Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) anulu


anulu
félisten

"Bradynek nem volt kedve holderkedni, vagy mi?!"

lol! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7552) maláj


maláj
őstag

Breesék elég harmatosak voltak (az éghajlat ellenére is) :U
az az előrepassz a végén olyan wtf volt a vonal mellett ...
ha 5 perccel (asszem) a vége előtt nem FG jön hanem rámennek 4. & TD-re + 2p akkor egállal hosszabbítás lehetett volna (ha nem jön össze akkor max kikapnak úgy mint nélküle mint láthattuk :DDD)

"unLucky" dobálzott rendesen amiket figyelmesen levadásztak nagy-nagy örömömre ;]
amúgy laza meccs volt ...

a Denver meccse alap - ehhez nem is kell különösebb kommentár (ha csak az az elmebeteg Rivers gyerek nem kezd el sürgősen TD-ket dobálni amire kevés esélyt látok :D)

a 2 "tini" futóbolond irányító közül a Colin Kaepernick gyerekeket érzem "készebbnek" (szép ungarische nyelven megfogalmazva :DDD) + a múltkori fordítás miatt is ők fognak nyerni punk-tum :DD

(#7553) KoVee84


KoVee84
senior tag

eddig 2/2 ;]

(#7554) anulu


anulu
félisten

#7553: dettó :)

21-15-nél picit már akár majdnem elkezdtem nyugtalankodni :) azt a számok azért mutatták, hogy finoman szólva is támadható a Colts front-7-e futással, de amit Blount meg Ridley művelt, arra nem számítottam :DDD ha jól láttam, Vereen talán nem is futott...
örülök, hogy legalább a futás ment, hamár az elkapó sor olyan, amilyen! pár éve el nem tudtam volna képzelni, h PO-ban olyan meccset látok, ahol zokszó nélkül fut a csapat 6 TD-t.

másik: asszem Spikes újraigazolásának ennyi, főleg, ha a Chargers ellen (igen, továbbra is tartom :DDD) is fogja Collins azt hozni, amit tegnap.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7555) pohár


pohár
félisten

fél 5-kor felriadtam a kétórás álmomból, akkor volt 22-27, na akkor mondom, hajrá Luck, erre mire felkelek... pppfff :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7556) Integra


Integra
titán

bazz, q2-ben bealudtam, 1 indiana td-t asszem nem láttam, aztán felébredtem a reklámra és 6-kor feküdtem :DDD
jó volt a meccs, a pats átgázolt könnyedén, de ez igazából csóri luck-nak is köszönhető az all time inception negatív rekordjával, 4-et hajított, igaz, ebből 2 írható az ő számlájára szerintem.
de ha nem is tette volna, akkor is valszeg nyer a pats, mert nagyon pörögtek.
ma este folyt köv, sör már a hűtőben hűl :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7557) szab.tam válasza Integra (#7556) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"felébredtem a reklámra és 6-kor feküdtem"
7.
én nyertem. :DDD

semmit nem tudok végénézni, ha nem a gép előtt ülök, és oldalra tekingetve bámulok.
ha beülök a pihenőszékbe a tv elé, felrakom a lábam, és nem eszem éppen valamit, akkor rögtön elalszom... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7558) varsam


varsam
őstag

Én csak az ismétlést néztem, most lett vége. Nem semmi meccs volt. :C Eddig nekem is 2/2 :)
Ahogy írjátok, én sem tudtam volna eddig elképzelni, hogy egy PO meccsen a Pats 6!! futott TD-t szerez és Brady egyet sem dob. Le a kalappal. Remélem ha megjavul majd az időjárás és nem fog esni akkor a passzok mégjobban fognak menni.

Most pár perc szünet, aztán vissza az ágyba. Jó kis hétvége ez :))

(#7559) anulu


anulu
félisten

az a baj, h meglátásom szerint mindegy, ki nyer a Panthers vs 49ers meccsen, Seattle-be kell menni, ott meg 0 esély

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7560) varsam válasza anulu (#7559) üzenetére


varsam
őstag

Én is így tippelem. Csak azt nem tudom minek szurkoljak, hogy már most kapjon ki a Niners, vagy a Hawks verje őket rommá ;]

(#7561) Integra


Integra
titán

na vajon megváltoztatják az ítéletet és td lesz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7562) varsam válasza Integra (#7561) üzenetére


varsam
őstag

az lett, ügyesen végighúzta a lábát, szép elkapás volt

(#7563) darál0w válasza Integra (#7561) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo lenne már video biro fociba is...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7564) Integra válasza darál0w (#7563) üzenetére


Integra
titán

esélytelen :(
pedig itt az élő példa, működik.. korrekten módosították az ítéletet.
ha itt a panthers nem fog el egy labdát amiből td-t csinál, nehéz lesz fordítaniuk

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7565) darál0w válasza Integra (#7564) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jv döntései egy ilyen eset után meg lennének azért kérdőjelezve az tuti...és ott azért kevesebben vannak, lehet ez az ok...de nem tudom...

ami ma is volt az mc meccsen...vicc

eddig nekem meglepetés ez a meccs

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7566) Integra válasza darál0w (#7565) üzenetére


Integra
titán

nagyon simára sikerült ez a meccs is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7567) darál0w válasza Integra (#7566) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

simának sima, csak én fordítva képzeltem el :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7568) anulu


anulu
félisten

részemről eddig 3/3. csodálkoznék, ha a 4. is meglenne...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7569) F-ECT$ válasza anulu (#7568) üzenetére


F-ECT$
titán

Necces lesz ez a negyedik. Vagy nagy verés lesz, vagy iszonyat szenvedés.

Dive ever, work never.

(#7570) Integra


Integra
titán

csak beszenvedték, manning szépen előre passzolgat lépésről lépésre, nagy birkózás eddig.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7571) darál0w válasza Integra (#7570) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de élvezhető játék

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7572) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ezt még video biroval se lehet eldönteni ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7573) cannibal válasza anulu (#7559) üzenetére


cannibal
senior tag

Egyetértek. Azért a Seahawks jobbnak tűnik mindkét csapatnál, bár az mindig kérdés Wilson-ék mennyi pontot tudnak feltenni. A Védelem nem is kérdés. :K

(#7574) pohár


pohár
félisten

omaha! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7575) darál0w


darál0w
Jómunkásember

basssssszameg, elesik a saját lábába

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7576) Integra


Integra
titán

lol, elesett a saját lábában :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7577) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na...a végére egész izgi lett, pedig az utolso negyedig egyértelmű volt...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7578) Integra válasza darál0w (#7577) üzenetére


Integra
titán

q4 elején úgy tűnt egy pillanatra, hogy feléled a chargers, erre puff... ez munka győzelem volt most.
na go sleep :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7579) pohár válasza Integra (#7578) üzenetére


pohár
félisten

fel is éledt, de nem puntolni kellett volna a végén, hanem megint csinálni egy onside kicket, aztán vagy az övéké a labda, vagy nem...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7580) maláj


maláj
őstag

KONFERENCIADÖNTŐK (2014. 01. 19.–01. 20.)

AFC
Denver Broncos (1.) – New England Patriots (2.) 2014. 01. 19. 21.00

NFC
Seattle Seahawks (1.) – San Francisco 49ers (5.) 2014. 01. 20. 00.30

(#7581) anulu válasza maláj (#7580) üzenetére


anulu
félisten

AFC
Denver Broncos (1.) – New England Patriots (2.) 2014. 01. 19. 21.00

NFC
Seattle Seahawks (1.) – San Francisco 49ers (5.) 2014. 01. 20. 00.30

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7582) KoVee84 válasza anulu (#7581) üzenetére


KoVee84
senior tag

hát én tippelni sem merek... :DDD

(#7583) anulu válasza KoVee84 (#7582) üzenetére


anulu
félisten

eddig 50%+ -ban vagyok. ha nem jön be a Seahawks meccs, ám legyen :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7584) Carvus


Carvus
senior tag

hoho végre jött a mixem is 4/4, elmúlt hetek bukása után ez már kellett... :)

szvsz Broncos@Seahawks SB lesz, feltéve ha zebrák nem nyomják megint idegenbe Friscót! :U

(#7585) crey válasza Carvus (#7584) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én 4/3-al állok. Bedőltem a Kovács Sanyi féle Panthers hypenak. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7586) A Zéé válasza crey (#7585) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én meg szokás szerint rossz tippelős vagyok, 2/4.
De remélem, hogy Broncos-Seahawks Superbowl lesz! Szóval ezek a tippjeim a konferencia döntők győzteseire.

Just a simple Lineman...

(#7587) darál0w válasza A Zéé (#7586) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha a Denver ugyan ugy leül a meccs végére, mint most, lehet még meglepetés Pat győzelem, de egyébként én is ezt a döntőt tippelem

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7588) Petya25 válasza crey (#7585) üzenetére


Petya25
addikt

Ugyanígy jártam. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#7589) varsam válasza crey (#7585) üzenetére


varsam
őstag

+1 :)

(#7590) anulu válasza darál0w (#7587) üzenetére


anulu
félisten

részemről teljesen nyugodtan várom az AFC döntőt. ha valaki a 3-5. héten azt mondja (amikor elkezdtek kidőlni a kezdők, Gronk még lábadozott, Amendola se volt még bevethető), hogy idáig el fog jutni a csapat, jót mosolygok rajta, és annyival le is zárom a témát, hogy "de szép is lenne". aztán valahogy mégis összeállt az egész.
a Bronchos ellen a Pats az "underdog", bármennyire is furcsa ezt leírni, talán ez leveszi a terhet róluk. és nem követik el azt a hibát, amit a legutolsó idegenbeli playoff meccsen (@Indianapolis, 2006), azon a bizonyos 38-34-en, amikor a félidő 21-3 volt "ide", békésen kortyolgattam a söröm, aztán paff...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7591) KoVee84 válasza anulu (#7590) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én elég komoly esélyt adok a patsnek :DDD

(#7592) anulu


anulu
félisten

a történelmi hűség kedvéért tegyük hozzá, hogy Bradynek nem ismeretlen az AFC döntőt idegenben játszani. a 3 SB győzelemből 2-nél így történt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7593) maláj


maláj
őstag

elmondom min pörög a szürkeállományom aztán cáfoljatok majd + :DDD

tehát a múltkori NP-DB meccsen az 1. félidő a DB-é, a 2. a NP-é és a hosszabbításban döntött 1 "szerencsétlen" mozdulat a puntnál asszem :U

a meccsen sz*rrá dobálták egymást a csapatok - lett is 1 rakat pont mind2 oldalon ...

de most, hogy elkapók híján (börtön, műtét, stb.) át lett konfigurálva a támadójáték inkább futásra így azt érzem, hogy a #12-es + a bandája el fogja kapni az MVP-s csapatát :K

merthogy a passzjátékra van felkészülve mindenki a NP ellen (nyilván a futás ellen is valamennyire) de azzal, hogy most futnak inkább (amikor máskor ilyenkor passzoltak) döntőbe fognak jutni a "patrióták" :DDD

osztán lehet, hogy O-ra verik a Bostoniakat és égni fogok mint a rongy de most ezt érzem na ;]

remélem kb. érthető amiről löktem a karaktereket :D

(#7594) F-ECT$ válasza maláj (#7593) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel az előző meccsen is futott a pats, így ez nem lesz annyira ismeretlen. Szerintem nem lesz akkora különbség most egyik félidőben sem, mint az alapszakaszbeli meccsen volt, de a végére hasonló izgalmakat várok.

Dive ever, work never.

(#7595) maláj válasza F-ECT$ (#7594) üzenetére


maláj
őstag

persze én sem gondolom, hogy ilyen 20+ pontos előnyre tesznek szert a csapatok hanem fej-fej mellett fognak haladni és a 4. negyedben bedarálják a futójátékukkal a vadlovakat (legalábbis remélem :DDD)

(#7596) anulu


anulu
félisten

nfl.com-on a Shek Report-ot ajánlom. szerintem zseniális!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7597) .LnB válasza anulu (#7596) üzenetére


.LnB
titán

Omaha? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7598) anulu válasza .LnB (#7597) üzenetére


anulu
félisten

jaja :D

meg a Coltsnak a beszólás, h a Pats ellen, előre nem kéne hülyeségeket beszélni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7599) crey válasza anulu (#7596) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szégyen gyalázat, de én a múlt héten jöttem rá, hogy létezik a C'mon man az ESPN-en.... és sírok rajta. Zseniális :D - de Chris Carter beszólása még királyabb :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7600) .LnB válasza crey (#7599) üzenetére


.LnB
titán

Mióta nincs ESPN America-m rég nem láttam. És sajnos ritkán kerülnek fel az újabbak a youtube-ra. (vagy én nem találtam meg őket)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.