Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29351) Qru válasza MPowerPH (#29350) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pff, ez a lap kukás. Vagy egy nagyon jó szaki kell, hogy életet leheljen belé... Mivel külsérelmi nyomos a garót buktad az tutkó. :(

#nincsbennetarcsi

(#29352) helkis válasza MPowerPH (#29350) üzenetére


helkis
addikt

fürdőkád a háttér? :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29353) Cybertrone válasza MPowerPH (#29350) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szép kis sérülés... ennél finomabban nem is lehetett volna a hűtővel bánni... lenullázhatta volna az egész lapot! :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29354) MPowerPH válasza Qru (#29351) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gari alapból nincs is rá. Elvileg javítható, nem is drága, 2500Ft-os az óradíj, és egy tapasztalt műhelyről van szó, akik nyáklapok javítására szakosodtak. Hétfőn tudom csak vinni, addig izgulok mi lesz. Mert egyébként tökéletesen működik.

helkis: Az, ott tudtam elérni, hogy legyen fény, de mellette ne tükröződjön. :DDD

Cybertrone: :( :( :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29355) Cybertrone válasza MPowerPH (#29354) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát nem tudom... Nagyon ügyesnek kell lennie a szakembernek... ha jól láttam nem egy helyen vágta át a mikoszálakat a sérülés, és ráadásul elég közel vannak egymáshoz :( ! Ha mégis sikerül, és menni fog benne a triple chennel, az fasza, de szerintem a tuningra már nem lesz annyira kihegyezve csóró mint ujkorában! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29356) MPowerPH válasza Cybertrone (#29355) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ó, dehogyisnem. ;] Mondtam, piszkosul megy a lap. Ez csak egy infocsatorna, ha sikerült megcsinálni, akkor ugyan úgy fog menni, mint új korában. Most is durva, ahogy a procit kezeli, emelem kalapomat előtte.

Don't Tread On Me

(#29357) Cybertrone válasza MPowerPH (#29356) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor foglamazok úgy hogy szerintem már nem menne úgy... jó hogy csak egy infócsatorna, de láthatod a "csak 1 infócsatornából" az lett hogy nem megy csak dualban a cucc, még 1mm oszt lehet R.I.P :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29358) MPowerPH válasza Cybertrone (#29357) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az lehet a mázli, hogy csak felületi a sérülés, nincs nagy benyomódás. Azért mondtam, hogy nincs köze hozzá, mert láttad subaru, és láttad az én eredményeimet is. Óriásiak. Nekem kellett 1 nap rászokás, és akkor még most sem ismerem 60%-ra sem. Jó lesz az, csak sikerüljön megcsinálni. Ha igen, akkor lehet megboltolom mégis.
Azért design -ben a Bloodrage mellett eltörpül, máig gyönyörű ez a lap. :B Egy Bloodrage Rampage ötvözet ütne mindent, mármint teljesítményben.

Don't Tread On Me

(#29359) Cybertrone válasza MPowerPH (#29358) üzenetére


Cybertrone
veterán

Design nálam kimerül abban hogy jó legyen az elrendezés, meg a hútése a cuccnak oszt annyi! A Bloodrage nagyon szép lap, mikor megjött Laráé, csak néztük... faszán szép letisztult pajzs itt pajzs ott bejövös... a rampage kicsit minimalistább, de nekem az is bejön... Mondom ezt úgy hogy a saját lapomon olyan bumfordi hűtés figyel amit máig sem reprodukált egy gyártó sem... Az más kérdés hogy haszna nem sok van a bumfordiságnak :(

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29360) Qru válasza MPowerPH (#29354) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor jó, remélhetőleg jól megtudják javítani. Én anno ugyan így nyírtam ki egy 9800Pro-t hűtés csere közben. Az egyik csavar makacs volt, meg szaladt a csavarhúzó és szépen felszántottam jó pár vezetéket. :( De legalább volt ok miért kell egy 6800PE-et vennem. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#29361) MPowerPH válasza helkis (#29352) üzenetére


MPowerPH
félisten

Helkis, tudnal nekem nezni a lapodon maximum QPI-t, amin meg hyper pi stabil a cucc? Johet bclk is, ha mar probaltad. Mert az majdnem hihetetlen, hogy a Bloodrage ezen a teren ennyire eros. Mellesleg megemlitem, hogy magas bclk-hoz a rampage is igenyli a pci-e freki noveleset. Valszeg igy van ez minden lapnal. Kart ugye az nem okoz.

Qru: na igen, megesik sajnos. Itt is ez tortenhetett, hoto felfogatas kikezdte. Csak nem volt lathato, be volt feketedve. :( 45k-t meg javitva is er majd a lap szerintem, foleg ha ugy fog mukodni, ahogy eddig tette.

Na most suli, szaros english lesson, de utalom...

Don't Tread On Me

(#29362) radi8tor válasza Cybertrone (#29353) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem a hűtő csinálta ezt, szerintem a hűtő csavarját mikor húzta meg leszaladt róla a csavarhúzó.

⭐ Stella

(#29363) Cybertrone válasza radi8tor (#29362) üzenetére


Cybertrone
veterán

Magyarul csak a hűtő csinálta... :U Parkinzon kóros emberek ne vegyenek le hűtőt ennyi! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29364) Qru válasza radi8tor (#29362) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csavar húzó persze, mondom én is ugyan így nyírtam ki a 9800Pro-t anno, megszalad a csavarhúzó és a feje szépen átvéste a nyákot. :W

#nincsbennetarcsi

(#29365) helkis válasza MPowerPH (#29361) üzenetére


helkis
addikt

elég sok a meló, de sort kerítek rá.. qpi nem függ a procitól?

esetleg priviben jöhet egy-egy jól bevállt setting, amit kapásból lepróbálhatok..:R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29366) keIdor válasza MPowerPH (#29358) üzenetére


keIdor
titán

Talán itt van.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29367) Cybertrone válasza keIdor (#29366) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egymásra licitál a giga, és az asus... csak a gigán integrálva van a Bigfoot nevű valami, az asuson pedig hangkarival egybeépítve... mellesleg az asus jobban bejön mint az AK47-es táras társa! :K
Mellesleg nem tökéletes ötvözet... hát nincs rajta pajzs :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29368) MPowerPH válasza helkis (#29365) üzenetére


MPowerPH
félisten

QPI az csak az alaplap, processzornak nincs hozzá köze. QPI -hez 1.35v-s VTT/QPI fesszel meg kell nézni, meddig stabil. Az órajelek nem számítanak, 4GHz körül elég megnézni, nem kell széthajtani.
BCLK -hoz már kell a proci is. Slow QPI modban jó csinálni. PCI-E ferik mehet 112-ig, teljesen biztonságos. 120-tól van az a határ, amikor nem kell tovább erőltetni. Ilyenkor a procinak magasabb VCore kell, BCLK kicsit megterheli. Ez is mehet alacsony szorzón, nem az órajel a lényeg.

Keldor papa: Igen, ez elég szép. Igaz tudásban ugyan ott van, mint az elődje. De talán jobb a hűtése.
Ezek az új Giga lapok nem nagyon fognak meg, főleg az AK-s design nem, tiszta giccsparádé. Egyébként szerintem az is ugyan az, mint egy UD9. A Rampage a legjobb X58-as lap, ez tény. Még ha egyes tulajdonságokban van nála erősebb is. Itt félelmetes a procikezelés, na meg a tápkör.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29369) keIdor válasza MPowerPH (#29368) üzenetére


keIdor
titán

Nekem bejön a Gigabyte is, de csak a színek miatt. Tetszik, hogy DFi copy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29370) Cybertrone válasza keIdor (#29369) üzenetére


Cybertrone
veterán

Dfi nem erőlteti mostanában magát... kár jó lapjai vannak, voltak! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29371) MPowerPH válasza keIdor (#29369) üzenetére


MPowerPH
félisten

A Giga X58A-OC nekem is bejön, szép az a sárga-fekete kombo is. Nekem az AK tölténytártól van hányingerem.

Don't Tread On Me

(#29372) Cybertrone válasza MPowerPH (#29371) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az is Dfi színekben tolja... :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29373) mpierre válasza MPowerPH (#29368) üzenetére


mpierre
veterán

Ez már más tészta... Bitang jól néz ki.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29374) MPowerPH válasza mpierre (#29373) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, erről beszéltem. :) Jójó, de az új Rampage nekem jobban bejövős. Kerestem erről infokat, de alig találni valamit.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29375) MPowerPH válasza Qru (#29364) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, és ez nem csavarhúzó. :( Az nem ilyen nyomot hagy, ezt megmondták a hozzáértők. Ez nem mély, csak felületi nyomás, nem ütés. Ezt valami nagyobb felület csinálta.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29376) mpierre válasza MPowerPH (#29375) üzenetére


mpierre
veterán

Ráejtették a hűtőt...

Sajnos a Giga Oc lapról tényleg kevés infó van, de az hogy állítható a tápáramkör, meg az összes kopter fordulatszáma az bizakodásra ad okot... :K

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29377) MPowerPH válasza mpierre (#29376) üzenetére


MPowerPH
félisten

A Rampage -ben is állítható minden, az áramkörön belül. :) Szintúgy a venti fordulat... Kíváncsi vagyok az engine -re, az a meghatározó.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29378) Laraxior


Laraxior
titán

Azt nézzétek mit szereztem...beszarás :D
ezzel már nagyon hasít majd a rendszer :C

Maximum Speed :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29379) MPowerPH válasza Laraxior (#29378) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szép. :C Én megvárom a SandForce SF-2000 -et. ;]

Jah képzeld, Bloodrage is kezelte a Revo -t...néztem ám.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29380) Laraxior válasza MPowerPH (#29379) üzenetére


Laraxior
titán

:Y én mondtam hogy az egy kurva jó alaplap :W :O
direkt azért csináltam meg az egész gépben a red-black feelinget :O
mindegy..jövő héten visszadobom a boltnak :K
Viszont a Gigákat már ismerem,úgyhogy szerintem maradok ezentúl ezen a vonalon :K :B

most nézem ez is Sandforce chipes :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29381) dy_nmq válasza Laraxior (#29378) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

azigen. mennyibe került és mekkora kapacitásu?

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#29382) Laraxior válasza dy_nmq (#29381) üzenetére


Laraxior
titán

80GB-os,árról nem nyilatkozom :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29383) Cybertrone válasza Laraxior (#29382) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kicsit több mint gigánként 1k... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29384) Cybertrone válasza mpierre (#29376) üzenetére


Cybertrone
veterán

A tápáramkört már rég lehet a csúcslapokon állítani... :D És a ventifordulatok sem igazán okoznak gondot semminek sem! :DDD Itt gondolom máson van a hangsúly! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29385) kpal válasza Shkiz0 (#29348) üzenetére


kpal
veterán

Na ez az csak nem attól a kis plussztol megy az ember csődbe :) :R

(#29386) keIdor válasza Cybertrone (#29370) üzenetére


keIdor
titán

DFi visszavonulót fújt, nem lesz több alaplapjuk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29387) Cybertrone válasza keIdor (#29386) üzenetére


Cybertrone
veterán

OMG... Vége annak is? Pedig nem most kezdték a szakmát, és elsőként nyomatták a digit PWM-et a lapokon... na őket őszintén sajnálom :( :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29388) radi8tor válasza Cybertrone (#29387) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Klasszikus DFI alaplap eladó dupla áron nálam. Csak gyűjtőknek! ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#29389) Cybertrone válasza radi8tor (#29388) üzenetére


Cybertrone
veterán

A maga idejében az volt a tuningosok best buy cucca... :K Nekem is volt szerencsém egy p35-t2r-hez... szépen ment :K Hiába lassan nem marad egy régi motoros sem... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29390) mpierre válasza Cybertrone (#29384) üzenetére


mpierre
veterán

Ja, a proci hűtőét mindegyik alaplap tudja, de az összeset... És korrektül, sajnos egyik se. Ezt az abit tudta csak megoldani, de annak vége. :O

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#29391) Cybertrone válasza mpierre (#29390) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nálam lehet biosből veszérelni 10%-os lépésekben a fanokat :DDD egészen pontosan ezeket:
-Cpu fan
-power fan
-chasis fan
-nb fan
-fan1, fan2
A fan 1, és 2 bios frissítés után mászott elő addig nem volt!
Lhet mindet állítani smartfanra ahol a lap vezérli user által megadott hőmérsékleti behatárolások mellet vagy manuálisan ahol 10%-tól 100%-ig lehet megadni egyes fanok menyin forogjanak! :K
Szerintem ez így korrekt megoldás...
A cpu vrm-et 3 lépésben lehet állítani:
800khz
960khz
1333khz
A VTT pwm-et pedig ha jól tudom 2-ben de ez nem biztos ahhoz eddig még nem pitiszkáltam nagyon...
Ez szintén pozitív! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29392) Qru válasza Cybertrone (#29391) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó de a te lapod nem egy kis szutyok Giga lap... :D

DFI-t sajnálom, S939-esbe volt még olyan lapom, az is veszettül ment. :K

#nincsbennetarcsi

(#29393) Cybertrone válasza Qru (#29392) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt hittem ez a felsőházi lapoknál természetes... tévedtem :( Ez mondjuk elég elenyésző dolog, nem sokból tartana megcsinálni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29394) Cybertrone


Cybertrone
veterán

[link] Tessenek benézni, van minden... Csoki-ropi-kuki-keksz :DDD :DDD :DDD :DDD :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29395) MPowerPH válasza Cybertrone (#29394) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te mit művelsz? :DDD Már azt hittem jön az SB. ;]

Don't Tread On Me

(#29396) Cybertrone válasza MPowerPH (#29395) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem váltok paltformot! :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29397) MPowerPH válasza Cybertrone (#29396) üzenetére


MPowerPH
félisten

;)

Don't Tread On Me

(#29398) Lacc88


Lacc88
senior tag

Valami űber brutál eredményt nyomhatna valaki . :R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#29399) helkis válasza Cybertrone (#29394) üzenetére


helkis
addikt

ennyire geek usert! ;] "Alaplapi telefonszámon.." gondolom adatlapi akart lenni :C

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29400) Cybertrone válasza helkis (#29399) üzenetére


Cybertrone
veterán

OMG... :DDD Köszi :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.