Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) KillHates válasza DonMedve (#10949) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hagyd, van Nektek elég gondotok. Címed még a régi?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10952) KillHates válasza Elmör (#10950) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt kicsinek nem nevezném... A procim 30 fokos a 20 fokos szobában, terhelve megy fel 45-re. Ami a baj a fosomák 4 fázisos VRM áramköröm az alaplapon:

Pedig már toltam a FET-ekre sünit is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10953) Laraxior válasza KillHates (#10952) üzenetére


Laraxior
titán

már mondtam fater.. a lapod nem quadra való..cseréld el egy E8400re..vagy e8500re..jobban is fog menni..és neked is jobban megéri :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10954) Elmör válasza KillHates (#10952) üzenetére


Elmör
senior tag

Jaa, bocsi, akkor le voltam maradva, most update-eltem a cuccosod! :D :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10955) DonMedve válasza KillHates (#10951) üzenetére


DonMedve
addikt

Te komolyan tököli vagy??????? :Y :Y :Y Holnap megyek oda lan patry-ra!Igaz csak azért mert a klántársaim fizetik az utunkat! :B :WTudunk talizni?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10956) szacsee válasza KillHates (#10952) üzenetére


szacsee
nagyúr

Pü ment! :B

(#10957) Kasza08 válasza KillHates (#10903) üzenetére


Kasza08
őstag

Gondoltam ha már ilyen veszélyes dolog ez a motorozás, és meglehet benne halni, akkor a halál előtt pillanatok izgalmasak legyek:U Egyébként nem szándékom, de most már motorozni akarok, nem robogózni! ;) És kell valami, amivel nem csak várnak rám...

(#10958) Laraxior


Laraxior
titán

minden 2. hsz Zodiaké a modkerben..... :W :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10959) Kasza08 válasza Laraxior (#10958) üzenetére


Kasza08
őstag

mi a f*szt teper ennyire? Modi akar lenni?mondjuk akkor elszabadulna a pokol...
Sztem ő is egy szobakocka és egyfojtában a szabály szegőket lesi:W

(#10960) Laraxior válasza Kasza08 (#10959) üzenetére


Laraxior
titán

majd rendbeteszem ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10961) DonMedve válasza KillHates (#10951) üzenetére


DonMedve
addikt

Kill!Ha megoldható,hogy találkozzunk holnap délután csörögj rám!Olan dél,1 óra körül indulunk,olyan 3-4 óra körül érkezünk,a számom a profilomban,csörögj rám nyugodtan,ha gondolod!De délelőtt,holnap még felnézek!Jó Éjt mindenkinek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10962) KillHates válasza Laraxior (#10953) üzenetére


KillHates
nagyúr

A Duo egy fos a Quad-hoz képest, ha számolni kell. Én meg inkább többet "számoltatom" a gépet, mint gámázok! :R Meg nincs az az Isten, hogy kiimádkozzam a procim az elfuserált felfogatásom alól...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10963) KillHates válasza DonMedve (#10955) üzenetére


KillHates
nagyúr

Persze, csörögj! Ha nem veszem fel, küld sms-t. (pl. mert éppen fürdetünk, vagy etetünk, vagy pelenkázok :D )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10964) KillHates válasza szacsee (#10956) üzenetére


KillHates
nagyúr

" vérre gyűl az éji vad! "

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10965) KillHates válasza Laraxior (#10958) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vajon ez miért nem lep meg engem... Most úgy látszik, nem olyan termékeny, mert csak minden második, ha majd csak a kis hordótól zöldellik majd a topic, akkor full respect neki! :DDD :DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10966) KillHates válasza DonMedve (#10961) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, rád fogok csörögni, olyan 4 felé.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10967) KillHates válasza Kasza08 (#10959) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem így választják ki a moderátorokat. Különben is Zodiak még fiatal hozzá, mentálisan alkalmatlan. Az átkosban téglának tökéletes lett volna, de akkor ott más elvárások voltak. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10968) KillHates válasza KillHates (#10967) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vagy ha mégis, akkor az nagyon szomorú lenne... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10969) Kasza08 válasza KillHates (#10967) üzenetére


Kasza08
őstag

Tudom, akit a moderátorok alkalmasnak találtak. ;) Azt hiszi, ha hasznos, akkor is beveszik:))

(#10970) Laraxior


Laraxior
titán

inkább haszontalan,mint hasznos ...még a golyót se pazarolnám rá :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10971) Laraxior


Laraxior
titán

Azt olvastam hogy a F.E.A.R. 2.-Project Origin-t már szorgos orosz kezek felpumpálták netre... és 12GB-os a játék :Y Lehet vásárolni a DVD-t...mert hogy nem egy lesz akkor ez hót tuti :D Lehet hogy lassan Blu-Ray lemezen adják ki a gameket? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10972) DonMedve válasza KillHates (#10963) üzenetére


DonMedve
addikt

Sorry,úgy gondoltam,ha tudsz te csörögj rám,nincs egy vas sem a kártyámon! :B :W Nem baj?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10973) bandi210 válasza Laraxior (#10936) üzenetére


bandi210
aktív tag

tiszta mado2...csak ő esztergált az elejére rozsdamentesből...

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10974) bandi210 válasza P00By (#10948) üzenetére


bandi210
aktív tag

fényképezőgép..nemsok amit ér..de azért valami..nem fogadják el de valamit ér:DD ;]
legközelebb:felgyulladt egy számtech mániákus háza amikor a procija fehér izzásban berobbantotta a házat:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10975) bandi210 válasza KillHates (#10965) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja..aztán a full respect közben télleg bekopognak hozzáXD
aztán meg már kék-zöld hordó lesz..meg lila..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10976) bandi210 válasza Laraxior (#10971) üzenetére


bandi210
aktív tag

mit blúúréj???külön vinyón! ;] :P

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10977) Laraxior válasza bandi210 (#10976) üzenetére


Laraxior
titán

:K 2x750GB Samsung F1 rulZ :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10978) bandi210 válasza Laraxior (#10977) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja..majd ha azokat is kinövik...na akk télleg gáz van:DDakk már raid tömbőket fognak dobálni;)
(vki felkelt....)
(#10962) KillHates:ne szóld le!tán nekem is ilyen van ha jool emléxem!
#10960) Laraxior :akk már értem miért lett bajusza a bakcsinak:DD ;]

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10979) bandi210 válasza Laraxior (#10960) üzenetére


bandi210
aktív tag

hoppá..kicsit nagyonsok lett ez..sry

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10980) bandi210 válasza KillHates (#10962) üzenetére


bandi210
aktív tag

bocs..duplázás..

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10981) Laraxior válasza bandi210 (#10978) üzenetére


Laraxior
titán

Már fél 7 óta tesztelek :P gondolkodtam hogy megcsinálom a riad0 tömböt..de akkor le kell takarítanom a két winyot.. elveszne az összes HD filmem... sajnálnám.. közel 700GB :Y :C
mondjuk abból csak a Star Wars 50GB ;] nem tudom minek..nem is szeretem..sosem láttam... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10982) bandi210 válasza Laraxior (#10981) üzenetére


bandi210
aktív tag

háát..baki..bezzeg ha nem lennél (vagy ki tudja..)lusta akk kiírtad volna dvd-re elsuvasztottad volna és nem is emléxel rá:DD
na de komoly..ha kiírtadvolna dvdrer akk nem lenne gondod..a HD filmeket is..:D
de ez szvsz:DD
(szerk:hehe én 3tól fennlette3m volna..csak hát a könyvtár szombaton 8kor nyit:S és délbern záár:SSSSSSSS)

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10983) Laraxior válasza bandi210 (#10982) üzenetére


Laraxior
titán

nem írok DVd-t már.magamnak legalábbis..túl hamar meghal..elég volt. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10984) bandi210 válasza Laraxior (#10983) üzenetére


bandi210
aktív tag

hamar?de egy-két filmet azért elbír..:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10985) Játékos válasza Laraxior (#10981) üzenetére


Játékos
addikt

Én is rédben nyomom most a 2 Samut. Elég jól mennek. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10986) Laraxior válasza Játékos (#10985) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C azannya.. tényleg szépen pakolnak :C de nem áldozom fel a cuccaimat :N :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10987) KillHates válasza DonMedve (#10972) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, aztán nekem is leesett, hogy így kellene! :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10988) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt nézzétek meg:D [link]
Hát igen kérem szépen fejlődünk, ezzel már szó szerint élvezetes lehet a számítógép előtt töltött idő ;] Csak a nő meg ne tudja :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10989) DonMedve válasza KillHates (#10987) üzenetére


DonMedve
addikt

:DD

Oké!nah Kill,olyan 4-5óra körül szerintem már ott leszünk!Duna utca 11!Nem tudom mennyire ismerős de gondolom igen!Huhh végre találkozok egy ph-s taggal,öröm és BÓDOTTÁ!!!! :C Nah akkor várom hívásod!Számom a profilomban!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10990) bandi210 válasza Játékos (#10985) üzenetére


bandi210
aktív tag

hoppá!van ott sebesség:D
lara:szerezz kölcsönvinyót:D
don:na azta..:D kis örömök:d de mennyit jelentenek..mindenkink..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10991) KillHates válasza DonMedve (#10989) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hö-hö! A Duna utca 5-ben lakom! :D Akkor nem kell Brünhildát beröffentenem :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10992) Játékos válasza KillHates (#10991) üzenetére


Játékos
addikt

Ez de jó! Milyen kicsi a világ! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10993) bandi210 válasza KillHates (#10991) üzenetére


bandi210
aktív tag

XDXDXD fogadok brünhilda egy jármű:D
ja hát játékos...viszonylag én is közel lakok hozzádXD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10994) Játékos válasza KillHates (#10991) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor nem kell Brünhildát beröffentenem

Képes vagy 3 háznyit gyalogolni? :Y :C :DD :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10995) szacsee válasza Játékos (#10994) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha Te megjelensz mindig lefordulok a székről a röhögéstől.
P5Q-val mi a szitu? Hogy álsz?

Izé egy kis dájrekt marketing. :D

(#10996) Játékos válasza szacsee (#10995) üzenetére


Játékos
addikt

P5Q-t hanyagoltam egyelőre, mert anya szétrúg, annyit b@szom a gépet. Irigykedik... :DDD
Komolyra fordítva: egyelőre ritkán kékhalálozgat, bár, ha jobban meggondolom, ma reggel dobtam egy1613-as BIOS-t, azóta nem is indult újra. El ne kiabáljam.
Gondoltam arra, hogy tudod, nekem nincs nagy huzat a házban, és a SB/NB/FET lehet, hogy túlmelegszik. Ezt orvosolandó a fetblokk már it van, meg a NB is, hétfőn jön Todytól egy SB blokk, de ha úgy is elhal, akkor adok neki csákánnyal! :DDD

Szerintetek a RAID0 mennyire terheli meg a SB-t? Elképzelhető, hogy az melegszik túl? Mert a VGA alatt semennyi légmozgás nincs szegénynek... :(
:R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10997) szacsee válasza Játékos (#10996) üzenetére


szacsee
nagyúr

Fesz terheli meg, de Laraxior most szopott vele, amíg nem adott neki +feszt, addig hasalt a tuning, pedig még Raid-be sincs kötve neki a 2 vinya. Lehet kevéske az alapfesz. Adj neki egy lépcsővel feljebbi feszt. :K

(#10998) Laraxior válasza szacsee (#10997) üzenetére


Laraxior
titán

:K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10999) Játékos válasza szacsee (#10997) üzenetére


Játékos
addikt

Minek? A SB-nek? :U Így is meleg szegényke, de ha Ti monnyátok, megpróbálom...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11000) szacsee válasza Játékos (#10999) üzenetére


szacsee
nagyúr

Auton van, vagy manual min feszen?
Auto-n túlfeszeli FSB függvényében lehet, manual min fesz nem lesz elegendő.
1-2 12-es ventit (5V-on) ha tudsz dobj a gépbe...ha nincs, akkor más is megteszi ideiglenesen :
1-et SB-nek és VGA-nak, leginkább az SB miatt, amíg megjön rá a vóter.
2-at az NB és proci körüli mosfetek miatt.. én a VGA-ra állítottam a ramok fölé kicsit a proci felé fordítva, így hűti a ramokat, mosfeteket és az északi hidat (bár azt tök fölösen, mert víz is van rajta meg HP is :DDD )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.