Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#510) niki24


niki24
csendes tag

Sziasztok!
Ma kaptam vissza a kijelzőhibás Fujitsu Siemens Amilo L1310G laptopomat a szolnoki Karakter kft-től. 2007. február 7-én került be!!!! Durva.... Olyan a munkaköröm, ami miatt egy ismerős hozta a szervizből. A pesti FuSi kft-vel 38 000Ft-ban egyeztünk meg. Szolnok kiszámlázott 38 000Ft helyett 45 180 Ft-ot. Először 48 000Ft-ot akartak kérni. Ha nem verem a balhét, 84000-rel kezdtük, utána 96000-rel, majd a végén 120 000Ft lett. Az ügyintéző Gere Erika volt, aki egyetlen kérdésemre sem tudott normálisan válaszolni!!!! Hiba oka: közzézártam a kulcscsomómat, ráraktam a táskám. Független szakértő szerint a gép selejt. Mivel nem tudták megmondani a hiba okát és önhibának sem tudták feltüntetni, azért került ennyibe. Én nagyon megszivtam, végre itthon van az a szar (elnézést). Mármost egész jó, cseréltek benne monitort, ventillátort. 7080Ft-ot számoltak föl csak azért, mert szétszedték a garanciális gépet!!!!!!!! Sajna én nem birom látni, sem ezt, sem a szervizet. Az lenne a kérdésem, minden Fujitsu Siemens Amilo gép ilyen szar, vagy csak az enyém? És van ennek normális szervize? (Valószinűleg gyakran fogjuk látogatni) A munkahelyemen is tanultak a dologból, az év végi szöveges értékelést kellett volna gépbe vinni, hát ez sem........(A főnök örült, hogy a gép még mindig a szervizbe van....) Hát, itt a story vége. Nem tudtok nekem megbizható márkát ajánlani, normális szervizháttérrel? Karakter kft nagyon tré.....az ügyintézővel együtt. Tényleg nem a lejáratás a célom, de vicces, hogy saját magukat is meghazudtolták. Mielőtt elhozta az ismerősöm a gépet, Pestről is hivták őket, meg mi is lebeszéltük, hogy 38 000Ft, erre kiszámláz valamelyik idióta 45 180Ft-ot. (Elnézést, de nagyon mérges vagyok.) Egyébként kerülöm az ilyen ''nevenincs'' márkákat. Fényképezőgépem Kodak, az birja. A párom Dell gépen dolgozik, az is jó.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.