Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T.Peter

    őstag

    válasz opr #6598 üzenetére

    Igen, megjelenes ota aktivan, de ezalatt a par nap alatt csak a minket erinto valtozasokat neztem at. Rt-vel egyaltalan nem foglalkoztunk meg. Majd ha eljon az ido akkor megnezzuk hogy pc-re elerhetove akarjuk-e tenni alternativakent. Jelenleg nem abban a fazisban vagyunk hogy a platformok igenyeivel foglalkozzunk.
    Mindenesetre atkapcsolhatom az editorban megnezni hogy milyen, de nem hiszem hogy mervado lesz a velemenyem. Csak egy vagyok a sok kozul es nincs is errol meg alapos ismeretem. Szerintem tul nagy arat kell fizetni az rt-ert jelenleg, de haladunk. Nekem megfelel az, amit a lumen-nel tudnak. A mix lehetosege opcio, de minden szempontbol tobbet eszik az rt es a lumen jelenlegi verzioja eleg kozel van idealis esetben, szoval arra en biztos nem koltenem el a 16ms egy reszet. A reflection volt elmaradva, de azt most orvosoltak a High Quality Translucency Reflections opcio-val. Persze csucs pc-n mas, ott elerhetove tennek mindent, aztan mindenki eldonti hogy mit fog kikapcsolni/bekapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés