Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10451) Laraxior válasza Beowulf_78 (#10448) üzenetére


Laraxior
titán

lényegében azért tartom meg a Q6600ot és azért adom el az E8600ot,mert én javulást tapasztaltam :) nem általánosságban hanem saját tapasztalat :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10452) Cyberpunk válasza tome.jr (#10449) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát meg húztam 700/1400/2500-ra ment is stabilan igaz hogy csak Warhead alatt néztem, de viszont elő jöttek grafikai hibák kicsit kockázottak a textúrák ;] úgy látszik itt már nem stabil. A hőmérséklet sem ment fel vészesen 75 foknál nem volt melegebb. Viszont nagyon jól beigazolódott a CPU limit nem nagyon lett gyorsabb (persze lehet hogy nem Crysis alatt kellene nézni) de azért sűrűbben ment a számláló 40 fölé. Szőrös fánkot meg még nem néztem oda egy kicsit több idő kellene.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10453) tome.jr válasza Cyberpunk (#10452) üzenetére


tome.jr
addikt

75 fok az nagyon durci! Állítsd be a ventiket 100 %-ra, hangos lesz de még tudod húzni vele a kártyát. Nálam már 60 fok körül fagyogatnak a játékok. Egy 3600-ig húzott procival valószínűleg ez lesz a plafon, akárhogy hűtöd.

(#10454) szucsinka válasza tome.jr (#10449) üzenetére


szucsinka
őstag

hát ezért azért egy kicsit vitatkoznék..
p35 ds3 lapban e8200@4.25ghz-én ment nekem. meg a 6750es is 3.6ghz-én dzsalt ;]

[ Szerkesztve ]

(#10455) Beowulf_78 válasza Laraxior (#10451) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Erre mondhatom én is, hogy azért adtam el a Q6600@3760mhz procimat mert az E8600@4450mhz procimmal javulást, és dinamikusabb használatot tapasztaltam. :K ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10456) ImI87 válasza tome.jr (#10453) üzenetére


ImI87
őstag

ne haragudj, de a VGA fagyása hogy függ össze az xy proci órajelével? :F :Y

MOD:
esetleg olyat elképzelhetőnek tartok, hogy pl egy erős kártya azért nem fagy egy adott órajelen, mert a gyenge proci nem tudja kihajtani, ezért nem is tud maxon erőlködni. és ha már ki lenne hajtva (maximumon), akkor a túlhúzást már nem bírná. de ez csak nagyon ügyefogyott feltételezés........ :U

Beowulf_78: ezért mondom mindig, hogy egy Vantage az nem teljesen mérvadó. Meg lehet nézni a toplistán is, hogy hiába több egy quad-dal az össz pontszám, de egy jóval magasabb órajelű c2d-vel magasabbak a gpu score-ok. :K

[ Szerkesztve ]

(#10457) Beowulf_78 válasza tome.jr (#10453) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Miért lenne durci? :F Hülyeségeket ne beszéljünk mááá.... :U
80 fokig mindegyiknek hiba nélkül kell mennie. Nekem 83 fokot bír, de van akinek megy 86 fokot is hiba mentesen. Szóval még a 80 fok is bőven a normális környéke.
Ventiket 100%-ra? :Y Szvsz. inkább ne segíts senkinek, csak majd miután sikerült elegendő tudást "beszippantani". Főleg tuningos tanácsot ne adj, ha lövésed sincs hozzá :U :F
Neked nem a 60 fok miatt fagy, hanem mert túl vannak húzva az órajelek. Szóval a túlhúzás nem hőfokfüggő. Lehet az 20 fokos is, ha ott a stabil vége az órajeleknek.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10458) tome.jr válasza ImI87 (#10456) üzenetére


tome.jr
addikt

Leírom mégegyszer: 60 celsius fok (nem proci órajel) körül fagyogatnak a játékok. :K

(#10459) VinoRosso válasza tome.jr (#10458) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát akkor elég gyík a 8500-ad

(#10460) Laraxior válasza Beowulf_78 (#10457) üzenetére


Laraxior
titán

azé 20 fokon többet tud a GPU mint 60-80 fokon ;] saját tapasztalat :C
De tény a 60 fok az nudli a GT200as GPUnak..majdnem idle annyi 3d performanceba :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10461) Cyberpunk válasza tome.jr (#10453) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nah megnéztem nagyobb venti fordulattal így már barátibb hőfokokat kaptam de viszont figyelmes lettem egy dologra ha be van kapcsolva a vonal simítás pl.: 8x-os akkor hibázik a VGA de ha nincs bekapcsolva akkor jó minden. Ez viszont lehet attól mint amit fentebb írtak hogy így jobban erőlködik a GPU és ezért hibázik nem tom :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10462) tome.jr válasza Beowulf_78 (#10457) üzenetére


tome.jr
addikt

És te beszéltél korábban baráti hangulatról. Ha valamit rosszul tudok ki lehet javítani, el lehet mondani normálisan is, de neked úgy látom ez a stílusod és ez nem nagyon változott azóta se mióta először betaláltál. Egyébként meg úgy sütöd meg a kártyáidat ahogy akarod. Csak úgy mellékesen megkérdezném ha szerinted a túlhúzás nem hőfokfüggő akkor minek hűtik folyékony nitrogénnel a 6000-ig húzott C2D-ket???

(#10463) Lauda válasza Motion_Blur (#10440) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen! :R

-------------

Gyerekek, gigamegabrutál ez a vga. :Y :C Prockót felnyomtam 3 gigára, 184.48-as driver és indult a tesztelés 1280X1024-ben, XP alatt.

Crysis:minden maxon, 4-szeres élsimítás, 38-60 fps, sose röccen, a legnagyobb harcokban sem.

Grid: minden maxon, ami lehet ultrán 4-szeres mintavételezés, 70-120 fps.

Clear Sky: legnagyobb részletesség, élsimítás csonton, 50-80 fps.

Ez sokkal-sokkal durvább, mint amire számítottam, de komolyan. :Y :C

FC2-őt nem tudtam megpróbálni, mert megint nem akar elindulni. Mindjárt felnyomom újra.

Végre a táp is dolgozik egy kicsit, eddig sose pörgött még a ventije alapnál jobban, most viszont nyomatja szegényem. :DDD

Egy negyed óra Crysis után 76 fokos volt a gpu, most everest szerint 50.

Próbáltam beállítani a rivatunerrel a vezérlést, de nem is találom az opciókat, eltűntek vagy mi a fene?

Egyébként érdemes baxogatni, vagy hagyjam auto-n?

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, hogy igenis érdemes venni egy ilyen vga-t, mert csodálatos érzés az bizti! :B :K

[ Szerkesztve ]

(#10464) Beowulf_78 válasza tome.jr (#10462) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Csak úgy mellékesen megkérdezném ha szerinted a túlhúzás nem hőfokfüggő akkor minek hűtik folyékony nitrogénnel a 6000-ig húzott C2D-ket???

Látom nem sikerült senkinek se értelmezni amit leírtam. Akkor a gyengébbek kedvéért még1x... :( :W
Ha a GPU fizikai vége 850Mhz, akkor csinálhatsz bármit, ott meg fog állni. Ha -200 fokon hűtöd akkor is. Az egy dolog hogy X órajelet ami léggel, vízzel van hűtve, még feljebb lehet tornázni LN2-vel. De arra próbáltam utalni hogy bizonyos Mhz után tök mindegy hány fok ha ott a fizikai órajel vége. :F Mert ellenlkező esetben a csillagos égig húzhatóak lennének. :U

Bár nem nekem szólt amire reagáltam, de ha hülyeséget írsz azt kijavítom, nehogy mááá komolyan vegye akinek segíteni próbáltál. Ez nem stílus kérdése, bárki kijavított volna. :U

Egyébként meg úgy sütöd meg a kártyáidat ahogy akarod

70-72 fokon? Hűűűűha! :B :DDD :DDD Nálad komoly gondok vannak hardverismeret témakörben. :B

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10465) KTTech válasza tome.jr (#10462) üzenetére


KTTech
veterán

"Egyébként meg úgy sütöd meg a kártyáidat ahogy akarod."

Bocs, de nem véletlen, hogy az nVidia több, mint 100°C-ban határozta meg a GPU maximális hőmérsékletét, mielőtt a védelem bekapcsol... A gyári beállításokkal lazán felmegy 80°C fölé a kártya, üzemszinten. Ennyit arról a téveszméről, hogy 60°C körül fagy. Ha fagy, akkor az eszetlen órajelek miatt teszi.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#10466) ImI87 válasza tome.jr (#10458) üzenetére


ImI87
őstag

jaaaaajjj :W
akkor az nyílván nem a hőmérséklet miatt van, hanem a tuning miatt.......
én is játszottam a hőmérséklettel, és az én karim 84-85 fok felett kezdett hibázgatni. ennek megfigyelésre jó módszer, hogy nyomatod a fánkot, és közben manuálisan állítgatod a ventifordulatot.

nem akarok személyeskedni, vagy rádoltani, de Beowulf_78 jól megfoglamazta. kicsit sok mostanában tőled az okoskodás. én eddig nem szóltam, mert nem vagyok én senki ehhez, de a sok hozzászólás helyett tanulj,m és olyanokat írja, ami értelmes.....
sorry, és no offence. :R

Lauda: welcome to the jungle! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#10467) Lauda


Lauda
félisten

Na a rivatuner 2.20-at feltettem, most fasza minden. Ti milyen beállításokat használtok, már a ventivel kapcsolatban?

A másik, hogy a furmark csak egy vízszintes csíkot jelenít meg. De így volt ez a GTS-nél is az utóbbi időben. Most újra felnyomtam és mégis.

ImI87: Thanksz! Nagyon örülök ennek a kártyának, óriási ugrás mind minőségben, mind sebességben. :C

[ Szerkesztve ]

(#10468) Laraxior válasza ImI87 (#10466) üzenetére


Laraxior
titán

és még problémáztam hogy az enyém 92nél elkezdett csíkozni Wars közben,mert 40%on hagytam a ventit :D :B
Lauda: érdemes idle-n 30-40%-ra tenni amit éppen elvisel a füled. játéknál viszont nem árt 100%on nyomatni :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10469) Lauda válasza Laraxior (#10468) üzenetére


Lauda
félisten

Rendben, ezt hogy a legegyszerűbb beállítani?

Felnyomtam az előbb 100%-ra, hát van süvítés. Gondolom bírja tartósan is, hisz arra való. :DDD

(#10470) Beowulf_78 válasza Lauda (#10467) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nekem 730/1460/2500-nél alap 50%...full 3D-ben kb. 80% emelkedik, de autómatikusan, hőfoktól függően (bios mod.). Így 70-72 fok Crysis alatt. ;)

Üdv a team-ben... :C

Nekem a 260 jobban a szívemhez van nőve, mint eddig bármelyik másik kártyám. "Lelkük" van. :K ;) Szóval a kötődésed csak egyre erősebb lesz az idő előrehaladtával. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10471) VinoRosso válasza KTTech (#10465) üzenetére


VinoRosso
veterán

jahogy a GPU fagy 60°C-nál. Akkor milyen CPU órajelről volt szó. LN2 meg nem azért van hogy jujj de meleg, mert akkor elég lenne valami más is, ami 60°C nem -70-en. A -70°C a fesz miatt kell, hogy ne vágja tönkre a kristályszerkezetet a chipben a böszme áram. Megfőzni max akkor lehet egy chipet, ha ráteszed a forró platnira, mert a védelem működés közben időben lekapcsolja, és nem tud kritikus tartományba jutni.

(#10472) Laraxior válasza Lauda (#10469) üzenetére


Laraxior
titán

minden game előtt riva tuner megnyit :D ha nem akarsz bios moddolással pöcsölni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10473) Lauda válasza Beowulf_78 (#10470) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi neked is! :DD :R Jobb így itt lenni, hogy egy ilyen karesz dorombol a gépben. Szeretttem a GTS-t is, de ez akkora ugrás, hogy valami brutál, tényleg meglepett. Alig esik valamit az fps a komolyabb harcokban a stalkerben, crysisben, vagy porban pl. a gridben. Van benn power azt megmondom. :C

__________

Laraxior: Oksi, vettem! :B :K

[ Szerkesztve ]

(#10474) Laraxior válasza Lauda (#10473) üzenetére


Laraxior
titán

alapórajeles mi? Tessék odaverni neki legalább egy AMP! szintű 700/1400/2300at ;] ;) :R

szerk: meg feszítsen ott az adatlapon is ;] nem kell az a GTS már oda :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10475) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna valaki segiteni hogy milyen progival tudnám játékok közben is ki iratni a video kártya hömérségletét?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#10476) VinoRosso válasza Laraxior (#10472) üzenetére


VinoRosso
veterán

van a rivában valami launcher ha jól emlékszem csak nem tom hogyan működik.

(#10477) Lauda válasza Laraxior (#10474) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, alapórajeles. :K Igazad van, mindjárt nyomok neki egy kis tuningot. Ezek az órajelek gondolom lazán mehetnek 7/24-be is?

Már javítottam is, kösz, hogy szóltál! :DD :C

(#10478) tome.jr


tome.jr
addikt

Jogos, ezt a hőmérséklet dolgot alaposan félregondoltam. :R

(#10479) tome.jr


tome.jr
addikt

Amúgy meg figyelek és próbálok tanulni.

(#10480) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Hello! Segítség szeretnék kérni ugyanis tanácstalan vagyok. Egy MSI Geforce 260gtxet vetem és grafikai bug jelentkezik egyes játékoknál. A legfrissebb cucc most a Call of duty új része. A víz effektekkel gondom van, hol eltűnik, hol visszajön. Más bug itt nem jelentkezett. Az opr rendszer vista ultimate 64bit. A legfrissebb drivert pedig az nvidia honlapjáról szedtem le. Aki tud, az segítsen már!

Előre is köszönöm!

TL

(#10481) Laraxior válasza Lauda (#10477) üzenetére


Laraxior
titán

:K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10482) Lauda válasza Laraxior (#10481) üzenetére


Lauda
félisten

:P :R

Valahogy az az érzése az embernek játék közben, hogy sosem fogy el az erő a kártyából, egyébként sosem röccen meg semmiben egy pillanatra sem, nagyon ott van a szeren. :D

(#10483) ImI87 válasza Lauda (#10467) üzenetére


ImI87
őstag

Meghiszem azt! :)
Én annó 88GT-ről váltottam, ráadásul úgy, hogy már 2 hónapja megvolt a FullHD monitor. Nekem is tátvamaradt a szám párszor........ :C

ventivezérlés:
Biosmod-dal sem kell tökölni, Riva-val meg lehet oldani lazán.
Linkeltem már többször is az írást. 1x kell megcsinálni, nem is bonyolult, és következő Win reinstall-ig tökéletes. Annyiszor ajánlottam már, hogy na. :K

[ Szerkesztve ]

(#10484) Eagl3 válasza Lauda (#10482) üzenetére


Eagl3
veterán

Majd elmúlik ;]

(#10485) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Gigabyte GTX280-ról valami tapasztalat? Akár jó, akár rossz?

(#10486) Motion_Blur válasza TazLeacher (#10485) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem pár óra múlva már lesz :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10487) losi73 válasza TazLeacher (#10485) üzenetére


losi73
senior tag

üdv az van nekem elég forro fejünek tünik,és 2 nap alatt fagyott is már vele játék :F azért is kéne valami progi amivel játék közben is látnám a hömérsékletét.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#10488) Motion_Blur válasza losi73 (#10487) üzenetére


Motion_Blur
félisten

RivaTunerrel monitorozd közben! :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10489) losi73 válasza Motion_Blur (#10488) üzenetére


losi73
senior tag

probáltam de nem sikerült :B de 10 perc crysis után gyorsan kilépve a gpu-z szerint 90 fok.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#10490) Lauda válasza ImI87 (#10483) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem is tátva marad, bármit is próbálok. :DDD Olyan érzése van az embernek, hogy a vga nem is mutatja meg teljes erejét, csak ha szükség van rá, még egy kicsit "odatesz". Valamelyik játékban láttam az előbb 30 fps-t, de egy pillanat múlva már 35-40 volt, tököm tudja hogyan. :C Brutál jó érzés, hogy egy ilyen cucc van a "hátad mögött". Azt csinálsz, amit akarsz, mert nem lassul be, nem röccen meg, nem akadozik, csak élvezed a gyönyörű látványt és sebességet. :K :C

A rivát pedig megcsinálom, már kerestem is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10491) Lauda válasza TazLeacher (#10485) üzenetére


Lauda
félisten

Én azt mondom, vedd meg! Nem fogod megbánni, ez egy kurva jó kártya! :DDD

(#10492) Motion_Blur válasza Lauda (#10490) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mi a max. felbontásod? Én is ugyanezt éreztem, amikor GTX-em volt :R

4870-nél már nem lehet érezni a "magabiztosságot". De azért amire használom, nekem elég :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10493) Beowulf_78 válasza Eagl3 (#10484) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Majd akkor fog elmúlni ha a "vörös" tábor már a 6xxx szériát fogja nyüstölni. ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#10494) Eagl3 válasza Beowulf_78 (#10493) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért kell ez az ATI - nVidia majmolás? :F

A jóhoz könnyen hozzászokik az ember, ezek a kártyák meg egy év múlva már nem igen fogják maximumon kiszolgállni az embert van egy olyan érzésem.

(#10495) Henk válasza losi73 (#10489) üzenetére


Henk
veterán

Venti mennyin megy?Mert a 90 már elég magas.
Lauda:esetleg próbáld majd 1680x1050 vagy felette. ;)
más:Most tervezem,hogy veszek egy full hd monitort,de félek ott már elvérzik a 260.

(#10496) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszi az infókat. Igazából kicsit tanácstalan vagyok, Imi87-el dumcsiztunk az imént...GTX260 Zotac AMP2 (216SP) vagy +20K és Gigabyte GTX280?

Mindezek 1920-ra...elöbbi ugye valamivel gyengébb, de kérdés, hogy 20K-nyival? Illetve felmerűlt, hogy vegyem meg most a 260-ast és váltsak később 55nm-es 280-ra.

ÁÁáááááá! :W

(#10497) losi73 válasza Henk (#10495) üzenetére


losi73
senior tag

üdv automatán van de olyankor mikor kélépek a játékbol hogy gyorsan meg nézem már 100%megy és ált 90 fok körül van a kari,idle auton de 40% -on áll 53 fok

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#10498) Motion_Blur válasza Henk (#10495) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Most tervezem,hogy veszek egy full hd monitort,de félek ott már elvérzik a 260."

1920-ra már 280 kell, néha még az sem elég. Haver gépén pl. Undercover minden fullon, de AA semmi, elég sokszor belekóstol a 3x fps-be, igaz nem a legfrissebb driverrel tolja. De pl. Crysis is határeset... ja és a kártyához van egy quad-ja 3.6-on, x48-as chipset és 4gb ram;)

Nekem 1680-ra teljesen jó volt a 280, nem kellett semmi kompromisszumot kötni, mindent lehetett küldeni fullon:R

jer1cho: 280-ra egy szavazat

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10499) pigatt válasza TazLeacher (#10496) üzenetére


pigatt
őstag

Szerintem is vedd meg a 280-at nem fogsz csalódni!

i9 / 4080 / 32"

(#10500) Cyberpunk válasza Lauda (#10490) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Üdv a clubban :C
Igen elég jó érzés az hogy ha van az embernek egy brutál kártyája amiben eddig kompromisszumra kényszerült az már a múlté :DD Én is 8800GTS-röl (G80) váltottam GTX260-ra és nem bántam meg nagyon hasit ez a kártya és elég jó érzés például Crysis-t nyomni minden max-on (persze AA-nélkül :DDD ) ami eddig épp hogy játszható volt médiumon. Csak egy gond van a csúcs kártyákkal hogy hamar elmúlik az érzés ha ki jön az újabb még gyorsabb kártya. Én például már most szívesen látnák a gépemben egy GT300-ast de arra még várni kell legalább egy évet. De addig is élvezem a jelenlegit.
A következő nagy ugrás a TV megvétele lesz na az áll leejtős lesz az biztos hogy O.M.G-t sűrűn fogom mondogatni :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.