Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#465) rudi válasza laxius_ (#463) üzenetére


rudi
nagyúr

Látod, de szövegértelmetlen vagy! Pro és kontra soroltam fel érveket az egyes konzolok mellett/elen, és felhívtam a figyelmedet, hogy mely dolgokban tévedsz (játékok és gépek elérhetősége).

Megsúgom, nekem Wii-m van már jópár hónapja és nagyon szeretek játszni vele (már ha időm engedi), azért vettem, mert arra volt/van igényem, amit nyújt. Ha jó grafikájú, modern hagyományos konzolt akartam volna (mondjuk a PC-s játszás kiváltására), akkor biztosan nem ezt vettem volna, de mivel én a kontrollerbe szerettem bele és inkább ''társasozom'' mint lövök, Wii lapul a TV alatt.

Minőség: hasonlítsd össze mondjuk a PS3-as és Wii-s Madden NFL 2007, Tiger Wodds PGA, NFS Carbon vagy bármely olnyan játék minőségét ami megvan mindkét gépen. Meglepődnék, ha a Wii-t hoznád ki jobbra, pusztán a látvány alapján, játékmenetben pedig ezek a játékok egyformák. Igyen, a Wii kontrollerére szabott játékokkal tényleg nem tudja felvenni a versenyt a két konkurens, Wii meg grafikában esélytelen. Ha ezt nem látod be, hát nem látod be.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.