Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23951) Winne


Winne
nagyúr

Klasszikus partyvideó! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23952) LamaCube válasza Winne (#23951) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23953) tupacamaru válasza Winne (#23951) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23954) SipiBcs válasza Winne (#23951) üzenetére


SipiBcs
őstag

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23955) LamaCube


LamaCube
addikt

MM-es szakértőket kérdezve nem tudnak egy ilyet [link] "olcsósítottan" beszerezni? Privátba jöhet válasz. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23956) Winne válasza LamaCube (#23955) üzenetére


Winne
nagyúr

Én ugyan max csak szagértő vagyok, de nálunk az onlinenál olcsóbban tuti nem lesz sajnos. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23957) busman válasza LamaCube (#23955) üzenetére


busman
addikt

Holnap rá kérdezek...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23958) LamaCube válasza Winne (#23956) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23959) LamaCube válasza busman (#23957) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23960) Mappa válasza LamaCube (#23959) üzenetére


Mappa
addikt

Kalap úr befigyelt :C :D

Most lesz valami érzem...itt legbelül :DDD

nem kötelező megadni

(#23961) LamaCube válasza Mappa (#23960) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyértelmű! Nem nyerünk semmit bunda az egész :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23962) LamaCube


LamaCube
addikt

Na megint nem nyertünk semmit :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23963) Mappa válasza LamaCube (#23962) üzenetére


Mappa
addikt

Nem hát :DDD de ezeken eldobom az agyam

regisztrált 2800 napja szakmai hozzászólás 1 minden más nulla :DDD meg ezek a 10-20 napja reg.elt alakok. Na mind1, gondolom van valami generáló progi azt ezeket dobja véletlen szerűen.

Egyszer úgy is összejön valami :C

nem kötelező megadni

(#23964) LamaCube válasza Mappa (#23963) üzenetére


LamaCube
addikt

Én ezeket már fel sem veszem :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23965) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Lackó ! Kész a füles amit küldtél, visszatértem a TS-re.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23966) LackoMester válasza Svájcinéger (#23965) üzenetére


LackoMester
addikt

cs, ideje volt, mert már elvonási tüneteim voltak néha magamba beszéltem... :DD este vagyok ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23967) Mappa válasza LackoMester (#23966) üzenetére


Mappa
addikt

"néha " ?? ;] ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#23968) Svájcinéger válasza LackoMester (#23966) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Elvileg én is.Amúgy faszán szól a füles. Köszi.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23969) LackoMester válasza Svájcinéger (#23968) üzenetére


LackoMester
addikt

nm, fasza, h. jó lett. :C
Ami a füleseket illeti sikerült eladnom a Razer Barracuda 5.1 fülesemet amit kb. 4- 5 éve már nem használok, kemény 20 Euró- ért.
A jelenleg használatos SteelSeries Siberian V2 ilyenfülesemet meg sikerült felújítani, kemény 2 Euro- ért rendeltem a nagy Kínából pót párnákat. Olyan lett mint a vadiúj korába.

Mappa
hmmm.... :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23970) Mappa válasza LackoMester (#23969) üzenetére


Mappa
addikt

Ez a Sibera fejes mit bírt, mennyi idő alatt kopott ki a párna?

nem kötelező megadni

(#23971) LackoMester válasza Mappa (#23970) üzenetére


LackoMester
addikt

kb. 1 éve kezdett széttesni, de nyárra már olyan rossz állapotba volt, h. nemlehetett hassználni, mivel potyogott szétt a szivacs, ésmikor viseltem a fülem körü apró feket szivacs darabok voltak mindehol. Képzelheted, h. néztem ki. :B
De, egyébként egyész jól bírta ( 3 és fél év simán ), valószinűleg a csere darabok nemfognak ennyit bírni, de ha 2 Euro- ért tudok rendelni ( 2 hét alatt jött le ) akkor nincs gond. :N
Egyébként maga a füles nagyon jó állapotba van, szeretem mert könnyű, nemnyomja a fület, több óra után sem, és egész jó hangzása van. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23972) LackoMester válasza Svájcinéger (#23968) üzenetére


LackoMester
addikt

nos úgy néz ki ma még sem tudok lenni TSen, holnap vagyok ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23973) LackoMester


LackoMester
addikt

Norbi
StarWars BF gépigény.
hát, kicsit erősebb mint a BF4, az már biztos. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23974) Mappa válasza LackoMester (#23973) üzenetére


Mappa
addikt

Meg kicsit beteg az az ajánlott :Y :W

nem kötelező megadni

(#23975) LackoMester válasza Mappa (#23974) üzenetére


LackoMester
addikt

ja- ja :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23976) Svájcinéger válasza LackoMester (#23973) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát nem tudom erre mennyire lehet adni. Windows 10 or later. :Y

i5-ből van 6600-as ? Az kétmagos volt, nem ? A RAM meg a GPU brutális.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23977) LackoMester válasza Svájcinéger (#23976) üzenetére


LackoMester
addikt

Intel i5 6500 K, van róla teszt a PH- n.
Ez egy eléggé új proci, nemrossz.
Ja a RAm igény az eléggé meredek, majd meglátjuk. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23978) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Másnak is akad? Aiming High.flac

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23979) v-paci válasza tupacamaru (#23978) üzenetére


v-paci
aktív tag

00:31 -nél van egy kis röccenés, de a többi ok nálam.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#23980) tupacamaru válasza v-paci (#23979) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nálam több is van, főleg az elején. Megpróbálom más lejátszóval. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23981) tupacamaru válasza v-paci (#23979) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ott tényleg van benne egy hiba, de átkonvertálva tényleg jól szól. Megpróbálom a hibát korrigálni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23982) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Itt az MM-ben van Samsung UE55H6400-s TV, kuponnal 212k lenne. Megér szerintetek ennyit?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23983) busman válasza tupacamaru (#23982) üzenetére


busman
addikt

Jójaz... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23984) LackoMester válasza tupacamaru (#23982) üzenetére


LackoMester
addikt

Nemrossz tv, még nálunk is van egy uccsó darab, ha nemzavar, h. 14/15 modell, simán jó. Olcsóbban nemhiszem, h. lesz mivel kifutó modell. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23985) tupacamaru válasza LackoMester (#23984) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tudom hogy kifutó modell. Még ennyit hajlandó vagyok adni érte. Ennyiért, ilyen tudású és ekkora TV-t nem igen adnak újabb szériából. Vagy tévedek?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23986) LackoMester válasza tupacamaru (#23985) üzenetére


LackoMester
addikt

Nemtévedsz, adnak, majd jövő ilyenkor leghamarabb. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23987) tupacamaru válasza LackoMester (#23986) üzenetére


tupacamaru
veterán

Addig még élni is kellene.... :B :DDD

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23988) LackoMester válasza tupacamaru (#23987) üzenetére


LackoMester
addikt

pontosan. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23989) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Star Wars Battlefront Béta a hétvégén. Ha érdekel valakit.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23990) LackoMester válasza Svájcinéger (#23989) üzenetére


LackoMester
addikt

én már próbáltam a Drop Zone mód az elég pörgős, akár már holna peste is tolhatjuk, remélhetőleg már menni fog a TS. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23991) Svájcinéger válasza LackoMester (#23990) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt mondja ez a szar, hogy minimum 15.7-es AMD drájver kell neki, nekem meg a 14.12-es van fenn. Már most nem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23992) LackoMester válasza Svájcinéger (#23991) üzenetére


LackoMester
addikt

az igen, nem semmi ez a AMD, akkor tölsd le :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23993) LamaCube


LamaCube
addikt

Na ezt kipróbálom :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23994) Mappa válasza Svájcinéger (#23989) üzenetére


Mappa
addikt

Most töltöm. Bár ha tényleg erősebb kép kell neki mint böfögö4nek akkor.... nem tudom felejtős. És hát miért ne kellene neki erősebb. Új játék újabb vas :o Pedig Star Wars fan vagyok :DDD

nem kötelező megadni

(#23995) Mappa válasza Mappa (#23994) üzenetére


Mappa
addikt

Na már lent is van :D

kurva jó :C a hangulat mindent visz és még szépen is fut ezen a havas pályán

érvényesülni nem nagyon lehet. Egy erős játékos már röpköd ugrál stb. leölhetetlen volt. :o

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23996) LamaCube


LamaCube
addikt

Srácok most a Titanfall és a BF4 ingyen letölthető vagy csak pár napig lehet vele ingyen játszani? Mert, ha ingyen van letölteném a srácnak .

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23997) albert8 válasza LamaCube (#23996) üzenetére


albert8
addikt

Pár napos a teszt lehetőség igen. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23998) LamaCube válasza albert8 (#23997) üzenetére


LamaCube
addikt

Szóval csak teszt. Akkor nem töltöm. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23999) Svájcinéger válasza Mappa (#23995) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én imádom az SW-t, de nekem ez nagyon nem jön be.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24000) Mappa válasza Svájcinéger (#23999) üzenetére


Mappa
addikt

Így cirka 2 óra játék után már nekem sem. Unalmas ez a lézer pityuzás. Jön egy lépegető azt kiírtja az egész mezőnyt.

Feltoltam ultra-ra a grafikát. 40-50 fps között mozog átlagban, de már érezhetően nem multira való sebességgel. Ami viszont pozitív, hogy grafikai látvány fejlődésben nekem ezzel a SW-vel mutattak újat. Van a survival mód. Ott próbáltam ki ultra beállítottakkal de az államat keresgéltem. Ez az ez látványban perpil nálam mindent visz így 2015ben

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.