Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#20) Axxel


Axxel
csendes tag

Nem bkv, de hasonló kategória. Jól példázza a csordaösztönt.
Én vidékről jártam fel vonattal Pestre minden vasárnap. A vonat érkezése előtt kb 10 perccel értesít a hangosbemondó és ilyenkor mindenki kitódul a peronra, úgy hogy az emberek 90 % a peron első 1/3 részére tömörül, ergo az érkező kb 10 vagonos szerelvény első 3 vagonjába száll fel. Én mindig hátulra szoktam állni, de volt egy pont, amikor már teljesen elhatalmasodott rajtam az érzés, hogy én vagyok a hülye, hisz mindenki előre megy, hát biztos van valami ott, ami miatt érdemes megpróbálni. Szóval egyik alkalommal én is előrementem, felfúrtam magam a tömeggel és megálltam a folyosón, mivel ülőhely nem volt sehol. Fél óra ácsorgás után, mivel nem történt semmi, ami miatt úgy kellett volna éreznem, jobb itt elöl állni, mint hátul ülni, átfúrtam magam a 3 vagonnyi ácsorgó tömegen és leültem az 5. vagonban egy tök üres fülkébe.
Szóval a titok megfejtetlen maradt, máig sem tudom MI A FRANCÉRT utazik mindenki az első 3 rohadt vagonban. Gondoltam arra, hogy azért mert, ''előbb érnek be'' az állomásra. Ez igaz, de mivel tömegnyomor van, 3x több ideig tart leszálni, szóval ha valaki tudja a megoldást, kérem írja meg, mert utálok kétségek közt vergődve élni!

'A gyerekeimet CONTROLnak, ALTnak és DELnek fogom nevezni. Ha Valami gond lesz velük, csak megütöm őket kétszer és minden rendbejön''

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.