Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) nmate91 válasza ben11 (#14550) üzenetére


nmate91
tag

Denvert? :DDD

(#14552) .LnB válasza nmate91 (#14551) üzenetére


.LnB
titán

Elég durvának tűnik a számok alapján. :U ;]
Érdekesnek találnék egy fiatalok uralta nyugati döntőt a Thunder és a Timberwolves között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14553) ben11 válasza nmate91 (#14551) üzenetére


ben11
őstag

Hááát :D
No meglátjuk. Olyan fordulatok vannak ebben a sorozatban, mint mikor Pamela visszatért a Dallasban.. :DDD

(#14554) .LnB válasza ben11 (#14553) üzenetére


.LnB
titán

Ő sose tért vissza. Bobby tért vissza, de csak mert Pamela álmodta. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14555) ben11 válasza .LnB (#14554) üzenetére


ben11
őstag

Bakker, tényleg.. :D Lassan csak sikerül elfelejtenem, milyen szar péntek estéim voltak :DDD

(#14556) attiati


attiati
veterán

na akkor újra :D
Denver vagy Mini?

Nem merek a Denver ellen fogadni.

Vajon elindulnának ott nagy változások, ha még a nyugati konferenciadöntőbe se jutnak be?

[ Szerkesztve ]

(#14557) saen válasza attiati (#14556) üzenetére


saen
veterán

Egy meccsen bármi lehet, én a Wolvest esélyesebbnek tartom, de ez ilyen 40% vs 60%, inkább az dönt, hogy ki fog ki jobb napot.

(#14558) borges7 válasza attiati (#14556) üzenetére


borges7
aktív tag

Ha Jokic mellett lesz 2-3 másik kiemelkedő teljesítmény, akkor Nuggets, ha nem, akkor Minnesota.
Nincs lehetőség nagy változásokra, használható kiegészítő emberek kellenek a padra,
plusz Braun/Watson is fejlődni fog még remélhetőleg.

(#14559) ben11


ben11
őstag

Én most bátor leszek és a bajnok ellen fogadok. Wolfs in 7 :B
De előtte Mavs in 6.

[ Szerkesztve ]

(#14560) vallas válasza ben11 (#14559) üzenetére


vallas
őstag

Adnám... :K :K :K

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#14561) nmate91


nmate91
tag

Nem túl bátor azért :D Wolves csapatként jobban mutat.

(#14562) hajsza válasza ben11 (#14559) üzenetére


hajsza
aktív tag

Én most bátor leszek és a bajnok ellen fogadok. Wolfs in 7 :B
De előtte Mavs in 6.

Az egyik bejött, bár eléggé rezgett a léc. Én is ebben az eredményben reménykedtem (rezgő léc nélkül persze :) ), mert a Mavericks-nek szurkolok több, mint 20 éve. Így most Doncic-nak egy kicsit több ideje lesz pihenni.

A másik meccs eredményében én a Denvert tippelem meg győztesnek, de nem fog meglepni az sem, ha a Minnesota nyeri.

(#14563) attiati válasza hajsza (#14562) üzenetére


attiati
veterán

Az egyik legjobb PO meccs volt. Nem kaptak hazai fújást egyáltalán, ment is a fight a bíróval.

Dallasnak jó nagy mákja volt a végén.
-1nél Doncic cipeli a labdát. Nem tud dobóhelyzetet kialakítani.
Így 4mp-el a vége előtt odatolja a labdát a sarokba a szorult helyzetben levő PJW-nek, hogy engedje el ő.

Igazságosan ezt egy 7. meccsen kellett volna eldönteni (bármennyire is a Dallasnak szurkolok).

[ Szerkesztve ]

(#14564) nmate91


nmate91
tag

Jokic + Murray 69 pont a 90-ből. :U

Knicksnél nem maradt egészséges játékos szerintem, túlórázhat minden csapatorvos a nyáron. ;] Nagyot ment a csapat, egy teljesen közepes kerettel, mindent kiraktak, respekt.

(#14565) saen válasza nmate91 (#14564) üzenetére


saen
veterán

Knicks-Pacers jó volt nagyon. Iszonyat hajtás, de a Pacersnek minden bement. Playoff rekord is lett amilyen jól dobtak.

Nuggets meccset nem láttam, de szerintem várható volt, hogy nem ők idén a bajnokok. Wolves-Mavericksra is kiváncsi leszek, Dallast mindig alulértékelem, most se bízok bennük, pedig tudom jó csapat.

(#14566) borges7 válasza saen (#14565) üzenetére


borges7
aktív tag

Jó??? mi a jó abban, ha már az első félidőben eldől egy 7. meccs?? nem is néztem tovább

Persze hogy minden bement nekik, mikor a Knicks lófaszt se védekezett, 39 pontot kaptak már az első negyedben.

(#14567) saen válasza borges7 (#14566) üzenetére


saen
veterán

Nem dőlt el, harmadik harmadban volt 6 pont is a különbség. A definició a jóra meg az, hogy élveztem :DDD Az egész meccsnek volt hangulata, meg volt hajtás az eredmény ellenére is.

(#14568) attiati válasza nmate91 (#14564) üzenetére


attiati
veterán

Hát a másik oldal sem volt túl fényes.

Félidőig Gobertre nem lehetett számítani támadásban. Edwards meg valami 2 ponton állt. Míg Murray 20-on. Towns hozta a támadásokat úgy, hogy közben védekezett Jokicon.
Ez a meccs is lefutottnak tűnt -16nál.
Aztán valahogy visszajöttek. Pedig néztem a meccset, de nem tudom hogyan.

Edwards szájáról le lehetett olvasni a 3. negyed végén.
"I feel pain in my arm"

Pont akkor és csak annyi időre váltott rá a kamera a kispadon :D

[ Szerkesztve ]

(#14569) borges7 válasza attiati (#14568) üzenetére


borges7
aktív tag

"Aztán valahogy visszajöttek. Pedig néztem a meccset, de nem tudom hogyan."

A védekezésükkel, a 2. félidőre lebontották Murray-t is, végül csak Jokic maradt hellyel-közzel, volt pár labdaszerzésük is, amiből tudtak indulni, könnyű kosarakat szerezni,
és ekkor már a triplák is jobban beestek nekik, mint az első félidőben.
Nuggets meg nem tudott változtatni, mert nem nagyon maradt mihez(kihez) nyúlni.

(#14570) nmate91


nmate91
tag

Pfú, ne hagyjátok ki ezt a Dallas - Wolves meccset, nézzétek végig, piszok jó volt :K

(#14571) attiati válasza nmate91 (#14570) üzenetére


attiati
veterán

Spoilerbe teszem az egészet. Tényleg izgalmas meccs volt.

Már az elején éreztem, hogy van keresnivalónk, hogyha a 3 pontos statunk 2/18 és mégis meccsben vagyunk. Mi lenne itt, hogyha Kleber is játszott volna. Elvileg ebben a sorozatban visszajön.

Gobert nagyon jó párosítás Gaffordnak. Néha ugyanannyira nem érzik a ritmust a pályán :D Így legalább egál. Például Zubica ellen rettentően szenvedett.

Nagyon jó volt a védekezésünk is ! Nagyon tetszik ez a párharc.
Úgy tűnik a Wolfsnak semmit sem jelent a hazai pálya. Nagyon fura, hogy a Dallas rosszabb matchup Wolfsnak, mint Denver.

[ Szerkesztve ]

(#14572) attiati


attiati
veterán

Egyébként miért vérzik Dondic térde állandóan?
Milyen egy sérülés az?
Egy seb már rég meggyógyult volna hetek alatt

(#14573) borges7 válasza attiati (#14572) üzenetére


borges7
aktív tag

Mintha valaki azt írta volna, hogy néha leszívnak belőle valamit, és azért nyílik föl utána a seb.

[ Szerkesztve ]

(#14574) attiati válasza borges7 (#14573) üzenetére


attiati
veterán

Akkor lehet, hogy nem komoly (tartós) a sérülése.
Csak tényleg a túlterhelés okozta és bevizesedik.

Nem is figyeltem, hogy Boston-Pacers már a 2. meccsnél tart és szoros volt az 1.?
Sőt, hosszabbítás volt.

[ Szerkesztve ]

(#14575) borges7 válasza attiati (#14574) üzenetére


borges7
aktív tag

Nem tudom, de ha nagyon érdekel, rákérdezek a Mavs facebook csoportban, ők tuti tudják, vagy legalábbis sokkal többet tudnak róla nálam.

Pacers nagyon elszúrta az első meccs végét, a rendes játékidőben, a kezükben volt a győzelem, de olyan labdákat adtak el, hogy rossz volt nézni, Celtic mázlival hozta hosszabításra, ott aztán már jobbak voltak.
Ezzel gyakorlatilg vége is ennek a párharcnak szerintem. Esetleg egyet nyer a Pacers otthon.

(#14576) vallas


vallas
őstag

Luka egy állat... :D :D :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#14577) diegho


diegho
nagyúr

Nem hittem volna, hogy a Dallas elhozza mindkettőt. Ez eddig szerintem a playoff legnagyobb meglepetése.

(#14578) saen


saen
veterán

Haliburton nem játszik ma este, sérült, így kb Boston döntős.

Dallasról meg lehetett tudni, hogy jó csapat, csak ne utálnám őket annyira :O

(#14579) ben11 válasza diegho (#14577) üzenetére


ben11
őstag

Az a baj, hogy nem hiszem el, hogy megnyerik. Olyan szinten húzta a lábát luka, hogy sok jót nem várok tőle. Egyre szarabbul néz ki a mozgása. Persze zseni és képes még így is ilyen extrákra, de láthatóan romlik az állapota.

(#14580) borges7 válasza ben11 (#14579) üzenetére


borges7
aktív tag

A Mavs nem csak Doncicbol áll, és most nagyon együtt vannak, szerintem a Celtics annyira nem fog örülni, ha őket kapja a döntőben, még egy sérült Lukával sem.
Doncic inkább bizonyított már a rájátszásban, jóval gyengébb csapatokkal is, a Celtics meg elpuskázott jó pár lehetőséget.

(#14581) borges7 válasza borges7 (#14580) üzenetére


borges7
aktív tag

Plusz Irvingnek mekkora plusz motiváció lesz a volt csapata ellen, ahonnan úgy jött el, ahogy.
Nagyon érdekes dinamikák lehetnek ott, de ne szaladjunk ennyire előre, a Pacers már nem, de a Wolves még "feltámadhat".

(#14582) borges7


borges7
aktív tag

Luka Doncic Broke Down the Wolves. Then He Ripped Their Hearts Out. [link]

(#14583) attiati válasza borges7 (#14582) üzenetére


attiati
veterán

Gobert ahogy integet védekezés közben !
Mintha varázsolni akarna :D

"Can't guard me, motherfucker."
Gondolom a meccs eleji ütés miatt is pipa volt. Bár így is erős.

[So he can't effing guard you?
Huh? Sorry? Who said that? ] :D
I was speaking Slovenian :D

McDaniels feje se gyenge

[ Szerkesztve ]

(#14584) borges7 válasza attiati (#14583) üzenetére


borges7
aktív tag

Azért simán flagrant járt volna Gobertnek!
Jaja, McDaniels arca: végünk van 😀

(#14585) saen


saen
veterán

Akkor lassan lehet tippelni ki nyeri a döntőt, Dallas vagy Boston? Kiváncsi leszek...

(#14586) vallas válasza saen (#14585) üzenetére


vallas
őstag

Ha kérni lehet akkor Dallas..... :D :D :D

De szerintem nem lesz egyik konferencia döntő sem 4-0 én 4-1 -t tippelnék mindkettőre...
bár jobb lenne egy 4-0 Dallas, és egy 4-3 Boston ;] de tudom belelóg a kezem a bilibe...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#14587) saen válasza vallas (#14586) üzenetére


saen
veterán

Nem mondtam, hogy 4-0 lesz mindkettő, de 3-0-ás hátrányból még soha senki nem állt fel, most se számítok erre. Boston ráadásul tudja pihentetni Porzingis-t, nélküle is simán tudnak nyerni. Ha nagyon kellett volna már vissza tudták volna hozni, döntőre friss lesz.

(#14588) vallas válasza saen (#14587) üzenetére


vallas
őstag

persze, láttam, hogy nem mondtad, az első része ment neked, a többit csak magamtól írogattam... :)
Porzingisnek lesz egy kis pikantériája a döntőben a Dallassal...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#14589) attiati válasza saen (#14585) üzenetére


attiati
veterán

Dallas egy kipróbált, csapágyasra járatott, jó hangulatú csapat.

Boston mellett szól a rutin és a jobb egyéni képességek.
De a győzelem kapujában megremegnek.

Ha felépül Lively, Kleber és Doncicot összedrótozzák, akkor szoros döntőre számítok és remélem, hogy a csapatszellem győz.

Hogyan dől el a hazai pálya sorsa?

[ Szerkesztve ]

(#14590) saen válasza attiati (#14589) üzenetére


saen
veterán

Jobb alapszakasz eredmény, Bostoné lesz a hazai pálya.

(#14591) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Sorry ha nagyon off:

BP-n lehet/érdemes valahol ingyenesen kosarazni?
Vagy ha van is ilyen hely, fullon van általában és valamilyen fizetős a jobb megoldás?

Csak a mozgás miatt vágnék bele, hogy sportoljak, de nem célom, hogy versenyezzek, vagy bármi ilyesmi.

(#14592) Chosen válasza Chosen (#14591) üzenetére


Chosen
addikt

Mod: Fizetek érte szívesen, csak az a feltételezésem, hogy fizetős = komolyan vett, versenyzős.

(#14593) attiati válasza Chosen (#14591) üzenetére


attiati
veterán

Mármint egyedül dobálni, vagy csapatban játszani?
Szabadtéren vagy fedett pályán?

Szabadtéri palánk egy csomó helyen van szerencsére és ha szerencséd van, akkor be is tudsz állni valamelyik csapatba, ha éppen van ott valaki.

[ Szerkesztve ]

(#14594) .LnB


.LnB
titán

Na, akkor a Boston nyerje meg a döntőt is. Kerüljön végre pont ennek a csapatnak az útjára.
Bár ha a Timberwolves jut a döntőbe, akkor nekik szurkolnék. :) Doncic meg nyerjen mondjuk jövőre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14595) nmate91 válasza .LnB (#14594) üzenetére


nmate91
tag

Ez a Tatum is ilyen puhapöcs, mint a Booker, remélem ő sem nyer semmit. De esélyesebb amúgy a Boston, bárki is jut be.

(#14596) .LnB válasza nmate91 (#14595) üzenetére


.LnB
titán

Jó, egy kicsit igen.. De legalább nem unszimpatikusak mint a laposföldhívő Kyrie.. ;] (Aki mostanában meglepően értelmesen viselkedik amúgy..)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14597) borges7 válasza attiati (#14589) üzenetére


borges7
aktív tag

Jobb egyéni képességek? Ezzel is lehetne vitatkozni, a legjobb játékos egyértelműen dallasi, illetve ha felépül Lively és Kleber is, akkor már a mélység is a dallas mellett szól.
Ha csak a kezdőötöst nézzük, akkor esetleg boston.

(#14598) nmate91 válasza borges7 (#14597) üzenetére


nmate91
tag

A két legjobb játékos dallasi. Utána jön a bostoni kezdő, aztán elég vegyes.

De amúgy is fordít a Wolves. ;] ;]

(#14599) borges7 válasza nmate91 (#14598) üzenetére


borges7
aktív tag

oké

(#14600) nmate91 válasza borges7 (#14599) üzenetére


nmate91
tag

...de szerencsére általában nem a legjobb keret nyer, ezt pont a Dallas szurkolók tudják a legjobban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.