Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Face8814 válasza rlazol (#7250) üzenetére


Face8814
őstag

Az ok, de kérdés hol? Mit csinált? Hihetetlen. :O

Na mindegy, elbuktuk. Grat a Jetsnek mert a második félidő alapján teljesen megérdemelten nyertek, bár ez az utolsó bírói ítélet enyhén szólva vicces volt. :(

További szép estét mindenkinek, asszem megnézem mit ad a sporttv. Bár kicsit keserű szájízzel ülök le meccset nézni. Ezt hoznunk kellett volna.

Grat még egyszer a NYJ-nek. Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7252) maláj válasza Face8814 (#7249) üzenetére


maláj
őstag

4-7-NE 38(7:17) N.Folk 56 yard field goal is No Good, Wide Left, Center-T.Purdum, Holder-R.Quigley. PENALTY on NE-Chr. Jones, Unsportsmanlike Conduct, 15 yards, enforced at NE 38 - No Play.

(#7253) .LnB


.LnB
titán

SPOILER!

HA-HAH-HA ! Geno Smith Pats-et vert :D :C :Y :DD :))

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7254) rlazol válasza .LnB (#7253) üzenetére


rlazol
addikt

miért van az, hogy az összes idejáró szurkoló jogosnak érzi, hogy gúnyolódjon a PATS vereségén? PATs szurkolótól mikor láttok ilyet? :((( :((( :((( :((( :(((
ez az UNSPORTSMANLIKE CONDUCT! - ezzel nyert most a JETS és nem Smith-vel!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#7255) F-ECT$ válasza rlazol (#7254) üzenetére


F-ECT$
titán

miért van az, hogy az összes idejáró szurkoló jogosnak érzi, hogy gúnyolódjon a PATS vereségén?
-Nem az összes.
-Elég sokat tett a patsben több ember is, hogy ne legyenek szimpatikusak.

PATs szurkolótól mikor láttok ilyet?
-Mert azokat nem veszed észre ;)

Dive ever, work never.

(#7256) .LnB válasza rlazol (#7254) üzenetére


.LnB
titán

Nem szeretem a Pats-t. De elismerem az eredményeit, és a fontosságát a ligában. Ez a vereség azért vicces, mert csoport rangadó volt, és a Jets egy kutyaütő csapat. Ezek melett, azért nem volt teljesen tiszta az a győzelem, érdekes bírói fújás volt. De a Saints-ellen pont a Pats-et segítették a bírok azzal a holding figyelmen kívül hagyásával. Szóval most visszakapták.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7257) rlazol válasza .LnB (#7256) üzenetére


rlazol
addikt

kurvára nem erről van szól.
de azt hiszem, ez a magyarázd el egy vonalnak, mi az a gömb esete.
és nekem ehhez nincs kedvem.

F-ECT$ - téged hasonló okokból vagy 1,5 éve megkértelek, h tegyél ignore-ra, ahogy én se szoktam a te hsz-ra reagálni.

én pár hétig most off - utána úgyis visszahúz a szívem, de amíg nem, addig élvezem a sportot nélkületek.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#7258) A Zéé válasza rlazol (#7257) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

szerintem meg ne vedd ennyire fel ezt, 1 valaki írt "gúnyosan", de szerintem még az is elfért a trash talk kategóriába. Csak könnyedén :)

Just a simple Lineman...

(#7259) leslieke válasza A Zéé (#7258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7260) .LnB válasza rlazol (#7257) üzenetére


.LnB
titán

Tipikus Pats Fan? :)
Brady is így ki szokott borulni :)
Brady TD-t sem dobott így nehéz meccset nyerni, nem ezen a szabálytalanságon múlt. :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7261) and1ao


and1ao
őstag

Hát számomra megvolt a héten az év jelenete.
Payton Manning és visszatérés Indianapolis-ba! Jó volt látni tényleg ahogy közönség fogadta. :R :R

Guild Wars2!

(#7262) F-ECT$ válasza rlazol (#7257) üzenetére


F-ECT$
titán

téged hasonló okokból vagy 1,5 éve megkértelek, h tegyél ignore-ra, ahogy én se szoktam a te hsz-ra reagálni
Bocsi, hogy nem tartom számon, hogy kinek nem tetszik, amit írok.

én pár hétig most off - utána úgyis visszahúz a szívem, de amíg nem, addig élvezem a sportot nélkületek
Látom magadtól is megy, hogy mit kell tenned, ha nem tetszik, amit írnak :C

Dive ever, work never.

(#7263) and1ao válasza A Zéé (#7258) üzenetére


and1ao
őstag

Hmm érdekes a topic élet itt úgy látszik akkor hogy trash talk nem lesz :D

Guild Wars2!

(#7264) .LnB válasza and1ao (#7263) üzenetére


.LnB
titán

Én benne vagyok, Philly szurkolóként így is kapom az ívet :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7265) and1ao válasza .LnB (#7264) üzenetére


and1ao
őstag

Tényleg hogy sikerült összehozni azt a 3 pontot? ;] nem láttam a meccset pedig meg akartam nézni jónak igérkezett.

Viking szurkolóként én is csak a savat kapom.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#7266) A Zéé válasza and1ao (#7263) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

tresstólkot szeretem én is. Fantasy is sokkal izgalmasabb, ha úgy tolod, hogy lehet közben savazni a másikat :D

Just a simple Lineman...

(#7267) .LnB válasza and1ao (#7265) üzenetére


.LnB
titán

Há' qva nagy küzdelem árán! Mindent beleadott a csapat, sajnos a csillagállás nem nekünk kedveztek, és az első kapott pontok is kicsit megzavarták kicsit a fiúkat :D Azon kívül, hogy qva sz@rok voltunk minden jó vót' :D

Igazából: :O

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7268) Face8814


Face8814
őstag

Egyet kell hogy értsek rlazolal azzal kapcsolatban hogy egy NE vereség esetén sokkal inkább gúnyolódás tárgya a Pats mint bármely más csapat itt a topikban. Azzal sosincs baj ha valaki poénosan ugratja a másikat egy-egy eredmény kapcsán, csak szerintem itt már közel sem erről van szó.
Természetesen lehet valakit utálni, kevésbé kedvelni, de tipikus magyar mentalitás hogy inkább törődünk más vereségével mint saját csapatunk győzelmével.

Az meg hogy a Patsben sokan tettek olyat ami feljogosít arra hogy utáljuk őket enyhén szólva is kissé erős túlzás. Ilyen alapon hol vannak a NO fikázók, hisz az ellenfélnek szándékos sérülés okozásánál kevés gusztustalanabb dolgot tudok elképzelni ebben a sportban. Valahogy ez mégis feledésbe merül....

Persze értem én hogy manapság sokkal divatosabb a NE ellen drukkolni mint a saját csapatunk mellet kiállni, de azért egy idő után ez eléggé fárasztó tud lenni.

Én szívesebben olvasnék arról hogy pl egy Colts rajongó mennyire örül a tegnap esti győzelemnek, de hát inkább fikázzuk a másikat mint dicsérjük a "saját" eredményeinket.....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7269) .LnB válasza Face8814 (#7268) üzenetére


.LnB
titán

Én a mondókámat poénos beszólásnak gondoltam a Pats-ről. Szerintem nem vittem túlzásba, ez a szurkolás része.
A Saints meg is kapta a büntetését, míg a videózásért mit is kapott a Pats? Ja igen pénzbüntetést. És eddig nem igen hallatom még, hogy egy (nagyon jó de) rinyagép QB miatt szabályt módosított volna a liga. És rengetegszer láttam meccseken, hogy hisztizik mint a kislányok. (keressek esetleg erre bizonyítékot?) Pats-nek Mo.-on divat drukkolni, mert akkor jött be a köztudatba nálunk tömeges szinten az NFL, mikor ők voltak a csúcson. Én leírtam korábban is, hogy nem szeretem őket, de nagyon elismerem az eredményet, és a játékosait. Itt nem is az volt a nevetség tárgya, hogy kikaptak, hanem, hogy attól a nulla Jets-től :D
Mikor kikaptak a Bengals-tól nem volt itt semmilyen piszkálódás, szóval miről beszéltek?
Nem véletlen, hogy ennek a csapatnak szurkoltok, rinya az már profi szinten megy. :(
(Na most vittem túlzásba)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7270) Face8814 válasza .LnB (#7269) üzenetére


Face8814
őstag

Itt most nem feltétlen a Te beszólásod az egyedüli amivel gond van. A probléma ott kezdődik hogy a hasonlókból volt egyre több itt a topikban. De persze nyilván mindenki azt ír amit gondol, de akkor nem kell azon csodálkozni ha szóvá teszik az egyoldalú ellenségeskedést....

Azért azt ugye Te sem gondolod komolyan hogy Brady hisztijei, illetve a megfigyelési story egy kalap alá sorolható a Saints féle esettel..... :U Ezért mondtam hogy ne essünk már át a ló túloldalára!

Én 2006 óta nézem az NFL-t, és azóta szurkolok a csapatnak. Sajnos nem láttam őket mikor bajnokok lettek, úgyhogy elhiheted nem azért drukkolok nekik mert olyan sikeresek. Egész egyszerűen őket láttam először a TV-ben és akkor lettek ők a kedvenceim. Arra pedig hogy kinek divat ma Magyarországon szurkolni, nagy ívben .... ;)

Nem a Bengals elleni meccsről volt szó mint előzményről. Olvass vissza a topikban az elmúlt 2-3 szezonra visszamenőlegesen.

Egyébként pedig mindent lehet mondani rlazolra vagy akár rám is, de azt nem hogy elvakultan és szemellenzősen szurkolnánk a csapatnak. Ha valakitől, akkor pont tőle lehet objektív kritikákat olvasni bármilyen meccsről is. Illetve azt hiszem én sem "emeltem még pajzsra a csapatot a fórum jegén" az elmúlt pár év alatt, úgyhogy nem gondolnám hogy pont nekünk kellene a rinya kifejezést címezned.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7271) .LnB válasza Face8814 (#7270) üzenetére


.LnB
titán

Nekem nincs is bajom egyikőtökkel sem. Erről az évekre visszamenő Pats utálatról se tudok mert nem olvasom évek óta a topikot. De eddig nem volt sok. És ha van? Le kell tojni. Ennyire nem kell felkapni a vizet ilyen dolgokon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7272) and1ao válasza Face8814 (#7270) üzenetére


and1ao
őstag

A videózás ugyanolyan unfair volt mint a wanted. A többit boxoljátok le, csak legyen végén nagy ölelés :B

Guild Wars2!

(#7273) Psytróger válasza Face8814 (#7270) üzenetére


Psytróger
tag

Ez van sajnos ha valaki a legnépszerűbb divatcsapatnak szurkol, az ilyeneknek ugyanannyi utálója van mint kedvelője. A Barcát is sokan utálják, csak azért mert "main stream".
Ezt az Unsportsmanlike Conduct nevű csávót azért szívesen látnám a csapatomban ha így nyeri a meccseket :) Geno lejátszotta Bradyt a pályáról, természetes hogy ilyenkor a Pats szurkoló - jó Bradyhez méltóan - sértődötten behisztizik :P

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#7274) and1ao


and1ao
őstag

Hát megadtuk NYG szurkolóknak a szép estét és elveszték a nyeretlenségüket.

Guild Wars2!

(#7275) A Zéé válasza and1ao (#7274) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

amúgy az a meccs botrányosan szar volt :) 1-2 momentum akadt, de ennyi.
Néztem élőben, mert megint nem tudtam aludni, de ha emiatt keltem volna fel, nagyon mérges lettem volna.

Just a simple Lineman...

(#7276) and1ao válasza A Zéé (#7275) üzenetére


and1ao
őstag

Sajnos ez ilyen, de még reménykedem egy 7-9-ben, mondjuk egy tankolás sem lenne olyan elvetemült ötlett.
Freeman is jobb lesz ennél. A.P borzalmas volt most bár a sezon mégcsak most kezdődik neki és a Giants ellen amúgy sem megy neki.
Mi vertük meg magunkat.

Guild Wars2!

(#7277) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

A 2014-es londoni meccsek a következők lesznek: Jaguars-Cowboys, Falcons-Lions, Raiders-Dolphins.

egyik se nyűgöz le igazán. Asszem jövőre se kell Londonba menni :)

Just a simple Lineman...

(#7278) cannibal válasza A Zéé (#7277) üzenetére


cannibal
senior tag

Miért? A Falcons-Lions még akár jó is lehet. Egyébként igazad van, a nagy derbiket megtartják maguknak :)

(#7279) A Zéé válasza cannibal (#7278) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

az mondjuk nem tűnik rossznak, de Londonba csak Cards meccsre megyek el :)
Most amúgy azt számolgatjuk egy haverommal, így, hogy kiderültek a jövő évi londoni meccsek, hogy mennyibe lenne egy hét a keleti parton útba ejtve egy cardinals és egy eagles meccset. Hát... Még erőteljesen spórolgatnom kellene rá :D

Just a simple Lineman...

(#7280) cannibal válasza A Zéé (#7279) üzenetére


cannibal
senior tag

Ne tartsd magadban a részleteket :)) Kiváncsi lennék az eredményre lebontva.

(#7281) A Zéé válasza cannibal (#7280) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hát repülő keleti partra oda-vissza ~180k
stadionba 1 jegy valami jobb helyre 30k (130$ nem túl magasra, nem kapu mögé)x2=60k,
vonatozás keleti parton 2 város között 25k (100$) (repülő az minimu, duplája),
szállás minimum 25k/éj (100$ alatt így hirtelen nem találtunk, de biztos lehetne olcsóbb is, ha jobban utánajársz)
amit ott költesz kajára, sörre, ilyenekre 25k/nap (100$ még kevés is, ha kicsit turistáskodni is akarsz)

Szóval egy olyan rövid hét, hogy csütörtökön reggel kiérsz, nézel egy meccset, vasárnap még egyet, és már vasárnap este hazaindulsz, az legalább 400k :/
Lehet faragni rajta, ha a 2 város közti utazást éjjelre időzíted, meg utolsó estédet úgy intézed, hogy a terminálban "alszol". De ez mondjuk legalább 2 meccs, és USA-ban. 1 londoni meccs az szűk 150k-ra jön ki legolcsóbban, nem nullkomforttal. :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#7282) and1ao válasza A Zéé (#7281) üzenetére


and1ao
őstag

Nem is tűnik olyan soknak sőt.

Guild Wars2!

(#7283) maláj


maláj
őstag

NFL, ALAPSZAKASZ 8. FORDULÓ

2013.10.25 @ 02:25 ==> Tampa Bay Buccaneers – Carolina Panthers
2013.10.27 @ 18:00 ==> Detroit Lions – Dallas Cowboys
2013.10.27 @ 18:00 ==> Kansas City Chiefs – Cleveland Browns
2013.10.27 @ 18:00 ==> New England Patriots – Miami Dolphins
2013.10.27 @ 18:00 ==> New Orleans Saints – Buffalo Bills
2013.10.27 @ 18:00 ==> Philadelphia Eagles – New York Giants
2013.10.27 @ 18:00 ==> Jacksonville Jaguars – San Francisco 49ers (Londonban)
2013.10.27 @ 21:05 ==> Oakland Raiders – Pittsburgh Steelers
2013.10.27 @ 21:05 ==> Cincinnati Bengals – New York Jets
2013.10.27 @ 21:25 ==> Denver Broncos – Washington Redskins
2013.10.27 @ 21:25 ==> Arizona Cardinals – Atlanta Falcons
2013.10.28 @ 01:30 ==> Minnesota Vikings – Green Bay Packers
2013.10.29 @ 01:30 ==> St. Louis Rams – Seattle Seahawks

Szabadnapos: Chicago Bears, Tennessee Titans, Indianapolis Colts, San Diego Chargers, Baltimore Ravens, Houston Texans

(#7284) spammer válasza maláj (#7283) üzenetére


spammer
veterán

Ebből nálunk a Sport2-n 22:15-kor Arizona Cardinals – Atlanta Falcons.

Kár, Broncos - Redskins meccset szívesebben néztem volna :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#7285) cannibal válasza A Zéé (#7281) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi, hogy leírtad. Amúgy lehet borzasztó drága, de egy örök élmény! :K Amíg összekaparod a lóvét , addig tanuld az angolt keményen ! :))

(#7286) F-ECT$ válasza and1ao (#7282) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha 150k az 1 meccs Londonban, és 400k a 2 meccs az USA-ban, akkor tényleg ez utóbbi éri meg jobban. Viszont 400k nem egész 1 hétért azért nem olcsó :)

Dive ever, work never.

(#7287) Petya25 válasza F-ECT$ (#7286) üzenetére


Petya25
addikt

Most értem haza a HFL döntőről.
Szuper volt, nagy hangulat, rengeteg szurkoló, "utolsó perces" fordítás.
Hurricanes nyert folyamatos hátrányból a Wolves ellen. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#7288) A Zéé válasza Petya25 (#7287) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

negyedik negyed feléig szerintem tök unalmas volt :D
nagyon sok hiba volt, meg a játék is elég egysíkú volt. A vége viszont tényleg jó lett :)

Just a simple Lineman...

(#7289) Petya25 válasza A Zéé (#7288) üzenetére


Petya25
addikt

Jó, nem volt pontzuhatag (28:24), és sok snap is rossz lett, de jó volt látni, hogy itthon is van amerikai foci. :D És nem soká válogatott csapat is lesz nemzetközi meccsekhez.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#7290) A Zéé válasza Petya25 (#7289) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

akkor ezek szerint nem nagyon követted eddig a hazai foci életet? Örvendetes, hogy sikerül a mai napig újabb embereket megnyerni. :) Foci van lassan már egy évtizede, 2005 óta meg bajnokság is. Válogatott is lesz igen, már talán meglesz a kellő háttere (és itt nem feltétlen a játékosokra gondolok).
A pontok pont elegek voltak, nekem a kicsit egysíkú játék nem tetszett, meg a sok hiba.

Just a simple Lineman...

(#7291) Petya25 válasza A Zéé (#7290) üzenetére


Petya25
addikt

Ez már a második élőben nézett HFL döntőm volt (a 8-ból), de a bajnokságot meg a csapatokat tényleg nem követtem. Hazai meccset se ad nagyon egyik adó sem.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#7292) A Zéé válasza Petya25 (#7291) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

mert a közvetítési jogok a sportklubnál vannak, nem tudom még meddig, de ők meg olyan iszonyat pénzt kérnének(!) egy fél órás összefoglalóért fordulónként, hogy nincs aki ki tudná fizetni. 2008-as szezonról készültek összefoglalók, de tv-be nem tudom mennyire voltak leadva. A mi döntőnkről volt egy fél órás műsor valami elég kieső idősávban, azt tudom.
De a magyar kupa olyan előselejtezője elfér a tv-ben, amire élőben se voltak kíváncsiak 100-nál többen.

kis személyes: nekem ez volt az első olyan meccsem 8 év alatt, ahova nem megfigyelni, vagy játszani mentem, csak megnézni. Hiányzik is cudar mód :( A himnusz alatt végig az járt a fejemben, hogy milyen felemelő érzés volt 2x is ott állni hasonló helyzetben (bár csak a div2-ben) a döntőben a pályán.

Just a simple Lineman...

(#7293) cannibal


cannibal
senior tag

Nemsokára kezdődik a vasárnapi csapatás! Hajrá Green Bay, Cincinatti, Pittsburgh! A Carolina már megmutatta, hogy kell nyerni! :) Így lenne fullos a szelvényem :DDD

(#7294) pohár


pohár
félisten

alkot a Pats megint, ahogy látom... na de pont egy Dolphins ellen? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7295) and1ao válasza pohár (#7294) üzenetére


and1ao
őstag

Dophins egy jó csapat nekem annyira eddig nem meglepő.

Guild Wars2!

(#7296) pohár válasza and1ao (#7295) üzenetére


pohár
félisten

hát azért na... nem ezt várná az ember se a Pats-től, se a Delfinektől :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7297) F-ECT$ válasza pohár (#7296) üzenetére


F-ECT$
titán

A Delfinek évek óta semmit sem mutattak, ideje volt már egy viszonylag jobb szezon rajtnak.

Dive ever, work never.

(#7298) and1ao válasza pohár (#7296) üzenetére


and1ao
őstag

Philly meccset nézzem most nagyobb figyelemmel, de lehet átpártolok máshova.

Guild Wars2!

(#7299) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#7297) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszonylag...

Dive ever, work never.

(#7300) crey


crey
MODERÁTOR

Nem tudom nézi-e valaki a Cardinals meccset.... Eddig elége egysíkú :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.