Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#898) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A főzött ROMnak kiadta a javított 1.1-es verzióját tegnap a srác. Van benne pár hibajavítás:

1. Beépítette a teljes Google Services Framework-öt, beleértve Google Play Store, Permission Files és Libraries
2. Meghagyta az eredeti Samsung Galaxy Note N7000 fingerprint-et, hogy a letölthetőség a lehető legtöbb legyen a Android appokat és a Gameloft játékokat tekintve, (a stock ROM-ok ebben ugye nem jeleskednek)
3.Az eredeti Gadmei Launcher pixelezetté tette a nagyított ikonokat. A launchert kicserélte az eredeti stock ICS 4.0.4 launcher-re amelynél az ikonok eredeti méretűek. Most azonos felbontás mellett az ikonok hasonlóan tiszták mint a Samsung Galaxy Tab 7.7-en,
4. Lecserélte a Rendszer és jelző hangokat a Samsung hangjaira,
5. Pár módosítás a build.prop-ban, ami tovább növeli a scroll sebességét és javítja az érintés pontosságát,
6. Eltávolította a Samsung gyári Flash-t, így a felhasználó most eldöntheti, hogy milyen verziót telepít,
7. Kérésemre javította a Galéria duplikációt.

Közvetlen letöltő link: [link]
(A zöld gomb fölötti kis kék 下载 link a letöltés)

Tegnap este írtam neki és kértem, hogy módosítsa nekünk a ROM-ot úgy, hogy benne hagyja a bluetooth vezérlést. Valójában csak a kékfog ikonját vette ki a Beállítások menüből, de nekünk arra szükségünk van. Előtte még azt írta, hogy azért vette ki, mert az 1.5GHz-es E8-HD-n nincs bluetooth. Hát, azt is megírtam neki, hogy nálunk meg van és küldtem róla képeket. Remélem segít nekünk. Ha esetleg mégsem, akkor majd megpróbálom magam beleásni a főzésbe és kitalálom hogyan kell az ikont visszatenni.

Egy picit mintha jobban enné az akkumulátort, de ezt fel kell áldozni a Wi-fi és a zökkenőmentes 2D kezelés oltárán. Nyersen kihozza a maximumot a vasból. Tapasztalataink szerint a Wi-fi problémát egy csapásra megoldja a ROM, valóban nincs itt tervezői hardveres hiba. Ha csak nem hibás az összeszerelés, de azt nincs ROM ami megoldja. Nálam a tablet ugyan azt a hálózati környezetet látja, amit az SGSII telefonom, hasonló jelszinttel.

A ROM teljesen le van csupaszítva, nincs benne semmi alkalmazás. Ez abból a szempontból jó, hogy azt teszel rá, ami neked tetszik. A MyAudio alkalmazásokat fentebb valaki már linkelte, de ha kell én is el tudom küldeni. A root amit használunk a 4.0.4-hez, itt is működik! Ha nem is akarod fent hagyni, érdemes ezt a ROM-ot kipróbálni.

A sráccal megpróbálok kapcsolatot tartani és rávenni őt egy majdani Galaxy Note 4.1-es projectre. Természetesen még nincs ilyen stock ROM, várhatóan a közeljövőben kerül kiadásra.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.