Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19670) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

A következőben segítsen nekem valaki, légyszíves!
Dell optipleg GX 280 Tover 775/celeron Ht. komplett brand gép, kiválóan működött.
Kis utazás után a gép nem hajlandó elindulni.
- Nem jelez hanggal hibát, az egyetlen amit csinál hogy egy szempillantásra bekapcsolja a monitort, majd fokozatmentesen elkezdi felpörgetni a ventilátort eszeveszett porszívó sebességre.
- Lehúztam róla minden felesleget, változatlanul nem reagált. Ha izomból rányomtam a hűtőt a procira, néha odáig eljutott hogy BIOS nyitó képernyő, de ott kifagyott.
- Gondoltam 1000% hűtés/túlmelegedés. De a gép 1-2 sec alatt kifagy, a rézmagos borda még csak fel sem tud melegedni ennyi idő alatt. Gondoltam akkor biztos hőközlő paszta hiányos. (Miért volna az, hiszen a megelőző 2 évben elég volt alá annyi cucc?) A borda nem érintkező részeiről átkapartam a pasztát középre, de ugyanúgy semmi.
- Ha nyomom erővel, néha elindul. A lap látszólag nem repedt, a borda és a proci között nincs rés, (belátni)

Mi lehet a hiba oka, mert kissé idegesítő, hogy nem bírok rájönni :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.