Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) H_András válasza patakij (#4332) üzenetére


H_András
tag

Maximalisan egyetertve ezzel, sot.. Siman at kell allitani obs-ben, hogy a kartyat hasznalja, ne a procit, igy orom lesz a videozas, lazan veheted fel a full hd videokat kedvedre, experience megkotesek, csunya idokorlatok nelkul (profik egyebkent eleve ezt a beallitast ajanljak video rogzitesere, streamelni szoktak inkabb "izombol, procierovel"). A kartya bosegesen elegendo mindehhez, mondom mindezt egy kb. otszaz oranyi kezdo csatorna tulajdonosakent). Gepedre szabott pontosabb, optimalisabb beallitasokhoz, mint amit a shadiwplay alapbol tud, kis kutatas utan rengeteg videos guide all rendelkezesedre yt-on :)

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#4402) snecy20


snecy20
veterán

Úgy néz ki megvan a legvége. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4403) snecy20 válasza snecy20 (#4402) üzenetére


snecy20
veterán

Összehasonlításul ez a Giga Winforce OC-m default pontszáma:

7188 vs 8403 -> +16.9%

Graphics Score:

8085 vs 9482 -> +17.3

Graphics Test 1:

37.78 FPS vs 43.95 FPS -> +16.3%

Graphics Test 2:

32.87 FPS vs 38.82 FPS -> +18.1%

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4404) Csupingo


Csupingo
veterán

Egész jó számok ezek. A gtx 960 húzva max. 8500 környékén szokott lenni. Persze az nem képes ilyen magas órajelre.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4405) snecy20 válasza Csupingo (#4404) üzenetére


snecy20
veterán

8225 pont a legjobb OC-s GTX 960 eredmény.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4406) Csupingo válasza snecy20 (#4405) üzenetére


Csupingo
veterán

Ilyet találtam.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4407) warfernom


warfernom
tag

Helló gyors kérdésem lenne hogy vennék egy videokártyát meg monitort.
Amit kinéztem az egy 1050 ti lenne mert s többinek úgy elment az ára amúgy egy (1060 6gb) lett volna mindegy. Az a kérdésem hogy milyen monitort érdemes hozzá venni? Néztem is 144h monitorokat de írták hogy csak 1080-asal lehet ki hozni azt a szintet. Meg a masik kérdés hogy a videkártya alapból tudja a g-sync et vagy azt csak a monitor tudja?

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#4408) smc válasza warfernom (#4407) üzenetére


smc
addikt

A monitornak kell tudni a g-syncet, a kártya alapból tudja.
1080 fölé azért nem érdemes menni, mert ez a kártya arra való, ott sem mindenhol lesz meg a 60 fps full grafikán. Arra a 1060 kellene. 144hz szerintem csak a multi lövöldékénél kellhet, ott pedig nézd meg mivel játszol, és azt hogy viszi a 1050ti. Youtube, tesztek, stb.

Kicsit félreértettem az 1080-as részt, azt hittem felbontásra érted.. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#4409) warfernom válasza smc (#4408) üzenetére


warfernom
tag

Rendben köszönöm szépen 😛

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#4410) mcs válasza Csupingo (#4406) üzenetére


mcs
veterán

Ez szerintem az én eredményem még annak idején a 4 gigás 960al. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4411) Csupingo válasza mcs (#4410) üzenetére


Csupingo
veterán

Még az is lehet. :) Egész komoly.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4412) TTomax válasza snecy20 (#4403) üzenetére


TTomax
nagyúr

Teljesen jó eredmények ezek 15-20% +fps az több mint jó a boost 3.0 mellett.Azért rendesen le vannak fojtva ezek a 1050Tik.Azért ez kb a 7950/7970 szint.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4413) TTomax válasza warfernom (#4407) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én FHD Gsync monitorral használom a 1050Tit,és nagyon is illik mikor leesik az fps 50-60akkor is sima marad mindenféle képtörés tearing nélkül.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4414) warfernom


warfernom
tag

Azt elhiszem de néztem 120k kezdődnek ezek a monitorok (amiknek Gsynces)

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#4415) snecy20 válasza TTomax (#4412) üzenetére


snecy20
veterán

Nagyon nagy a szórás tényleg GPU-ban és a Memóriákban hogy mennyit bírnak. Én előzetesen csak egy pár %-nyi plusszra kaptam "ígéretet", ahhoz képest elégedett vagyok. A Fix 75 FPS-hez játéktól függően azért kell is az OC, viszont a nagy többség 60FPS-en nyomja, és úgy gondolom hogy oda még alapon is jó a kártya. :)

Eddig ahol nagyon-nagyon jól jött ez a 15% körüli teljesítménytöbblet, az a Ghost Recon Wildlands volt. Na ott nagyon nem mindegy mit mire állít az ember, mert a 60FPS alatti tartományokban vagyunk bőven, ha az ember high grafikában gondolkodik.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4416) TTomax válasza snecy20 (#4415) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ohh a wildland mindent bekér,én egy 1080al toltam végig...és hát nem volt tükörsima még egy 1080tivel 1440pn gsync ide gsync oda.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4417) dugo_ válasza warfernom (#4414) üzenetére


dugo_
veterán

Ez ilyen. Önmagában ~200 dollár a Gsync licenc, azért drágábbak, mint a Freesync-es változazok, ahol nincs licencdíj.

(#4418) TTomax válasza warfernom (#4414) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,sajnos nem olcsóak...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4419) snecy20 válasza TTomax (#4416) üzenetére


snecy20
veterán

Én is, GTX 1080@ultra, 3440x1440, 34-38 FPS. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4420) füles_ válasza TTomax (#4412) üzenetére


füles_
őstag

Jaja, ilyen mértékű OC-val azért már hozzátok a fullos Tahitit. :K
Múltkor belinkeltem ide az ex 280X eredményem.

Használ valaki tápcsati nélküli 1050Ti-t húzva? Megéri tuningolni?

[ Szerkesztve ]

(#4421) snecy20 válasza füles_ (#4420) üzenetére


snecy20
veterán

Viszont manapság kétszer drágábban mérik az 1050Ti-vel az egykori HD 7950 teljesítményét, az a kemény. Illetve elszomorító... Mert a 7950/70 szintjét már illendő lenne megkapni a 25-30k-s kategóriában. Mégiscsak 6 éves kártyák...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4422) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok ! Én is csatlakozok a csapathoz egy MSI kártyával !

Üdv,

(#4423) snecy20 válasza S.O.S. (#4422) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tántorított el tőle hogy ezekben a napokban tetőzik az ára? :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4424) kisza25 válasza snecy20 (#4423) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk ez sosem volt igazán olcsó:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4425) füles_ válasza snecy20 (#4421) üzenetére


füles_
őstag

Hát igen. :(
Nekem még sikerült jó áron elcsípnem, szóval én bebiztosítottam magam. Az én igényeimet teljes mértékben kielégíti ez a kártya.

(#4426) TTomax válasza füles_ (#4420) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mindenképpen megéri húzni,hiszen ingyen van,kinyírni úgy sem tudod hiszen a tdp úgy is megfogja.Most ha találsz +5-10%ot azért az éppen jól tud jöni ha vsyncelni akarsz 60 vagy 75 Hzre.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4427) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Én 60k-ért vettem . :) Igen naponta változik az ára . Figyelgetni kell és ha mégis valaki venni akarna akkor rendeléskor nem árt egy pillanatképet az árról és gari időtartámáról készíteni . Velem is most fordult elő eddig még soha ,hogy elfelejtettek gari levelet küldeni . Pár levélváltást követően sikerült megkapnom a kért dokumentumot !
Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#4428) TTomax válasza snecy20 (#4421) üzenetére


TTomax
nagyúr

Inkább azért 30-40K a reális ár,nem csak a teljesítmény számold hanem az újabb ficsöröket na meg a jóval barátibb fogyasztást.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4429) mcs válasza Csupingo (#4411) üzenetére


mcs
veterán

Pedig alapvetően anti tuningos példány volt. Ezt a gpu órajelet nem minden játék és benchmark bírta szemetelés nélkül. A normálisabbak 1530-1540en is elmentek betonstabilan, az enyém pedig 1480-1490et bírt el. :)

[ Szerkesztve ]

(#4430) snecy20 válasza TTomax (#4428) üzenetére


snecy20
veterán

Legyen 30-40k a fogyasztásbeli jelentős előrelépés miatt, de ezek az 65k-s Ti árak valami parádésak. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4431) Tombi válasza snecy20 (#4430) üzenetére


Tombi
senior tag

65k 1050Ti
még jó hogy 1060 6G-t tudtam venni 90-ért, és sokalltam 1070-ért 125-öt,
régi szép idők.. :O

(#4432) snecy20 válasza Tombi (#4431) üzenetére


snecy20
veterán

Azt én már nem is írom, hogy hogy lehettem akkora ökör, hogy október végén megszabadultam a jó kis Giga Aorus 1080-omtól. :) :O Végülis csak gyenge 60-70.000-rel tudtam volna most többért eladni...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4433) Mans20 válasza Tombi (#4431) üzenetére


Mans20
addikt

Régi szép idők, amikor ~10000Ft volt 8GB ram..

(#4434) Tombi válasza Mans20 (#4433) üzenetére


Tombi
senior tag

Igen, akkor vásároltam 2x8GB ddr3-ast. pontos 24e volt, ma már? inkább le se írom :U

(#4435) snecy20 válasza Tombi (#4434) üzenetére


snecy20
veterán

Pedig a DDR3-az még nem is érintette igazán az áremelkedés, sőt...DDR4 fronton tragikus a helyzet igazán...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4436) warfernom


warfernom
tag

1 hónapja vettem 2x4gb ddr4-est 36k ért :|

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#4437) Apollyon válasza warfernom (#4436) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én 2016 tavaszán 9,5 K-ért vettem, 2x4 GB CL14-es HyperX-et ;D Ha akkor tudom, akkor vettem volna még egy TB-nyit, és eladnám csak dupla annyiért :DD

Bár VGA-kon is jól lehetne keresni. Viszont amióta kipróbáltam több játékkal is a 1050 Ti-t, én azt mondom, a valós értéke kb. 35 ezernyi forint... Ezek a mai árak, akkor már inkább IGP ;]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4438) AxBattler válasza Apollyon (#4437) üzenetére


AxBattler
félisten

Viszont amióta kipróbáltam több játékkal is a 1050 Ti-t, én azt mondom, a valós értéke kb. 35 ezernyi forint...
Na jóvanaztán, emmár' a ló túlsó oldala... :N :U
Az eredeti 40-50k HUF-os ársáv szerintem rendben volt, hasonlóan okés 30-35k HUF a 2GB-os változatért.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4439) snecy20 válasza Apollyon (#4437) üzenetére


snecy20
veterán

Az tiszta sor hogy ennyit érne ha egészségesen működne a VGA-piac, de nincs igazából más értelmes alternatíva belépőszintű FullHD-s kártyára jelenleg ebben a 40-60k közötti ársávban. Az AMD kártyái csak picit olcsóbbak, de cserébe sokkal gyengébbek (460, 560), tehát még 60k körül is az 1050ti a legjobb alternatíva. :(
Vagy aki kellően bátor és szeret rizikózni, annak egy HD7970 apróról 35k körül...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4440) bul07 válasza TTomax (#4412) üzenetére


bul07
nagyúr

És mégis milyen programmal tuningoltok?
Lőjetek már nekem egy képet a beállításokról hogy nekem csak oda keljen húzni a pöcköt, annyit méregettek hogy kíváncsi vagyok
Bár nálam max teszt idejéig lesz húzva mert a 6600K 100% megy már így is bf1 alatt , a vga-t ki se használja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4441) TTomax válasza bul07 (#4440) üzenetére


TTomax
nagyúr

MSi AB,de mivel két kártya sem egyforma igy én hiába mutatom meg neked hogy van beállítva hacsak nem éppen olyan kártyád van mint nekem,de még akkor sem biztos hogy azt neked engedni fogja. :) Erre rá kell szánni egy pár órát kitapasztalni hol a vége,mennyit tud. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4442) bul07 válasza TTomax (#4441) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez oké
De lőhetnél egy képet hogy mégis mikkel kell állítani melyik csúszkákat, meg esetleg azt pár szóba hogy hogy lehet észrevenni hogy nem bír többet gondolom nem gép összeomlásra kell számítani
Én semennyire nem vágom ezt a tuning dolgot így nem nagy segítség lenne hogy tudjam mihez kell nyúlni
Akár jöhet privátba is
Nekem MSI 1050 TI GAMING X van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4443) TTomax válasza bul07 (#4442) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy perc mindjárt csinálok egy leirást,hogy mi micsoda. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4444) bul07 válasza TTomax (#4443) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagyon megköszönöm
(Segítségért esetleg egy Coop domino (-5000Ft-os) kupont fel tudok ajánlani, tartalék darabom de nekem már nem fog kelleni, úgyis egy nap van hátra)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4445) TTomax


TTomax
nagyúr

No nézzük... lehetöleg a legfrisebb MSI Afterburnert szedd le,ami most a 4.4.2 [link]
Amikor először elindítod akkor azt hiszem nem ezzel a skinnel indul,keresd meg a fogaskereket a megnyomva felugrik a beállítások,ott jobb felül tekerj el az "user interface"-ig és ott válaszd ki a "default MSI Afterburner skin V3" big editiont.Erre azért van szükség,mert ez a legjobban átlátható skin,na meg azért mert akkor jobban nyomon tudsz követni. :)
Aztán ugyanitt a settingsben menj vissza a "general" fülre ott pipálj ki mindent ami nem szürke,maradhat a legutolsó "force constant volt is" mert ezt bepipálva kevesebbet fog kapuzni a kártya azaz ugrálni az órajel.Tehát állítsd be úgy mint ahogy a képen látod,lehet kérni fog ujrainditást is,csak nyugodtan indítsd újra. :)

Akkor nézzük a nagy zöld felületet fentröl lefelé...Core voltage%,mehet nyugodtan 100%ra,ilyenkor nem tulfeszeled,hanem odaadod neki a 100% core voltaget amit az nVidia megenged,egyébként nem sokat fog rátolni,kb öt-hét századot ha enged,1,05röl 1,12Vra (a pascal 1.2Vig skálázható,tehát egészségesen degradálódás nélkül oda lehet neki adni,de 1050Tinél erre nincs mód) A következő a "power limit" nyugodtan csuszka el jobbra koppig ha jól látom akkor neked +125.9%ig fogja engedni,de kijelezni csak +125%ot fog,a 100% az nálad 90W, [link]így a kártyát el tudod engedni 113W fogyasztásig....kelleni fog,főleg vga terhelő játékoknál,nem kell tőle félni 150Wra van hitelesítve a 6pin+PCI,nem fog tőle leégni,egyszerűen nem tud. Söt a 6pin egymaga tud 150Wot is ha van mögötte normális VRM,a te kártyádon pedig van.
Következő a "core clock" Na ez az amit neked kell kitapasztalnod mert nem tudom meddig boostol a kártyád,addig húzd amíg egy stabil 2012MHz nincs meg ezt én ugy szoktam hogy letöltöm a gpu-zt.[link] jobb oldal a szélen van egy kis kék kérdőjel a "bus interface" után arra ráklikkelsz,

erre felugrik egy kis render ablak

Itt szépen ráklikkelsz a "Start render test"-re de alul nem pipálod ki hogy full screenben menjen mert az MSI ABban dolgozni akarsz mellette.Majd szépen átkattintasz a cpuzben a "monitor fülre" és látod az aktuális órajeleket.Ez a kis render teszt nem igazán komoly terhelés,nem biztos hogy az stabil is lesz arra jó viszont,hogy lásd meddig fog boostolni a kártya.Tehát ezt fogod látni.

Na most azt kell tudni,hogy a pascal az első órajelet már 43Cfoknál ledobja,tehát addig állitod mig az MSI MSIABban amig itt nem látsz egy stabil 2000MHzet,az már jó lesz egy jó kiindulási alapnak annyit mennie kell a tiédnek.
A következő a Memória OC,ez sajnos nagyban függ attól hogy milyen memória van a kártyán.Samsung a legjobb micron egy picivel gyengébb elpida még gyengébb egy picit.Sajnos a te kártyádra mindhárom fajtából tesznek a GPU-Z "memory type" fülön tudod megnézni milyen van rajta.Ha samsung van jó eséllyel +1000ig ki tudod tolni de nem törvényszerű,egy +500al indíts,ha pár napig stabil akkor +100al emeld amíg egyszer csak nem kapsz egy hibaüzenetet.Ezzel nem árt óvatosan bánni ha egyszer elhasalt az OC akkor menj vissza az előzőre,próbáld meg kitapasztalnia végét,majd a végétől vegyél vissza úgy 50et.

Legalul a "fan speedet" látjuk.Érdemes egy 1-1es profilt készíteni ami úgy néz ki hogy 0Cfokon 0% 80Cfokon 100%.Erről is készítek egy képet.

A settingsben a fan fülö ami a második éred el a beállitását,két pontot hagyj csak ha véletlen mellékattintottál és több pont lett a "dell gombbal tudod törölni. :)

Legvégül mentsd el a profilod ha kész vagy,ezt legalul tudod megtenni,Bal alul a kis lakatra kattintasz ,majd a "save gombra" aztán a számra ahová menteni akarsz,ha azt akarod,hogy a géped automatikusan az indulás után rögtön úgy menjen ahogy beállítottad akkor érdemes a kis zöld pontot is bepipálni és úgy elmenteni a profilt majd a kis lakatot visszazárni.Itt is a del gombbal tudod törölni a nem kívánt profilt. :)

Legvégül de nem utolsó sorban,jobb klikk az asztalon,Nvidia vezérlöpult,3D beállítások kezelése,energiagazdálkodási mód,itt pedig válaszd ki a "maximális teljesítményt" Habár így 2Dben sem fog low2Dre váltani,viszont ez a gpu annyira keveset eszik,hogy megéri így járatni ugyanis ezzel is kevesebbet fog kapuzni,és a kevesebb órajel kapuzás kevesebb fps ugrálást jelent. :)

Ha ,maradt egyéb kérdésed szivesen válaszolok,happy OC-t. :) :) :)

UI : Az esetleges helyesírási hibákért nem vállalok felelőséget! :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4446) bul07 válasza TTomax (#4445) üzenetére


bul07
nagyúr

ÓÓ
Ez aztán részletes nagyon szépen köszönöm

ha pár napig stabil akkor +100al emeld amíg egyszer csak nem kapsz egy hibaüzenetet.
Ez hogy történik meg 3DMark közben összeomlik a win és dob egy hibaüzenetet, vagy csak egy ablakba ír egy hibaüzenetet?
Ezt csak azért kérdezem mert lehet fent kezdek

Meglátom hogy lesz időm meg energiám és neki is állok, talán majd holnap vagyis ma este

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4447) TTomax válasza bul07 (#4446) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha nagyon közel van a határhoz artifactol,szemetel,de ritkán jellemző. Inkább csak a játék kifagy és kapsz egy szép kövér DXdiag errort egy kis ablakban.Ilyenkor érdemes újraindítani,mert hajlamos beragadnia a gpu low3D órajelbe. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4448) snecy20 válasza bul07 (#4446) üzenetére


snecy20
veterán

Változó ez a dolog, mert nekem a játékok többsége se szó se beszéd kilép, ha több ment a GPU-nak mint kéne. :) Illetve a másik gyakori megjelenési formája az instabil OC-nak:

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4449) bul07 válasza TTomax (#4447) üzenetére


bul07
nagyúr

micron memóriás tényleg gyengébb[link]

core clock 1949és 1961 között billeg, ennél feljebb nem ment, ha megpróbáltam a meghajtó összeomlott
Memória OC, +700-ra tettem 2102, ezen tesztelem

Szerintem ennyi, Memória OC-t még lehetne feljebb vinni talán bírná is

Bár mondjuk nekem ezek nem sokat mondanak hogy mennyire jó eredmény, azért a samsung memóriának örültem volna

Most még kipróbálom bf1-el csak ugye sajna tegnap jött frissítés így nem fogom észrevenni hogy a tuning jelent e valamit, mert megint elbasztak amit csak lehet, és még menüben is akad most már a bf1 többeknek is

Gondolom ha törlöm a MSI Afterburnert akkor visszaáll a gyári tuningra?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4450) snecy20 válasza bul07 (#4449) üzenetére


snecy20
veterán

Az enyémen Micron van, gond nélkül viszi az +1000Mhz-t.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.