Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) P00By válasza DonMedve (#10600) üzenetére


P00By
nagyúr

azért biztonság kedvéért lehet megveszem Jó duma! ;] :DD

(#10602) P00By


P00By
nagyúr

Cap mod for 285 part 2:

[link]
[link]

;]

(#10603) DonMedve válasza P00By (#10601) üzenetére


DonMedve
addikt

Há' figyelj,ki tudja meddig lesz jó!Lehet holnapig tart ki,egyenlőre megy,oszt majd megássuk! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10604) KillHates válasza DonMedve (#10595) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Kill,ezt még elolvasni is nehéz volt,nemhogy megcsinálni!"

Lustaság, fél egészség! :C
Egy 20 perc alatt megvan. (nekem 5 perc)
Ha elküldöd a kábelt akkor megcsinálom Neked.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10605) DonMedve válasza KillHates (#10604) üzenetére


DonMedve
addikt

Kösz Kill!Rendes tőled!De már előtte összekókányoltam minthogy elolvastam volna amit irtál!Meg tudtam volna csinálni de tényleg nem volt kedvem még1x szétszedni!Lehet tényleg megveszem azt a Roccat egeret,ez meg megy ameddig megy.Most úgy fest mükszik,majd meglátjuk meddig! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10606) ImI87 válasza P00By (#10602) üzenetére


ImI87
őstag

Jaaajjjj bazz. :Y :DD
Egy TRUE Copper-t rátesznek. :W :W :W

Amúgy mi az a chip a kártya elején? :F Amire a HR03-GTX-ben lévő bordát teszik?
Gondolom v.mi fontos alkatrész, és v.mit csinál is, hamár hűteni kell. :)

(#10607) KillHates válasza DonMedve (#10605) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, legfeljebb majd akkor elküldöd kompletten az egeret.

MOD: persze ha majd még aktuális...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10608) DonMedve válasza KillHates (#10607) üzenetére


DonMedve
addikt

Ááá lesülne a pofámról a bőr,milenne a kislányoddal,szívinfarktust kapnál ha meglátnád ezt az ocsmány munkát! :Y :DD De mükszik és ez a lényeg! ;] Legalábbis egyenlőre! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10609) Elmör


Elmör
senior tag

Srácok!
Akit esetleg érdekel GTA IV és/vagy Timeshift írjon bátran, megegyezünk! ;)

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10610) P00By válasza ImI87 (#10606) üzenetére


P00By
nagyúr

PCI-E vezérlőchip, talán :F

(#10611) P00By


P00By
nagyúr

EVGA GTX 295 Backplate Performance Tested - 20C Temp Drop:

[link], [link], [link], [link]

Backplates:

[link], [link], [link], [link]

Idle Temperature WITHOUT backplate (stock speed) - 48/51C

Idle Temperature WITH backplate (stock speed) - 49/51C


Load Temperature WITHOUT backplate (stock speed) - 91/93C

Load Temperature WITH backplate (stock speed) - 70/63C

Idle Temperatures:
Without backplate - 48/51C
With backplate - 49/51C

Load Temperatures:
Without backplate - 91/93C
With backplate - 70/63C

Forrás

(#10612) P00By


P00By
nagyúr

EK Fullcover for GTX 285 launched:

[link]
[link]

(#10613) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Úgy néz ki, lesz vevő a quadomra, csak az árat kéne mgszülnöm, ebben kéne segítség.

Nos, a következő cuccokról lenne szó:

Q6600, Zalman 8700LED, Abit IP35PRO, 2db 2 gigás Geil Ultra 800Mhz kit, EVGA 8800 GTS 320 Mb. Szerintetek mennyit kérjek ezért most? Tudom, amennyit a pofa elbír, de szeretnék a realitás talaján maradni, viszont elpotyálni sem akarom.

Nagyjából kigondoltam egy árat, de jó lenne, ha ti is mondanátok valamit. :D

Köszi előre! :K

[ Szerkesztve ]

(#10614) DonMedve válasza Elmör (#10609) üzenetére


DonMedve
addikt

Mennyit kérnél a GTA4-ért? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10615) bandi210 válasza P00By (#10561) üzenetére


bandi210
aktív tag

anélkül nincs élet:DD
ja a csatis megoldás:vegyé tesznyó egeret és vágd le arról..megnéztem egy tesznyósat...annak is ilyen csatija van..
szerk:ja most olvasom hogy kill elmondta ugyanezt:DD
áá ez naon komi!XDXD
ez a mod egy szadista dolog..szegény vkari:S
a gta4 7K..írta:D
ja hát ha ezt a gépet nekem akk egy FÉM húszas:DDnem akármilyen!!fém!!szóval gondold át:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10616) P00By válasza bandi210 (#10615) üzenetére


P00By
nagyúr

Te most részeg vagy? :U

(#10617) Játékos válasza P00By (#10616) üzenetére


Játékos
addikt

:( Neki ez a standard... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10618) P00By válasza Játékos (#10617) üzenetére


P00By
nagyúr

:( :D

(#10619) Henk válasza P00By (#10616) üzenetére


Henk
veterán

Először én is meglepődtem rajt és nem értettem a dolgot,de már fel sem tűnik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10620) NFree


NFree
addikt

Hát gyerekek akármikor benézek ide , mindíg megrötyögtet valami, Egy nagy UP a topiknak :C :R

vga

(#10621) bandi210 válasza P00By (#10616) üzenetére


bandi210
aktív tag

ti most beszóltatok?

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10622) P00By válasza ImI87 (#10606) üzenetére


P00By
nagyúr

Te ne tegyél rá, mert elb@szta a kártyát :DDD

bandi210: Nem.

:U

[ Szerkesztve ]

(#10623) Beowulf_78 válasza NFree (#10620) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Engem a bab szokott megrötyögtetni. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10624) Laraxior válasza Beowulf_78 (#10623) üzenetére


Laraxior
titán

akciós volt a sparban a sólet...vettem 4 dobozzal..szerinted? :D 840g-os kiszerelés volt.. egy evés.. pfijjj :C :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10625) Beowulf_78 válasza Laraxior (#10624) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Lesz ott tüzijáték fater! :DDD Pestről is hallani fogjuk! :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10626) DonMedve válasza Laraxior (#10624) üzenetére


DonMedve
addikt

Éjjel még a takaró is megemelkedik!
A Berni kislányom még pici volt,velünk aludt egy szobába,Asszony főzött babfőzeléket,jól bezabáltam belőle,olyan széllel bélelt lettem,hogy éjjel akkorát fingtam,hogy a kislány felsírt!Asszonnyal fél órát röhögtünk,a lány meg nem tudta mi bajunk! :Y :B :DD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10627) Elmör válasza DonMedve (#10626) üzenetére


Elmör
senior tag

:DDD Az szegény gyermek!
A GTA IV-et 7K-ért hirdetem, de ha tudsz utalni számlámra akkor pk-t nem kell fizetned, tehát cakk-pakk 7K. :K

Most látom, hogy nagykanizsai vagy! A Bedenek ikreket ismered? Ha tudnátok személyesen találkozni, akkor nem kell pk-t fizetned meg utalnod sem! ;)

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10628) KillHates válasza Laraxior (#10624) üzenetére


KillHates
nagyúr

:Y :Y :Y Hová a fenébe pakoltál majd egy kiló babot?!?!?! :Y :Y :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10629) KillHates válasza DonMedve (#10626) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oszt az alsógatyádon fing-spriccel ki volt írva:

Szegény gyerek, még szerencse, hogy nem kapott légnyomást! :D :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10630) ádyz válasza KillHates (#10629) üzenetére


ádyz
addikt

Miért jó a fing?

Repülni lehet vele, légnyomást simán lehet vele növelni, gyereket is lehet vele ébreszteni, jó autóillatosítónak is, érettségin a tanárokat simán kiütheted vele, a szobádba bármikor WC szagot tudsz varázsolni, stb. :D

(#10631) ImI87 válasza ádyz (#10630) üzenetére


ImI87
őstag

thank you for your co-operation! :R :N

(#10632) ádyz válasza ImI87 (#10631) üzenetére


ádyz
addikt

Thank's for your foolish message! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10633) KillHates válasza ádyz (#10630) üzenetére


KillHates
nagyúr

A finggal vigyázni kell!!! Nem szabad visszatartani, mert ha visszatartod akkor felkúszik a gerincedben az agyadba és ebből születnek a szar gondolatok! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10634) ádyz válasza KillHates (#10633) üzenetére


ádyz
addikt

Hehe. :C

Egyszer hallottam, hogy valami csávónak a családja nem engedte, hogy fingjon. 1 hét múlva, meg a sok bélfing szó szerint kirobbantotta a gyomrát.

Csávó meghalt.

(#10635) Zin


Zin
senior tag

Egy hete vagyok tulaja egy 260-as gtx-nek.Zsir a kari gyarilag is eleg lesz jo sokaig sztem!
Üdv :B

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#10636) Elmör válasza Zin (#10635) üzenetére


Elmör
senior tag

Mind jó ilyen örömteli híreket olvasni! :C
Jó is az a kari, bár hogy meddig lesz elég, hát azt nem merném megsaccolni. Attól függ mekkora felbontásban milyen játékokkal játszol és mennyire szereted feltolni a "csúszkát". :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10637) KillHates válasza Zin (#10635) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban! Akkor lassan már csak nekem van fisfos VGA-am... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10638) KillHates válasza ádyz (#10634) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fúj! Micsoda halál lehet! A felhők felett szétdurranni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10639) Cyberpunk válasza Lauda (#10613) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem 60k legfeljebb én legalábbis max ennyit adnák érte, de ha találsz valami csókát akkor szerintem még 70-80k-ért is el lehet passzolni:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10640) KillHates


KillHates
nagyúr

285GTX tri-sli teszt: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10641) Zin válasza Elmör (#10636) üzenetére


Zin
senior tag

Elmör: Hát azert szeretem tologatni a csuszkát:)
KillHates: Nem fisfos ez sztem :C

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#10642) Játékos válasza ádyz (#10634) üzenetére


Játékos
addikt

:F ez biztosan igaz lehet. A gyomra felrobbant...te a gyomrodból szoktál fingani? :Y
Az igen! :C
És akkor ő nem is szart? Vagy akkor se fingott? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10643) Elmör válasza Játékos (#10642) üzenetére


Elmör
senior tag

És akkor ő nem is szart?
De, csak úgy mint a South Parkban, a száján keresztül! :DDD
Mondjuk azt nem értem, hogyan tudták megtiltani neki azt, ami magától jön, szerintem is kamu. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10644) Zin


Zin
senior tag

Crysis 1280-ba rakom es vissza rakja 1024-be.Ötlet esetleg?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#10645) Játékos válasza Elmör (#10643) üzenetére


Játékos
addikt

Nem arról van szó, meg lehet tiltani, hogy fingjon, de mikor leül kulázni, akkor kijön egy köbméter sűrített levegő úgyis! :DDD
Másrészt, aki ilyet mond, az nem sok anatómia órán vett részt... :N
Ki tud durranni a bél, de nem attól, hogy visszatartod a fingot. Ha elzáródás van, akkor mondjuk, esetleg, de a fing visszatartása miatt. :N
Annyira feszülne a bele, akkor komolyan nagyobb az esélye, hogy kibüfögi, minthogy felrobbanjon! Én már láttam bácsit bélsarat hányni! Nem szép, de akkor se a bele robbant fel....
Pláne a gyomra! Gondolj bele, ha feszül a gyomrod, elég hamar nekilátsz szétbüfögni a délutánodat! :K :DDD
:R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10646) bandi210 válasza P00By (#10622) üzenetére


bandi210
aktív tag

kösz..
lara sólet:..jaja miskolcon mintha tegnap lett volna vmi..
játékos meg orvos..ok:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10647) Laraxior válasza KillHates (#10628) üzenetére


Laraxior
titán

bevágtam :) sólet füstölt marhahússal..nagyon finom volt :) 840g...plusz a kenyér amit betermeltem mellé :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10648) KillHates válasza Játékos (#10645) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Gondolj bele, ha feszül a gyomrod, elég hamar nekilátsz szétbüfögni a délutánodat!"

És ha elég ügyes vagy, megtanulod kimondani közben, hogy: Böbe baba szeretlek!
Ricsi haverommal ezt szoktuk, mikor bepofázunk fejenként egy-egy 2.5 lityós Coca-Colát :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10649) KillHates válasza Laraxior (#10647) üzenetére


KillHates
nagyúr

Láttad milyen dagadt vagyok, én biztosan elpusztulnék ennyitől.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10650) P00By válasza KillHates (#10637) üzenetére


P00By
nagyúr

Meg nekem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.