Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) McCartman válasza trassher (#7700) üzenetére


McCartman
senior tag

Ő már rápihenhet a SBra. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7702) pohár


pohár
félisten

az mi elkapááás

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7703) Integra válasza pohár (#7702) üzenetére


Integra
titán

nagyon kellett, mert így maradt a 7 pont diffi. összehasonlíthatatlanul jobb meccs mint az előző

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7704) McCartman


McCartman
senior tag

Felébredt a szörny. :D
Nagyon komoly figura, ütik-vágják de annyira be lehet cuccozva, hogy szerintem meg se érzi. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7705) trassher válasza McCartman (#7704) üzenetére


trassher
addikt

Lynch abnormális de már sajnos megszoktam.

Szerk.: Finom meccs lesz úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#7706) Integra


Integra
titán

mekkorát játszott kopernyik....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7707) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha nem esik ki, akkor se td.

Dive ever, work never.

(#7708) Integra


Integra
titán

de rossz dobás, interception, lehet, hogy itt ment el...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7709) pohár válasza Integra (#7708) üzenetére


pohár
félisten

na, én meg pont az előző sérülésre ébredtem fel, és a 49ers play-ére lőttem ki a tv-t, eddig bírtam erővel :D

hajrá Kepiiii

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7710) Integra válasza pohár (#7709) üzenetére


Integra
titán

ha ezt beviszi a san francisco td-re.... 1 ponttal nyerhetnek.. de ha elvesztik a labdát, már nem fordítják meg

ennyi, majdnem megvolt, seahawks nyert :)
fasza meccs volt

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7711) trassher


trassher
addikt

A második interception-ön ment el a meccs, az pedig csak hab a tortára hogy Sherman-t nem láttam egész meccsen de a végén megint odatett.

Redmi Note 7

(#7712) cannibal válasza trassher (#7711) üzenetére


cannibal
senior tag

Azért nem láttad, mert mondták a Ricsiék, hogy nem is dobált arra felé. Egyszer dobott oda, de Sherman meg is bosszulta :DDD

(#7713) KoVee84


KoVee84
senior tag

Yeah baby!

Denver - Seattle :C

(#7714) spammer


spammer
veterán

Jó kis meccs volt, de inkább az utolsó negyed. Az a lábsérülés, bazzeg, nézni rossz volt. :O Viszont ha a Seattle nem szedi össze magát, akkor a Denver bedarálja őket. Sok volt a hiba, töketlenkedés.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7715) Integra válasza spammer (#7714) üzenetére


Integra
titán

remélem is, mert de rühellem a bunkerfocit... fociban is... a kemény és látványos támadó játékot szeretem, sajnálom is a san francisco-t, hogy nem jutottak tovább :( ettől függetlenül megérte végig nézni :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7716) darál0w


darál0w
Jómunkásember

most kaptam le a meccset, mert a felénél kb elaludtam...látom a 2. fele eseménydusabb volt...az a lábsérülés meg igen durván nézett ki...van info rola?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7717) Carvus válasza darál0w (#7716) üzenetére


Carvus
senior tag

bár még nincs hivatalos info, de kizártnak tartom, h nem szalagszakadás...de még utána is h tartotta a labdát! KEMÉNY!!!

(#7718) pohár válasza darál0w (#7716) üzenetére


pohár
félisten

én pont arra ébredtem fel, hogy Ricsi óbégat, mert pont ismételték :D
bár lehet azért láttam belőle ki semmit, mert kómás voltam... mindjárt lekapom a meccset én is, az utolsó negyedet megnézem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7719) darál0w válasza pohár (#7718) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

3. negyed volt a pörgősebb, azt is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7720) pohár válasza darál0w (#7719) üzenetére


pohár
félisten

ott se voltam már egészen magamnál, az eredmény az ellentettje volt a végleges eredménynek, szóval ja, az is meg lesz nézve :D
csak azt bánom, hogy senki se vette fel HD-ben, pedig a UPC már így adja :(
szívesebben nézem magyarul, mint eredeti nyelven, sokat hozzátesznek azért Ricsiék

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7721) darál0w válasza pohár (#7720) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vedd fel a tvből SD-ben, leszeded HD-ben, aztán elindítod egyszerre a kettőt... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7722) pohár válasza darál0w (#7721) üzenetére


pohár
félisten

emánigen :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7723) leslieke


leslieke
Jómunkásember

NFL meets GAME OF THRONES PULS 4 OPENING

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7724) McCartman válasza pohár (#7720) üzenetére


McCartman
senior tag

Az biztos. Sok "vizsgámleszholnap de megnézem mer keményvagyok" és/vagy "gyerekemszületett örvendjetek" sms-t. :D
Sanyit bírom egyedül, tiszta szerencse, hogy az összes Denver Broncos meccset ő kommentálta. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7725) A Zéé válasza McCartman (#7724) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

"Sok "vizsgámleszholnap de megnézem mer keményvagyok" és/vagy "gyerekemszületett örvendjetek" sms-t"

Ezektől agyfaxt kapok én is... Nem értem miért kell ilyeneket megírni. Szerencsére "verseket" már nem olvasnak be, azok tudtak még igazán kiakasztani.

Just a simple Lineman...

(#7726) pohár válasza McCartman (#7724) üzenetére


pohár
félisten

:D :D
na de azért az jó volt, amikor a babakocsis nők "ráköszöntek" Ricsire :D

még nem láttam az esetet, demosméér?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7727) trassher válasza cannibal (#7712) üzenetére


trassher
addikt

Tudom hogy azért nem láttam és örültem is neki mert tudom hogy ha felé labda megy akkor 80%-ban nála landol vagy beleüt.

Redmi Note 7

(#7728) cannibal válasza trassher (#7727) üzenetére


cannibal
senior tag

Nagyon komoly forma az biztos! Főleg a meccs végi nyilatkozata :DDD Gyorsan el is vették a képet meg a hangot amikor már Crabtree-t kezdte emlegetni azután, hogy kikiáltotta magát a világ legjobb cb-jének :C

(#7729) pohár


pohár
félisten

miért nem kapott 15 yardos büntetést a Seattle a 49ers kickerjének megütése után? (ha jól értettem az angol kommentárt, akkor ennek kellett volna lennie, aztán lófaszt nem kaptak)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7730) trassher válasza pohár (#7729) üzenetére


trassher
addikt

Kérdezd meg a bírókat. :)
Ez épp olyan mint hogy Bowman fumble-je után maradt a Seattle-nél a labda mert a bírók ismét töketlenkedtek és visszanézni ugye nem lehetett. Ezt a szabályt mondjuk a mai napig nem értem.

Redmi Note 7

(#7731) pohár válasza trassher (#7730) üzenetére


pohár
félisten

pont most végeztem a meccsel, a FOX-os szakértők mondták, hogy elvileg az ilyenek visszanézhetők lesznek következő idénytől

ez meg áhh :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7732) Carvus válasza pohár (#7729) üzenetére


Carvus
senior tag

Punterre gondolsz? Azt a büntit Harbaugh nem kérte!

(#7733) McCartman válasza pohár (#7726) üzenetére


McCartman
senior tag

Így még jobban is jártak mivel utána Lynch elhagyta a labdát és a 15ösről jöhettek az 1es környéke helyett.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7734) Integra válasza pohár (#7731) üzenetére


Integra
titán

igenigen, következő szezonban ez megszűnik, kész vicc. cbs kommentátorok is kiakadtak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7735) pohár válasza Carvus (#7732) üzenetére


pohár
félisten

ó, így már tiszta :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7736) pohár


pohár
félisten

226 milliós páholy az NFL-nagydöntőjére :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7737) trassher


trassher
addikt

(#7738) Integra válasza trassher (#7737) üzenetére


Integra
titán

ez sem egy agytröszt, mint aki most jött le a fáról :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7739) varsam válasza Integra (#7738) üzenetére


varsam
őstag

:D
Amikor Bradshaw-val beszélt a pódiumon akkor már normális volt, itt még dúlt az adrenalin (meg kitudja még mi ;] ) percekkel a lefújás után. Szerintem semmi rossz nincs ebben..

[ Szerkesztve ]

(#7740) cannibal válasza Integra (#7738) üzenetére


cannibal
senior tag

Majd a Broncos ellen bizonyíthat. Azért, ha ott is villog akkor van mire vernie magát.

(#7741) Integra válasza cannibal (#7740) üzenetére


Integra
titán

világos és nem is a képességét vitatom, mert verték kopernyikuszékat, nekem személyében van némi kifogásolni valóm...
hajrá denver :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7742) McCartman


McCartman
senior tag

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7743) Carvus válasza McCartman (#7742) üzenetére


Carvus
senior tag

:)

(#7744) McCartman válasza Carvus (#7743) üzenetére


McCartman
senior tag

Variációk egy témára. :D

A Chargers elleni is jó volt Littontól. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7745) #56268288


#56268288
törölt tag

Az igazat megvallva nem szerettem úgy igazán az NFL-t, de mivel tegnap este nem volt semmi a tv-ben, gondoltam nézem. És egész megszerettem. Bár a szabályokat nem vágom még, de majd idővel, talán.
Viszont Seahawk lett a csapatom. A sok predátorfejűvel. :DDD

Annyi kérdésem lenne most jelen pillanatban még, hogy annak mi értelme van, hogy elkezdik a játékot és középen "futnak" és "kicsi a rakást" játszanak. Hogy az miért jó ?

(#7746) F-ECT$ válasza #56268288 (#7745) üzenetére


F-ECT$
titán

-Ha nem lenne futás, akkor nem működne a passz játék se, mert a védőknek csak a passz védekezésre kellene fókuszálni.
-Egy átlagos futás tud hozni 3-4 yardot, és mivel 4 (ami sokszor csak 3) kísérletből kell 10 yardot megtenni, ezért ez a módszer is hatékony.
-Ha 1 védő lecsúszik a szerelésről, és a futó elkerüli a "rakást", akkor máris 5+ yardot tud futni.
-Stb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#7747) #56268288 válasza F-ECT$ (#7746) üzenetére


#56268288
törölt tag

:R
Jaa, szóval amikor az van kiírva, hogy "1st & 10", akkor első próbálkozás a 10 yardhoz ?

Nyilván, utánanézek majd a szabályoknak, de érthetőbben el tudjátok magyarázni - észrevételeim szerint.

(#7748) A Zéé válasza #56268288 (#7745) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Üdv a klubban :D
A belső futás jó dolog, ha van egy olyan futód, mint pl a Lynch, aki stabilan hoz 4y-ot futásonknént, akkor 3 futásból meg lehet a first down.
Jó, mert biztonságos játék, belső futásokból elég ritkán van elejtett labda. Ezért is hívják általában ezeket, ha be vannak szorítva a saját célterület elé.
Jó, mert könnyű túltölteni az egyik oldalt vele, és könnyen lehet akár 2-3 blokkolót tenni a labdás ember elé.
Jó, mert fárasztja a védőket. A védőknek szinte mindig fárasztóbb egy futójáték, mint egy passz siettetés.
Jó, mert változatossá teszi a támadást, nem csak egyfelé kell figyelni a védőknek.
Jó, mert nagyon jól lehet menedzselni az órát vele. Ez különösen akkor fontos, ha te vezetsz, és közeledik a meccs vége. Futójátéknál nem áll meg az óra, ha a pályán áll meg a játék. Ez után a huddle, meg végigpörgetik a támadóórát, és 3 playyel el lehet égetni 2 percet.
Jó, mert a meccs vége felé eléggé demoralizáló is tud lenni a védelemben, amikor működnek a belső futások.

Szóval eléggé fontos taktikai elem, annak ellenére, hogy látszólag tényleg csak egy kupacot csinálnak :)

szerk:
itt elég jól le vannak írva az alapok, érdemes elolvasni, még ha elsőre nem is sok minden ragad meg belőle :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#7749) #56268288


#56268288
törölt tag

No, a pontozást már vágom.
Végül is nem annyira vészes a játék szabálya, mint én azt gondoltam elsőre. :B

Lehet tudni, hogy az NFL-ben mely csapat/ok számít/anak erősnek ?

(#7750) #56268288 válasza A Zéé (#7748) üzenetére


#56268288
törölt tag

Köszi. :D

Aha, értem. Tegnap is volt olyan, hogy pl. 30 mp volt hátra, támadott a SH és semmit nem csináltak csak a labdás játékos felállt és örült. :D Mondom, jóvan, biztos történik valami csak én tv-n keresztül nem látom. :DDD

Jaja, onnan olvastam az előbb a szabályokat. Elég jól le vannak írva és még én is megértem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.