Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LoSA


LoSA
csendes tag

Eléggé... :) Pedig pont most kezek el játsszani komolyabban ezzel a játékkal, mert a másikat nagyon meguntam! :)

(#52) gytibi1


gytibi1
újonc

valamiért nem tudok belépni az oldalra. mi lehet enek az oka?? gytibi1

(#53) kornowolf10


kornowolf10
újonc

Szia Jakewyler:D
Kérnék tőled 1 szivességet:D
Léccives adj nekem 1 eséjt:)
Mert ki lett bannolva a kornowolf karim azért,
mert a sajtosmeleg küldött 15 milliárdot valahogy csalt:S
igaz bennem is volt 1 hiba! mert nem szoltam:S!!!!!!!!!
Léccives 1 eséjt engedj:$
Visszaadod a karim?
Tudom h hibás vagyok 1 kicsit de sajnálom:S
És télleg ha visszaadod akk ilyen nemfordul elő:D
Beszélek Gaben13-al és ha baj van szolok deki!!!:D
(De csak ha visszaadod:))
Remélem rendes leszel most Jake

(#54) jakewyler válasza kornowolf10 (#53) üzenetére


jakewyler
senior tag

Indok nélkül, senkit nem tiltunk.
(Szabályzat)

(#55) jakewyler válasza gytibi1 (#52) üzenetére


jakewyler
senior tag

Konkrétabban?

(#56) epi95


epi95
újonc

szia jakewyler kernek toled egy nagy sziveseget ki tiltotal iprol mertirtak neked az en geoenem es nem tudok visza lepni kertem az egyik haveromnak hogy szoljon neked hogy vegyel visza es mondtad hogy nem veszel visza de miert kerlek szepen mar sokszor ki cseztek velem es nagyon sajnalom hogy irtak neked sok mindent es csunakat es a norbimafiat miert nem veszed visza azt fel tortek mert konyu volt a jelszom es abba is irtak a kocsmaba hogy el ado a profilom es nem tudok jatszani pedig nagyon akarok meg kerlek vegyel visza

(#57) jakewyler válasza epi95 (#56) üzenetére


jakewyler
senior tag

Indokolatlanul senkit nem tiltunk, mint ahogy írtam is.
Azt mi nem tudjuk ki játszik a profillal, a szabály az szabály.

Tiltás jár a következökért:
# Account (regisztrált játékos) árusítása, cserélgetése.

(#58) cronaldo9 válasza jakewyler (#55) üzenetére


cronaldo9
újonc

szia meg kerlek vegyel visza ip rol mert akarok meg jatszani a baratom ki tiltatot el mentem a taborba es amikor visza jottem nem tudtam jatszani

(#59) jakewyler válasza cronaldo9 (#58) üzenetére


jakewyler
senior tag

Előző hozzászólásban írtam:
"Azt mi nem tudjuk ki játszik a profillal, a szabály az szabály."

(#60) Tip10 válasza jakewyler (#54) üzenetére


Tip10
újonc

Szia!
netmafia.hu-ról bannolva lett az én karim is (TIP10) de nem tudom, hogy miért.. Indok: Banda csalás- ezt nem értem

(#61) Tip10


Tip10
újonc

Ja és még azt szeretném, hogy a tiltást mikor/hogy lehet odani? Mert nekem nagyon sok munkám van benne :(

(#62) bizsuci


bizsuci
újonc

Szia jakewyler!
Szeretnék tőled kérni valamit. Itthon kettő gépünk van, mindekettő IP cím ki lett tiltva, mert megváltoztatták a jelszavunkat, és addig probálkoztunk mindkettő gépen, egy-egy karakterrel, hogy kitiltottál minket.. Soha nem csaltunk a játékban, kérlek vegyél vissza minket. Az egész család netmafiázik és most nagyon szomorúak vagyunk, és egész nap nincs mit csinálni. :(
KÉRLEK ADJ EGY ESÉLYT.
Most is csak úgy tudunk játszani, ha átugrunk a barátnőinkhez. Meg kellene adnom az IP címet, ugye? A karakter nevével nem vagy kisegítve, igaz?
KÉRLKEK EGY ESÉÉLYT!!!!!
Írj Vissza légyszíves, és essen meg a szíved rajtam. :(:)

(#63) bizsuci


bizsuci
újonc

Soha nem csaltam, semmi rosszat nem tettem, csak a jelszavunkat próbáltuk kitalálni. :( Kérlek. :'(

(#64) jakewyler válasza Tip10 (#61) üzenetére


jakewyler
senior tag

Nem lehet a tiltást feloldani.

(#65) jakewyler válasza bizsuci (#62) üzenetére


jakewyler
senior tag

Rendszer automatikusan tiltott.
Ha fix IP címed van, küldj privátban egy IP címet.

(#66) Tip10 válasza jakewyler (#64) üzenetére


Tip10
újonc

és a cuccokat a profilról legalább leszedni? :((( :W

(#67) Skatermahn


Skatermahn
újonc

Sziaztok.
Amint az oldalon(www.netmafia.hu),A forumon az Adminok figyelmébe nevű topicban olvashatjátok hogy R7nald7 azzal piszkál,és irogatja hogy bannt érdemlek"dupla accért",mert van egy Skatermahn2 nevű karakterem,amit nem használok(lásd rang zsebtolvaj,munkahely banda vállalkozás auto és ház nincs,csak arra az esetre használom,ha kocsmábol kitiltanak és szb re kszb re mennék,vagy szervezek kiirjam) ezért aztmondja,bannt fogok kapni.hogy igy lenne igazságos.Jakewyler,elismerem,hogy van azaz accom,éshogy KOCSMÁZNI használom,de amikor FuckCopsnak 10 accja volt és nemkapott bannt,akkor szerintem ugy lenne igazságos,ha megusznám egy figyelmeztetéssel,végülis nem használom,nincsen rajta pénz(csaka kezdő),se semmi.sehogyan nem szerzek rajta pénzt... :)
további szép napot.
Üdv.Skatermahn

(#68) Kozmaerik válasza Skatermahn (#67) üzenetére


Kozmaerik
újonc

It is meg jelentem :D és itt is igazat aadok xD :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :C :C :C

(#69) Skatermahn


Skatermahn
újonc

Kedves jakeweyler.Sajnálattal látom,hogy letiltottál minket.Tesom irt freemail-on az adminok@ nemtomhova.. :W sajnos,drága kishugunk (Linda05) valami csalást csinált nem mondja meg mit...:(:( én és báttyám alázattal állunk az egész vezetőség elé :R :R :R :R :R és szépen megkérünk,az IP cimünk letiltását vonjátok vissza.Anyu a géptől már eltiltotta Lindát,nemis fog odaülni(lekodoltuk mind2 gépet).Elnézést kérek a "balfasz"sága miatt,sajnos én nem figyeltem rá,báttyám nemvolt itthon,anyuék meg nemis foglalkoznak vele hogy mi csinál..szoval mégegyszer alázattal állunk az egész stáv elé :R és ha kell könyörgük,hogy az IP cimünk tiltását vonjátok vissza.a felhasználónkat nemtudjuk olvastam,de a cuccainkat és ppénzünket visszakaphatjuk?vagy ha gondolod,hogy nem egy ember Skatermahn és czuppi01,akkor ha megadod a telefon számodat,betudjuk bizonyitani.
további szép napo Skatermahn(Bence) :R :R :R :R :R :R :R

(#70) Tip10 válasza Skatermahn (#67) üzenetére


Tip10
újonc

Hát ja.... már nem tudok olyan embert mondani akinek nincs 2 profilja.... szerintem már restartolni kellene a szervert, úgy mint a travianban.... jakewyler légysz nézd meg ezt az oldalat : www.gengszteronline.hu

(#71) Skatermahn válasza Tip10 (#70) üzenetére


Skatermahn
újonc

fentvok:Dmármint regisztrálva vagyok arra az oldalra:) ;] :C :DD :)) :P

(#72) nmgabesz


nmgabesz
újonc

szia jake!
meg szeretném kérdezni hogy a netmafiaking karim mért lett tiltva és menyi időre?

[ Szerkesztve ]

(#73) Skatermahn válasza nmgabesz (#72) üzenetére


Skatermahn
újonc

indok ottvan,a felhasználói tiltást pedig nem lehet visszavonni

(#74) Tip10 válasza Skatermahn (#71) üzenetére


Tip10
újonc

én is, de nem a legjobb játék....sztem a netmafia jobb csak úgy kéne mint a trvianban hogy aki pl. aki elsonek eléri a keresztapa szintet, az a nyertes és akkor restartolják a szervert... csak ebben az a szar hogy a cuccokat amiketmegvettél kárbavésznek.... :(

(#75) Tip10 válasza Skatermahn (#73) üzenetére


Tip10
újonc

visszalehet vonni... ;)

(#76) Skatermahn válasza Tip10 (#75) üzenetére


Skatermahn
újonc

jakewyler válasza Tip10 (#61) üzenetére
ÚjVálaszPrivát2010-07-25 16:08:36
jakewyler
(senior tag)Nem lehet a tiltást feloldani.

(#77) nmgabesz válasza Tip10 (#75) üzenetére


nmgabesz
újonc

kérlek mond meg hogy lehet visza voni a tiltást

(#78) Skatermahn


Skatermahn
újonc

felhasználói tiltást nem lehet visszavonni!!!!! :W :W :W

(#79) Kozmaerik


Kozmaerik
újonc

Jakewyler Pls Unbannold Skaterahn léccives

(#80) Tip10 válasza Skatermahn (#76) üzenetére


Tip10
újonc

Figyu akinek akarja Jakewyler annak unbannolja a profilját ... úgyhogy ne idegeskedj itt ok?

(#81) jakewyler válasza Skatermahn (#69) üzenetére


jakewyler
senior tag

Nem lehetséges, ezt beszéljétek meg a hugotokkal.

(#82) jakewyler válasza nmgabesz (#72) üzenetére


jakewyler
senior tag

"# Account (regisztrált játékos) árusítása, cserélgetése."
Tiltást csak örökre adunk.

(#83) jakewyler válasza Tip10 (#80) üzenetére


jakewyler
senior tag

Senkit nem oldunk fel!

(#84) Tip10 válasza jakewyler (#83) üzenetére


Tip10
újonc

Szia! Van ez a Banda csalás topik a netmafia.hu-n és olvastam, hogy akit tiltanának még van 1 esélyük nekem miért nem volt? :((( :((( Légyszi ha tudsz valamit akkor írj .

(#85) jakewyler válasza Tip10 (#84) üzenetére


jakewyler
senior tag

Elsőnek olvasd el miről van szó, és gondolkozz el te mit csináltál. :)

(#86) Tip10 válasza jakewyler (#85) üzenetére


Tip10
újonc

Hát az van kiírva hogy :
Ki lettél tiltva az oldalról!
Indok: Banda csalásért!
:F :F :F
De végre láttam egy smile-t :C

(#87) nmgabesz válasza jakewyler (#85) üzenetére


nmgabesz
újonc

na de jake kérlek egendjél vissza és meg igérem hogy soha töbe nem fogok olyat csinálni amugy nem is tudtam hogy nem szabad
kéééérlek!szépen!

(#88) nmgabesz válasza nmgabesz (#87) üzenetére


nmgabesz
újonc

jake térden álva könyörgök engedj vissza mert már töb milioszor meg bánttam!
bármit meg teszek csak mond meg!!
könyörgk!!
és nagyon tisztelek! :R :R

(#89) alex14 válasza jakewyler (#54) üzenetére


alex14
újonc

szia jake öö segits öö kilettem tiltva indok 20 elrontottad a jelszot ilyenkor én majd még tudok játszani :W

(#92) Kocka777


Kocka777
csendes tag

Hello!
Netmafia acc eladó vagy cserélhetö!
Tiszteletbeli rang (50ezer xp és Legenda)
Fegyver: Rifle,minigus speciel
Védelem: 7/7 és még mindenböl 3db
Pénz: 200millió
kredit: 44
Ha érdekel irj

(#93) katalin8401


katalin8401
újonc

Kedves NetMafia!
Ezúton szeretném megkérdezni,hogy miért nem voltatok hajlandóak megválaszolni kisordog kitiltásának okát,illetve,hogy a kérdésem miatt miért tiltottatok ki engem is?A nem megfelelő karakter mire vonatkozik?Most már tényleg azt kell higgyem,hogy csak egy kis lehúzós büdös bogarak vagytok és remélem patikára költitek a sok feltöltött kredit árát,amit feltöltéseink után először szépen eltüntettetek majd szépen a többi töltés után fars dolgokra hivatkozva kitiltottátok kisordogot aztán pedig engem,mert megkérdeztem,hogy mi a pontos oka a dolognak.Még egy nyomorult válaszra sem méltatjátok azokat akik az oldalatokon játszanak és kreditet vesznek sok pénzért.Valószínű erre is találok megoldást,mert,hogy akárhogy is nézem ti behúztátok a krediteket és ez ugye pénzbe kerül.nyilván titeket is valaki felügyel valószínű van működési szabályzatotok aminek betartására ti is kötelezve vagytok.Nyomorék kis behúzós seggfejek.Nem fogunk könyörögni,hogy itt játszhassunk vannak sokkal korrektebb oldalak.És szarok rátok.

(#94) ferenc2011


ferenc2011
újonc

Sziasztok Jake volna egy keresem visza kellene engedj a netmafian, azt irja hogy a szalonba olcsoban adtam el kocst 1 kreditnel ez nem igaz meg lehet nezni kerlek nez utana minel elobb irtam a helpdesk re is...........Ferenc2011

(#95) kristi123


kristi123
újonc

kelek adal meg ed esejt jakewyler

[ Szerkesztve ]

(#96) kristi123


kristi123
újonc

jakewyler fogog meg jatcani ha kivan irva Ki lettél tiltva a következő indokkal: 20-szor elrontottad a jelszót

(#97) hamika93


hamika93
csendes tag

szija jakewyler engem kitiltotam mert az öcsém tulsokszor rontotta el a jelszavamat kérlek oldj fel he ez lehetcsdéges köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

Tel szám:06/70-341-04-62

(#98) hamika93


hamika93
csendes tag

nekem is ugyan eszt irja ki.

Tel szám:06/70-341-04-62

(#99) hamika93


hamika93
csendes tag

szevaszttok bárkinek akinek van netmafijá ja irjon rám ide illetve az e-mail cimemre-(hamika93@freemail.hu)köszönöm.hogy üzenyek egyet a jakénak vagy gaben nek.kösz

Tel szám:06/70-341-04-62

(#100) cronaldo07


cronaldo07
újonc

szevasz Jakewyler!en regebb jatszodtam a jatekon es az egyik haverom kitiltatot mert ot is kitiltottad es irigy volt hogy mi jatszunk es o nem.amig eszre vettem volna mar ki volunk tiltva.Kerlek vegyel vissza az ip-rol mert szeretnek jatszani es a testverem is nagyon szeretne.LEGYSZI VEGYEL VISSZAA!!!!!!!koszi elore is ha visszaveszel,de ha nem az se baj megertlek de en nem csaltam es nem is csalnek

(#102) hamika93


hamika93
csendes tag

jakewailer nagyon szépen meg kérlek hogy ved fel velem a kapcsolatot mert ez már kész röhely hogy mindenkinek irok és senki nemir vissza nekm kérlek ha meg kaptat az üzenetemet irj vissza köszönöm szépen.az email cimem hamika93@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

Tel szám:06/70-341-04-62

(#103) hamika93


hamika93
csendes tag

Már megoldodott köszönöm sépnn.

Tel szám:06/70-341-04-62

(#104) gwmcorleone


gwmcorleone
újonc

a kis öcsém megprobált belépni a fiokomba és elrontotta a jelszomat 20-szor ezt irja ki : Ki lettél tiltva a következő indokkal: 20-szor elrontottad a jelszót//// kérlek vegyetekk visssszza léciii minél hamarabb ez a kedvenc játékommm !!!!!!!!!!!! :O :O :O :O :O soha sem csaltam, semmit nem csináltam ami szabálytalan lett volna ! kérlekk vegyenek vissza !!!!!

[ Szerkesztve ]

(#105) RockyBalboa


RockyBalboa
újonc

Kedves Jake . Nem tudom mit követtem el de avval a céllal tiltottatok hogy Kérésre Tiltva amikor senki nem kérte . Nekem már több mint 3000+ kreditem van benne a játékba . És Jó lenne ha feloldanád vagy vissza adnád a kreditet amit rá szántam . Üdv RockyBalboa ( GUNMASTER-t tiltottad ) :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

jrajrjrrjjeaerjarejj

(#106) patriksoma9


patriksoma9
újonc

,nem tud vk adni egykis pénzt net mafián számlaszámom:69794
patriksoma9 a nevem

[ Szerkesztve ]

(#107) levykehh


levykehh
újonc

Jake :)) :)) :DD

Nagyon jó a NetMafia.
Az lenne a kérdésem h saját autot hogy lehet csinálni és menyiért?Pls ird meg itt vagy NetMafián.Köszi
NetMafia nevem :levykehh

I love NetMafia

(#108) Boss11


Boss11
újonc

sziaszto azt szeretném megkérdezni hogy 1 ien netmafia szerüt csak másnéven meg máshogy 1 sima lap topon vagy asztaligépen is meglehet csinálni?? :) :)

(#109) betyi18 válasza Kocka777 (#92) üzenetére


betyi18
újonc

helllo mit kérsz érte??? :K :U :U :C :C :C :C :C :C :C :Y :Y :Y :Y :R :R :W :W :W :W :W :W

(P:C)(P:R)(P:L)[M][M](C)[B][I][/I][/B](/C)[/M][/M](/P)(/P)(/P)

(#110) kacsa90 válasza jakewyler (#3) üzenetére


kacsa90
újonc

bocs de a netmafián másoknak hogy lehet két karija nekem meg nem és egyből tiltanak :W

(#111) Escabor


Escabor
csendes tag

Sziasztok !
Unnamed karimat ki lett tiltva a következő okkal:
Ki lettél tiltva az oldalról!
Indok: Kocsma/fórum szabálysértés több accountról azaz tiltás megkerülése, következménye: összes account tiltása.
A karakterek azért kelle hogy össze tudjam állítani a Kaszinó kirablást,de pont vissza akartam vonni amikor tiltott jakewyler/Gabi715 nem tudom melyik volt de ok nélkül volt.
Jah és mi az hogy az unnamedből ki vagyok tiltva a kocsmából de azért kocsmait is oda írják amikor nem tudok kocsmai chat-et használni.
Fórumban egyik karaktereimmel nem razziáztam,semmi sértegetés nem volt vagy káromkodás.
Na ez szerintem ok nélküli bannolás
Igazam van?
Szóval szeretnék kérni egy vissza tiltást mert szeretnék továbbra is ott játszani mert szerintem nagyon jó játék és szeretném tovább vinni a karakteremet.
Meg egy csomo drága cucc van a karakterembe
Jake légyszíves rakd vissza a világba a karakteremet,legyél kedves kérlek mert ezzel rontod a náték hírnevét

Üdv unnamed/Escabor ! :(((

Főnök

(#112) Elburro


Elburro
újonc

Szia Jake, régóta játszom a játékot, tisztességesen . De tiltottál az Ipről.Sajnos barátom gépéről regisztráltam.. és ő is otthon szokott játszani.. ma már nálam van az a gép de ő-t tiltották nem tudnád nekem megcsinálni imádom a játékot mát 3 éve játszom.. :( :) ?? jólenen ha megtudnád csinálnii.. :)

(#113) hamika93


hamika93
csendes tag

Sziasztok Én csak anyit akkorok mondani hogy kb 2 éve tiltottak az oldalrol azota sem oldották fel a tiltást.
Nem értem ha már tiltanak akkor miért nem tiltanak idö korláttal a másik meg hogy alapbol énsztköltöttem ere a játékra és töbször is írtam nekik hogy oké tiltottak de ha nem is most egy kis idö mulva oldják fel a tiltást komolyan mondom ha most sem fognak fel oldani akor utána járok és keresek egy ugyvédet és meg gondolom a feljelent ést is.Nemcsak az idegesít hogy nem oldanak fel hanem már írtam nekiklevelet is és még vissza sem írnak nekem most nemazért de ahányszor csak íroknekik mindíg visszakéne hogy irjanak de mindegy a pénzem jovolt nekik de ara hogy vissza írjanak már nem vagyok jo.Na mindegy kiváncsi vagyok hogy jake legalább erre fog-e válaszolni.Amugy meg most kültem nekik egy levelet az adminos e-címre kiváncsi vagyok mit írnak vissza ha vissza írnak.Ki ért velem eyett.??,

Tel szám:06/70-341-04-62

(#114) hamika93


hamika93
csendes tag

SDzerintetek?

Tel szám:06/70-341-04-62

(#115) kalanyos1236 válasza gytibi1 (#52) üzenetére


kalanyos1236
újonc

hogy lehet hogy csak ugy eltunjon fel percre a penzen? valaki tudja az accaumot

(#116) AljasDesign


AljasDesign
újonc

Regisztráljatok az új Játékra, hasonló mint a netmafia de GTA stílusba öltöztetve, nagyobb szabadságjogokkal. Nyereményjátékkal várunk mindenkit. Itt csak valós indokkal és csak a csalók lesznek kitiltva.
http://gta-sa-online.cf

[link]

Aljas Design

(#117) xxRespectxxx


xxRespectxxx
újonc

Sajnos nem igazán tartja be a vezetőség azokat a szabályokat, amiket ők hoztak létre.
Például az, hogy feltört karaktert nem adnak vissza, csak ha a karakter tulajdonosa be tud lépni abba az email címbe, amivel a karaktert regisztrálta.
Részese voltam egy feltörésnek, pont az én karakterem törték fel, mindent eladtak róla.
Persze ezt azonnal jelentettem a vezetőség felé, akik semmit nem tettek, hagyták hogy mindenemet ellopják, mikor a karakterem szerettem volna visszakapni csak annyi volt a válasz, hogy nem lehet, mivel nem tudok az emailbe belépni. Sajnos ennyivel le is zárták az ügyet, majd amikor ezután is próbáltam nekik írni, tiltották az összes többi karakterem is, mondván "zaklatom a helpdesket". Ami nem zaklatás volt, hanem kérés.

Oké, megértettem hogy nem kaphatom vissza.

Történt az eset kb 1 hónapja, hogy egy régebb óta játszó, nagyobb rangú játékost feltörtek.
Az eset ugyanúgy történt mint az én feltörésem, email lopás stb...
A különbség csak annyi, hogy neki szó nélkül visszaadták a karakterét, pedig az emailbe még azóta se tudott belépni ő se.
Ez már egy kivételezés.
A másik...
Mielőtt visszakapta a karakterét, véglegesen kitiltásra került, majd a végleges kitiltást FELOLDVA kapta vissza, ami már megint a vezetőség által meghozott szabályzat megszegése. ("Tiltott karaktert nem oldunk")

Nem megyünk túl messzire...
Ez az illető próbált lefizetni egy személyt, illetve belekeverni a feltörésbe azzal, hogy nála van az email címének a jelszava, 500kreditet ad neki, amennyiben megadja az email jelszavát.
Nos... Ez már megint egy szabályszegés, mivel az oldalon használt fizetőeszközzel akar olyan dologért fizetni, ami nem az oldalhoz kapcsolódik. (Egyik barátomat ezért tiltották ki...)

Ez a beszélgetés természetesen jelentve lett a Helpdesken, amire a vezetőségtől csak annyi választ kaptam, hogy "Köszönjük a bejelentést".
Kérdezem én: Miért nem tiltották ki az illetőt? Mást már rég tiltottak volna, sőt vissza se kapta volna a feltört karaktert email hiányában, sőt nem oldották volna fel a véglegesen kitiltott karakterét.

Ezt a történetet csak azért írtam meg, hogy mindenki lássa, hogy nem is olyan szent az a netmafia.hu oldal, valamint a nagy Jakewyler, aki lefizethető, mert gondolom hogy nem a két szép szeméért kapta vissza a karaktert :)

Amilyen jó volt ez a játék régen, most olyan sz..r lett, az ilyen kivételezések miatt.

Köszönöm hogy elolvastátok a történetemet, ha valaki magára ismer, akkor nyugodtan megkereshet privát üzenetben.

(#119) almási94


almási94
friss újonc

engem érdekelne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.