Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) LamaCube válasza v-paci (#9147) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Meg is érdemelné a sok tuskó, aki telefonál.

Albert

Komoly dolgokat csinálnak a vidibe. Ja és köszi, a képeket frankók és még1x gratula! :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9152) tupacamaru válasza Svájcinéger (#9139) üzenetére


tupacamaru
veterán

Venni kellene egy ilyet. Már ha barátibb ára lenne. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9153) Mappa


Mappa
addikt

Mirror's Edge játszottatok ?

[link] jó kis videót hegesztetek össze :K

nem kötelező megadni

(#9154) LamaCube válasza Mappa (#9153) üzenetére


LamaCube
addikt

Hú de jó az a játék. Nem is értem miért nincs folytatása.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9155) albert8 válasza Mappa (#9153) üzenetére


albert8
addikt

Nagyon jó játék, 800-ért vettem nemrég kb 6-7 óra végigjátszani, de nagyon élveztem és szivesen megvenném a második részt is ha lenne. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9156) Svájcinéger válasza tupacamaru (#9152) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Anno sokat mobil rackeztem, aztán mikor feljött egy haver bedugtuk a winyóját és elszállt két partícióm, kitéptem mint a szart. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9157) Mappa válasza albert8 (#9155) üzenetére


Mappa
addikt

jóféle volt... bár ha jól emlékszem nem vittem végig :D mindig jött valami más azt akkor azzal kezdtem el. crysis 2-t sem vittem végig pedig az is tetszett. na de majd az új masinán ha végre már egyszer visszakapnám az alaplapot :DDD ... már azon gondolkodtam visszapakolom a régit :O :DDD

nem kötelező megadni

(#9158) albert8 válasza Mappa (#9157) üzenetére


albert8
addikt

Én már másnap összedobtam volna az asztalon :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9159) Mappa válasza albert8 (#9158) üzenetére


Mappa
addikt

a tápot azt már visszabeleztem a házba múlthéten, gondolva megjön a alaplap hamar (én kis naiv)... mind1 ma járt le az ígért 2 hét, úgyhogy holnap felhívom őket mégis mi a wtf ? van :o

nem kötelező megadni

(#9160) @rglaaf válasza Svájcinéger (#9139) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem ilyen egér kell bmw+ Thermaltake 99 $.-t megérné :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#9161) Svájcinéger válasza @rglaaf (#9160) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Láttam. Brutálul néz ki.
Nagyon kellemes a G500. Telepakoltam max. súlyokkal, egyből rááll az ember keze, könnyű megszokni. Idővel gondolom azért még jobb lesz. Talán jobb is, hogy ez lett, mint a Deathadder.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9162) Winne


Winne
nagyúr

Munkatársak: [link] :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9163) v-paci válasza Winne (#9162) üzenetére


v-paci
aktív tag

Hiába na... stresszes egy dolog ez az értékesítés :DDD

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#9164) tupacamaru válasza v-paci (#9163) üzenetére


tupacamaru
veterán

Főleg ha szinesbőrüekkel megy a seft........... ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9165) LamaCube válasza tupacamaru (#9164) üzenetére


LamaCube
addikt

Az tuti, hogy a "nágy csálád" volt a balhézó :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9166) Winne válasza v-paci (#9163) üzenetére


Winne
nagyúr

Néha én is adnék egynek-egynek, pedig békés ember vagyok. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9167) Mappa válasza Winne (#9166) üzenetére


Mappa
addikt

ja azt úgy járnál mint a rendőr :U [link]

nem kötelező megadni

(#9168) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Erre emlékszik még valaki? [link] Szegény Zonta mit érezhetett.. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#9169) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#9168) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hogyne !!! Szét röhögtem magam ! Ki nem állhattam sohasem a Sumákot !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9170) LamaCube válasza Svájcinéger (#9169) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát pedig ő letett valamit az asztalra. Persze attól nem kell szeretni, de az érdemei nem vitathatóak. Ő az egyedüli versenyző az F1-ben aki még manuális váltós autóval is versenyzett és a mai technikával is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9171) Mappa válasza LamaCube (#9170) üzenetére


Mappa
addikt

+1

nem kötelező megadni

(#9172) albert8 válasza Pickle Rick (#9168) üzenetére


albert8
addikt

Enyhén jó, ezek voltak az igazi versenyek. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9173) Mappa válasza albert8 (#9172) üzenetére


Mappa
addikt

jaja V10 :K no köcsög szabály no köcsög technikai megoldások (KERS :F ) állítható szárny még oké. pilóta meg a vas de jó is volt :U

nem kötelező megadni

(#9174) albert8 válasza Mappa (#9173) üzenetére


albert8
addikt

Pontosan :K Ott aztán megmutatkozott a vezetési teknika és tudás, de ma pfejjj.
Manapság, csak azért nézem, hogy Fettel mikor állbele a falba :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9175) Mappa válasza albert8 (#9174) üzenetére


Mappa
addikt

inkább a Grozsan szutyok francia sajtzabáló. :DDD

ja mostani F1 olyan mint a Fifa manager játék :D ...számítógéppel irányított

nem kötelező megadni

(#9176) Mappa


Mappa
addikt

steam ákcíóban a crysis ...crysis 2-t meg is veszem

nem kötelező megadni

(#9177) albert8 válasza Mappa (#9176) üzenetére


albert8
addikt

Én is gondolkoztam rajta 1-2 percig, hogy veszek egy crysis collectiont, de most nekem a HL kellene, met jön a black mesa :C

Megyek tekerek egyet, aztán este legyetek, mert kedvem van csapatniii :))

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9178) Winne válasza albert8 (#9177) üzenetére


Winne
nagyúr

Mit tekersz? Trombitát? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9179) Mappa válasza albert8 (#9177) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD én még mindig gép nélkül vagyok.... felhívtam szervizt tegnap, hogy még is mi van?!

válasz - "még a szervizben van, de kollégája aznap megy oda és utána néz a dolgoknak, majd értesítenek mailban."

jövőhéten bemegyek személyesen egy picit átrendezni a dolgokat.... nem tudom még is mit képzelnek.

nem kötelező megadni

(#9180) albert8 válasza Winne (#9178) üzenetére


albert8
addikt

Egy ilyet tekerek:[link]
Egy 10-es most is lement szerintem. :)

Mappa: Ezért szeretem én, vagy az ipont, vagy a nagyobb boltokat. Sose veszek bizonytalan helyről.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9181) Mappa válasza albert8 (#9180) üzenetére


Mappa
addikt

PCX kb. egy kategória Iponnal ... de ezek után soha semmit ezektől, mind2nél garanciás ügyintézéssel voltak és vannak gondok. pénzvisszakérés lesz ez is, sztem.

nem kötelező megadni

(#9182) albert8 válasza Mappa (#9181) üzenetére


albert8
addikt

Én még innen rendeltem és eddig minden ok , volt egy winyóm is náluk garanciába, kb 1 hét és adtak másikat. Ipponnal még nem volt ilyen dolgom.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9183) Mappa válasza albert8 (#9182) üzenetére


Mappa
addikt

:K pár utcától lakom lambdásoktól... voltaképp mindent tőlük vettem, csak az asus lapot kb. 1,5 hét alatt tudták volna beszerezni, míg pcx-nél egy két nap alatt megvolt.... - jól rá is faragtam.

nem kötelező megadni

(#9184) Winne válasza Mappa (#9181) üzenetére


Winne
nagyúr

Amikor te elkezdtél vergődni az egésszel, nálam még elméletben sem volt ivy, most meg már a második van a gépben egy gariztatással. :DDD Ipon powa!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9185) Svájcinéger válasza LamaCube (#9170) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lehet, de érdekes VB címei voltak. Ő bármit megtehetett ! Úgy lett világbajnok a Jégember előtt, hogy talán Németországban úgy tolták vissza a versenybírók a sóderágyból ! :Y Ha akkor nem tolják vissza, Kimi nyeri a VB-t. A sok undorító húzás Barichelloval szemben is. Sumáknak sohasem robbant le a kocsija, az év elején. Barinak az első 5 versenyen és akkor már akkora ponthátránya volt, hogy csak támogathatott. Mikor Sumák már vagy 50 ponttal vezetett, akkor is el kellett engedni Barit Svábiában. Undorító egy csapatnak tartom a Ferrarit, már bocs. Miért nem versenyezhettek egyenlő feltételekkel ?
Na és mikor USA-ban nem indultak a Michelines csapatok. A Ferrari loholt, hogy nyerjen végre egyet, de akkor is megoldották, hogy Sumák nyerjen.
Én Senna halála óta ki nem állhatom !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9186) Winne válasza Svájcinéger (#9185) üzenetére


Winne
nagyúr

Senna halálában milyen szerepe volt a szemedben?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9187) LamaCube válasza Svájcinéger (#9185) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem akarlak meggyőzni. Amiket írsz az a csapat és a főnökei döntése. Amióta a pénz diktálja az f1-et, azóta ez van. Nem is nézem évek óta ezt a fost, mert a szabályokkal és a processzor vezérelt autókkal teljesen tönkre tették a versenyt. Senna idejében még verseny volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9188) Mappa válasza Winne (#9184) üzenetére


Mappa
addikt

azt vettem észre, ha nem garifutáros a dolog telibesz***ják a pofád hiába főváros. csorikámnak is 3 nap alatt cserélték az alaplapot azt nagyban szegedi.

nem kötelező megadni

(#9189) Mappa válasza Winne (#9184) üzenetére


Mappa
addikt

amúgy, szar volt a proci vagy mi? :F

nem kötelező megadni

(#9190) v-paci válasza Mappa (#9189) üzenetére


v-paci
aktív tag

Dehogy is... finnyás az Úr. Nem szereti a maláj kurv@kat, csak a costa rica-iakat ;]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#9191) Mappa válasza v-paci (#9190) üzenetére


Mappa
addikt

a malájt még megértem ... elég sok a "töke van a menyasszonynak"

na de nem ezért cseréltette?! :DDD ... én meg azért kérdezem mert nem sok procit hallottam hogy meghót volna vagy ilyesmi - az hogy az user nyírta ki az már ok.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#9192) Winne válasza Mappa (#9188) üzenetére


Winne
nagyúr

Bontottan kaptam a procit és egy tesztelten gyenge potenciállal bíró darabot kaptam. Kértem helyette másikat, ami sokkal jobb. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9193) Svájcinéger válasza Winne (#9186) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ki mondta, hogy szerepe volt benne ?
Fenn ugrált a pódiumon, miután győzött, miközben versenyző társa küzdött az életéért. és ugye szombaton Karl Wendlinger is meghalt.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9194) Winne válasza Svájcinéger (#9193) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem mondtam, hogy mondtad, csak érdekelt. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9195) LamaCube válasza Svájcinéger (#9193) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom arra nem is gondoltál, hogy akkoriban is hírzárlat volt minden ilyen esetben. Jól emlékszem a verseny után órákkal később is csak annyi volt biztos, hogy súlyos az állapota.
A versenyzőkkel sem közöltek semmit. Na mindegy én csak azt mondom, hogy a mostani versenyzők a nyomába sem érnek vezetésben. És ugye majdnem mindenben ő tartja a csúcsot és gondolom ez nem vitatható.

Undorító egy csapatnak tartom a Ferrarit, már bocs. Miért nem versenyezhettek egyenlő feltételekkel ?
Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan vagy tényleg ilyen naiv vagy, hogy a forma 1 és más pénzes sport az igazságról szól vagy szólt??? :R
Állítom, ha a sportfogadást betiltanák a világon, kb. 1 éven belül meg szűnne a foci mindenhol. Gondolom nem kell megmagyaráznom miért? ;) Na kb. ez van az F1-ben csak nem fogadás szinten :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9196) Svájcinéger válasza LamaCube (#9195) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hírzárlat ? De látta a balesetet, gondolom safety car is volt. Na és Karl Wendlinger ?

Ez miért naivitás ? Ez egy versenysport, nem ? A McLarennél, Red Bullnál, stb. miért van verseny a csapattársak között ? A Ferrarinál miért nincs ? Még a szaros Caterhamnál is verseny volt a két pilóta között a múlt héten, oda-vissza előzték egymást. Ferrarinál ha Alonso nem tudja megelőzni Massát, el kezd visítani, mint egy fürdős kurva. Számomra akkor is szánalom ez a csapat. Remélem idén sem nyernek VB-t.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9197) LamaCube válasza Svájcinéger (#9196) üzenetére


LamaCube
addikt

"Hírzárlat ? De látta a balesetet, gondolom safety car is volt. Na és Karl Wendlinger ?"

ÉS? Hány baleset történt, hogy vitték a versenyzőt kórházba és az eredményhirdetésnél nem lehajtott fejjel ünnepel senki sem. Gondolhatod, hogy ha tudták volna vagy elmondták volna, hogy Senna halott vagy élet halál közt van, akkor még az eredményhirdetést is lefújták volna. És nem csak Sumák ünnepelt szerintem...

"Ez egy versenysport, nem ? "
Na ezért vagy naiv, mert ezt hiszed :K Szerinted miért verseny az, ha van elegendő pénzed vagy szponzor a hátad mögött, akkor bekerülhet már akárki és a tudás az már nem is számít. Nézd meg a mostani idióta "kamikazékat". Ők okozzák a legtöbb és a legidiótább életveszélyes baleseteket. Ez anno úgy volt, hogy kezdték a gokart-al és folytatták évekig a formula3-ban, majd ha letettek valamit az asztalra, akkor talán bekerülhettek az F1-be.

"Ferrarinál ha Alonso nem tudja megelőzni Massát, el kezd visítani
"

Alonso egy barom volt és az is marad. Nem is értem miért álltak vele szóba a Ferrárinál.

Lehet, hogy számodra a Ferrari egy fos, de nélkülük el el sem indult volna az autóversenyzés és ennek következtében a F1 sem. Gondolom nem hallottál csapat taktikáról sem. Amikor minden pont számít, akkor előtérbe helyezik a jobb pozícióban lévő versenyzőt. Mindig így volt és azért mert nem verik nagy dobra most is így van minden csapatnál, ahol esély van a vb cím elnyerésére. Na ezekért a dolgokért nem nevezhető versenynek már az F1. Meggyőzni úgysem tudlak és nem is akarlak csak szerintem ez a realitás. Te ahogyan látod az egy szép ideológia és az lenne a jó és talán évtizedekkel ezelőtt úgy is volt. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9198) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valaki látott/használt már MyAudio Series 8 808DCC gépezetet? Lehet hogy benevezek egyre, de még erősen gondolkozom. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9199) busman válasza tupacamaru (#9198) üzenetére


busman
addikt

Winnie-t kérdezd...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9200) Pickle Rick válasza Svájcinéger (#9196) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Azt ne felejtsd el hogy Kimi is úgy nyerte meg az F1-et, hogy Massa elengedte aki így első lett és megelőzte pontozásban Hamiltont és Alonso-t. Csapat utasítások voltak és lesznek is mindig az F1-ben.

Lama: Egyébként nem teljesen értek egyet azzal, hogy a mai pilóták sehol sincsenek a régiekhez képest, meg hogy processzor vezérelt az egész autó. Javíts ki ha tévedek, de a 2001-2008 között volt kipörgésgátló az autókban ami elég sok terhet levett a pilótákról. Ha jól emlékszem ez volt az az időszak amikot nem számított hogy egy csapat mennyit költ fejlesztésekre és ez a Ferrarrinak igencsak kedvezett mert messze ők költötték el a legtöbb pénzt. Nem vitatom, h a német cipész család sarja legendás alakja a F1-nek, de ha most lenne 20 éves és most ülne be egy ferrariba tuti nem nyerne egy ilyen mezőnyben 7 vb címet. Az az időszak a Ferrarriról és a Mclarenről szolt, a többi csapat sehol sem volt hozzájuk képest. Az tény, hogy a Benettonnal megnyert két VB-címe a tiszteletre méltó. Ezért tisztelem is őt, de a Ferrarrival elért trófeák számomra nem jelentenek sokat. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.