Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) akoska07 válasza GeneraL_XTX (#36700) üzenetére


akoska07
nagyúr

Oké.

Látom semmiről semmilyen fogalmad nincsen.

EZ NEM bug (8.8 min fps) !!!
Ekkora sw bug nincsen még valley tesztben sem.

Esetleg ájemdénél (meg nálad). :DDD :P

Ha a bug szóra kérsz értelmezést-fordítást,szívesen küldök privátban,ha nem tudod mit jelent.

Én sosem kötekedek.
Azt csak te csinálod.
Az hogy nem érted miről beszélnek emberek a topikban,az a te hiányosságod! :o

Egyébként több formában létezik a szájba rágós topik (nagyon segítőkészek a PH-s tagok).
Fent ábrázoltak szerint,nagyon nagy előnyödre válna a sűrűn elkövetett látogatásuk.

Ahogy fentebb is leírtam,járt már nálam jó pár 970 kártya.
Asszem mind megtalálható a topikban,gondolok itt a tesztekre.

#36702 Colos1 :
Nincs itt gond.
Csak van pár tag akiknek fogalma sincs arról amiről írogat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36702) Colos1


Colos1
őstag

Meg ne öljétek egymást emiatt :DDD

A Heaven az egyik jelenetváltásnál túlzottan leterheli a lemezt. Én rég futtattam, de emlékszem, hogy egy ponton megakadt, ezt úgy lehetett kijátszani, hogy az éles teszt előtt lefuttattam, és csak utána indítottam a tesztet. Így a RAM -ból futott, és nem b@sztatta a lemezemet.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#36703) zsadnok válasza Sziszifeca (#36695) üzenetére


zsadnok
tag

Nálam az Asic Quality: 77,1%

(#36704) cyberkind válasza zsadnok (#36703) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam 77.9%, ezzel megy 1501/8002MHz-et játékban.

Paranormal Cocktivity

(#36705) blu79 válasza zsadnok (#36703) üzenetére


blu79
addikt

Futtathatnál egy firestrike-t is

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36706) zsadnok válasza Colos1 (#36702) üzenetére


zsadnok
tag

Lefutattam újra, ahogy írod, ez lett:

[ Szerkesztve ]

(#36707) akoska07 válasza zsadnok (#36706) üzenetére


akoska07
nagyúr

Tuti bug-os, :D nem lehet ennyi a min fps. :DDD
A max fps is bug-os.

Természetesen lehet ennyi. :K
Csak poénkodtam.

Viszont vannak szakértő jelöltek akik simán megmondják majd neked,hogy nem korrekt az eredményed. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36708) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Örülök, hogy 970-et vettem 960 helyett.
Remek kártya ez, HD7970 után, döbbenet milyen jó.

(#36709) GeneraL_XTX válasza akoska07 (#36701) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

1, a stílusból nagyon gyorsan vegyél vissza

2, csak hogy Te is megértsd, kimásoltam ide a wikipédiából a bug leegyszerűsített fogalmát:

"A bug a számítógépes programhiba elterjedt elnevezése. Előfordulásakor a számítógépes szoftver hibás eredményt ad, vagy a tervezettől eltérően viselkedik."

Tehát vegyük sorban: hibás eredményt ad? Igen, mert az alacsony minimum fps a többiek által leírt ok(ok) miatt egy apró megakadás miatt van, tehát nem valós eredmény. Ez a tervezettől eltérő viselkedés? Egy tesztprogramhoz képest szerintem az. Tehát akkor miért is nem bug ez :F

Én csak azt kifogásoltam eredetileg, hogy valótlan dolgot állítasz ami nem így van.

"Nem igazán volt stabil a kártya (8.8 min fps)."

Azért vagyok én a topikgazda, hogy az ilyeneket is kijavítsam. Ha ezt nekednem veszi be a gyomrod, vagy megsértettem a kis egódat nem érdekel. Tudod, hogy hova lehet menni panaszkodni. De ezt azthiszem mondtam már múltkor is. :R

[ Szerkesztve ]

(#36710) akoska07 válasza Ateszpapa (#36708) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jó döntés.

Több,mint 1 éve a GTX 970 a bestbuy FHD-ra.
És ez még egy jó ideig így lesz. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36711) cyberkind válasza akoska07 (#36710) üzenetére


cyberkind
félisten

1070 esélytelen? :D

Paranormal Cocktivity

(#36712) zsadnok válasza blu79 (#36705) üzenetére


zsadnok
tag

Fire Strike teszt:

(#36713) akoska07 válasza GeneraL_XTX (#36709) üzenetére


akoska07
nagyúr

1. Észt osztani ne ide gyere,mert ez egy szakmai topik,amihez neked nem sok közöd van.Nekem te nem mondod meg milyen stílusban írok !!! TG létedre,te itt nem sok mindenki vagy (sajnos).
Ismerem a PH szabályait,jó ideje. Az,hogy neked nem tetszik amit írok a PH fórumozás keretein belül,létezik rá opció,hogy ne lásd.Fizess elő prémium tagságra,legalább te is segítenéd a PH folyamatos akadásmentes működését is.

"Nem igazán volt stabil a kártya (8.8 min fps)."
Azért vagyok én a topikgazda, hogy az ilyeneket is kijavítsam.

TG tudja javítani a Valley min fps-t is ? :Y Ezt nem ártana tudatni a Valley készítőivel is.
Ezt sehol nem olvastam a PH szabályzatában.
Talán azért mert ilyen nem is létezik,csak nálad. :DDD

Az,hogy miért te vagy a TG,azt inkább hagyjuk. :DDD

Valótlan dolgokat csak te állítasz,amikről ráadásul halvány fogalmad sincs.
Ezeket még el is néznénk neked,ha nem erőltetnéd annyira (hülyeségek!).

Ez itt nem az én egomról szól,óriási tévedés.
Fújod a hülyeséget,és még durván ragaszkodsz is hozzá.
Ami nem is lenne baj,mert sok itt az elnéző tag.
Viszont azokat is hülyíted akik azért járnak ide,hogy esetleg tanuljanak tudatlanul (esetleg tőled is),viszont csak hisztizést és butaságot olvashatnak szakmaiság helyett.

#36711 cyberkind :
Ezt most miért ? :D

970 árban,az is bestbuy lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36714) cyberkind válasza akoska07 (#36713) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért mert gondolni kell a jövőre, úgyis mindjárt jön az új széria, kár hogy csak középkategória lesz. :D

Paranormal Cocktivity

(#36715) GeneraL_XTX válasza akoska07 (#36713) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Fuuha neked komoly szövegértési problémáid vannak :D

Nem a kevesebb fps-t javítom ki, hanem azt aki hülyeségeket beszél. ;)

De ezt inkább hagyjuk is, az okos enged szamár szenved elv alapján én itt befejeztem. Amugy isten ments, hogy ne lássam a kommentjeidet, rendkívül jól szórakozom ám rajtuk ;)

(#36716) blu79 válasza zsadnok (#36712) üzenetére


blu79
addikt

A Graphics Scoret (GS) kell nézni ami elég jó, mivel a kártya gondolom tuningmentes.

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36717) akoska07 válasza cyberkind (#36714) üzenetére


akoska07
nagyúr

970-ről megfelelő árazás után,érdemes lesz cserélni 1070-re.

#36715 GeneraL_XTX :
Nem nem,az neked van.

Nem a kevesebb fps-t javítom ki, hanem azt aki hülyeségeket beszél.
Nem is értem akkor te minek írsz ide. És ezen senki sem szórakozik jól. :DDD

Bizony jobban jársz,ha olvasod amit írok,legalább tanulsz vmit erről a szériáról,rád fér,mert nem sok fogalmad van róla. ;)

Ide sajnos nem igaz az okos enged szamár szenved.
Az okos az okos marad,a szamár pedig szamár.
És mielőtt félre értelmeznéd,én nem a szamár vagyok. :D

Részemről is bejezhetjük mennyire nem kellene erről a szériáról veled társalognom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36718) cyberkind válasza akoska07 (#36717) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a 8GB ram teljes értékű lesz akkor még én is benevezek ha úgy van mert a 4 FHD-ra már kevés akárki akármit mond.

(#36719) akoska07
Mennyiről indult a custom hűtős 970 anno?
120-140?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36719) akoska07 válasza cyberkind (#36718) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha hasonló árban lesz,akkor vram növekedés miatt érdemes lesz leváltani a 970-et.

Amikor bejött,én 285 GBP-ért vettem (ha jól emlékszem) az első MSI 970 Gaming-et (prémium vásárlóként kedvezménnyel).
Akkor bőven 400ft felett volt a GBP (kb 460ft eladási).

Most ennyibe kerül ugyanott.
[link]
Laza több,mint 1.5 év elteltével.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36720) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem igazan ertem, hogy miutan tobben egyetertettek abban, hogy a Heaven megakad egy helyen (tenyleg igy van), es ez be is bizonyosodik, hogy csak akkor megy siman amikor ketszer egymasutan futtatjak (#36702, #36706), akkor miert az van lehulyezve aki ezt mondta elsore, azaltal akinek az elmelete (instabil vga) megdolt. Ez csak nekem fura?

(#36721) shteer válasza Malibutomi (#36720) üzenetére


shteer
titán

Mert láttad már egyszer is, hogy akoska feladja az elveit és beismerje, hogy tévedett?

..szerintem jónak tűnik

(#36722) BiP válasza Malibutomi (#36720) üzenetére


BiP
nagyúr

Virtuális farokméregetésnek vagyunk szemtanúi :)
, de nagyon nem férfias a kűzdelem. Kicsit facebook színvonal szagú. De már k#vára nem vicces.
Biztos valami korábbi sérelem/sérelmek is vannak a háttérben, amikről nincs tudomásom.

(#36723) Sziszifeca válasza akoska07 (#36696) üzenetére


Sziszifeca
őstag

:D Jaja rég taliztunk.

Figyu, a GPU-Z sensor fülben nézve nézzem az értékeket?
A memória kb mennyin kell hogy menjen majd?

Milyen teszt progikat használtok? Heaven, 3d mark(firestrike) ??

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#36724) GeneraL_XTX válasza BiP (#36722) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem ugyan nem volt vele semmi bajom (eddig) :D

De ebben a topikban ne vezessen fèlre senkit hogy instabil a gyàri órajeles kàrtyàja egy bugos teszt miatt.

Ennyi lett volna a törtènet, de nem bírta annyiban hagyni ès a kezdeti stílusa se volt èpp vàllalható. Szerintem.

(#36725) gaben88 válasza davidsone (#36687) üzenetére


gaben88
őstag

One-on viszont a látványra nincs panasz még a néhol 720p-s felbontás ellenére sem... A PC-s port nagyon szar és ahogy olvasom a DS3 sem jobb...

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#36726) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kedves "érintettek"!!!

Nem szeretném az utóbbi napok hozzászólásainak a felét kitörölni, moderálgatni. És a továbbiakban nem szeretnék még több személyeskedést olvasni, mert akkor már kénytelen leszek szankcionálni.

Ezért szépen kérem, hogy ezt itt és most fejezzétek be!

Köszönöm!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36727) gaben88 válasza Colos1 (#36702) üzenetére


gaben88
őstag

Én is mindig így futtattam a Heaven-t Zotac 970-en és MSI 970-en is, hogy 2. vagy 3. nekifutásra vártam meg a végét az eredményért, mert egyrészt erről már olvastam én is, hogy gázos a dolog, másrészt tapasztaltam én is ezt a hibát, még ha nem is 8 fps-el. Ezért én inkább már nem is használom... Máshol érdekes módon nem tapasztaltam ilyet.

********

Ne kezd! :(((

[ Módosította: Racecam ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#36728) tailor74 válasza gaben88 (#36727) üzenetére


tailor74
őstag

Inkább semmi.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#36729) davidsone válasza gaben88 (#36725) üzenetére


davidsone
addikt

Ja néztem ONE videokat is durva, a PC-s verzió annyit is ér amennyiért osztják a ONE mellé... :K

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#36730) akoska07 válasza Sziszifeca (#36723) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,a szenzor fülre kattintva nézd az értékeket.

Sztem simán menni fog a memória 8000-en.

Amivel tesztelni szoktunk.
Valley
Új 3DMark-ok
Max órajel teszteléshez.

A legjobb tesztek továbbra is a játékok. :K
Nem tudom milyen játékokkal tolod most.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36731) nagy.matyika válasza cyberkind (#36718) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Milyen tekintetben kevés? Tényleg érdekel, hogy miért mondod ezt.

Ha az a válaszod, hogy azért, mert a ratyi leképzők iszonyat szar módon oldják meg a memória tartalom cseréjét, akkor egyet értek veled. Ellenkező esetben nem. Itt most nem a tényleges hardver jelent szűk keresztmetszetet, hanem a programozok és az általuk használt leképzők. Én egyenlőre abszolút nem látok ebből kiutat sajnos, de majd lesz ami lesz. ;]

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#36732) GeneraL_XTX válasza Sziszifeca (#36723) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hozzátenném még, hogy stabilitás teszteléséhez a tesztprogik közül a legjobb a Heaven. Nálam mindig minden kártyánál előbb dobott hibát, mint a másik kettő (Valley, 3DMark)

(#36733) Sziszifeca válasza akoska07 (#36730) üzenetére


Sziszifeca
őstag

A 8000-nél azt érted hogy a memóriának 2000-ret kell mutatni ugye? :B :B

GeneraL_XTX: Ok, akkor a Valley-al fogok tesztelni először.

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#36734) blu79 válasza Sziszifeca (#36733) üzenetére


blu79
addikt

Szia, valóban , a legtöbb teszt a topicban valley , firestrike , heaven.... de ezek csak amolyan irányadók, kinek hoz több pontot..., ..."nekem ennyi pontot hozott, rendben van e a kártya"... tehát ilyenekre jók. Nem stabilitás tesztre valók, ahogy korábban írta akoska07 az igazi teszt a játék. Én a Project cars (itt ha túl van húzva a kártya piros foltok jelennek meg itt ott amik nem oda valók, legalábbis nálam, ezt mint 970-el , mint 980-al tapasztaltam.) , assassins c.syndicate (itt a túlhúzott kártya artifactokat csinált) , far cry 4, witcher3 ...ezekkel szoktam stabilitást nézni , ha kifagy a kép (driver leállt) az is túlhúzás miatt van (de néha a nem jól megírt driver is csinálhat ilyet, amíg a az nV ki nem javítja, sajnos nVnèl is fordult már elő ilyen).

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36735) cyberkind válasza blu79 (#36734) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam a Wolfenstein-nél jött ki hogy 1515MHz-et nem bír a gpu, mindenhol máshol simán megvolt, nem mintha számítana csak érdekes hogy pont a Wolfenstein-ben.

Paranormal Cocktivity

(#36736) blu79 válasza cyberkind (#36735) üzenetére


blu79
addikt

Én pl. azt is érdekesnek találom hogy pl a Project cars-ban , FC4 ben jobban melegedtek a karik mint ACS -ben , és érdekes módon ACS-ben hamarabb kijött a kártya túlhúzásából eredő hiba :U legalábbis nálam így volt...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36737) GeneraL_XTX válasza cyberkind (#36735) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ez is teljesen alkalmazás függő melyik játék mit/mennyire használ. Nem lehet itt sem általánosítani hogy melyik játék az, amivel érdemes tesztelni. Mert lehet, hogy nem hibázik se egy Witchernél, se egy Wolfensteinnél,BF4-nél, de éppen lehet hogy egy Life is Strange-ben meg képhibákat dobál meg kilép driver hibával. Pont ebben a topikban volt rá egy példa nemrég, emlékszem is rá.

Ezek a tesztprogik pont arra szolgálnak, hogy gyorsan be tudd lőni az órajelet ahol még nem hibázik (és ebben tapasztalatom szerint a Heaven a legjobb, ha ott nem hibázik akkor nagy eséllyel játékokban se fog.) Én többször belefutottam már abba hogy míg 3Dmarkon lazán átmegy a kártya játékoknál már hibázik.

Ezt úgyis csak hosszútávon lehet kitesztelni, napokon-heteken keresztül. De ha mást nem, az új driverek majd tesznek róla, hogy az atomstabilnak tűnő OC-d hirtelen ne legyen olyan stabil ;]

Ilyenkor visszaveszel 10mhz-et és jó esetben megoldódott a probléma. :DDD

(#36738) akoska07 válasza Sziszifeca (#36733) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen így értem. :K
Tesztekre sztem lehet majd az 2050 is.

24/7 jó a 1550/8000.
Szvsz abból a kártyából ki kell jöjjön.

#36734 blu79 :
Bizony,játékokkal kell hajtani,az megmondja a tutit.
FC4,GTA5.
The Division
(proci tesztre is több,mint tökéletes,nálam mind a 16 szálat egyenlően elosztva használja a játék)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36739) Sziszifeca válasza akoska07 (#36738) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Na este ki is tesztelem :D

blu79: Most Asetto Corsa, Rfactor 2, Balck Ops 3, Cs:go megyeget nálam, és igen a teszteken ha nem hibázik a kártya, akkor persze játék alatt majd még kiderül :) A Raceroom is izzasztja a videókarit, szóval majd kiderül :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#36740) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Elkezdtem OC-zni a drágaszágomat (Giga G1 970) viszont felmerült bennem pár kérdés amiben a ti segítségeteket szeretném kérni :))

1. 78,7% ASIC ez jó vagy rossznak számít ?
2. 3D mark Fire Strike Graph teszt 2. közben piros sáv felugrik pár secre (7-8 alkalommal), szeretnék még húzni a kártyán mert ez GPU CLOCK 1278 Mhz Memory 1953 jelentkezett. A stockhoz képest +100 coreclock +400 memoryclock dobtam hozzá.A power limitet 112-re kitoltam(maxra) Ötletek mitől lehet ez a piros sávozás?

Teljesen kezdő vagyok és szeretnék beletanulni az oc rejtelmeibe bizonyos fokig. Hamarosan jön a második drágaszág és addigra szeretnék kiélezni egy stabil oc-t.

Ezeket a programokat használtam : MSI Afterburner,TechPowerUp GPU,3d mark.

Csináltam pár mérést 3d mark Fire Strike alatt :
2 tesztet csináltam fejenként.

Stock : 10.887, 10.743 GPU CLOCK 11780 Memory : 1753
OC 1 : 11.340, 11.257 +60 coreclock +250 memoryclock mhz
OC 2 : 11.432, 11.406 +80 coreclock +350 memoryclock mhz
OC 3 : 1 1.563, 11.503 +100 coreclock +400 memoryclock mhz

(#36741) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok melyik a jobb gigabyte gtx970 xtreme vagy a gigabyre r9 390 8gb ??

(#36742) Grave_444 válasza laci12234 (#36741) üzenetére


Grave_444
nagyúr

390-ből nem ajánlott a Gigabyte. Innen mindenki a 970-et fogja ajánlani, mondjuk jobb is. ;]

970 Xtreme nagyon jó, viszont WF3 / G1 ha sokkal olcsóbb inkább azok érik meg.

[ Szerkesztve ]

(#36743) laci12234 válasza Grave_444 (#36742) üzenetére


laci12234
tag

Szoval márkátol függetlenül a gtx 970 jobb mint a 390 igaz ??

(#36744) Grave_444 válasza laci12234 (#36743) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez így merész kijelentés lenne, mondjuk úgy 1920*1080-ig a 970 ajánlott inkább.

(#36745) laci12234 válasza Grave_444 (#36744) üzenetére


laci12234
tag

Jo igen de 4k-ba azért még felesleges játszani szerintem legalábbis nekem nem érné meg pl 300 ezres monitor vagy tv venni fhd ba is böven jo :D

(#36746) BiP válasza laci12234 (#36745) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezek azért túlzó kijelentések. Monitorból is van 200k alatt 4K IPS, (még a 27"-os dell is 200k alatt van), tévéből meg már 140-ért is kapsz 43"-os LG-t.
Más kérdés, ha nem kell a 4K, nem kell a 4K. FullHD-ra meg mindenképp 970.
(mondjuk én 970-nel 4K-zok, de AMD-t nem vettem volna, és nem márkabuziság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36747) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok!

[link]

ez felejtős vagy megvehetem?

(#36748) eventus válasza FR33 (#36747) üzenetére


eventus
veterán

Ez ref kártya. Evga ssc inkább. De nem ez lett ajánlva?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#36749) blu79 válasza FR33 (#36747) üzenetére


blu79
addikt

Referencia.... és nem is akármilyen .... műanyag..... rosszabb mint a gyári nVidia. Ez nem csak hogy ronda hanem melegedik is nagyon ...+80 fok simán számíthatsz, főleg ha nincs kellő képpen hűtve a házon belűl.... és hangban vetekszik a pórszívóval vagy akár egy Böeing 747 -el :))
De ha mindezek nem zavarnak akkor simán veheted, egyébként ennyiért aprón kapsz már egy jó customot :K

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36750) F e Z o válasza Rick3D (#36740) üzenetére


F e Z o
veterán

Egy Gigabyte GTX 970 G1 Gaming hőmérséklettől függően alapból 1380MHz-re boostol. Ehhez adtál még 100MHz-et, ahol megjelentek a piros csíkok, amik hibára utalnak. Vegyél vissza +75-re, s teszteld úgy játékokkal is, ha nincs hiba, maradhat úgy. Húzni nemigen tudsz már rajta. ASIC értékkel nem foglalkozom, szerintem nem mérvadó.

H2O über alles!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.