Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-18 18:36:55

LOGOUT.hu

A topik mindazokhoz szól akik foglalkozni szeretnének, vagy már foglalkoznak vasútmodellezéssel. Nem csak szegecs számláló technikákról szól az oldal, elfér rajta minden ami modellvasút. Vagyis a legpontosabb, profin kivitelezett modelltől, a házilagosan, papírmasé-fűrészpor technikával készült terepasztalig bármi.
Új vagy régi, digitális vagy analóg, bárki bármilyen témával jelentkezhet, hogy a közösség okuljon, szórakozzon általa. Kiállításokon készült képekkel, vagy a saját alkotásokról készült fotókkal és persze megfelelő magyarázó szöveggel a képekhez.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249) Bogyi


Bogyi
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Új vagyok ezen a fórumon, de nem új a modellvasútas hobbiban. (vagy mégis?) Ismerkedem a digitális világgal. De íme pár szó a kezdetekről. Valamikor még Piko-val kezdődött az egész modellvasutazás még gyermekkoromban. Jött az a bizonyos nagybetűs élet, tele munkával, tanulással és még sok minden más érdekességgel. Sajnos vonatozni sem időm, helyem, nem volt jó pár évig. Közben elköltöztem otthonról, magammal hozva egyetlen MÁV-os személykocsim, némi maradék sínt és persze a vágyat, hogy majd egyszer, ha pénz, idő... aztán emellett én nagy papírmakettező is vagyok. Számos 1:87-es papírmakett létezik. Jelenleg a PKP SM30-as kis dízelét építem egy műszaki vagon is tartozik hozzá. illetve még ott lapul egy Revell műanyag gőzös is, várva az építést. Lényeg, hogy tárolósínt vettem a makettekhez a múlt héten méghozzá Roco Geoline-t.(2 db G200-ast) Hazaérve újra elővettem a személyvagont és tologattam a rövidke pályaszakaszon, közben teljesen felerősödtek a régi vasutas élmények. Olyannyira, hogy most egy digitális Roco kezdőkészletben gondolkodom. Kacérkodom vele, hiszen sok helye lenne még annak a pénznek, de csak egyszer élünk és ha mindíg így gondolkodnék soha nem lesz vasutam, szóval sok kérdésem is lesz majd a digi világgal kapcsolatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.