Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7701) Dj Dekko! válasza Rusher (#7700) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

:P :U Köszönöm. Kipróbálom!

(#7702) Csiborbogár válasza Rusher (#7700) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Csak sajnos a dx10.1-es effektekhez ez is kevés lesz...

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#7703) biggamer válasza Csiborbogár (#7702) üzenetére


biggamer
veterán

Új csúcson az Euro : 283.48 Ft :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7704) Dj Dekko! válasza Csiborbogár (#7702) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Mivel hogy Dx10 a Kari.
De kb akkor különbség lenne... hmm... vagy csak paraszt vakítás.
Dx10 pffu de jó pffu de fasz@ ...
Xp ment a crysis 40 fps el... vistán dx10ben 18 - 22
jó ha 20 % szebben néz ki
Ellehet gondolni mit ér a Dx10.1 (lósz@rt) Köszönöm! :)

(#7705) KTTech válasza Csiborbogár (#7702) üzenetére


KTTech
veterán

Már, ha vannak benne egyáltalán, mert a tesztelők nem igazán láttak különbséget az AMD és nVidia közt a tesztben...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7706) Croft-21


Croft-21
őstag

Hali
Egy 8800 GT-től mit várhatok a Far Cry 2-ben?

(#7707) Laraxior válasza Croft-21 (#7706) üzenetére


Laraxior
titán

kipróbálod és meglátod... ez már a 100adik ilyen kérdés... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7708) P00By válasza Laraxior (#7707) üzenetére


P00By
nagyúr

És a topikot sem sikerült eltalálni, Dj Dekko! sem... :U

(#7709) Dj Dekko! válasza P00By (#7708) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Csak folytattam az eszme cserét. Tudom... :U

(#7710) szucsinka válasza Dj Dekko! (#7709) üzenetére


szucsinka
őstag

lecseréltem a 177.41 drivert qa 180.4..esre és a furmark nem müxik rendesen (nincs szórós fánk)
re install furmark?

(#7711) Henk válasza szucsinka (#7710) üzenetére


Henk
veterán

Én is feltettem tegnap és minden megy szépen,sőt az órajel visszavétel is jobb lett mert már media player alatt sem emeli fel az órajelet.Egyenlőre úgy néz ki nálam bevált.(XP)

(#7712) banderasz77 válasza Croft-21 (#7706) üzenetére


banderasz77
addikt

(#7713) banderasz77


banderasz77
addikt

Laraxior, P00By de morcosak vagyunk ;]

[ Szerkesztve ]

(#7714) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Rövidesen leszek én is...potom 5 op rendszert húztam ma fel, mire megtaláltam a hibaforrást, mi a probléma az új telepítéseknél. :W Kipróbáltam az AHCI módot még pár nappal ezelőtt hátha gyorsít a rendszeren, NCQ és társaival.... :U Nem hogy gyorsított még lassabbak is lettek a vinyók. Mondtam magamban, semmi gond, visszaállítom BIOS-ban az AHCI-t és felteszem a rendszert ahogy eddig is volt. Innentől kezdődtek a problémák. Crysis Wars alatt random kék halál, fagyás, driverek is lefagytak telepítés közben , és hasonló nyalánkságok. Gőzöm nem volt mi lehet a gond. Telepítés elején mindig formáztam ill. töröltem a partíciót tehát vinyó gondra nem gondoltam. 5. hibás telepítés után betettem egy boot dvd-t ahol kiderült hogy az AHCI szétkúrta a rendszervinyómat, úgy hogy a partition magic semmit se tudott csinálni vele DOS alól. Kiderítettem hogy az MBR sérült. Basszus...mire találtam egy olyan progit a temérdek boot dvd-n ami kezeli a SATA vinyót és törli az MBR-t...több óra volt. Most már minden oké, bár nagyon a telepítés elején járok még. Far Cry 2 meg várja hogy telepítsem...talán valamikor majd hajnalban. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#7715) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eddig nagyon tetszik a Far Cry 2 ;)
Nyomtam én is egy Benchmarkot, 1680x1050 avg 51 fps ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7716) csutkaa válasza biggamer (#7703) üzenetére


csutkaa
senior tag

a vga-m ára 10k-val több lett :Y nem jó ez a gazdasági válság :O

[ Szerkesztve ]

(#7717) luciferk válasza Henk (#7711) üzenetére


luciferk
senior tag

Szóval nálad megy rendesen a szőrös fánk a 180.4 driver feltevése után ? mert szucsinka-hoz hasonlóan re install furmark után sem megy rendesen :F

(#7718) biggamer


biggamer
veterán

GT200 comes in 55nm : [link] :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7719) szucsinka válasza Motion_Blur (#7715) üzenetére


szucsinka
őstag

farkráj2 fps=65.14én is nyomattam eggyet:
procc:8200@3.7ghz

[ Szerkesztve ]

(#7720) Motion_Blur válasza szucsinka (#7719) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép!
HDR vajon nekem miért inaktív :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7721) szucsinka válasza Motion_Blur (#7720) üzenetére


szucsinka
őstag

egy kicsit meg van huzgálva a 260as asszem 700/1400/2300ra
a 180.42es driverbe benne van a phisyx ?mert nagyon kicsinek tünt 76mb csak és én meg letöröltem a phisyxet ami elötte fent volt visszategyem? vagy ebbe benne van?

motion blur:lehet driver miatt...?

[ Szerkesztve ]

(#7722) Zsozsooooo válasza Dj Dekko! (#7697) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Tényleg nagyon furcsák ezek az eredmények :-( nemtom lehet ősszekeverték a 9800GX2 -t egy téglával és azzal teszteltek ! :)

(#7723) Brumi˘ válasza Motion_Blur (#7720) üzenetére


Brumi˘
addikt

Dx10 alatt elég ritkán van HDR... :U

(#7724) Motion_Blur válasza Brumi˘ (#7723) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor ez itt dx9?

mod: akkor most a bench dx9-ben fut? mert ott van hdr, csak a graf beálloknál nem lehet állítani

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7725) Brumi˘ válasza Motion_Blur (#7724) üzenetére


Brumi˘
addikt

DX9 feature a HDR. Az valami bug lehet a képen. Nem véletlenül szürkül ki amikor átteszed dx10-re.

(#7726) TTomax


TTomax
nagyúr

Far Cry 2 DX10 Vista64, driver 180.42....1680X1050 8XAA Ultrahigh benchmark...
Ugy látom ezzel a jatékkal nem lesz gondom :))
Amugy ez a jaték annyira nem csunya AA nélkül sem,lehet mindjárt letesztelem akkor mennyi :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7727) TTomax válasza TTomax (#7726) üzenetére


TTomax
nagyúr

Itt van AA nékül is...
Teccik... :C

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7728) TTomax


TTomax
nagyúr

Na hát eddig tesztelgettem a Far Cry 2-t... megvan a stabil 50+ FPS,Vista 64bit DX10,Very High,8XAA,1680X1050,sima mint a vaj,se röcc,se lófütty,nem is kell nekem DX10.1 elég a DX10 is csak ne lagoljon ;] ... GTX280 :R :R :R

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7729) Laraxior válasza TTomax (#7728) üzenetére


Laraxior
titán

grat...az aláírásodhoz ;] :D :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7730) szucsinka válasza Laraxior (#7729) üzenetére


szucsinka
őstag

Azért ez se rossz ;) ..én meg a sárga kis autót felgyujtottam....LOL

(#7731) Croft-21 válasza P00By (#7708) üzenetére


Croft-21
őstag

Ja igen a topikot sem sikerült eltalálni, végülis itt ment egéssz hosszasan a téma a Far Cry 2-ről, ha visszaolvasod a hszket...
de mind1 :U

(#7732) Henk válasza luciferk (#7717) üzenetére


Henk
veterán

Nálam megy ugyanúgy,most kipróbáltam még egyszer.
szucsinka:van benne PhysX,legalábbis nekem feltette hozzá a v8.10.13-at

(#7733) laragirl83


laragirl83
őstag

1440*900, DX9, Ultra High, 4*FSAA @ average 44 FPS

kis GTX260 :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7734) szucsinka válasza Henk (#7732) üzenetére


szucsinka
őstag

és azt hogy tudod megnézni? mert se a program file sem sehol nem találom

(#7735) P00By válasza Croft-21 (#7731) üzenetére


P00By
nagyúr

Mert az FC2 topikban nincsen róla szó... :U

(#7736) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Itt 1 FC2 benchmark alapórajeles gtx260-nal, a proci(e8200) 3,6-n ment.

(#7737) Beowulf_78 válasza Laraxior (#7729) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Fater!! Megcsinálom én is a FC2 bench-et aztán repül az aláírásomba... ;] ;]

Mindenki!

Tartsátok már be, hogy ami az FC2-vel kapcsolatos azt tegyétek off-ba. Nem mondom hogy ne itt legyen szó róla, csk legalább legyen off-ba rakva. Megint átláthatatlan a topic valaki off-ba teszi van aki nem. Figyeljetek oda erre...kicsit jobban. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#7738) TTomax válasza Laraxior (#7729) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nap mint nap ezt tapasztalom,nagyon megszerettem a GTX-et,pont ezért.Mire az ATI hasonlo kártyái utolérnik a GTX-et addigra már senkit sem fog érdekelni,mert itt az uj széria...minden jaték megy,nincsenek mikroakadások,nem kell drivereket várni,real 15% extra van a termékekben,mindenféle hütöcsere meg vmod nélkül ami jatékokban is kijön,és még sorolhatnám amit az eddigi egy hónapban megtapasztaltam több éves radeon használat után...Engem az hidegen hagy,hogy ezért mit tesz az Nvidia,és az is hidegen hagy, hogy milyen használhatatlan ficsöröket pakol az ATI a kártyáiba,engem az érdekel hogy minden flottul menjen ha ennyi pénzt adok valamiért,és eddig hozza a GTX a reményeket,és ezt probáltam meg leirni oda ..alulra ..... :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7739) Croft-21 válasza P00By (#7735) üzenetére


Croft-21
őstag

Te meg ne engem baszogassal, mert en semmit nem mondtam a Far Cry 2-rol

(#7740) Dashes


Dashes
őstag

Akinek problémája van a Far Cry 2-vel(windowed mode):

Ikonra jobb klikk, properties, compatibility: Disable Visual Themes.

C:\Users\felh. név\Documents\My Games\Far Cry 2
Gamer Profile.xml -ban a felbontást állítsd be.
vagy hozz létre egy külön parancsikont, aminek az elérési útja:
C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2\bin\FarCry2.exe" -RenderProfile_ResolutionX **** -RenderProfile_ResolutionY ****
**** helyére a kívánt felbontás.

Ha windowed módra vált, egy alt+enter megoldja.

(#7741) TTomax válasza Dashes (#7740) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sokkal egyszerübb megoldás is van,pont tegnap este jöttem rá...
C:\Users\Felhasználonév\Documents\My Games\Far Cry 2 itt találod a "gamerprofile.xml"-t na azt nyisd meg egy text editorral,és a windowed mod-t irdd ár 0-rol 1-re...s lön csoda :)
minden át tudsz itt állitani,dx10,felbontást,mindent...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7742) Henk válasza szucsinka (#7734) üzenetére


Henk
veterán

Én itt láttam,meg itt és itt.

(#7743) ADAM1337 válasza Laraxior (#7729) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Neked se rossz :)
bár az x2 szenved a crossfire miatt. mivel nekem is (3870x2) x2-m van tudom in game kibekapcsolja a crossfire magát.
Szóval érdekes dolog ez a catalyst. :(

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#7744) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megvan a 12k-s GPU score Vantage-ban :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7745) Beowulf_78 válasza Motion_Blur (#7744) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:K :C :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#7746) pigatt


pigatt
őstag

Valaki mondjon már véleményt a 180.42-es driver-ről! Megéri lecserélni a 178.24-et???

i9 / 4080 / 32"

(#7747) szucsinka válasza Henk (#7742) üzenetére


szucsinka
őstag

érdekes nekem 72mb volt a driver a képen meg csak a phisyx volt 121mb
akkor most nem tom mivan nekem vistám van .. :F

(#7748) Henk válasza pigatt (#7746) üzenetére


Henk
veterán

Sok különbséget nem érzek,az órajel visszavétele sokkal jobb mint a régebbieké az biztos.Már a media player sem emeli fel.(XP)
szucsinka:akkor nem tudom,én xp-t használok.Nekem is 72mb a driver.

[ Szerkesztve ]

(#7749) Motion_Blur válasza pigatt (#7746) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én most tettem fel. Futtattam egy FarCry Bench-et, ahol kicsit rosszabb lett az eredmény, mint az előzővel (lásd feljebb). Vantage-ban viszont sokat "hozott", másban még nem próbáltam :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7750) Dark KillerX válasza pigatt (#7746) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Sztem még nem éri felrakni,ez még sztem eléggé kiforratlan.Persze mindegyikünk valoszínű,hogy más véleménnyel lesz róla.Egy biztos nálam nem vált be.Én még várok a Whql-re.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.