Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) zolee0307 válasza Bjørgersson (#37700) üzenetére


zolee0307
őstag

Palit gtx 1070 dual

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#37702) Raidon válasza zolee0307 (#37699) üzenetére


Raidon
őstag

Csak nem szereti a PCI csatoló ha össze van tapizva zsíros kézzel mert hiába mosol kezet. Azt a részét igyekszem nem megfogni ha igen előtte letörölgetem. :B

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#37703) regener válasza zolee0307 (#37697) üzenetére


regener
veterán

Takarítsd le (szerintem) mindkét (vagy csak az AMD) drivert a DDU-val akkor és dobd fel az új NV-t.

[ Szerkesztve ]

(#37704) zolee0307 válasza regener (#37703) üzenetére


zolee0307
őstag

Megvolt, de hiába, valószínűleg a Windowsban nagyobb problémát okozott a frissítés.

Az az érdekes, hogy játék alatt, Msi kombustorban rendesen megy a kártya, nincs semmi képi hiba, fagyás, semmi.

Az lesz, hogy vga ki, pucolás, biosban cpu pbo vissza alapra (bios update is volt, lett egy új pbo állítási funkció, de fórumon írta valaki, hogy nála kékhalálozik a gép), új win, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#37705) zolee0307


zolee0307
őstag

Na szóval. A kékhalálokat valószínűleg az új bios pbo menüjének új beállítása okozhatta (páran írták, hogy ez az új beállítás bekapcsolva problémákat okoz), bár a win frissítés és az utánuk történt ddu-zás is szóba jöhet.

Játék alatt, desktopon, furmark alatt nincs semmi hiba, a pcie is 16-nak írja a gpu-z.

A kártyát kivettem, megtakarítottam a csatlakozót, a PCI foglalatot is kifújtam, de hdmi-n a boot logó és a bejelentkező képernyő közötti váltáskor így is bevillannak ezek a pixelek. Viszont ha dvi-hdmi átalakítóval van a monitor a kártyával összekötve, akkor nincs ez a bevillannás.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#37706) Bile Demon válasza zolee0307 (#37705) üzenetére


Bile Demon
őstag

A bevillanással szerintem ne törődj. Nálam is olyan a boot logónál. Szerintem olyankor egy pillanatra kimarad a jel és a monitor így reagálja le. A gép kikapcsolásakor is látok hasonlót egy pillanatra.

Bruhe

(#37707) zolee0307 válasza Bile Demon (#37706) üzenetére


zolee0307
őstag

Akkor nem izgatom magam rajta, végül is más probléma nincs.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#37708) milszab


milszab
senior tag

[Cyberpunk GTX1070] , igaz low beállítás de még így is szép szerintem 1440p-ben. Nincs bekapcsolva a sync dem, de még így is sima a kép és játszható, sőt. Anno a GTA ennél sokkal szarabbul futott... :DD

(#37709) g@norbert válasza milszab (#37708) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Teljesen jó szerintem :DD

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37710) g@norbert válasza milszab (#37708) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Esetleg tudnál feltenni egy fullhd tesztet is ha megkérhetlek, hogy milyen beállításokkal lehet a legszebben játszani, mindezt ugyanúgy a játék elején megmutatva a beállításokat mint előzőleg tetted?
Előre is köszönöm, nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen beállításokkal lehet futtatni 1080p-ben ;)

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37711) almalé válasza g@norbert (#37710) üzenetére


almalé
tag

Nálam 1080p high preseten 35-50 FPS attól függően, hogy mekkora a tömeg körülötted. A digital foundry-s beállítást használva 40-50. i5 8400, 16 GB.

(#37712) joshua7 válasza g@norbert (#37710) üzenetére


joshua7
veterán

1.03 nálam 1080p medium-high 35-55 fps. Néha be tud esni (nem meglepő: 2500K meg 8GB ram mellett), de teljesen játszható. Még ez remélem segít majd.

Semper Fi

(#37713) BullKoxa válasza joshua7 (#37712) üzenetére


BullKoxa
őstag

Az a baj hogy mindig a Steam-s emberek fejtenek meg ilyeneket. Mondjuk nekem pont GoG-n van meg. De nem is indítotram el, volt egy kis pc update.

(#37714) CJ4567 válasza joshua7 (#37712) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam ez semmit se javított.

No Sana No Life

(#37715) almalé válasza BullKoxa (#37713) üzenetére


almalé
tag

Ez nem csak a steam-es verzióval működik. Nálam mondjuk nem volt hatása.

(#37716) milszab válasza g@norbert (#37710) üzenetére


milszab
senior tag

Igen. Jó ötlet. Van úgy is egy olyan monitorom.

(#37717) g@norbert válasza milszab (#37716) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Köszi szépen :C , akkor én várom ezt a fullhd tesztet, nagyon kíváncsi vagyok rá, mert egy zotac gtx1070 amp extreme kártyával használok egy 24" os fullhd ips led monitort, kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok a cyperpunkkal játék terén 🤣🤣 :DD

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37718) Biga123 válasza g@norbert (#37717) üzenetére


Biga123
addikt

35-50 FPS ultra mellett (RT t nem is enged kapcsolni)
De nem lagzik, nem akad , szép folyamatos , játszható.
UH valamit megint jól csináltak a cdpr es srácok.
De mértnem próbálod ki?

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#37719) g@norbert válasza Biga123 (#37718) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Semmi gond nem lenne a kipróbálással, csak legkorábban jövő hét közepén leszek otthon, és ott a pc-m 🤣🤣🤣
Mindezek tekintetében megköszönném neked is, ha dobnál fel egy pár perces tesztet az 1070es kártyával fullhd felbontáson ezekkel az elején látható beállításokkal, fps monitorozásával, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hagy csorogjon a nyálam 🤤🤣🤣
Előre is köszönöm neked, ha időd engedi, és megtennéd :R

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37720) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Találtam tesztet,1080p ultra beállításokkal, és teljesen meg vagyok elégedve. 🤤🤤🤤
Reményeimen felül teljesít az 1070es kártya, le a kalappal 👍
[link]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37721) Baryka007 válasza g@norbert (#37720) üzenetére


Baryka007
őstag

Szerintem egy jobb procival, meg egy kis vga oc val, tudna ez 60 at is...

(#37722) CJ4567 válasza Baryka007 (#37721) üzenetére


CJ4567
veterán

Egy 1070-en nem fogsz tudni annyit húzni, hogy 15-20FPS-el jobban menjen, 1080p ultrához 2070/5700XT kell. És GPU limites volt a videóban, szóval jobb procival sokat nem érne.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#37723) g@norbert válasza Baryka007 (#37721) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Ezt a videót nem én csináltam, úgy kerestem rá a neten 😁
Csak azért kerestem rá, és dobtam fel ide, mert kértem hogy dobjon fel valaki egy teszt videót, hogy fullhdre hogyan muzsikál az 1070es a cyperpunkkal, de sajnos senkinek sem volt se ideje, se módja feldobni egyet.
Sajnos csak jövő hét közepén leszek otthon, és ott van a pc, ezért voltam kíváncsi 🤣
Valóban lehetett volna még ezen a gpu-n húzni, most néztem, 1936 MHz-en megy 😊
Jó, persze ez természetesen hűtés függő, ha vizezve van mégjobb, meg az sem mindegy, hogy melyik gyártó custom kártyáját nézzük, és azért egy i7es is dob rajta 💪
Egy a lényeg, megnyugodtam, szépen fog menni a cyperpunk, a zotac gtx 1070 amp extreme kártyámmal az már tuti, ha hazamegyek 🤤
Tuti hogy szépen fog menni, már ez az fps érték is jó, és tetszik, így ultra minőségben, kis kompromisszumokkal 👍
Tényleg, milyen a cyperpunk? Jó?
Hölgyeim és uraim, jöhetnek a vélemények, nagyon kíváncsi vagyok rá 😁

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37724) 4264adam válasza g@norbert (#37723) üzenetére


4264adam
veterán

Holnap megnézem neked benchmark tesztben már ha van benne, medium / ultra beállításával. Előbbivel használom. GTX 1070 2020Mhz/4300Mhz 1970/4000 helyett.

(#37725) g@norbert válasza 4264adam (#37724) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Köszönöm szépen, egy úr vagy 👍

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37726) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Erősen gondolkoztam hogy eladom, mert láttam hogy egy ugyanilyen kártyát mint ami nekem van 1 nap leforgása alatt elvitték 90ezerért garancia nélkül, de ha ilyen jó még, valószínüleg marad 😁
Megbecsüljük a stabil, és jó hardvert 👍

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37727) 4264adam válasza g@norbert (#37726) üzenetére


4264adam
veterán

Ez az én eszme futtatásom:
CP2077 miatt gondolkozom a GTX1070-em cseréjén ami +70/300Mhz-en futva ref. GTX1080 szint. Youtube 2019 9 game összehasonlítás alapján nekem az FPS osztások alapján a GTX1070 és RTX2070 között ~25-30 % FPS többlet jön ki. Valós adatok szerintetek most is?
150k: GTX1080Ti / RTX 2070 utóbbi szerencsével
75k: GTX1070 elmenne.
ugyanannyi összeg ráfordítás +30% :U :U

Szerintetek rosszul gondolkozom vagy van más tapasztalat?
Casual gaming multiplayer nélkül és csak a CP2077 miatt

nekem 47-144hz g-sync monitor van. De még ha ultran is tolom akkor g-sync ki és 2.2x gyorsabban szinkronizal a monitor mint a 60hz tehát a kevesebb fps is folyamatosabb.

nekem 2 ezer forint/0.5FPS növekedés nem éri meg. Erre jöttem rá

(#37728) Bile Demon válasza 4264adam (#37727) üzenetére


Bile Demon
őstag

Én elégedett vagyok azzal, amit a GTX 1080 CP2077 alatt mutat. Full HD és alap beállítások, hagytam, ahogy települt, talán ultra preset. A motion blurt kikapcsoltam (elvégzi a szemem és a monitorom, nem kell rásegíteni) a többi effektet meghagytam, úgy, ahogy a készítők gondolták.

Nem tudom hány FPS, de folyamatos a kép, jól néz ki és jól játszható.

Azzal a presettel használom, ami a "csövön kifér". 1.93GHz / 12GHz

A 4790K mind a 8 szála 80%-on szokott pörögni. Úgy érzem, ebben a játéban az a szűk keresztmetszet. Szokatlanul nagyon pörög a hűtője is.

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#37729) 4264adam válasza Bile Demon (#37728) üzenetére


4264adam
veterán

Nekem high-ra állt be , ha nem lenne meg a tudat hogy a g-sync miatt szükséges 47FPS felett tartani engem sem zavarna, de sajnos ott kapcsol a feature alatta képtörés és a monitor 47-re áll be 144 helyett. Vagy nem lesz g-sync és marad a 144 képfrissítés minden fps szám mellett

(#37730) CJ4567 válasza 4264adam (#37729) üzenetére


CJ4567
veterán

Vedd le mediumra, szinte ugyan úgy néz ki csak jobban fut.

No Sana No Life

(#37731) g@norbert válasza 4264adam (#37727) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Nagyon sokat agyaltam, hogy mi legyen, lehet hogy ki fogsz nevetni, de én a zotac gtx 1070 amp extreme kártyámat nem adom el, el is mondom hogy miért.
Egyértelmű, hogy korrekt oc mellett szinte majdnem hozza a játékok teljesítményében/fps szinten az 1080 szintjét,egy minőségi custom 1070es kártya, mint a tiéd is,és ez egy jó pont.
Most lehet hogy jó áron elmegy, 90ezerért simán, lehet hogy többért is(hihetetlen, de tényleg így van, aki nem akar venni új rtx kártyát drágán, mert a konfigja nem is tudná kihajtani, és nem hülye hozzá, tényleg keresi ezeket a stabil, megbízható, és nagyon jó hűtésű prémium kategórába tartozó bitang jó oc kártyákat, ezért van most igen jó áruk 😁) viszont ott a bibi, hogy ha most azonnal vennél egy új kártyát,mert nincs másik, akkor szopicumi van, mivel hiába megy el jó pénzért, kapsz tényleg jobbat most, csak sokkal drágábban, és pontosan ezért egyszerűen nem éri meg eladni.
Most nem szabad venni, mert nagyon drága minden( ,, jó " ) kártya, és még az igazi tökös oc custom kártyák szinte ki sem jöttek(nem jöttek ki), vagy szintén drágák.
Szerintem tényleg megéri várni.
Sajnos a szomorú tény az, hogy ha fejleszteni szeretnél vga fronton, és ha már egy új, és erős kártyában gondolkozol, akkor az sem mindegy hogy milyen felbontás mellett teszed le a voksod.
Én (szamár előre, mert ugye így nem kezdünk mondatot🤣) 1080p felbontás mellé teszem le a voksom(mivel az rt megléte tényleg nagyon fontos lesz a jövőben (is🤤) az ,, élethű" játékok megvalósításánál) , én egy 3060ti kártyán gondolkoztam, de mivel ott figyel a sugárkövetés, (ami tényleg szép, viszont egyáltalán nem indokolt ,, most" a hatalmas felár napjainkban) így egy erős custom kártya illik hozzá fullhd-re, de ott is le kell természetesen mondanod a 100körüli fps igényedről a sugárkövetés használata mellett.
Szerintem, ha kijön az összes gyártó custom kártyája, kb nyáron lehet majd minimum jó áron venni ilyen kártyát,(de ugye ez közel sem biztos🤣) és ha normális áron is lehet majd venni, (mert ugye lesz minden készleten🤣, vagy nem) majd akkor megéri váltani, korábban tényleg nem, mivel ha egy 3-4 éves kártyával lehet high-ultra beállítások mellett kis kompromisszummal sugárkövetés nélkül tolni, a szó szerint legújabb, és napjainkban legjobban várt játékkal, ez pedig a cyperpunk, az bizony ismét egy jó pont egy 1070-es kártyának 💪👍
Az rt miatt viszont ott egy jobb lehetőség is fullhdre, mégpedig ez egy 3070-es kártya.
Mielőtt a muteromat szídnád, ez tényleg konkrét lehetőség lesz majd szerintem kb nyáron, mivel nagyon sokan el fogják adni, mivel szaggat nekik ultra beállítások mellett 4k felbontásban 🤣🤣
Egy szó mint száz, még jó ez a kártya, meg kell várni hogy a hardcore árak, és a nem lehet semmit venni téboly lemenjen, és majd(szerintem legkorábban) nyáron lehet csemegézni a megunt 3060Ti - 3070-es kártyákból,(vagy nem, de akkor is megéri kivárni tovább, mert tudsz játszani jó minőségben így is 🤣) vagy újonnan is jó árban lesznek (amiben nem bízok) 🤣🤣🤣😁😁😁
Megjegyzem, mindentől függetlenül szerintem a Gtx1070 - 1080 - 1080ti széria akkor is kapós lesz jó árban, (ha az eladás miatt aggódnál) mivel a mai napig is veszik bányászni mert jóval olcsóbb mint egy új kártya, és nagyon is jó erre, párhuzamosan mellette sok játékos nem rendelkezik csúcs pc-vel, és tisztában van vele, hogy hiába ott a garancia, meg új, még mindíg jobban jár evvel a 3 kártyával,mert olcsóbb,(hidd el 10-20 ezer forint miatt inkább használtan veszik meg) és megveszi, hogy tudjon játszani, és hidegen hagyja a sugárkövetés megléte 🤣🤣😁😁👍
Ezt szerettem volna válaszként hozzáfűzni ,, dióhéjban '' 🤣🤣🤣
Itt a cyperpunk sugárkövetés teszt mindhárom érdemes felbontásra, dönts belátásod szerint, remélem tudtam segíteni 💪👍

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37732) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Vagy kihúzza most a játékos a meglévő, és még mindíg igen jól működő 1070es kártyájával addíg, amíg tényleg ember baráti áron tud venni egy olyan kártyát, amivel szintén pár évre tervez előre, egy bizonyos felbontásra, vagy igen sok pénzt fog elbukni, mivel szinte alapszabály a feltupírozott árak miatt, már nagyon régen az, hogy : soha ne vegyél hardvert a megjelenés időpontjában, mindíg megéri kivárni,és sokkal olcsóbban fogsz hozzájutni, ha lemegy az igazi vásárlási roham "
Itt még ez nem történt meg, mivel nem tudnak eleget gyártani, és vagy mocskosul drágán akarnak megszabadulni minden egyes hardvertől. 🤣🤣🤣🤣🤣
Szerintem nem kell mindenkinek a gyártók túlárazott új termékeit azonnal megvenni,arra vannak ott elegen 🤣🤣🤣😉

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37733) 4264adam válasza CJ4567 (#37730) üzenetére


4264adam
veterán

:R igazad van uram én is úgy használom, elsőnek elkezdtem kézi beállítást használni Low medium között, majd megpróbáltam az auto mediumot és megdöbbentem milyen ügyes. A high-ot csak arra írtam hogy a rendszer azzal indult el

(#37734) CJ4567 válasza 4264adam (#37733) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam 1070-el magát ultrára lőtte be :DDD Az már kicsit sok volt. 30FPS-t célozva rendben lenne, de inkább játszom mediumon 45-60 körül, mint 30-40 körül ultrán, mert annyival nem szebb szerintem.

No Sana No Life

(#37735) milszab


milszab
senior tag

FullHD felett azért már kell egy jobb kártya mint a 1070, sőt. Ha fullHd és 60hz fölött vagy már akkor is necces lehet pár játék, főleg aminél nagyon látványos pl. egy medium és high beállítás közötti különbség.

(#37736) 4264adam válasza CJ4567 (#37734) üzenetére


4264adam
veterán

Mit mondasz?

1: Maradjon g-sync ennél a címnél tehát ha 47 alá esünk be akkor képtörés
2: G-sync kikapcs monitor 144Hz frissítésen így a 30FPS játék is 4x frissül be a monitoron 1mp alatt.

Kérdésem még: Mit csinál a monitor ha 47 alá esik be az FPS? 47hz frissítésre áll be a g-sync vagy abban a pillanatban átkapcsol 144-re? Egyáltalán képes ezeket a gyors ugrálásokat mint hiszterézis görbe 47FPS alatt ki-be kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#37737) Bile Demon válasza 4264adam (#37736) üzenetére


Bile Demon
őstag

G-syncet nem ismerem, de én hagyományos VSYNC ON-al játszom. Állítható hány fps legyen megcélozva: 60Hz monitornál 60/30/20/15 én 60-at választottam.
Nem töri a képet, csak ugye 60fps alatt ilyenkor kihagy frameket... Engem ez se zavar, jobban zavar a pl 90-120fps és vsync offnál megjelenő képtöredezés.

Szerintem egyszerű, tedd fel ultrára, esetleg 1440P-be, hogy tutira ne legyen meg a 47fps és akkor meglátod, töri e a képet vagy mi lesz.

Az én tippem a 2. választás. Talán 144Hz és VSYNC ON mellett választható a 72 és a reálisan elérhető 36fps célérték is.

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#37738) 4264adam válasza Bile Demon (#37737) üzenetére


4264adam
veterán

G-sync: 47-144Hz között beállít amit a vga mond ezért nincs képtörés a mi monitorunknak nem kell v-sync feature-ok használata pont emiatt. Alatta nem tudom mert a 2013-as bemutató alatt ha 30 alá esett be akkor duplázta a 30 képkocka frissítését (60hz mint egy átlagos monitor). Tehát nem tudom megállípítani 47 alatt mit tesz a monitor

[ Szerkesztve ]

(#37739) milszab válasza 4264adam (#37736) üzenetére


milszab
senior tag

Nálam ha alá esik olyankor villanik a képernyő kb 1mp-ig nincsen kép. Eléggé idegesítő, ezért ki is kapcsoltam. De ez csak freesync monitor. Igazából akkor látom értelmét ha úgy van beállítva a játék hogy ne essen a minimum érték alá. Bár van amelyik játéknál töltés közben is alá esik és ilyenkor is elmegy a kép. De nálad lehet nem fog, meg kell próbálni

(#37740) 4264adam válasza milszab (#37739) üzenetére


4264adam
veterán

AOC 24G2U/BK van neked is?

Esett alá de nem volt képernyő villanás.

(#37741) milszab válasza 4264adam (#37740) üzenetére


milszab
senior tag

Acer XZ321QU VA panel 144Hz, de állítólag a panel miatt csinálnja, meg a gyenge elektronika. Pedig aztán nem volt egy olcsó monitor, legalább is számomra.

[ Szerkesztve ]

(#37742) CJ4567 válasza 4264adam (#37736) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam bekapcsolt freesync(gsync compatible) van, igazából nem vettem észre képtörést 48FPS alatt, de a képtörésre nem igazán vagyok érzékeny, engem jobban idegesít a nem egyenletes frame-time, vagy az input lag.

No Sana No Life

(#37743) ETOM válasza g@norbert (#37731) üzenetére


ETOM
addikt

Mennyire kell tuningolni az 1070-t, hogy hozza kb az 1080 teljesítményét?

[ Szerkesztve ]

(#37744) Milka 78 válasza 4264adam (#37740) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez monitor sajátossága ( nem ismerem a tiédet), mert nekem 30 fps a gsync alsó határa?

Szerk : Ja már átjött... gondolom freesynces monitor.

[ Szerkesztve ]

(#37745) 4264adam válasza Milka 78 (#37744) üzenetére


4264adam
veterán

Igen nekem freesync támogatott g-sync, 60k-s kategória best Buy monitor 144Hz és IPS

(#37746) g@norbert válasza ETOM (#37743) üzenetére


g@norbert
aktív tag

[link]
Igen, kb tudja az 1080as szintjét oc-val, és a tesztben a gta v - ben meg is előzi az 1080ast.
De ennél vannak jobb oc eredmények is.👍

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#37747) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt nézzétek milyen dögöt vadásztam. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37748) rup1u5 válasza Bjørgersson (#37747) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ej be szíp! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#37749) 4264adam válasza Bjørgersson (#37747) üzenetére


4264adam
veterán

Ez van nekem is uram 😉😉

elnezest nekem csak sc és 1 PIN. Ez így mit tud órajelekben?

[ Szerkesztve ]

(#37750) Bjørgersson válasza 4264adam (#37749) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alapból azt hiszem 1900 MHz-re boostol, a tuninggal még nem volt időm komolyabban foglalkozni, viszont a masszív hűtésének sokkal jobban örülök: hangszigetelt házban olyan 65 °C körül megáll, bár GPU-Z szerint nem is fogyaszt 140-150 wattnál többet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.