Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) KillHates válasza Kasza08 (#10896) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szép darab! Sajna a motoros vonalam, most eléggé a téli álmát alussza. Ezért most perpill. marad a hasznaltauto.hu
Nekem volt Aprilia-m egy fesszabályzón kívül semmi baja nem volt. Ja, és 20.000 km volt az olajcsere intervalluma! Nagyon szerettem, de el kellett adni, mert kellett a lé a zépítkezésre :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10902) Kasza08 válasza KillHates (#10901) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem konkrétan, ez, hanem az öregebbik, a '90-es:K

Ilyen, konkrétan ez:

Ez az, aminek egy ilyen kis híd van a kormány fölött, amin van az üres, a refi és az index visszajelzője.
[link]
Ezzel mentem ma, nagyon durva kis gép. 7000RPM után nyit a power, és akkor repül:))

[ Szerkesztve ]

(#10903) KillHates válasza Kasza08 (#10902) üzenetére


KillHates
nagyúr

Látom meguntad az életed... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10904) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#10900) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Oké. Én is fáradt vagyok. :B :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10905) Elmör válasza KillHates (#10903) üzenetére


Elmör
senior tag

Ugyan, hiszen max 160-ig tudja nyomni neki. :D
Ma én untam meg majdnem az életemet. Akkora köd volt Veszprémtől hazafelé. hogy muszáj volt lelassítani 90-re, volt ahol 70-re. Majdnem elaludtam és már a szemközti sávból hoztam vissza a kocsit. Jó hogy nem sokan jártak az utakon. Pfff, elbóbiskoltam vagy mi, még most sem tudom pontosan. :O :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10906) Beowulf_78 válasza Elmör (#10905) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezen azért annyira nem mulatnék.... :( :(((
Felelőséged és eszed kb. annyi mint egy marék lepkének. :W
Egy ilyen szituról én mélyen hallgatnék, nem hogy még kérkedjek is vele. :(
Ezért van ennyi baleset, és vétlen halál, mert a hozzád hasonlók nem tudják kontrollálni mikor kell félreállni, vagy letekerni az ablakot, vagy bedobni egy kávét, Red Bull-t.
Sajnos a jogosítvány megszerzésénél ezt nem tudják kiszűrni...örülj neki hogy még élsz, és nem öltél meg senkit. :( Vedd úgy hogy kaptál még 1 esélyt. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10907) Játékos válasza Elmör (#10905) üzenetére


Játékos
addikt

Nem az a gáz, ha szembejön veled egy kamion, hanem, mikor nem veszed észre nagyit, meg a kis unokáját az út szélén... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10908) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali.
Alighanem megtaláltam az egyik legfanatikusabb gép építőt itt a PH-n. Nyugodtan pályázhatna a "Vér Pistike" címre (persze csak jó indulatból mondom nem meg sértődni)
Nos akkor itt a gépe:
Alaplap:Gigabyte EX58 EXTREME*Processzor:Core i7 965 3.2GHz EXTREME (Cooler: Asus Triton 81)*VGA:CrossFireX 2xSapphire 4870x2 2gb*Monitor:DELL 2709WFP 27"*Ram:DDR3 Corsair trikit 3x2GB cl9 1600MHz*Hangfal:Logitech G51*SSD G.Skill128GB*HDD: 2X WD VelociRaptor 3000GLFS 300GB,WD 1TB,1TB Hitachi,120GB Samsung*Házam:CoolerMaster Cosmos S*Optikaimeghajto: Plextor PX-820SA*Táp:Thermaltake 1200W*egér:Razer Boomslang*!Bill:Logitech G15 Refresh* Laptop:MSI GX700E-034HU*

És még rám szokták itthon mondani a haverok hogy te nem vagy normális:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10909) KillHates válasza Elmör (#10905) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem akkor van szopás ha egy kamion, vagy egy 12 tonnás markoló jön szembe, mert akkor Neked leoltják a villanyt gyorsan. Hanem az a gáz, ha egy motoros jön és eltöri a gerincét; Te 10-15 évet ülsz, majd a hátralevő életedben fizeted neki a járulékot, vagy ha egy bringás bolyban csapsz szét; akik túlélik azok biztosan félholtra vernek, vagy gyerekeket szállító kisbuszt küldesz az árokba; akkor azt hiszem költözhetsz el a világvégére az apukák elől...
Erre qrvára oda kell figyelni. Megállsz, levetkőzöl pólóra és kinyitod a kocsid ajtajait a fűtést leveszed. Valamikor 10 perc didergés úgy észhez térít mint egy ébredés a szembe sávban!
Persze a fűtést ne kapcsold be, mert akkor egyből elalszol! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10910) Játékos válasza KillHates (#10909) üzenetére


Játékos
addikt

Van rá még jó megoldás! Ha nagyon nem megy az éberség, húzódj félre, oszt hunyd le a szemed 15-20 percre! Nem vicc, kipróbáltam, és működik! Persze mégjobb egy kávéval kombinálva! Aztán hazaszaladsz a kocsival a hátadon... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10911) Cyberpunk válasza Játékos (#10910) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen sajnos az ilyen esetek okozzák a legtöbb balesetet meg a gyorshajtás. Vagy pedig szimplán az hogy nem ismeri a szabályokat.
Én is tanuló kocsiból a volán mögül már nem egyszer tapasztaltam hogy egyesek úgy közlekednek mintha sérthetetlenek lennének. Én megyek a városban 50-el aztán meg szépen elhúznak mellettem legalább 80-al. Ráadásul össze vissza előzgetnek meg bevágnak elém ilyesmi. Nem tudom hogy miért kell így viselkedni egy tanuló vezetővel, hiszen egykor ők is jártak ebben a cipőben. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10913) P00By válasza Cyberpunk (#10908) üzenetére


P00By
nagyúr

Muszáj állandóan mindenhol sniper elitet baxtatni??? :U

(#10914) KillHates válasza Cyberpunk (#10908) üzenetére


KillHates
nagyúr

A milliomos mázlista!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10915) KillHates válasza Játékos (#10910) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hányszor csináltam, mikor München és Bp között ingáztam.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10916) KillHates válasza P00By (#10912) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, e mellé sem raksz be egy másikat SLI-be :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10917) KillHates válasza Cyberpunk (#10911) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az emberek általában korlátoltak. Csak a saját fejükkel tudnak gondolkodni, csak a saját érdekeiket nézik. A legjobb példa erre, az ökoszisztéma telhetetlen kiaknázása, a pazarlás az energiával (fasznak 350-400 LE-s benzintemetőket gyártani), és a felelőtlen környezetszennyezés. Majd néhány évtized múlva meg néz mindenki, hogy az átlag életkor lecsökken 40-45 évre a jóléti társadalmakban is, mert mindenki rákosan meg fog dögleni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10918) Játékos válasza KillHates (#10917) üzenetére


Játékos
addikt

:C abszolút osztom a véleményét apuka! Tessék majd előadni szülői értekezleten is! :DD
Fura lesz a legelső! :K
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10919) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok Skacok!
Valakinek nincs elfekvőben egy Intel hálókarija?Vagy valamilyen?Realtek kivételével??Gigabites kellene de megelégszek egy 100-assal is!Van valakinek szóljon!Előre is köszi!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10920) Elmör válasza Beowulf_78 (#10906) üzenetére


Elmör
senior tag

Bal lábbal ültél a gép elé cimbi? :D
Valamit nagyon félreértettél: az a vigyorgó smile inkább a "hű de ökör vagy, de még itt vagy" kifejezést mutatta részemről. Az elbóbiskolás csak egy pillanatig tarthatott, nem fél percekre kell gondolni és utána le is húztam az ablakot, hogy rendesen felébredjek. Félreállni nem mertem, mert pont olyan helyen voltam, ahol nincs leállós rész és nem is széles az út, könnyen belémdurrant valaki. :K
Kaptam én már máskor is még 1 esélyt és még senkit sem öltem meg, valamint hozzátenném, hogy ez az eset is most fordult velem elő először, nem kérkedtem, inkább leírtam, hogy örültem, hogy még itt vagyok, 80-al is meg lehet halni sajnos. A nagyon lassú tempó+fűtés okozta a szitut. ami olyan hirtelen tört rám, mint másra az epilepszia, nem éreztem előtte, hogy mindjárt aludni fogok, mert rettentően kellett nézni az utat, nehogy fény nélküli cangás legyen, mert sajnos szoktak ott bringázni.
Kávét meg redbullt nem iszok, utálom. :N
Abban igazad van, hogy nem kell ilyet másoknak megírnom, mert úgy kaptam a virtuális nyaklevest, mintha 100-akat mészároltam volna le. :P

Játékos, Killhates: köszi a jótanácsokat, Játékos háton autót cipelős dolgán jót nevettem. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10921) Laraxior


Laraxior
titán

Zodiak már megint a modiknál nyalizik... lehet megkeresem valamelyik nap és a segébe dugom a kezét.. ;]

pffff...modker

küldtem neki privit ;] és nem járultam hozzá hogy kiadja :D tehát mehet az óvóbácsihoz ...debrecen topikban...Attis topijában is... öcsém..mint az oviban.Komolyan mondom :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10922) Beowulf_78 válasza P00By (#10913) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Igazi kis felvágos, apuci anyuci szeme fénye kis buzi. Ezért van basztatva.
Nehalem topikban ismár megkérték többen....Jugeen, Keldor, és azok akik régebb óta aktív tagok, hogy ne írjon oda. Magának csinálta ezt a hírnevet. Akkor "cipelje is a vállán", ameddig ezzel a nick névvel rohangál.
Mert nonszensz, hogy ha vennél egy I7 920-at, és újságolnád ott a topikba mennyire jó, mennyire tuti, akkor ő jön és megmondja hogy az a frankó ami neki van I7 Extreme. 295 topikba hála istennek már nem ír, elzavartuk. Ott a 2db 4870 X2-re verte a nyálát.
Bicskanyitogató a stílusa, mindenkit lenéz, neki van a legjobb...ezzel a mentalitással ne csodálkozz, legfőképpen ne tegyél fel ebből fakadóan bugyuta kérdéseket hogy "Muszáj állandóan mindenhol sniper elitet baxtatni???"
Aki így áll másokhoz és állandóan kérkedik azzal amije van...a válaszom igen, muszály basztatni. :U Egyszerű pszihológia...aki így kérkedik azzal amije van, az nem saját maga által keresett pénz, mivel akkor tudná hogy mennnyi munka előteremteni, és nem nézné le más gépét. Egy senkiházi újgazdag kis köcsög. Ez a véleményem róla röviden és tömören.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10923) Laraxior válasza Beowulf_78 (#10922) üzenetére


Laraxior
titán

nekem se szimpi arc... :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10924) Beowulf_78 válasza Elmör (#10920) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Zavar van a fejedben a dolog súlyával kapcsolatban. :U Ezért írtam amit írtam. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10925) bandi210 válasza Játékos (#10910) üzenetére


bandi210
aktív tag

aztán állsz a leállósávban és jön valaki aki hupsz nem állt meg lehunyni a szemét..de akkor te leszel a vétlen..szóval lehet hogy ez se segít..csak ha parkolóba kiállsz és kész..vagy hordasz kávét termoszban!;)Kávé: :R

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10926) bandi210 válasza Beowulf_78 (#10922) üzenetére


bandi210
aktív tag

...húú van ilyen osztálytársam..csak egy két verés után(szigorúan sulin kívűl és télleg meg kellett mert azért ne anyázzon már másoknak ha már nincs..:S :O
na szóval e3gyí kjét verés után halkabb lett..itt sajna (vagy néha lehet hogy szerencsére)nem lehet ezt megtenni..mondjuk akk hamarosan lehetne nyitni egy PH!-s fórumtársaink a szegedi csillagban című totyikot:DD ;] :DDD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10927) Játékos válasza bandi210 (#10925) üzenetére


Játékos
addikt

Nem arra gondoltam ám, hogy egy kereszteződés közepén állj le aludni! :N
Ha félrehúzódsz, nyomsz egy villogót, oszt csókolom. Egyébként, ha álló autóba belehajt valaki, az magára vessen! Akárhol álljon is az az autó!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10928) P00By válasza Beowulf_78 (#10922) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez kellet nekem így edzés után, egy jót röhögni :D

Ezt értem, meg én is olvasom azokat a topikokat ahova ő ír. De most már ott tartunk, hogy bárhova ír ez megy... Még, ha nem is az ő szokásos stílusában :) Van egy stílusa ezt elismerem! Nem érzi, h amit ír(ált.) az másnak hogy jön le. Azért írtam amit, h itt ne kezdődjön el :N
Nézd meg a legutóbbi Intel EE hírnek a topikját, 20-30 hozzászólás erről szól, h őt fikázzák. És ez már nem az első. Ne érts félre, nem védeni akarom hiszen nem is ismerem :)
Egyébként, ha jól tudom saját jól menő cége van.

:R

Játékos: Nem arra gondoltam ám, hogy egy kereszteződés közepén állj le aludni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10929) bandi210 válasza Játékos (#10927) üzenetére


bandi210
aktív tag

..próba cseresznye..megállítom a vonatot:DDkisujjal:DD
na de figyi..ha vki bealszik akk nemsokat ér a vill..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#10930) Laraxior


Laraxior
titán

Nézzetek be ide... nem éppen szívderítő sztori.. :( :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10932) Laraxior válasza P00By (#10931) üzenetére


Laraxior
titán

hatalmas kép :C :Y

50 dolcsiért? ajándék.. az mire ideér lesz 50euro :D tehát 10- és 18k között mindenféle ára lehet :D :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10933) KillHates válasza Játékos (#10918) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bárcsak már ott tartanék... Most odaadnám folyamatos 8 óra alvásért a vacsorámat is! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10934) KillHates válasza DonMedve (#10919) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem van. Mire kellene?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10935) KillHates válasza Laraxior (#10921) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát elég fura. Én már írtam neki public-ban, hogy nem lesz jó vége. Magára fog haragítani néhány embert. Írtam azt is, hogy már Debreceniek is ajánlották, hogy szívesen elbeszélgetnek vele. Csípi a szemét már sokaknak. És az idióta még villant is vele: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10936) Laraxior válasza KillHates (#10935) üzenetére


Laraxior
titán

vásároltam jóféle british steel 20 soros acélbetlós cipőt.... kis fogszabályzót pumpálok neki..bár az asszem aluból szokott lenni...hát most változtatunk a szokáson ;]

közben tuningolgatok kicsit ;]

Q9550@4335MHz ;] :C :D

Elfoglalom az engem megillető 1. helyet a toplistán :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10937) KillHates válasza Laraxior (#10930) üzenetére


KillHates
nagyúr

Végig olvastam. Micsoda szarrágás megy itt néha. Persze a sumákolás is dobogós! :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10938) KillHates válasza Laraxior (#10936) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Q9550@4335MHz"

Na erre kellene ráültetni a kis hamvas popsikájával! Lenne vonyítás! :D ;]

"Elfoglalom az engem megillető 1. helyet a toplistán"

Linket-kenyeret! Linket-kenyeret!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10939) Laraxior válasza KillHates (#10938) üzenetére


Laraxior
titán

a 2. már biztosítva van... és az elsőtől mindössze 200 pötty választ el..kiszarom azt a 200pöttyöt lazán ;] olyan eredményt produkálok még az X2esek is beszarnak tőle ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10940) Laraxior válasza KillHates (#10937) üzenetére


Laraxior
titán

:( sajnálom Supermant :K ez a tetű ország teszi ez az emberekkel..valaki meg még próbálja még jobban kihasználni....szánalom :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10941) Laraxior


Laraxior
titán

Q9550@4400MHz Valid ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10942) DonMedve válasza KillHates (#10934) üzenetére


DonMedve
addikt

Vajon miért tudtam? :F :K Milyen van?Vezetékes kellene,nem wirelles.Gigás?Intel chipes,vagy milyen?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10943) P00By válasza Laraxior (#10941) üzenetére


P00By
nagyúr

Vigyázzá teeeh :Y :DDD ;]

(#10944) Játékos válasza Laraxior (#10941) üzenetére


Játékos
addikt

Baromállat! :DDD :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#10945) KillHates válasza DonMedve (#10942) üzenetére


KillHates
nagyúr

Intel ether-express PRO 10/100 LAN

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10946) KillHates válasza Laraxior (#10941) üzenetére


KillHates
nagyúr

De komoly! :R Én már a 3200 MHz-nek is örülök! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10947) Laraxior


Laraxior
titán

4420MHz-en lefutott a 3dmark..mikor elindítottam a második CPU-Z-t akkor fagyott le az egész..el sem tudtam menteni a screent... 232xx pont lett :W az istállóját :O :W
de biztosítom az itt levőket hogy már első vagyok :DDD ;] de azért igyekszem elvenni Viktor kedvét a 3dmarkozástól ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10948) P00By válasza Laraxior (#10947) üzenetére


P00By
nagyúr

A sikerért meg kell küzdeni ;)
Jelen esetben a screenshotért :D

(#10949) DonMedve válasza KillHates (#10945) üzenetére


DonMedve
addikt

Jóó!Elég az nekem!Mennyi az annyi?Különben játékra kell!Meg torrent!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10950) Elmör válasza KillHates (#10946) üzenetére


Elmör
senior tag

Attis!
Nálad nem az a gond, hogy kicsi a hűtő, kis helyen van és kevés a szellőzés? :F
Okés, hogy Lara vízzel hűti, de léggel is tuti el lehetne érni a prociddal 3,5GHz-et. Mondjuk egyszer már beszéltünk erről. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.