2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) Bati0501 válasza SpeciCanyon (#31350) üzenetére


Bati0501
őstag

Sztem ez a legvagányabb RJ.

(#31352) danyboy1978


danyboy1978
csendes tag

Sziasztok!

Keresek Oakley Bottlecap szemüveget megvételre.

(sajnos sikerült elhagynom) :F

(#31353) harryls


harryls
csendes tag

Nekem ez eredetinek tűnik, a tru bolt anyája is fémszínű. [link]
Érdekelne a jawbone-t használók véleménye

[ Szerkesztve ]

(#31354) X-metal


X-metal
csendes tag

Ezzel valaki kurv@ jól járt...
Én sajnos lemaradtam róla egy elhúzódott megbeszélés miatt. :W
Lehet, ráveszem magam a sniper használatra...........
Mindenesetre, ha valakinek van egy Retina Burn Jawbone kerete vagy szemüvege eladó, az keressen please!!!

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#31355) harryls válasza X-metal (#31354) üzenetére


harryls
csendes tag

...és ezzel szerinted ki járt jól? ;) [link]

(#31356) Ironman24


Ironman24
újonc

Sziasztok! Az OLX-re felkerült fénykép nélküli Juli-ről kértem néhány képet. Ha valakit érdekel:

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31357) Ironman24 válasza SpeciCanyon (#31350) üzenetére


Ironman24
újonc

Szia! Szépek a Batwolf-ok, bár nekem nem annyira a stílusom ez a típus. A Racing Jacket-ed viszont király. A wind gasket kitt, a Jawbon-okhoz is illeszthető?? Köszi. Szia.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31358) SpeciCanyon válasza Ironman24 (#31357) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Csak racing jackethez és split jackethez jó a kieg. Jawbonehoz sajna nem :(

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#31359) harryls válasza SpeciCanyon (#31350) üzenetére


harryls
csendes tag

Akkor csak nem vesztek el :) Az hogy lehet? :F Az új racing és a jawbone nem ugyan olyan?
A monster emerald lencse meg van még?

[ Szerkesztve ]

(#31360) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

ez eredeti? nem láttam még a szárgumi alatt ilyen feliratokat. (cakkos törlőkendő gyanús)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#31361) majorosbence válasza PowerBuldog (#31360) üzenetére


majorosbence
újonc

Véleményem szerint kamu...

(#31362) PowerBuldog válasza majorosbence (#31361) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nézem közben, ice iridium és plasma van a dobozon. szóval köze nincs ahhoz amit árul

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#31363) harryls válasza PowerBuldog (#31360) üzenetére


harryls
csendes tag

Hamis, ez a forma csak gagyit árul, nézd meg a többit is. A múltkor volt neki c6 is.

[ Szerkesztve ]

(#31364) SpeciCanyon válasza harryls (#31359) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

A jawbone szárának a végen nincs "lik" amibe beletudnád rakni a fejpántot :) hát, a csomag elveszett majd meglett... Érdekes de happy end :D megvan az emerald md lencse :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#31365) harryls válasza SpeciCanyon (#31364) üzenetére


harryls
csendes tag

Ja hogy a fejpánt miatt, én meg azt hittem hogy az a lencse körötti szél ellenző izé nem oké.
Postázd el a jawbone-t, kifúrom neked :DDD
Nem cseréled el az emarald dog lencsét egy gold iridium ten-ért? Még adnák rá egy grey monster lencsét is hogy ne legyen hiányod.

[ Szerkesztve ]

(#31366) koxx válasza harryls (#31365) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem bronze?

(#31367) TayRol válasza harryls (#31365) üzenetére


TayRol
veterán

Szép ez a ten. Mindig azt hiszem, hogy nálunk van fotózva, a terasz ugyan ilyen járólappal van burkolva.:)

Jut eszembe, nekem is van egy eladó példányom, és ha valaki 35e-ért elviszi, kap mellé egy dobozos woodgrain jupiter squared-et (sajnos karcos lencsékkel).

(#31368) majorosbence válasza TayRol (#31367) üzenetére


majorosbence
újonc

woodgrain keret külön nem eladó véletlenül?:)

(#31369) harryls válasza koxx (#31366) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem bronze, gold iridium, majdnem pont hátulról süti meg a nap szerintem azért tűnik úgy
OO9128-02 brown tortoise/gold iridium, nagyítsd ki

[ Szerkesztve ]

(#31370) koxx válasza harryls (#31369) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jah ok :) elsőre tényleg úgy tűnt.

(#31371) Bati0501 válasza X-metal (#31354) üzenetére


Bati0501
őstag

Ezt gondolom már láttad.

(#31372) harryls válasza Bati0501 (#31371) üzenetére


harryls
csendes tag

Első ránézésre, finoman fogalmazva is bazi drága :(((

(#31373) Bati0501 válasza harryls (#31372) üzenetére


Bati0501
őstag

Ebből minden ilyen drága: [link],[link],[link]

(#31374) bandus


bandus
veterán

érdemes lehet csak külön jawbona/rj, vagy m-frame keretekre vadászni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31375) Bati0501 válasza bandus (#31374) üzenetére


Bati0501
őstag

Előző példákból kiindulva sztem nem.
Drága a keret,ha még az alsó rész sincs rajta, akkor az is igen drága, eredeti lencse legalább 8e,de inkább több, aztán ha így részekben veszed meg,akkor kérdéses,h kapsz-e a kerethez tokot (sztem nem), mindenkinél meg kell fizetni a saját hasznát,és az egyenkénti postaköltség se jön ki kevésre.

(#31376) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

még egy black lencse és ez is jó lesz szerintem így :D

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#31377) harryls


harryls
csendes tag

Lencse gyártás a Walleva-nél

(#31378) X-metal válasza Bati0501 (#31373) üzenetére


X-metal
csendes tag

Ez egyáltalán nem igaz!
Csak nyitott szemmel kell járni.
Annyiért, mint az általad linkelt keret darab, annyiért kis keresgéléssel és kivárással egész szemüveget lehet venni.

Különben pedig a LAB-ban pont 500 Ft az icon darabja, asszem 1500 Ft egy csavar, és 12.000 Ft az állkapocs (párban)...

Persze nincs mindenféle szinben, de 1000 Ft a 2db icon-ért lényegessen barátibb, mint a 7,99$+30,33$ posta...

Szóval mindenki úgy b@ssz@ el a pénzét ahogy akarja, de én javaslom, hogy előtte tájékozódjon is, mert nem mindig az Ebay a legolcsóbb megoldás. :N

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#31379) koxx válasza Ironman24 (#31356) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ehe, felvitte az árát 65ezerre. Serial alapján sajnos nem xmetal/ruby ahogy a képről gondoltam, így felejtős.

(#31380) Bati0501 válasza X-metal (#31378) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,valóban nem tudtam,h a LAB-ben mennyi egy ikon.

Tudom,egy-két napja linkelted azt az olcsó RJ-et.Az tényleg nagyon jó áron ment el -szvsz annyi lenne a reális ár értük.
Viszont abban is biztos vagyok,h ha te is licitálsz rá,akkor messze nem ennyi lett volna a vége- bár ha vmi sniper az utolsó pillanatban ad +2$-t,akkor nem.

(#31381) harryls válasza koxx (#31379) üzenetére


harryls
csendes tag

Ezt néhányan jól felbosszanthattuk :DDD Most azt hiszi többet ér a szemüvege, 65-ért nem fogja eladni.
Tök normális hangnemben kérdeztem tőle egy cserét, köszönéssel, elköszönéssel, abszolút intelligensen + megkérdeztem hogy megvan-e a doboza meg a szövet tasak.
Válasz: Csere nincs... csak így, se puszi se pá :DDD Na mondom te is egy jó nagy tírpák lehetsz :D
Megint írtam neki: Szia! Köszönöm. Két kérdést tettem fel. Volna lehetőség hogy a másikra is választ kapjak?
Üdv.: Kálmán
Válasz: nincs se tasak se doboz... persze köszönés megint nuku :D

[ Szerkesztve ]

(#31382) SteveAd


SteveAd
tag

Szerintetek ez realis ar? Egyelore nincs erdeklodo, pedig megiscsak 4 par lencset adok hozza. Ide nem is tettem fel kulon, mert ez elegge sport-specifikus modell
[link]

[ Szerkesztve ]

(#31383) SpeciCanyon válasza harryls (#31381) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Gyenesiek mind tirpákok :D ez ilyen vele született dolog :DDD ez tolunk kb 5kmre van :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#31384) harryls válasza SpeciCanyon (#31383) üzenetére


harryls
csendes tag

Jesszus :Y akkor éppenhogycsak megúsztad :D Remélem nem ragályos, nyáron ott leszünk 2 hétig :D
Majd felhívom, hagy nézzem meg élőben. Képen x-metal-nak tűnt, de azt írja plasma/fire

SteveAd 4 pár lencsével szerintem reális. Én postával együtt vettem egyet, nagyon szép keret, black polár, clear lencsék és soft vault 6e-ért. Ez mondjuk elég extrém, nem kell mérvadónak venni. Ha nemigen kapkodnak érte talán az lehet az oka hogy ezek a lencse színek nem annyira kedveltek mint az iridium bevonatúak, bár a dark bronze nagyon jó. Meg az XLJ lencse formát is jobban kedvelik.

[ Szerkesztve ]

(#31385) SteveAd válasza harryls (#31384) üzenetére


SteveAd
tag

Ok, koszi. En is igy gondoltam. A Dark Bronze nekem is kedvencem, csak sajnos mar nem hasznalom amiota Radarlockra valtottam

(#31386) koxx válasza harryls (#31381) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

45-öt sem ér...

(#31387) majnz


majnz
tag

Üdv! Itthon lehet valahol venni ezt kerek műanyag displayt? Egyes illetve kettest? Bármelyik érdekel

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#31388) SpeciCanyon válasza SpeciCanyon (#31347) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Nos, úgy néz ki megalkudtam 35€+postáért :DDD szerintem ez így már jó ár :)

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#31389) harryls


harryls
csendes tag

Megjött a €23.50-es új tungsten polár nanowire 2.0, carbon tokkal és HDO törlővel.
Takashi nem csoda ha az egyik kedvenced, nagyon komoly szemüveg. Így mostmár nem akarom bizniszelni a tiédet :)
Ehhez képest a pit boss egy kisméretű tömör tégla :DDD


[ Szerkesztve ]

(#31390) koxx válasza harryls (#31389) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezekkel csak a lencsébe fúrt szárral volt bajom. Több nano3 is járt nálam aminek repedt volt ott a lencséje, de még azért tartotta. Nem túl szerencsés konstrukció. Viszont szép :)

(#31391) harryls válasza koxx (#31390) üzenetére


harryls
csendes tag

A csavar rögzítéseknél repedt el? Egyébként majdnem 2x olyan vastag a lencséje mint általában

[ Szerkesztve ]

(#31392) koxx válasza harryls (#31391) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ott.

(#31393) koxx


koxx
MODERÁTOR

Úgy néz ki, hogy egy kisebb upgrade miatt megválok a jupitertől, ha vkit érdekel akkor priv.

(#31394) Takashi válasza harryls (#31389) üzenetére


Takashi
aktív tag

Szép darab, örülök, hogy valakinek még tetszik ez a modell. :)

七転八起

(#31395) earon


earon
újonc

sziasztok! friss vagyok itt úgyhogy láttam volt szó róla de abból nem tudtam meg,hogy honnan lehet O jelet szerezni ami magyar zászló színeit tartalmazza? vagy ez csak meghatározott modelleknél lehet? válaszokat előre is köszönöm
jah még egy kérdés és segítsetek (votl már több oakley szemcsim botlból vettem tudom ,hogy eredeti) de most van egy hiírdetés amit nem tudok eldönteni,hogy eredeti vagy nem.. max ha találkozom vele és tapintásra egyből tiszta.. http://olx.hu/hirdetes/oakley-simframe-2-0-napszemuveg-100-uv-ID38KXf.html erről lenne szó!
üdv:Áron[

(#31396) koxx válasza earon (#31395) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Gagyi kókli, hulladék kategória.

(#31397) earon válasza koxx (#31396) üzenetére


earon
újonc

nem kételkedem szavadból de mi/mik az árulkodó jelek arról,h gagyi? :R

(#31398) harryls válasza Takashi (#31394) üzenetére


harryls
csendes tag

Naná hogy tetszik, mostanában amúgy is ezekre a szuper könnyű szemcsikre vagyok rákattanva.
Nekem csak régi szemüvegeim vannak, 7-8 éve alig van olyan ami tetszett volna tisztelet a kivételnek, pl carbon blade, ezt meg is írtam itt a topicban. Csak iszonyú drága én annyit nem adok érte, majd megcsípek egyet olyan olcsón mint a nano2-est :)

earon Pl onnan hogy ez egy fuel cell lenne ha eredeti lenne, ilyen cakkos törlő kendőt semilyen szemcsihez nem adnak. Egyébként ilyen az SI M frame

[ Szerkesztve ]

(#31399) earon


earon
újonc

köszönöm a segítséget! kérdésem következő az lenne,hogy amit linkeltem oylan stylusú oakley-t hol találok esetleg jutányosabb áron? :)

(#31400) koxx válasza earon (#31399) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.