Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2015) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

polár vs nempolár:
Amikor én megvettem a Sqvare Wire 2.0 SH szemüvegem akkor goldban nemvolt polarized persze félévre már igen.

Azóta is ez a legnagyobb bajom vele. Vezetéshez pl összehasonlíthatatlanul jobb a régi polaroidom, nem őrülök meg pl attól, hogy vmi hülye fényezés/tükör/üveg szembevág aztán nemlátok félpercig semmit. Először persze nekem is furcsavolt, hogy belátok ablakokon, észreveszek feliratokat amik korábban nemvoltak ott, (Sőt janesz még a villamosban is látja a feszültséget tiszta XMEN :) ) de aztán ezt teljesen megszoktam és pl nagyon jó, hogy nem hunyorgok, hogy mivan a kirakaton belűl hanem csak odanézek és látom.
...és van mégegy terület amit évente csak egyszer űzök egy hetet de a polárszürős polaroidom megentcsak elveri az oklymat ez pedig a snowboard eszméletlen mennyivel jobb polárszemüvegben mint nemabban.

ha bejön a nyári melóm ésha oakleyben polárszürős olyan jó mint polaroidban akkor azthiszem veszek mégegy SW 2.0át :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.