Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Rover623 válasza kiazaki (#1549) üzenetére


Rover623
félisten

Nem hinném hogy egy dupla sportpálya beleférne egy notiba...:U
;]

primus inter pares

(#1552) Lion81 válasza nagyben (#1) üzenetére


Lion81
tag

Hali!
Nekem egy MSI MegaBook L735X 083HU típusú lapitopim van.
Szeretnék belerakni egy AMD Turion64 X2 TL-60 (2x2.0Ghz/2x512 L2)-as mobilprocit.
Namármost a gyártó oldalán találtam leírást hogy az L735 megeszi a TL-60-ast.
Még annak is utánanéztem hogy G1 -es revíziójú proci kellene aminek DC a végződése,mert a mostani TK-53-asom is ilyen.A hőleadása is passzol mert mind a kettő 31 watt hőt termel a feszültség értékek is megeggyeznek.
Igazábol az lenne a kérdésem hogy a hűtési rendszer ez esetben megfelelő lehet-e a TL-60 asom számára vagy gondoskodjak plussz hűtésről?
Továbbbá mennyire lehet az ilyen írásoknak hinni,mert nemegyszer találkoztam olyan problémával hogy a valóságban mégis eltért,mégis több hőt termelt,vagy nagyobb feszültséget vett fel egy alkatrész mint amit a gyártó vagy más oldalak megemlítettek.
Bármilyen infót nagyon szívesen veszek amellyel segíteni tudod,hogy vegyek vagy ne vegyek ilyen procit. :R

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#1553) Petika_


Petika_
csendes tag

Egy HP omnibook xe4100-as laptopról lenne szó. Legnagyobb sajnálatomra nincs benne WLAN. Mivel a használati utasítás szerint ez egy opcionális extra volt, és van rajta egy szabad miniPCI slot, szeretném valahogy belehekkelni a WLAN modult, mert az mégiscsak jobb, mintha egy PCMCIA cucc lóg ki az oldalából (és a tulaj nem igazán advanced/power user, meg amúgy is kellett bele egy USB 2.0-s kártya, akár még az antennát is normálisabban meg lehetne oldani). Azt már olvastam, hogy a HP-k egy hangyányit válogatósak ilyen téren. Valaki tudna segíteni?

(#1554) cecil


cecil
aktív tag

Sziasztok, segítség kellene:

adott bnőm laptopja:

FSC Amilo M3438G
INTEL 915P lapkészlet
M750 Dothan
2*512 533MHz DDR2
Gforce mobil6800 256Mb
2*80Gb 5400prm SATA RAID
17" UXGA

namost memóriát szerettem volna bővíteni benne: vettem 2*1Gb corsair 533Mhz DDR2 ramot
szépen be is szereltem... először valami nem volt kóser, mert el se indult, újra szétszed... összerak.. minden működik faszán DE:
csak az egyik ramot látja!!!

próbáltam BIOS-ban kutakodni, de l***szt se lehet állítani itt...

mi lehet a gáz???

köszi

(#1555) Thusor


Thusor
őstag

hello mindenkinek!

Nekem egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy szerintetek hogyan lehetne egy PCMCI-os hangkártyát bevarázsolni egy ExpressCard-os foglalatba? Ehhez szerintetek lehet kapni valami átalakítót, vagy felejtős az egész?

Segítségeteket előre is köszönöm.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1556) kisninja válasza Thusor (#1555) üzenetére


kisninja
őstag

Tudtommal létezik konverter és olyan 6k ba kerülhet.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1557) Thusor válasza kisninja (#1556) üzenetére


Thusor
őstag

köszi a választ neten utánanézek....

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1558) LALA_kiraly válasza cecil (#1554) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Szedd ki, igazítsd meg, vagy cseréld meg a ramokat, míg nem látja. Egyessével is próbálhatod.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#1559) rnrn válasza Ylgram1 (#1535) üzenetére


rnrn
tag

Hali, én is 780-asra pályázom, de nem igazán találok sajna...
Nekem csak 740-esem van.

(#1560) joiner000


joiner000
csendes tag

Hello! Van nekem egy fsc amilo M 3438G notim. Nagyon meg vagyok vele elégedve, viszont a procin már kicsit gyorsítani kéne.
Mobile Intel® Pentium® M Dothan 2MB/FSB533

processzor frekvencia 1730 MHz

chipkészlet Intel 915PM

arra gondoltam, hogy egy core 2 duo kéne, viszont ez az alaplap nem kezeli ha jol tudom, mert most centrinos a procim.
kiváncsiságom arra irányul, hogy egy más típusú fsc noti ugyanúgy 17" 2 vinyós videókaris... ami már core2duot kezel olyanból alaplapot lehetne erre cserélni vhogy?

mert ilyesmi paraméterekkel csak core 2duós gépeket borsos áron lehet kapni igencsak.

(#1561) xcbiker válasza joiner000 (#1560) üzenetére


xcbiker
addikt

Nem lehet csereberélni a lapokat.

Megoldás: ezt a gépet eladod és veszel egy "kóros" notit.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1562) misaly


misaly
csendes tag

Sziasztok!

Van egy HP Compaq 6820s tip. notim T2310-es (1 MB L2 gyorsítótár, 533 MHz FSB, 1.46GHz) procival. Szeretnék bele egy izmosabb procit. Tudnátok segíteni, hogy milyet lehetne bele tenni! Én egy T2450-re gondoltam. Vagy lehet Core2Duo-t is? Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#1563) xcbiker válasza misaly (#1562) üzenetére


xcbiker
addikt

Ezeknek mennie kell benne:

Intel Core 2 Duo processors:
● T9300 2.50-GHz processor (6-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T8300 2.40-GHz processor (3-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T8100 2.10-GHz processor (3-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7800 2.60-GHz processor (4-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7700 2.40-GHz processor (4-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7500 2.20-GHz processor (4-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7300 2.00-GHz processor (4-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7250 2.00-GHz processor (2-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T7100 1.80-GHz processor (2-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T5550 1.83-GHz processor (2-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T5470 1.60-GHz processor (2-MB L2 cache, 800-MHz FSB)
● T5270 1.40-GHz processor (2-MB L2 cache, 800-MHz FSB)

Intel Pentium Dual Core processor:
● T2310 1.83-GHz processor (1-MB L2 cache, 533-MHz FSB)

Intel Celeron M processors:
● 550 2.00-GHz processor (1-MB L2 cache, 533-MHz FSB)
● 540 1.86-GHz processor (1-MB L2 cache, 533-MHz FSB)
● 530 1.73-GHz processor (1-MB L2 cache, 533-MHz FSB)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1564) misaly


misaly
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Esetleg tudnál olcsó helyeket, ahol beszerezhetném ezeket?

(#1565) 4lewis


4lewis
csendes tag

Hali (lehet,h. van mar ilyen hozzaszolas, nincs annyi idom bogaraszgatni..)
Bovitenem a memoriat a laptopomba.(toshiba sodim 667mhz 2x512>1x2gb) Szerintetek van ertelme branded termeket venni? Azaz olyat, amit esetemben a toshiba gyart(ami valojaban kingston). Amugyis kingstont vennek. Erdemes tobbet kolteni azert, hogy csak az legyen rairva, hogy toshiba, vagy tenyleg szamit?

(#1566) ML320 válasza 4lewis (#1565) üzenetére


ML320
aktív tag

A kingston kompatibilitási listáján kikeresheted, hogy specifikus, vagy standard RAM megy-e bele [link]
Kérdezd meg az árakat, és az alapján dönts. Mivel DDR2 667MHz-es kell, nem lesz nagy árkülönbség (bár nem írtad a típust), ebben az esetben én a javasolt szériát választanám (tehát a Kingston KTT sorozatot).

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#1567) 4lewis válasza ML320 (#1566) üzenetére


4lewis
csendes tag

Mar megkerestem, nyilvan azt dobja ki, amit a toshibanak gyart(a dragabbat KTT). Nem sok az arkulonbseg, de nem vagyok hajlando egy petakkal se tobbet fizetni csak azert, mert ok uzleti partnerek..

(#1568) ML320 válasza 4lewis (#1567) üzenetére


ML320
aktív tag

Lehet, hogy üzleti partnerek, de ha egy másikkal meg nem működik stabilan a gép?
Ha később el akarod adni a notit, lehet, hogy valakinek jó pont lesz gyárilag javasolt. Nekem az igényességet jelenti.
Amúgy mennyivel drágább?

Ember tervez, Isten perverz...

(#1569) 4lewis válasza ML320 (#1568) üzenetére


4lewis
csendes tag

2-3e ft-al dragabb. De ha nem a kingstont nezzuk, akkor megtobb a difi. A gyarilag javasolt garancia arra, hogy stabil lesz a gep? Most gyarilag kingmax van benne.

(#1570) ML320 válasza 4lewis (#1569) üzenetére


ML320
aktív tag

Azt hogy stabilabb, inkább úgy mondanám: a Kingston által ajánlott és felsorolt típussal tökéletesen kell működnie. Azt a listát azért istenítem, mert pl PDA-knál, más notiknál jönnek, hogy "elvileg" működik ezzel meg azzal a dzsunka gyártmánnyal. Pl belemegy az 1GB SD kártya, csakhát 512MB kezelésnél kifagy. Stb.
Mi a pontos típus?

Azonkívül gondolod, hogy egy Kingston méretű cég a kompatibilitási listát tisztán kereskedelmi célból állította össze? A nagyon felső kategóriás kocsikba sem javasolják a teszkós benzint... De elmennek vele.

Ember tervez, Isten perverz...

(#1571) 4lewis válasza ML320 (#1570) üzenetére


4lewis
csendes tag

Hm. Mindenki mast mond. Vagy egy tucat embert megkerdeztem, es mar csak azert is erdekel a dolog, hogy felmerjem kinem ki errol a velemenye. Van aki szerit ez tok fszsag, jo bele a "mezei" is, bar jonevu legyen a gyarto. Meg jo, hogy fizuig varom kell, addig talan eldol :) A tipus: Toshiba A200 1N2

(#1572) ML320 válasza 4lewis (#1571) üzenetére


ML320
aktív tag

Ahogy megnéztem, neked ezek jók: [link]

Innen már neked kell döntened. 10-et adsz ki noname kategóriára, 12 vagy 15e-t fizetsz a Kingstonra. Én tuti, hogy az KTT szériát venném - de ez én vagyok.

Ember tervez, Isten perverz...

(#1573) allanon


allanon
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu Siemens Amilo L1310G laptopom, amiben gyárilag 2x256 MB ram volt, illetve egy 60 GB-os winchester. A memóriákat kicseréltem 2x1GB-ra (KINGSTON 400MHz, a gyári leírás szerint 2 GB-ig bővíthető 333 vagy 400 MHz-es memóriával), a winchestert pedig 120GB-ra. Az újraindítás után a gép bekapcsolt, az optikai meghajtón hallani, hogy pozícionál, a winchester működik, a táp LED kigyúllad, a winchester LED egy-két másodpercre villog, de a kijelzőn nem jelenik meg semmi. Nem villog, nem mutat semmit, de ha a kezemet végighúzom az üvegen, akkor érezni a statikus vibrálást.

Miért nem működik a kijelző?

Légyszi írjátok meg tippjeiteket, ötleteiteket!!
A segítségeteket előre is köszönöm!!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1574) BluEyes válasza allanon (#1573) üzenetére


BluEyes
őstag

Igazítsd meg a modulokat. Sokszor nem indulnak a notik elsőre a friss memóriákkal. Kivesz-visszatesz párszor, aztán valszeg menni fog. Ha nem, akkor meg cserebere a régi alkatrészekre, egyenként próbálgatni, hogy mi a baj.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1575) allanon válasza BluEyes (#1574) üzenetére


allanon
csendes tag

BlueEyes

Te egy zseni vagy! A két GB-os modul közül kivettem az egyiket és rögtön elindult, csak azt nem értem, hogy amikor visszaraktam a két régi modult, akkor miért nem akart elindulni?

Köszönöm a tippet!

Tovább próbálkozom, hátha felismeri mindkettőt ilyen-olyan csereberék után, hiszen azért mégiscsak 17 ezerbe került darabja!!

Mégegyszer, köszi!

Üdv!

(#1576) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sziasztok!

i945GM express és i945PM express közt az integrált VGA jelenléte a különbség, ugye?
Fentebb említett GM chipset jelenleg egy T2300 (1,66GHz 667MHz FSB) CoreDuot szolgál. Csere felfele (T5xx, T7xx) lehetséges-e, vagy lefele (T2xxx - 533MHz FSB).
Celeronok melyek (Celeron M 4xx, 5xx) lenne jó?

Mi a helyzet egy 533MHz FSB-s Dothannal?

Ez a proci nekem egyszerűen nagy. Sokat eszik. Az akkuidő meg értékes. Egy Dothan sokkal energiatakarékosabb (7W idle, 15W load), viszont ahogy néztem, a CoreSolo-k ugyanekkora TDP-vel rendelkeznek, mint az én T2300-am. Egy Dothan 0,7V-on elszaladgál 800MHz-en, emez meg két maggal, 1000MHz-el kér 0,95V-ot! :Y
Vagy akár egy Celeron M hozna-e ezen a téren javulást?

A CoreDuo egyik magját hogy lehet szoftveresen teljesen kikapcsolni? Azt olvastam, épp ez az egyik előnyös tulajdonsága a CPU-nak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1577) xedos válasza 04ahgy (#1576) üzenetére


xedos
addikt

Tudomásom szerint lefele már nem lehet bővíteni!
Magyarán Core Duo helyére nem tehető Dothan proci!
A Celeron meg alapon többet fogyaszt ugyanis nincs benne speed step...

(#1578) 04ahgy válasza xedos (#1577) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Értem. A régi TM2493-amban Celeron volt (M430), és 3,5 óra lazán volt az üzemidő, SppedStep ide, vagy oda! Most egy ugyanakkora kapacitású akkuról, T2300 (okooooos, ügyeeees, energiatakarékoooos proci ugyebár...), és nem több az üzemidő! És úgy nem több, hogy folyamatosan 1000MHz@0,95V, RMClock-kal szabályozva, nem is engedem feljebb. A két mag az mégiscsak kettő!

Azt meg kétlem, hogy a 945GM chipset ennyivel többet enne a 940GML-nél.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1579) xedos válasza 04ahgy (#1578) üzenetére


xedos
addikt

Sajna az intel nem max fogyasztást, hanem átlagosat ad meg...
A Pentium M-nek ez 25-27W, a Core Suo ha jól emlékszem 31-35W, a Core 2 Duonak meg 37W körül van. Hát igen... ráadásul magasabb az alapórajelűk is :-(

(#1580) 04ahgy válasza xedos (#1579) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jézus Máriám! :Y Ezzel azt akarod csendben sugallani, beleültetni agytekervényeimbe, hogy a CoreGyuó az már a SppedStep működését figyelembe véve eszi meg azt a 31W-ot átlagosan?

Akkor viszont ezt a marketinget én úgy benyeltem, mint a torkos boci. Józan paraszti ésszel ugyanis úgy gondolkoztam, hogy 31W a Yonah Cerka M is, és 31W a Yonah CoreDuo is. De mivel az utóbbi fejlettebb, ezért felét eszi, mint a cerka. Hát most már nagyon pipa vagyok.

HGyu

MOD: amúgy valóban igaz lehet, hogy átlagos a fogyasztási érték, ami a megadott, így utólag visszanézve. Ugyanis kb. akkor fúj ugyanolyan meleget (kicsit melegebbet) az újabb CPU, mikor le van véve. Normál frekin egyenesen hőlégfúvó lesz! Mi lesz velem nyáron? :F

MOD2: A magok kikapcsolása akkor továbbra is érdekelne, hogy is megy a dolog. Továbbá lehetséges 0,95V-nál kevesebbet adni szegénykének? Ha igen, mi úton-módon?

Köszi: HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1581) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

proci-fogyasztás támához: a szoftveresen mért fogyasztás-adatok mennyire megbízhatóak? csak mert nekem a PowerTOP átlag 18-20 wattot ír átlagos használat közben.. és ez a gép fogyasztása (T7500, fx570m, 7200-as vinyó)..

04ahgy: nem lehet .95V-nál kevesebben üzemeltetni a Core procikat..

in asm we trust

(#1582) 04ahgy válasza sghc_toma (#1581) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az teljesen reális érték szerintem... Főleg a fentebbi kis párbeszéd után olvasva.

V(core) > 0,95V :O

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1583) sghc_toma válasza 04ahgy (#1582) üzenetére


sghc_toma
senior tag

pont a fenti párbeszéd miatt kérdeztem, mert nekem marhára nem tűnik reálisnak.. egy Core2Duo átlagos fogyasztása 37W, nekem meg az egész gép egy 2.2-es procival, bika videokártyával, 7200-as vinyóval, meg 15.4-es panellel eszik 20 wattot :F ja, és bekapcsolt WiFi/BT..

in asm we trust

(#1584) xedos válasza sghc_toma (#1583) üzenetére


xedos
addikt

az érdekes... kizártnak tartom...
Nekem a PentiumM 2Ghz es proci, 2Giga RAM és 120-as 5400rpm-es winyó WIFI-vel
13.3-as monitorral Gef Go 6400-es VGA-val eszik 18-20W-ot!

(#1585) 04ahgy válasza xedos (#1584) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem máris megmondom, hány W-ot eszik! Kis matek, és fizika.

Az akkum 11,1V 4800mAh --> 53,28Wh. (tételezzük fel, hogy nagyjából pontos a ráírt kapacitás-adat!) Bírja a gép 3,5 órát, ha 0,95V@1000MHz a CPU, fényerő levéve. WiFi on, 120GB/5400rpm HDD. Azaz ~15W a felvett teljesítmény.

Nagyobb fényerőn, normál beállításokon futó CPU-val kevesebbet bír, de az összteljesítmény, amit felvesz, csak alulról közelíti meg a 30W-ot, még így is.

Kérdés közbevetőleg: az i965GM vagy az i945GM fogyaszt többet?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1586) Rover623 válasza sghc_toma (#1581) üzenetére


Rover623
félisten

a szoftveresen mért fogyasztás-adatok mennyire megbízhatóak?
Semennyire.

primus inter pares

(#1587) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Sziasztok! A sógorjelöltem - "szakszerű" gépeléssel - pár óra alatt kinyírta munkahelyi laptopom (Fujitsu Siemens Amilo Pro v2040) 3 billentyűjét. Egy kitört, a másik kettőt talán a Szentlélek tartja. Munkahelyemen elég kellemetlen lenne ezt előadnom, mivel egy igényes, mindenre maximálisan vigyázó embernek ismernek. Van valakinek elképzelése arról, hogy mennyibe kerülhet nekem a billentyűzet cseréje?

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#1588) LALA_kiraly válasza Hókusz Pók (#1587) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Talán le tudod gariztatni. Ha nem, elég drága lesz. Ha még megvan a gomb, csak ragaszd vissza.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#1589) Hókusz Pók válasza LALA_kiraly (#1588) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Szerintem a garanciának lőttek, egyértelműen látszik az erőszakos gépelés nyoma... Holnap szétszedem ragasztás ügyében, s meglátjuk. Körülbelül mégis mennyibe kerülhet?

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#1590) viresz válasza Hókusz Pók (#1589) üzenetére


viresz
tag

Lehet, hogy jobban jársz 1 külső bill. vásárlásával, így a többi drága alkatrészre megmarad a garancia !?

(#1591) éN79


éN79
addikt

Egy fusi gépben cserélném a 3000-es sempron procit egy Turionra, de megakadtam a hűtés levételénél. Kicsavaroztam minden csavart, óvatosan próbáltam leszedni, de egyelőre nem jöttem rá a nyitjára. :U

(#1592) éN79 válasza éN79 (#1591) üzenetére


éN79
addikt

Elnézést, közben megoldódott, elszoktam ezektől az "apró" dolgoktól. :B

(#1593) tibichan


tibichan
csendes tag

sziasztok a kérdésem a következő a HPnx7400-as gépembe mijen cor2-tes procit tudok belerakni,kiprobáltam tegnap T7200-assal és nem indult el vele,előre is köszi a segítséget.

(#1594) xcbiker válasza tibichan (#1593) üzenetére


xcbiker
addikt

biost frissítettél elötte?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1595) viresz válasza tibichan (#1593) üzenetére


viresz
tag

Több változatban is forgalmazták, celeron duo c2 duo. 140 e - 250 e ft. Milyen alaplapi vezérlőd van?

(#1596) @lbert


@lbert
tag

Hali fiúk!

Egy ideje tűnődöm azon hogy meg kellene válnom kics jegyzetfüzetemtől.
A nevezett masina egy acer TravelMate 2410.
2 éves lesz nyáron a gép, szinte újszerú állapotban, minimális kis karcokkal.
Mondhatni, megkímélt állapotban!
Egy nagy csúnya szépség hibája van, nincs aksija, mert ledöglött, és még nem cseréltem.
Érdekelne, hogy mennyit kóstálhatna így használtan?

(#1597) ML320 válasza @lbert (#1596) üzenetére


ML320
aktív tag

[link]
Pontos típus, felszereltség, specifikációval kérj véleményt (proci, RAM, HDD, optika, WLAN, oprendszer...).
Amúgy a felét annak, amit szeretnél :O
Szvsz 40-50 körüli árnak már örülhetsz. 100 alatt vannak újban, jobb paraméterekkel rendelkező notik, garral. Ez meg két éves, aksi nélkül... :F

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#1598) @lbert válasza ML320 (#1597) üzenetére


@lbert
tag

Köszi!
Kb. pont jól fogalmaztál, "Amúgy a felét annak, amit szeretnél"!
Igen, az aksi hiány egy kiküszöbölhetetlen akadály. Ha veszek is bele, már deficites akkor is, mert a veszteségi arány, a ráfordított költség arányában kb. ua.!
Szerintem kár is forszírozni, gyűjtögetek, és veszek egy másikat.

(#1599) viresz


viresz
tag

Tájékoztatásképpen: VIA P4M800 PRO alaplapi vezérlőm déli hídja túlmelegszik. 28 e Ft a csere. brrrr A komplett alaplap 75 e + ÁFA BBBRRRR. Hűtsetek, főleg hosszú torrent esetén!

(#1600) ML320 válasza @lbert (#1598) üzenetére


ML320
aktív tag

Használt, kiszuperált cuccokból még érdemes megnézni. Újként utángyártott 25-30 bruttó körül van. Így ha valakinek pl van egy alaplaphibás cucca, az aksit még lehetne használni.
Apróhirdetések, helyi szervizek, nagyobb noti szervizek...

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.