Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-18 18:36:55

LOGOUT.hu

A topik mindazokhoz szól akik foglalkozni szeretnének, vagy már foglalkoznak vasútmodellezéssel. Nem csak szegecs számláló technikákról szól az oldal, elfér rajta minden ami modellvasút. Vagyis a legpontosabb, profin kivitelezett modelltől, a házilagosan, papírmasé-fűrészpor technikával készült terepasztalig bármi.
Új vagy régi, digitális vagy analóg, bárki bármilyen témával jelentkezhet, hogy a közösség okuljon, szórakozzon általa. Kiállításokon készült képekkel, vagy a saját alkotásokról készült fotókkal és persze megfelelő magyarázó szöveggel a képekhez.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#897) YanezTTrain válasza sanyi4012 (#895) üzenetére


YanezTTrain
tag

Azért annyira nem volt rossz. Simán elvitték igen komoly összegért. A dolog lényege az volt, hogy lehetőleg minél több dolgot magam csináljak rá. Bemernni a boltokba és tököt babot összevásárolni bárki tud, csak pénztárca kérdése. Én szeretek barkácsolni, bütykölni. Na meg mikor én elkezdtem evvel foglalkozni több mint harminc éve, akkor még nem úgy működött, hogy leülök a monitor elé és a postás meg kihozza. Akkor Pesten is összesen ha öt bolt volt ahol lehetett kapni ezt azt a modellvasutakhoz. NDK cucc olyan volt amilyen, a nyugatinak meg komoly ára volt. Persze magyar kisiparosok is gyártottak mindenféle kiegészítőt, épületek, lámpák, jelzők stb, de azokról inkább ne beszéljünk. Arról nem beszélve, hogy szeretek magyar témájú vasutat csinálni. Viszont magyar témájú dolgokat kocsikon mozdonyokon kívül nem igen lehet beszerezni. Így marad a házi készítés. Lökhetnél pár képet az asztalodról!

A vasútmodellezés nem a kapkodós elmebetegek sportja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.