Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6805) MPowerPH válasza Iron Funeral (#6799) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nézhetném, csak ezzel a lehetőségek tárháza kimerült. :) The End. :DDD Ezen a vonalon nincs tovább... Köv. kártyába hányat raknak? 2.2 milliárdot? :DDD Röhelyes....
Csak ti fényeztek, az NV nagyon jól tudja hogy szarban van, amiből nagyon nehezen tud kievickélni.
Nem a clock to clock teljesítmény számít, mert az függ az architektúrától is. Itt az abszolút a fontos...

Amúgy a hőfofokat azért írtam le, mert mindenki azt terjeszti, hogy mennyire melegszenek a rivális kártyái. Na, tegnap olvasgattam kicsit a topic -otocat, és onnan szedtem ki az adatokat. Laraxiol írásai nagyon sokat segítettek, stb... A 80C -t 100% -os RPM -en is innen szedtem. Nem magamtól találtam ki. :(

Az X2 -es meg amennyivel erősebb, annyival fogyaszt többet is. Sőtt, átlagolva kilehet számolni, hogy teljesítményhez viszonyítva alig fogyaszt. :)

De nem akarok veletek vitázni, mert csak egy nézőpontról tudjátok megközelíteni a dolgot. :(
Majd meglátjuk mi lesz, mert elvileg 2009 első negyedévére igérik az új szériákat. :)

És igen, nekem az speciel rosszabb a helyzet, mert az ATI -k drágultak. :( Nektek meg jó, mert olcsóbban kaptátok az NV karitokat. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.