Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) Mappa


Mappa
addikt

[link] :D :C

nem kötelező megadni

(#9902) LamaCube válasza Svájcinéger (#9900) üzenetére


LamaCube
addikt

Természetesen :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9903) Mappa válasza Mappa (#9901) üzenetére


Mappa
addikt

meg ez 4:00 nél ... bent vagytok vásárolgattok azt egy ilyet hangosbemondón meghallotok :DDD :DDD

nem kötelező megadni

(#9904) Pickle Rick válasza Winne (#9895) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Szar a számlálód. Okt 14. a premier időpontja. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#9905) LamaCube válasza Pickle Rick (#9904) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezért nem látom a tékában :DDD Mondjuk ma jött a Revenge és a Homeland 2 évad :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9906) Winne válasza Pickle Rick (#9904) üzenetére


Winne
nagyúr

:(

Most nézem csak, az nem az első rész volt, hanem a Webisodes: Cold Storage...

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9907) v-paci válasza LamaCube (#9905) üzenetére


v-paci
aktív tag

Homeland... nicsak Winters ezredes :) Jó sorozat? Mi a lényege?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#9908) LamaCube válasza v-paci (#9907) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyon jó. Egy cia-s csajszi és egy állítólagos vagy mégsem terrorista (Winters) harca. Érdekes feldolgozásban. És nem csak a nagy amerika szemszögéből nézve.. Nálam 10/8, de csak azért, mert a soa, walking dead, breaking bad az 10/15 :-)
Ezeket elkezded függő leszel vagy maradsz a gagyi bulivúdi zagyvaságoknál. :-)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9909) Winne


Winne
nagyúr

Ha meg film, egy estés mozinak ez is jóféle: Man.on.a.Ledge.2012 :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9910) Pickle Rick válasza Winne (#9909) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Szerintem egy fostos szar volt. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#9911) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#9910) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem bejött !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9912) Mappa


Mappa
addikt

PROMETHEUS láttátok már?

nem kötelező megadni

(#9913) Winne válasza Mappa (#9912) üzenetére


Winne
nagyúr

Én pont most néztem meg, 10 perce lett vége, már folyamatban a régi klasszikus újra beszerzése. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9914) LackoMester válasza Mappa (#9912) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja, nemrossz, de semmi extra. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9915) tupacamaru válasza Winne (#9913) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem tudom hogy lesz-e még folytatása, de nem igazán stimmel annak az elejéhez.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9916) albert8 válasza tupacamaru (#9915) üzenetére


albert8
addikt

Tuti, hogy lesz folytatás.
Szerintem egy kiegészitésnek jó volt. Külön álló filmnek viszont kevés.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9917) tupacamaru válasza albert8 (#9916) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem tetszett így is, csak nem tudom hány rész alatt fogják összehozni a másik elejével. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9918) Svájcinéger válasza Mappa (#9912) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én valahogy mást vártam.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9919) Winne válasza tupacamaru (#9915) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem is vannak halvány emlékeim, amiben nem stimmel pár dolog, de akkor ezt te is alátámasztod. Azért lehet megnézem őket így is, már csak pár dolog rémlik. :)

Szerintem is megállta a helyét egymagában is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9920) albert8 válasza Winne (#9919) üzenetére


albert8
addikt

Nem tudom, nekem valahogy túl rövidek a mostani filmek és semmi komoly tartalma.

Am mi nem stimmel?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9921) v-paci válasza tupacamaru (#9917) üzenetére


v-paci
aktív tag

De az első Alien-ben erre a bolygóra szállnak le és ezt a spacejockey hajót találják meg... vagy nem :F

Szerintem az, hogy el akar utazni a spacejockey-k bolygójára, az inkább ilyen spinoff-nak szánják, és nem közvetlen csatlakozna az alien sztorihoz.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#9922) Mappa


Mappa
addikt

a filmet még nem láttam, majd a napokban pótolom. :K úgy hogy ne spolierezzetek :DD vagy akkor tüntessétek fel :P

más: ezen még mindig szakadok a röhögéstől :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#9923) LamaCube


LamaCube
addikt

Ne legyetek már ennyire tudatlanok, nagy filmguruk. ;) Meg lett mondva, hogy ez a 8-ik utas a halálának még nem az előzménye. Az anyakirálynő most kelt még csak ki, ami majd benépesíti alienekkel a bolygót ez lesz majd a Prométheus2 vagy akármi. És az lesz az előzménye az egésznek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9924) albert8 válasza v-paci (#9921) üzenetére


albert8
addikt

Nem. a 2 bolygónak más a neve és a 2 hajó is asszem különbözik.
Nem szabad itt linkelni, de igy be tudom szúrni. :))

"Nos akkor az én elméletem:

Véletlenül teremtették az emberi fajt? Nem hiszem. A film az elején az emberi élet létrehozását mutatja a Földön. A Tervező (Space Jockey) nagyon úgy tűnik, hogy önként és dalolva áldozza be magát a földi-lét térehozása céljából és nem véletlenül Szóval az ember létrehozása nem lehetett véletlen eredménye. (SZERINTEM!)

A vázákban nincsenek polipszerű lények, hanem egy adaptív, élő fekete trutyi, mely fekete trutyi valójában a xenomorphok DNS-éből létrehozott génkoktél lehet. (SZERINEM)! Mivel ott díszelgett az ARC-szobában egy nagy dombormű, amin egyértelműen egy xenomorph volt véleményem szerint a xenókat NEM a Tervezők hozták létre, hanem rájuk bukkanhattak és felhasználták őket a kísérleteikhez (fekete trutyi szinte egészen bizonyosan xenomorph DNS-ből készített génkoktél!) A filmben látottak alapján ezzel az anyaggal képesek életet létrehozni (film elején látható jelenet) illetve pusztítani (több jelenet is ezt mutatja be a filmben).

Az is elképzelhető, hogy a Space Jockey faj reprodukálni akarta a xenomorphokat, mondjuk úgy, el akarták készíteni a saját "gyártmányú" xenomorph szörnyikéjüket, és ennek a születése volt látható konkrétan a film végén, mert az a szörny biza NEM volt xenomorph, csak részben magán viselte a xenók jellegzetességeit. De azt mindenképpen hozzá kell tenni, hogy az a lény, ami a film végén kitört a Tervezőből egy sor véletlen eredményeként született meg:

David egy csöppnyi fekete löttyel megfertőzi Holloway-t, akinek az italába keveri, cseppenti az anyagot. -> A fertőzött Holloway megtermékenyíti a steril Shaw-t, így az "terhes" lesz az arctámadóhoz hasonló lénnyel, amit kiműt magából. -> Az arctámadó néhány óra alatt hatalmas növekedésen megy keresztül. -> Elkapja a Tervezőt és elvégzi a dolgát, embriót juttat a Space Jockey szervezetébe. -> Majd az új entitás kitör a gazdatestből, ez a lény magán viseli a xenomorhop néhány konkrét jellegzetességét, de NEM xenomorph!! (VAGYIS a film végén látható lény megszületéséhez egy sor véletlennek kellett bekövetkezni!!!)

Még valami eszembe jutott. Az ALIEN-ben láthatjuk (79-es első rész!) mikor Dallasék felmennek az LV-426-on az idegen hajóra és megtalálják a Space Jockey holttestét lyukas mellkasal, akkor látható, hogy a holttest meg van kövülve. Nos a megkövüléshez elég sok idő kell, szóval bitang rég óta ott lehetett már a lezuhant hajó a bolygón. Véleményem szerint az a hajó már akkor ott volt az lv-426-on, amikor a Prometeusban látható Space Jockey a film elején feláldozza magát a ember létrhozásakor. Miért gondolom ezt? Egyrészt a megkövült SJ holttest arra enged következtetni, hogy NAGYON RÁG ÓTA ott van már az lv-426-on... másrészt különös módon a tojások azon a hajón direkt sorrendben vannak elrendezve, látszik rajta, hogy nem össze vissza vannak, hanem többnyire szépen rendezetten hevernek a földön, mint a Prometheusban a vázák. Vagyis valaki(k) oda tették azokat a tojásokat szép sorban elrendezve. Szerintem itt arról van szó, hogy ez a hajó egyike volt azoknak, akik rátaláltak a xenomorhopkra és tojásokat gyűjtöttek be a kísérleteikhez. Valószínűnek tartom, hogy volt egy fogva tartott királynő is a birtokukban, akiből sikerült kivonni a spórákat és a dns-t, melynek elegyéből kifejelsztették a fekete löttyöt. A tojásokat szállító hajón baleset történhetett, az egyik tojás kikelt, megtámadta a Space Jockey-t még mielőtt belebújt volna az orrmányos szakafanderbe... miután az arctámadó elvégezte a dolgát döglötten hullott le a Tervező arcáról, a tervező, miután felébredt, megrázta magát beleült a teleszkópos irányító székbe, magára zárta az ormmányos szkafanderét és útnak indult a hajóval (ki tudja hova szállította a tojásokat... valószínűleg az egyik kutató bolygójukra - még az is lehet, hogy pont az LV-223-ra - de mivel a mellkasrobbantó már növésnek indult benne út közben, amikor éppen az LV-426 mellett haladt el, megtörtént a baj, kirobbant a mellkasából a kis drágaság a hajó pedig lezuhant a bolygóra.

Tehát... szerintem az eredeti xenomorphokat NEM a Tervezők kísérletezték ki! Épp hogy őket, az ő esszenciájukat (fekete trutyi) használták a Tervezéshez.

De mivel nincs erre a teóriára sem megdönthetetlen bizonyíték így hibás is lehet a levezetés... éppen ezért marad csak teória. DE azért vannak jelek, amik arra utalnak, hogy azért ebben lehet valami. Az pedig az a különös dombormű, amit lentebb pár kommenttel már betettem, de most újra beteszem spoiler tag nélkül:

Ez egy átméretezett kép, kattints ide az eredeti méretben való megjelenítéséhez."

-------------------

További érdekességek. Idézetek saját magamtól a fent említett topicból:

Megy a fika azzal kapcsolatban is, hogy Scott mekkora paraszt... elsz*rta a Space Jockey-k karakterét, mert mekkora sz*r már, hogy a titokzatos, rejtélyes óriási méretű ormányos idegenek voltaképpen emberarcúak, stb.... NOS ez csak azért vicces, mert H. R. Giger eredeti rajzai alapján is emberarcúak voltak a Space Jockey-k, szóval az az ormányszerű dolog az eredetileg is a szkafanderük része volt. VAGYIS amit Scott a Prmoetheusban felhasznált, az H. R. Giger eredeti tervei alapján történt!!! Továbbá a domborművön látható arctámadó és Tervező egy az egyben egy régi H. R. Giger rajz!!!

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Space Jockey ormányos szkafanderrel (Prometheus)

Space Jockey szkafander nélkül (Prometheus)

------------------------

Felvázolnék egy érdekességet, ami tegnap jutott eszembe. Megy ugye a hiszti meg a sírás és a fikadömping, hogy a film biza nem magyaráz meg semmit, csak lóg a levegőben és, hogy ez mekkora sz*r már. Na akkor most vegyük a '79-es ALEN filmet, és most felejtsük el a folytatásokat, mindet, mintha nem is léteznének. Nincs semmi, csak a '79-es ALIEN.

Mit is látunk a '79-es ALIEN-ben?

- Segélykérés befogása
- Nostromo leszáll a segélykérés forrásánál... egy idegen bolygón. (LV-426)
- Dallasék megtalálják a lezuhant idegen űrhajót (Space Jockey patkó alakú hajója)
- Elérnek egy hatalmas terembe, amiben találnak egy óriási idegen testet (Space Jockey) 'megkövülve' egy vezérlőszékbe egy óriási teleszkóppal és mellkasán egy lyuk tátong, a bordái kifelé görbülnek
- Az idegen űrhajón tojás szerű szerves életformát találnak
- Az egyik tojásból egy furcsa lény Kane arcára tapad
- A lény vére savas és láthatóan valamit szájon át Kane szervezetébe juttat
- Egy idő után magától leesik ez a furcsa arcra tapadó lény és elpusztul
- Kane magához tér de később rosszul lesz és mellkasából kirobban egy idegen életforma, megölve ezzel Kane-t
- Az idegen életforma elbújik a hajón és növekedni kezd, majd szépen levadássza a hajó legénységét
- A legénység egyik tagja egy android, aki a Társaságnak dolgozik és az a feladata, hogy az idegen lényt eljuttassa a Társaságnak... a legénység feláldozható
- Az utolsó túlélő végérvényesen megszabadul az idegentől, majd hibernálja magát a mentőkabinban

Felvázoltam a film lényegi cselekményét. Rengeteg kérdést vetett fel a film '79-ben, legalább annyit, amennyit most a Prometheus... annyi a különbség, hogy akkor még csak találgatni sem lehetett, mert semmihez sem tudták kötni az emberek a filmet. A filmben lógó hatalmas kérdésekre egyszerűen nem voltak válaszok, mégis egy iszonyú jó film volt. A Prometheus esetében valóban nem rágják a készítők az ember szájába a válaszokat, de sok dolog kikövetkeztethető vagy saját teóriákkal betölthető. Mi a lényeg? Anno '79-ben a Ridley Scott ALIEN című filmje, ami azóta 3 közvetlen folytatást élt meg, amiből azért bőven derültek ki dolgok - rengeteg megválaszolatlan kérdést vetett fel anno... csak úgy mint most a Prometheus. Az ALIEN-t általában mégis mindenki szerette, a Prometheus kapcsán meg akkora a hiszti, hogy az valami egészen elképesztő. Egyes emberek írásaiból az is kitűnik, hogy vagy nem látta a fikázó a filmet, de azért oltja, vagy csak nézte a filmet, de nem látta.

--------------------

Szerintem konkrétan xenomorph DNS volt a fekete szmötyi. Beidéznék egy kis érdekességet (egy barátom fórumbejegyzését idézném most be... nagyon érdekes!):

A fekete folyadék. Ami ide kapcsolódna, azt sajnos nem találtam meg, de volt egy forgatókönyv változat az 1979-es ALIEN-hez, amiben az idegen halála után, miközben Ripley mondja fel a végső dialógust, a háta mögött a padlón megmozdul a lény fekete váladéka. A jelenethez kötődik ez a forgatókönyv részlet, mely Walter Hill első átírása az O'Bannon féle scriptnek. Érdemes arra is figyelni, hogy ebben (és korábban az O'Bannon változatban is) ott az evolúciós törekvés:

BELSŐ. ÉTKEZDE
Parker felemeli Ash fejét. A fejetlen test mögötti egyik terminálhoz szalad. Leteszi a fejet a konzolra.
PARKER: Összekapcsolva.
LAMBERT: Nem vicces.
Ash szemei pislognak, ahogy öntudatra tér.
RIPLEY: Ash! A kormányt képviseled, igaz?
ASH: Nem. A Társaságot képviselem. (Társaság = Weyland-Yutani)
RIPLEY: Miért tenne a Társaság egy robotot a fedélzetre?
ASH: Minden mélyűri hajóra felteszik őket.
RIPLEY: Mi a francnak?
ASH: Hogy figyeljék a kulcstermékek felfedezését.
LAMBERT: Nem értem. Ez a mi dolgunk.
ASH: A Társaság úgy gondolta, hogy bizonyos körülmények között a legénység megtagadná a kulcstermék visszahozását.
RIPLEY: Pontosan mit értesz kulcstermék alatt?
ASH: Kulcstermék minden olyan dolog, amely képes megváltoztatni az emberi evolúció menetét.
Csend.
RIPLEY: Az Idegen egy kulcstermék.
ASH: Igen.
RIPLEY: Magyarázd el.
ASH: Az Idegen más fajokat használ fel a reprodukciós ciklusához. Voltaképpen keresztezi magát a gazdatesttel. A hajónkon járó Idegen emberi kromoszómákat hordoz. Kane gyermeke.
PARKER: Mi a fenét akar a Társaság egy ilyen lénnyel?
ASH: Talán az Idegen maga nem használható. Nem az én tisztem eldönteni. De kulcstermék.
LAMBERT: Egy galaktikus parazita. Ezt kéne visszavinnünk.
RIPLEY: A Társaság kész mindannyiunkat feláldozni, hogy rátegye a kezét egy kulcstermékre.
ASH: Csak ha szükséges.
PARKER: Oké, Ash, hogy tudjuk kinyírni ezt a kibaszott izét?
ASH: Hamarosan elpusztul magától. Az életciklusa majdnem véget ért.
RIPLEY: Ha el fog pusztulni, hogy akarod visszavinni a Földre?
ASH: Ennek a példánynak vége. De a spórái meghatározhatatlan ideig túlélik.
RIPLEY: Spórák? Miféle spórák?
ASH: A spórák, amiket lerak a hajón.
RIPLEY: Értem.
Ripley kimerülten ül le.
PARKER: Ha haldoklik, csak ki kell várnunk.
RIPLEY: Igen. Kivéve...
Ripley ismét feláll.
RIPLEY: Ash! Ha elpusztul, utána felbomlik?
ASH: Igen.
RIPLEY: És egy csomó sav fog kiömleni.
ASH: Igen.
PARKER: Az Isten verje meg!
RIPLEY: De a spórák túlélik a vákuumot.
ASH: Igen.
RIPLEY: És Anya visszaviszi a hajót a Földre.
ASH: Igen.
RIPLEY: Mikor pusztul el, Ash?
ASH: Hamarosan.
RIPLEY: Mikor?
ASH: Nem tudom pontosan.
RIPLEY: Hazudsz!
ASH: Nem tudok most hazudni.
PARKER: Rohadt szemetek!
RIPLEY: Talán van időnk. Valahogy eltávolítjuk a hajóról. Azután megkeressük a spórákat.
ASH: Ne öljétek meg a spórákat! Óriási érték lehet az emberiségnek.
LAMBERT: Hogyan távolítjuk el a hajóról?
ASH: Kérlek, ne öljétek meg a spórákat! Az emberi fajnak szüksége van a fejlődésre!
PARKER: Baszd meg az emberi fajt!
Parker felkapja a fejet, és földhöz vágja.

Nem ugyan az a két hajó. A hajó mind a két esetben a Space Jockey vagyis Engineer/Tervező fajhoz tartozott, ergo mind a két hajó egy Derelict volt, de a két hajó nem egy és ugyan az. NEM, AZ ALIENBEN LÁTOTT DERELICT NEM UGYAN AZ, AMI A PROMETHEUS VÉGÉN LEZUHANT, NEM IS LEHET UGYAN AZ, HISZEN AZ EGYIK AZ LV-223 A MÁSIK AZ LV-426 JELZÉSŰ BOLYGÓN VAN. NEM HISZEM EL, HOGY EZT ENNYIRE NEHÉZ FELFOGNI!

Derelict az ALIEN-ben (1979) a bolygó megnevezése: LV-426:

Derelict a Prometheus-ban (2012) a bolygó megnevezése: LV-223:

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9925) albert8


albert8
addikt

+ még pár kivágott jelenet:[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9926) Mappa


Mappa
addikt

:o

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#9927) albert8 válasza Mappa (#9926) üzenetére


albert8
addikt

Sry, amikor elkezdtem összevágni a sok hsz-t még nem volt ott a tiedXD :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9928) Winne válasza albert8 (#9924) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem olvastam végig, de egy kérdés? Miért akarják az embereket annyira kinyiffantani?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9929) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Asszem csütörtökig nem leszek, tartsatok ki! :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9930) Winne


Winne
nagyúr

Megcsinálták az rpg-s mókázásunkat kicsit nagyobban a BF3-ban: [link] :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9931) albert8 válasza Winne (#9930) üzenetére


albert8
addikt

Meeeeekkkkoraaaaaa :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9932) LamaCube válasza Winne (#9930) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9933) busman


busman
addikt

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9934) LackoMester válasza busman (#9933) üzenetére


LackoMester
addikt

nemrossz :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9935) Mappa válasza Winne (#9930) üzenetére


Mappa
addikt

2:10 nél jönnek mint az álienek :D

amúgy ebben te is részt vettél ? :D

nem kötelező megadni

(#9936) LamaCube válasza busman (#9933) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD
Azért megnézném ki tudná ezt a napot így megcsinálni. ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9937) Svájcinéger válasza busman (#9933) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azért én lefekvés előtt hiányolom az orális szexet. :D

Hyper: végül is nem lehetetlen, a 12 másodperces 4 különböző tónusú fingot leszámítva. :)

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9938) Winne válasza busman (#9933) üzenetére


Winne
nagyúr

Itt már 6.00-nál gondok vannak. :DDD

@(#9935) Mappa: nem sajna, pedig jó móka lehetett. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9939) Rusher válasza Svájcinéger (#9937) üzenetére


Rusher
őstag

23.30-23.45-ig megvan az..... :DDD Amúgy krvajó :D

(#9940) Winne válasza Rusher (#9939) üzenetére


Winne
nagyúr

Nyaligátorkodsz, aztán az asszony elmegy aludni? :DDD :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9941) busman válasza Winne (#9940) üzenetére


busman
addikt

Nédd má, itt meg fenn a banneren hatalmas kannák rózsaszínben...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9942) Winne válasza busman (#9941) üzenetére


Winne
nagyúr

Észre nem vettem volna, pedig ott van egy ideje. :C

Szerk.: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9943) LackoMester


LackoMester
addikt

Esetleg akit érdekel és megvan a TV2, hamarosan kezd a Terra Nova elég jó kis sorozat. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9944) Winne


Winne
nagyúr

V8-as dinnyés Wartburg! :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9945) Winne


Winne
nagyúr

Megnéztem az utolsó négy Sons részt és b+, a kedvenc figurám volt, menjenek a pi**ába!!! Fa**om sok sorozatot néztem és nézek, de ekkora feszkó egyikben sem volt soha, mint ebben, komolyan gondolkodtam, hogy kinyomom... Kajak azt várom, hogy végigkínozzák az összeset, aki ebben benne volt és nincs ez így rendben.. :( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9946) Winne válasza Winne (#9945) üzenetére


Winne
nagyúr

Komolyan mondom rosszul érzem miatta... :(

Egy érdekes összeállítás Kínáról és hogy miért is vannak ők ott, ahol vannak és miért lesznek a világ vezető nagyhatalma, ha még nem azok egyáltalán... Ilyenkor látszik jól, hogy milyen picik vagyunk mi emberek. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#9947) Svájcinéger válasza Rusher (#9939) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Télleg.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#9948) Mappa


Mappa
addikt

nektek vagy ismeretségi körötökben van valakinek ilyet típusú telefonja? Sony Xperia S

van rá 5db fóliám, és elpasszolnám

nem kötelező megadni

(#9949) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Vasárnap óta nem látok senkit böfögni mi van veletek gyerekek :) unom már a métrót :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#9950) Winne válasza @rglaaf (#9949) üzenetére


Winne
nagyúr

Sose jöttél és egyedül unalmas sokáig. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.