Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) bombibmw válasza davidsone (#36399) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem nyert. :N

(#36402) imi123


imi123
őstag

GeForce 364.72 WHQL

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#36403) cyberkind válasza imi123 (#36402) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem ezt már felrakhatom nyugodtan minden gond nélkül.

Paranormal Cocktivity

(#36404) Cs1csó válasza cyberkind (#36403) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem tele lett a t...köm az egésszel és feltettem a 362-es-t de csak physix-et meg a grafikus illesztőprogramot a többi bullshitet nem - a játékoptimalizálós résznek van némi értelme de azt külön is be lehet állítani a nvidia control panelen -pl. fifa 16-nál MFAA bekapcsolás - gtx 970.
Orrba szájba nyomják ki a WHQL aláírású drájvereket és simán behal a monitor és kész csak a reset segít, azért ne vicceljünk már kérem.

(#36405) beci43 válasza cyberkind (#36403) üzenetére


beci43
senior tag

Önként vállalod? ;]

(#36406) cyberkind válasza beci43 (#36405) üzenetére


cyberkind
félisten

Önként nem vállalom, nem rontom el a gépemet. :P

Paranormal Cocktivity

(#36407) akoska07 válasza GeneraL_XTX (#36396) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mit flémelsz itt ?! :((

Nekik ez tetszik és kész.

Én magam teszteltem az adott kártyát,semmi problémám nem volt vele.

Topikgazda létedre tudhatnád,hogy nem lehetsz megosztó,és most pont az vagy!
(nem az első eset)
Át kellene gondolnod minek vállalsz ilyeneket.

#36402 imi123 :
Látom neked se igazán megy az NV oldaláról linkelés. :U
[link]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36408) tailor74 válasza akoska07 (#36407) üzenetére


tailor74
őstag

És az mit jelent, hogy te tesztelted? Semmit..
Neked tetszik, neki nem - ennyi.
Pont úgy ad hangot a véleményének, ahogy most te.

Szerintem sincs semmi abban a kártyában, amitől extra lenne. Maximum annyi, hogy ritkábban találkozunk vele.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#36409) akoska07 válasza tailor74 (#36408) üzenetére


akoska07
nagyúr

Google fordító néha nagyon hasznos tud lenni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36410) tailor74 válasza akoska07 (#36409) üzenetére


tailor74
őstag

:F

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#36411) GeneraL_XTX válasza akoska07 (#36407) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem vagyok megosztó, csupán véleményt mondtam, ennyi, azt csak szabad ha megengeded nekem :)

Azt meg hogy mit és miért vállalok azt majd én tudom, semmi közöd hozzá ;) Ha nem tetszik tudod hova lehet menni panaszkodni :R

[ Szerkesztve ]

(#36412) akoska07 válasza GeneraL_XTX (#36411) üzenetére


akoska07
nagyúr

Bla bla bla... :P

Nem vagyok megosztó
Neked sajna nem tűnik fel,ezért fordul elő egyre több helyen.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36413) Dictator^ válasza cyberkind (#36403) üzenetére


Dictator^
veterán

a 364.51-nek mi volt a baja?
(nem volt nvidiám kb 10 éve, és nem olvastam vissza driver ügyében)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#36414) FLATRONW válasza Dictator^ (#36413) üzenetére


FLATRONW
őstag

A .51-nek már nem volt baja, az előtte levőnek (.47) volt egy olyan hibája, hogy tönkre vághatta a rendszert, hogyha Expres módban volt telepítve. Abban az esetben, ha manuálisan és tiszta telepítéssel volt telepítve, akkor nem volt azzal sem baj. A .51-es egy hibajavítás volt a .47-es hibájára.

(#36415) imi123 válasza akoska07 (#36412) üzenetére


imi123
őstag

Mi a gond?
Nem kaptál locsolópénzt?
Akarsz róla beszélni? :)

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#36416) bombibmw


bombibmw
veterán

Nálam semmi gond a new driverrel.
Most toltam Division-t és minden ok volt, talán még jobban is fut, mint eddig.
Mehet fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#36417) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mi van ezzel az új driverrel? Leszedtem az nvidia oldaláról, csak a drivert meg a physx-et tettem fel és következő újraindításnál behalt a kép, mindenféle katyvasz volt, csak reset segített. MSI after-ben nincsenek meg a profilok, és nem tudom húzgálni a csúszkákat sem.. :W

(#36418) SoulReaver válasza SoulReaver (#36417) üzenetére


SoulReaver
veterán

Vissza raktam egy régebbi drivert és msi be 1000/1000 ig volt húzva a mentett profilom, ezért volt a kép hiba meg a zavar... Érthetetlen. Felrakódott valami vulkan scan progi, lehet az okozta a galibát.

(#36419) blu79


blu79
addikt

Sziasztok, én is felraktam a legújabb drivert, minden ok vele, eddig. De ha valamit rendellenességet tapasztalok megy vissza a 361.91 driver. :)

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36420) nagy.matyika


nagy.matyika
aktív tag

Járt már valaki úgy G1 esetén, hogy beszart rajta a venti? Nekem az egyik elkezdett zörögni sajnos tegnap este. ;] :W

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#36421) FollowTheORI válasza nagy.matyika (#36420) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ami elromolhat, néha el is romlik... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36422) ToXeN válasza nagy.matyika (#36420) üzenetére


ToXeN
tag

Szereld le a ventit és WD40 :)

"The days are long but the years are short"

(#36423) nagy.matyika válasza ToXeN (#36422) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Biztos, hogy nem. Megy vissza gariba, nem hiányzik emiatt egy garancia vesztés.

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#36424) shteer válasza nagy.matyika (#36420) üzenetére


shteer
titán

Gigabyte, nem meglepő :U

..szerintem jónak tűnik

(#36425) SoulReaver válasza shteer (#36424) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy ventilátornak ugyanannyi esélye van elromlani egy asuson akár.. Ez nem a gyártó hibája.

(#36426) FollowTheORI válasza SoulReaver (#36425) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Feltételezve hogy ugyanaz a minőség... azért nem minden venti teremtett egyenlőnek. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36427) cyberkind válasza SoulReaver (#36425) üzenetére


cyberkind
félisten

Ettől függetlenül Gigabyte és nem meglepő a téma.

Paranormal Cocktivity

(#36428) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nekem volt régen egy asus 9800 -am. Na az egy év után elfüstölt... se kép se hang, semmi nem ment rajta.

Azóta csak giga cuccaim voltak és egyiknek sem volt semmibaja. Nyilván vannak hibás darabok, de még mindig több a szervizben az asus, mint a giga...

(#36429) nagy.matyika válasza cyberkind (#36427) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Sose volt gondom vele, igazából nem ez a része érdekelt, hanem az hogy előfordult-e már másnál. Nem köpködét akartam nyitni :) Noiseblocker Eloopból 2/2 volt selejt, amikor kaptam, pedig aztán az nem gagyi. Imádott Asus DCUII hűtés is pikk pakk hasonlóan járt. Kivételek mindig vannak.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#36430) shteer válasza SoulReaver (#36428) üzenetére


shteer
titán

felőlem hegyekben állhat az EVGA is, attól még a ventik minősége a korai-korábbi Giga vga-kon gyenge é s rövid élettartamú - jellemzően a füstös átlátszó lapátosokon. ahogy néztem ez kb az xtreme verziókon lehet már másképp

..szerintem jónak tűnik

(#36431) faranus


faranus
aktív tag

Sziasztok

Csütörtökön jön meg az MSI GTX 970 GAMING 4G-em, és az lenne a kérdésem, hogy van már tapasztalatotok vele OC téren? Elvileg a gyári tuning 1279 MHz de én szeretném húzni még.
Kb mennyi lehet még benne?

tisztelettel faranus :R

(#36432) FollowTheORI válasza shteer (#36430) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most néztem az EVGA 970 FTW az iponon 10% visszahordott... ami azért nem semmi. :D

A többi márka meg ilyen 1.x-2% :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36433) shteer válasza FollowTheORI (#36432) üzenetére


shteer
titán

Az aplapomból 14,3% ;] én nyertem :P

SSC 0%

Amúgy ebbe beletartozik vajon az elállás? Mert akkor az alaplapom statját sati húzta le :B

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36434) nagy.matyika válasza FollowTheORI (#36432) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

g1 1.6% ;]

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#36435) tepenzed válasza nagy.matyika (#36434) üzenetére


tepenzed
őstag

xtreme 0% :DDD
[link]

(#36436) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Azért ezekhez kellene tudni a vásárolt darabszámokat,mert biztos a g1-ből 100szor annyit vettek,mint az extremeből és a nagy számok törvénye...

(#36437) Colos1


Colos1
őstag

Gyerekek ezt ne csináljátok, mert menten 200 lesz a vérnyomásom :O

Lehet mindjárt írok is az Iponnak, hogy vagy vegye le azt a f@szságot, vagy írja ki, hogy hány darabból számolták azt a statot.

Minél kisebb a minta, annál pontatlanabb a statisztika.

Példa: gyártanak 1000 darab terméket, ebből 1 db rossz, ami 0,1%.

Ebből 3 kerül az Iponhoz, és benne van pont az is, amelyik hibás. és kiírják, hogy 33%....

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#36438) tepenzed válasza Colos1 (#36437) üzenetére


tepenzed
őstag

és szerinted ezt nem tudjuk? ezért raktunk hülye smileykat a szám után

(#36439) GeneraL_XTX válasza Colos1 (#36437) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Pont ezt akartam én is írni :D Extreme-ből valszeg adtak el 10-20 darabot míg G1-ből vagy EVGA-ból (mint az egyik legolcsóbb 970) valószínüleg sokkal többet :U

(#36440) shteer válasza GeneraL_XTX (#36439) üzenetére


shteer
titán

Lehet én vagyok hülye de az arány az pont egy reprezentatív mérőszám ;]
Még ha a minta nem is az

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36441) GeneraL_XTX válasza shteer (#36440) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ha adtak el két darab Giga Extrémet abból az egyiket visszaküldik mert hibás rögtön 50% lesz a meghibásodási arány. Tehát akkor az reprezentatív hogy minden második Giga Extrém kártya hibás? :D

(#36442) shteer válasza GeneraL_XTX (#36441) üzenetére


shteer
titán

Gigából kinézem ;]

De minél többet adnak el, annál pontosabb.
Látsz valahol 50%-ot? :P Naugye

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36443) GeneraL_XTX válasza shteer (#36442) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na ezaz, tehát éppen ezért az oldalon közölt adatokból következtetés levonni hülyeség, mert nem tudod miből menyit adtak el, így nem igazán tudod viszonyítani egyik típust a másikhoz.

[ Szerkesztve ]

(#36444) shteer válasza GeneraL_XTX (#36443) üzenetére


shteer
titán

És ha csak 10db-tól megy a kijelzése? Valaki kérdezze már meg ipon topikban ;)

..szerintem jónak tűnik

(#36445) csaabz


csaabz
őstag

Beléptem én is a GTX980 tulajok közé! Vissza a zöld oldalra! Taps. Vastaps.

Egyébként egy Asus Strix. Imádom, hogy nem kapcsol be a ventije bizonyos hőfok alatt

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#36446) GeneraL_XTX válasza csaabz (#36445) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Gratula hozzá :C

(#36447) Colos1


Colos1
őstag

Én megint találtam egy hibát...

Ami kb. hasonló jelentőségű, mint a bizonyos körülmények között széteső egér, amit tudtam reprodukálni másik nVidia kártyán, sőt, az egyik ismerősnek is sikerült, aki kb. fél óráig szívta a véremet, hogy hogy a francba veszek ilyen f@szságot észre :DDD

Szóval, ha 2 napnál tovább megy a gépem egyhuzamban, akkor utána az MSI Afterburner nem hajlandó mérni a TDP % -ot, beragad 10-12% -ra, és nem mozdul! :K

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#36448) Cs1csó válasza Dictator^ (#36413) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv nálam tiszta rendszerre feltelepítve is meghalt a kép, kékhalál csak épp mikor milyen színben - volt narancsos volt szürkés de utána csak a reset - lekopogom - a 362-essel okés.

(#36449) blu79 válasza Colos1 (#36447) üzenetére


blu79
addikt

Szia, vedd figyelembe az aláírásom :))

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#36450) scream


scream
veterán

Hali!

Ma én is csatlakoztam egy Asus Strix GTX 970 OC személyében.

Idáig tetszik, viszont van egy olyan gondom, hogy, amikor a Windows kikapcsolja idle miatt a képernyőt, akkor valamiért elkezdi pörgetni a VGA-n a ventiket, igaz alacsony fordulatszámon. Ha visszahozom a képernyőt (megrázom a kurzort, bill leütés, stb), akkor meg egyből elhallgat. Erre ötlete van esetleg valakinek?

Illetve még annyi, hogy alacsony fordulatszámon kicsit nyekergős hangja lenne az egyik ventinek. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.