- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- RIOS Gépház: Rebootoljuk a PROHARDVER YouTube csatornáját!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Parci: Ég veled, KEndre! :(
- Sol4r: DDR2-es processzorok összehasonlítása "azonos" órajelen
- RIOS Gépház: Új design az IT Cafe-n!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bigyo108: A vén PC-Főnix újjászületése
- gerner1
Új hozzászólás Aktív témák
-
wolf033
senior tag
Üdv!
Van egy Dell U2312HM monitorom. (remélem jól emlékszem a típusára.
Jelenleg nem használom mert lett egy másik monitorom viszont a gyereknek lehet elővenném ha normálisan működne.
A probléma az, hogy a monitor jobb oldalától elindul egy rózsaszínesedés ami hol előjött hol eltűnt néha zöldes volt.
Lehet ezzel valamit kezdeni? -
wolf033
senior tag
válasz
Mikisys #20898 üzenetére
Köszi mindenkinek de azért nem volt ilyen nagy a baj.
Lehet rosszul tettem fel a kérdést.
Csak annyi volt a baj, hogy amikor a gépet indítottam a monitor nem indult hanem külön be kellett kapcsolni.Megoldás:
Az Automatic Stanby gyárilag 4 órára volt állítva, azt kioffoltam és már indul is a monitor gépindításnál. -
wolf033
senior tag
Üdv!
Van egy 34UM69G monitorom, és az lenne a kérdésem, hogy lehet azt elérni, hogy a pc bekapcsolásával a monitor is bekapcsoljon és ne keljen mindig külön bekapcsolni.
-
wolf033
senior tag
Üdv!
Bajom van.
Van egy Dell monitorom és ez állítólag annak a hibája. Ha be van dugva a tv is a videókártyába akkor néha becsíkoz a monitor (nem tudom másképp elmondani). Olyan mintha lenne egy pixel csík rajta és ez megjelenik a tv-n is. Nem folyamatosan csak néha. Ha nincs bedugva a tv a kártyába akkor nincs semmi baj.
Nem tudom, hogy érthetően írtam e le de nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni a probléma megoldásában.
-
wolf033
senior tag
Nekem is volt egy "olcsó" kategóriás 16:9-es Samsung monitorom (kaptam) de gyorsan megszabadultam tőle bár annak ennyire nem volt az alja bevilágítva. Inkább vissza raktam a régi Samsung 4:3-as monitoromat. Azóta lecseréltem egy Dell 2312HM-re bár ez nem olcsó de megérte az árát. Esetleg próbáld meg kicseréltetni és inkább tegyél még hozzá pár forintot és vegyél egy jobbat.
Száraz tények:
LG: [link]
Dell: [link]
Ha nem is értesz hozzá akkor is látod az adatokban a különbséget. (Én sem értek hozzá de körbejártam a témát mielőtt megvettem)
-
wolf033
senior tag
válasz
werszomjas #14878 üzenetére
Akkor most nem lettünk okosabbak mert a vonal ugyan az.
Drivert tettél fel a monitorhoz? -
wolf033
senior tag
válasz
werszomjas #14876 üzenetére
Te milyen vga-val tapasztaltad ezt a hibát?
-
wolf033
senior tag
válasz
werszomjas #14873 üzenetére
Bakker pont most akartam írni, hogy mi a baj.
Igen ez volt a hiba. Amint kihúztam a TV-t, egyből megszűnt a csíkozás.
-
wolf033
senior tag
Üdv!
Van egy Dell 2312HM monitorom és olyat vettem észre (már nem most), hogy pl yt video nézése közben ha föl le tekergetem az egeret, hogy mozogjon a kép akkor néha előjön egy vízszintes csík. Olyan mintha nem lenne folyamatos a kép. Nincs pixelhiba és semmi más hibát nem vettem észre. Mi lehet a hiba? Esetleg kábel? DVI-vel használom.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Call of Duty: Black Ops 6
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Tőzsde és gazdaság
- Le Mans Ultimate
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- FÓLIÁS! LG UltraFine 32UN88A-W Ergo IPS Monitor! 3840x2160
- FÓLIÁS! LG UltraWide 34WP75CP-B VA Monitor! 3440x1440 / 160Hz / 1ms / FreeSync
- FÓLIÁS! LG UltraGear 27GS85Q-B Gamer IPS Monitor! 2560x1440 / 200Hz / 1ms / FreeSync
- FÓLIÁS LG UltraGear 27GN800P-B IPS Monitor! 2560x1440 / 144Hz / 1ms / G-Sync
- 24" EIZO Full HD LED monitor, Több db + 2 év bolti Garancia + Számla!!!
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Intel i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Intel Core i7-13700K Processzor
- Nothing Phone 2 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! HP USB C G5 Essential (5TW10AA) dokkoló hibátlan működéssel garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest