itt talán a 0dB-t vállaló gyártók (ASUS, MSI) vehetők elő, ha létezik olyan élethelyzet, hogy nem megy a venti, de ciripel a kártya. A többi gyártó ilyet nem vállalt, sajnos hangfrekvenciát sem (az élesebb cini-cini sokkal zavaróbb, mint a ventizajba vegyülő zümmögés). Az egyéb úton szabályozott értékektől (pl egészségügyi határérték) szerencsére nagyon messze vagyunk. Amúgy sokan úgy tesznek, mintha új +NV-specifikus jelenség lenne, ez messze nem igaz. Inkább át kéne nézni a régi tapasztalatokat, esetleg "beégetéssel" megszüntethető-e a probléma, ill valahol olyat is olvastam, hogy megkenik a problémás tekercset - bár egyrészt nem szívesen venném le a hűtést, másrészt nem tudom, mihez kéne hozzányúlni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7949) Reggie0 válasza t72killer (#7948) üzenetére


Reggie0
félisten

Ilyen olvastam a VG278H-nal is. Volt aki visszakuldte az Asusnak es csereltek egy olyanra, aminel nincsen jelen a hiba. De attol meg a szeria hibas volt tovabbra is. Szoval ez az 1 eset maximum remeny, de nem biztos, hogy minden oktober utani jo lesz. Remenykedjunk. Ha bevalik akkor valtok en is:)

[ Szerkesztve ]

(#7950) daveoff válasza Abu85 (#7910) üzenetére


daveoff
veterán

A linkelt guru3d tesztben leírják, hogy érdemes használni az MFAA-t, mert azonos minőséget nyújt, mint a magasabb MSAA, és jól működik. 4xMSAA+MFAA = 8xMSAA minőség, gyorsabb futással.

To get and compare to 4x MSAA equivalent quality, you need to set 2x MSAA + MFAA. At 4xMSAA+MFAA enabled you would get 8xMSAA quality and 8xMSAA+MFAA would get you a quality equivalent of 16xMSAA at a lesser performance cost.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.