Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) keIdor


keIdor
titán

Nekem az SSD-re ad 6.3-at, ezt übereljétek. :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29452) MPowerPH válasza keIdor (#29451) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem 7.5 -öt. :DDD Pedig ez se lassú. Nagy hülyeség ez az élmény index. :C

Don't Tread On Me

(#29453) Qru válasza mpierre (#29438) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az enyém nem sztem, mert ha minden alapon van csak a ram megy (gyári értéken) 1600MHz-en akkor is 1,34V kell, hogy stabil legyen.

Laraxior: Ne izélj már, 7,8-at dob nekem is (ha jól emlékszem) 3,82GHz-es 920-al. SSD-re meg 5,4-et. :F

#nincsbennetarcsi

(#29454) keIdor válasza MPowerPH (#29452) üzenetére


keIdor
titán

Akkor a Te SSD-d +1.2 élmény indexel jobb, mint az enyém. Megyek is elásni magam. :D

Piccolo: A tiéd meg -0.9-el szarabb mint az enyém, akkor Te ásd el magad. ;] :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29455) MPowerPH válasza keIdor (#29454) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :DDD

Don't Tread On Me

(#29456) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ez volt már?

"Körmeim közé került egy Corsair Vengeance 8GB-os kit, 1866MHz, CL9.
1,75V-tal 2160MHz CL9-11-9-24 1T.
HGyu"
Link

#nincsbennetarcsi

(#29457) radi8tor válasza Laraxior (#29445) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem pl akkor kezdte visszaértékelni a HDD-t, amikor a TEMP állományokat átraktam SSD-ről HDD-re.
Logikus, mivel TEMP-ben teszteli a HDD sebességét.

⭐ Stella

(#29458) mpierre válasza Qru (#29456) üzenetére


mpierre
veterán

Ajvé! Csúnya, gonosz ramocska... :D

radi8tor1: Akkor lehet, hogy a Hitachi P7K500-as hdd nem is olyan lassú...? Csak arra kéne emlékeznem, hogy a temp mappa átrakása előtt, vagy után értékelte a rendszerem. :F

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29459) Laraxior válasza radi8tor (#29457) üzenetére


Laraxior
titán

tehát ami a windows/temp mappában vannak fájlok azokat kell piszkálni,és akkor visszadobja 7.9-re? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29460) Qru válasza radi8tor (#29457) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyehe, akkor már értem, miért osztályozta le annyira az SSD-m. :D

mod:

Laraxior: Emeld a PCI-E busz sebességet, hátha meg lesz úgy a 8 is... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#29461) MPowerPH válasza Qru (#29456) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez jonak szamit? :D

Don't Tread On Me

(#29462) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Alaplapot most sikerult bevinnem a muhelybe, sajnos a srac akivel leveleztem, es aki csinalni fogja nem volt bent. Igazgatoval beszeltem, soron kivul beveszik. 20 percen belul varom a hivast, akar ma is kesz lehet a serules fuggvenyeben. Megneztek, elvileg feluleti serules, retegek nem karosodtak, tehat nem csavarhuzo. Ha megis egy helyen nagyon mely lenne, akkor gond van... Majd leirom akkor mi a teendo, de addig nem kisertem az ordogot.

Don't Tread On Me

(#29463) keIdor válasza Qru (#29456) üzenetére


keIdor
titán

Nekem Tri-Kit-em van ugyanebből. Mennek szépen, csak nem értem mit érek az 1,75V-al. :)
Egyébként csak sima alap ram a Vengeance. 22,5k volt ez. 1600 CL9, nem nagy was ist das.
Ha gyors ram kell az embernek, akkor Dominator 2000 CL7.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29464) Qru válasza MPowerPH (#29461) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, de nem is ide akartam mert ez "csak" egy DC kit. :D

mod:

Keldor papa: Mit? Hát ha elég türelmes vagy kapsz gariba egy új procit. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#29465) mpierre válasza keIdor (#29463) üzenetére


mpierre
veterán

Valszeg egy új i7-es procit... :DDD :U

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29466) MPowerPH válasza Qru (#29464) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kell is a turelem, de jo nagy. 1 honapig nelkulozni valamit eleg sz@r, tapasztalatbol mondom.

Don't Tread On Me

(#29467) Laraxior válasza MPowerPH (#29466) üzenetére


Laraxior
titán

ne is mondd...hol lapom volt és procim nem,ha meg procim volt akkor lapom nem...agyérgörcs baszki :W
nah de már minden rendben van :D hasít is a SuperComputer :C
úgylátszik a jó dolgokért meg kell szenvedni

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29468) Qru válasza MPowerPH (#29466) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én a döglött OCZ-vel voltam így, azon is 4 hetet ültek. :( Én meg a gép tövében sírdogáltam, mert egyáltalán nem volt ramom.

#nincsbennetarcsi

(#29469) Laraxior


Laraxior
titán

hát...nekem ennyiben kimerül a stabilitás kérdése :D

[link]

sosem volt még újraindulás,vagy kékhalálom,ha lefutott az IBT 12 szállal,azért nem LinXezek...sokkal hosszabb,és nekem ez is stabilnak bizonyult "mindig minden körülmények között" by Alekosz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29470) MPowerPH válasza Laraxior (#29469) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eressz rá valami jóféle render progit, vagy finom konvertálást. ;] Néztem, sajna a Crysis 2 sem használja a 12 szálat. :W Pedig reménykedtem, hogy a kis munkán kívül más is kamatozik majd ebből.

Csak nem hívtak, srác biztosan későn ért be, vagy baj van... :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29471) Laraxior válasza MPowerPH (#29470) üzenetére


Laraxior
titán

1.32V-on még stabil,1.31-el már nem tehát maradt 1.32V-on :K
Minek eresszek rá?Egy 20körös LinX-et le fogok futtatni,ha esetleg el akarom majd adni,de amúgy tök felesleges a többi kínzóeszköz..úgyse használok olyan processzorigényes alkalmazásokat,még a HT-t is kilőném,de ha egyszer így megy... :DDD
csak jobban jártam ezzel mint bármelyik i7-el :K Nem bántam meg egyáltalán.Ráadásul energiatakarékosságban is elég jó ez az alaplap,tehát attól sem kell félnem hogy az e-on rámveri az ajtót :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29472) dy_nmq válasza MPowerPH (#29470) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

a renderelés nem égeti annyira a procit mint a linx, ibt és társai. feladatkezelöben mindet 100% terhelésnek mutatja de a hőfokok tekintetében nálam 6-8 fok a különbség.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#29473) MPowerPH válasza dy_nmq (#29472) üzenetére


MPowerPH
félisten

Render közben mást csinál a proci, és IBT vagy LinX közben megint mást. :) Nem minden a hőfok. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29474) HSM válasza radi8tor (#29457) üzenetére


HSM
félisten

Hű, akkor ha csinálok ramdrive-ot, rárakom a temp-et, akkor végre lehet 5,9 feletti az élményindexem? :Y :C :W

(#29470) BMW001: Haggyad már, alapórajeles 920-al+5850-el 40-50FPS-el hasít végig a demó 1680*1050 HC-ban... A crysis2 nekem az év pozitív meglepetése gépigény terén! :C Nagyon frankón sikerült optimalizálni.

[ Szerkesztve ]

(#29475) Cybertrone válasza HSM (#29474) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jah dx9-ben szépen tép.... de kijön majd a game, és jön a dxx11-es kiegészítés, az fps pedig feleződik... ;] :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29476) Laraxior válasza HSM (#29474) üzenetére


Laraxior
titán

ha gondolod segítek hogyan legyen 7.9-ed :D és nem kell másolgatni semmit :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29477) mpierre válasza Laraxior (#29476) üzenetére


mpierre
veterán

Na most számold ki, hogy mennyibe került a géped... :DDD Azért, így időtállónak mutatkozik.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29478) AirBooms válasza Laraxior (#29476) üzenetére


AirBooms
addikt

Nem rosszmájúságból, ha meg lesz a GTX580-am, akkor elvileg nekem is ugyanígy fog kinézni a gépem a win7 szerint. Pedig SB van benne, meg egy Crucial C300 SATA3-on. :K
Ennyit is ér a win7 élményindexe... Pedig valszeg a te géped az értékesebb és erősebb... :B

(#29479) Laraxior válasza AirBooms (#29478) üzenetére


Laraxior
titán

manual :D
nem bírtam elviselni a 7.8at...így lett manual 7.9 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29480) AirBooms válasza Laraxior (#29479) üzenetére


AirBooms
addikt

Szivatsz? :DDD
Na így még inkább nem ér semmit ez a WEI... :N

(#29481) MPowerPH válasza Laraxior (#29476) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29482) Laraxior


Laraxior
titán

igazából az baszta ki a biztosítékot,hogy 4300MHz-en tolom a Xeon-t HT ON..12 szál bassza meg...és erre nem adja a legtöbbet,holott az 580nál is adhatta volna a 7.8at mert ott az 5970,vagy tudomis én :W
szerintem megérdemli a rendszer a 7.9et... Win szerint nem...de ez az én rendszerem..majd én osztályozom :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29483) mpierre válasza Laraxior (#29479) üzenetére


mpierre
veterán

Ez kész, totál kész..! :DDD (Mé nincs fetrengve röhögő smile?)

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29484) keIdor válasza Laraxior (#29482) üzenetére


keIdor
titán

Nem hogy inkább játszanál és használnád azt a rendszert ilyen vindóz faszság helyett. :DDD :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29485) HSM válasza Laraxior (#29479) üzenetére


HSM
félisten

Ez kész! :C :R

(#29486) OldJohnny66 válasza Laraxior (#29482) üzenetére


OldJohnny66
tag

:C

Windows7 Service Pack "2" :Y Lara-módra!
Ez sokkal jobb, mint az Ön-"ban", pedig az se volt semmi

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#29487) Qru válasza Laraxior (#29479) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Látszik hogy szorgalmi időszak van, jobban ráér az ember ilyekor... :D

#nincsbennetarcsi

(#29488) Laraxior válasza OldJohnny66 (#29486) üzenetére


Laraxior
titán

:D mindig tanul az ember valamit :DD így könnyebb eladni a gépet,ha esetleg... :DDD

Qru: dolgozom,úgyhogy időm "mint a tenger" :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29489) Qru válasza Laraxior (#29488) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezzel én is így vagyok. :D

#nincsbennetarcsi

(#29490) kpal válasza Laraxior (#29482) üzenetére


kpal
veterán

:C :DDez csúcs

[ Szerkesztve ]

(#29491) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Itt figyel a Rampage mellettem, lassan rápróbálok müxik e. Imádkozok. :B

Don't Tread On Me

(#29492) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vááááá, müxik. :C

Don't Tread On Me

(#29493) Cybertrone válasza MPowerPH (#29492) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nah micsináltak vele? ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29494) MPowerPH válasza Cybertrone (#29493) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nyáklap javításon esett át. 1 csatorna volt csak elszakadva, 2 csak súrolva. Kitöltő anyaggal meg lett forrasztva, fóliázva, majd ment rá lakk. Eztán fél napot töltött valami szárítóban. Meglátszik, de tökéletes az állapota. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29495) HSM válasza MPowerPH (#29492) üzenetére


HSM
félisten

Ne szivass már, alapórajel, üresjárat?! :Y ;]

(#29496) MPowerPH válasza HSM (#29495) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak a Tri ch-t akartam megmutatni, nah. :B Ennyin többet nem fog menni, megígérem. ;]

Cybertrone: Ha tudnád mennyit szaladgáltam az alaplappal az elmúlt 1 hétben... :R :R :R
És nem kell mindenben egyet érteni, ettől még nem veszünk össze. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29497) Cybertrone válasza MPowerPH (#29494) üzenetére


Cybertrone
veterán

:C :C :C Gratula a kitartáshoz, és mostmár tessék élvezni :DDD VGA téren nem értünk egyet, de itt elszáll, és itt barátkozunk! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29498) mpierre válasza MPowerPH (#29494) üzenetére


mpierre
veterán

És ilyet, pontosan hol is csinálnak? Jöhet pü-ben...

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29499) Qru válasza MPowerPH (#29494) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zsír, egész jól megúsztad ezt a dolgot. Most akkor jöhet az önfeledt OC. :)

#nincsbennetarcsi

(#29500) MPowerPH válasza Qru (#29499) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már holnap bizonyíthat a kicsike. ;]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.