Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23151) albert8 válasza tupacamaru (#23150) üzenetére


albert8
addikt

Nagy film, nekem tetszett!:)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23152) Svájcinéger válasza Mappa (#23149) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+ Tupa ! Köszi !

Hét közben kinek van gyomra hozzá ? Hétvégén is alig, pedig van egy-két egész jó piám már otthon.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23153) Mappa válasza tupacamaru (#23150) üzenetére


Mappa
addikt

Na és hogy tetszett? Én oda vissza vagyok érte, baromi jó film... agyzsibbasztó a témája. Imádom Nolan-t amiért ilyen témákat fog meg, ami felfoghatatlan az emberi agy számára, hogy valóban ilyen lehet?! és hogy eljuthat-e az emberiség ide... csupa csupa kérdőjel. Az biztos, hogy nem egy sablon sztoris film :K

Hétvégén fogom harmadjára megnézni, most eredeti hangon.

Svájci Úr - Unicum szilvát kóstoltál már? sima unicumot nem szeretem de az, csuda jó. :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23154) tupacamaru válasza Mappa (#23153) üzenetére


tupacamaru
veterán

Érdekes volt, de nekem elég volt egyszer megnézni. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23155) LackoMester


LackoMester
addikt

Norbi még 1x boldogot.

Tupa
nekem nagyon tetszett a Csillagok között c. film. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23156) tupacamaru válasza Mappa (#23153) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most néztem hogy milyen filmeknél volt szerepe. Nem az én világom úgy érzem. :N Az Álmatlanság a Tökéletes trükk és az Acélember tetszett közülük, a többi.....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23157) Mappa válasza tupacamaru (#23156) üzenetére


Mappa
addikt

Inception - Eredet, gondolom láttad. Az is agyalós :D A Mementó is jól össze van rakva. A Tökéletes trükk uhh az is nagyon rendben van.

Erről jut eszembe - a napokban hallgattam meg egy 2012-es felvételt. A Kossuth rádió - "Magyar változat" című műsorában volt meghívva Fülöp Zsigmond színész aki Alain Delon mellett Michael Caine szinkron hangja is volt, és pont a Tökéletes trükk bejátszással kezdődött a műsor. Sajnos tavaly októberben elhunyt, így ez volt az utolsó szinkronmunkája M.Caine-nél a Csillagok között -ben. Zseniális színész/hang ment el. :(

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23158) tupacamaru válasza Mappa (#23157) üzenetére


tupacamaru
veterán

Láttam, de az már túl agyalós nekem, maradok Az élet könyvénél. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23159) Svájcinéger válasza Mappa (#23153) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Most unicum vagy szilva ? :D Minek keverni ? Nem vagyok nagy Unicumos, sem Jégeres. Bár akkor már inkább a Jéger. :D 5 csillagos Metaxa viszont jöhet.

Lacko: köszi.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23160) LamaCube


LamaCube
addikt

Svájci! Itt is boldogat! :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23161) Mappa válasza Svájcinéger (#23159) üzenetére


Mappa
addikt

[link] :D Mert magában szar :D

Akkor ez neked nem lehet újdonság - Maximilian Tokaji

nem kötelező megadni

(#23162) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Teloval keszult kepek, nem a legszebb minoseg. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#23163) Mappa válasza Pickle Rick (#23162) üzenetére


Mappa
addikt

Ez igen :C ez szép darab !!! viseld egészséggel. Nagyon nagyon szép ez a rózsás arany hatás.

nem kötelező megadni

(#23164) Svájcinéger válasza LamaCube (#23160) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kösz.

Mappa: nem is láttam még ilyet. :D Fiam vett valami kis üveges belga sört. 12 %-os és 900 HUF volt. Sajnálom majd meginnya. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23165) albert8 válasza Pickle Rick (#23162) üzenetére


albert8
addikt

Szép darab! Grat!

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23166) Pickle Rick válasza Mappa (#23163) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Koszi. :) Itt van meg egy kep, kicsit kozelebbrol:

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#23167) tupacamaru válasza Pickle Rick (#23166) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23168) Mappa válasza Svájcinéger (#23164) üzenetére


Mappa
addikt

Ja ne is mond ahova én járok ott is főleg inkább skót de német,cseh,magyar,angol,skandináv, amerikai sörök... és ebből válogatva vannak kb. 7-8 féle csapon. Csapolt se olcsó de egyes üveges sörök 1000Ft-tol a csillagos égig mennek árban. Nem nekünk van kitalálva mert rengeteg külföldi is be megy, hozzájuk van mérve az ár. Az más kérdés már, hogy 3-4 korsó és matonyaseggrészeg lehetsz tőle :D

Pavti - Pacek!!!! :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23169) Svájcinéger válasza Mappa (#23168) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Anno 3 sör szívószállal és annyi. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23170) Winne válasza Svájcinéger (#23164) üzenetére


Winne
nagyúr

Olyanból ittunk mi is kint sokat és sokfélét, mondom ezt úgy, hogy nem szretem a sört, de ott valamiért nagyon adta. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23171) busman


busman
addikt

Melyik böfögő meg mostanság?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23172) Svájcinéger válasza busman (#23171) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nálam a 4, de fel kéne rakni a 3-mat is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23173) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ma hívott az Audi-ból a munkaügyes, mondta hogy jó volt az eredményem az interjún, és ha kell ember akkor fel fognak majd hívi. Ez ilyen előszürés lehetett vagy mi? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23174) busman válasza tupacamaru (#23173) üzenetére


busman
addikt

Valami olyasmi.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23175) Mappa válasza Svájcinéger (#23172) üzenetére


Mappa
addikt

Nálam fent van a 3 is. Ziba Tower lehetne shotizni :D

nem kötelező megadni

(#23176) busman válasza Mappa (#23175) üzenetére


busman
addikt

Nah az jó ötlet,csak még angolosítanom kell.
Van arra valami egyszerűbb mód?Nem lehet most occsóé valahonnan?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23177) Mappa válasza busman (#23176) üzenetére


Mappa
addikt

BF3 russian to english csak ez az átírogatós van amit én tudok. Talán a BÖF3 topikban tudnak rá.

nem kötelező megadni

(#23178) LamaCube válasza tupacamaru (#23173) üzenetére


LamaCube
addikt

Az már fél siker szerintem. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23179) v-paci válasza tupacamaru (#23173) üzenetére


v-paci
aktív tag

Visszahívott, pozitív eredménnyel, szerintem ez tök jó :K Nálunk is van már toborzás, aztán csak 2 hónap múlva indul el a munka.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#23180) tupacamaru válasza v-paci (#23179) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is örültem neki, mert ki tudja mennyi emberből választottak ki, gondolom többed magammal. Meg gondolom elég sokan pályáztak, mert amikor én voltam akkor volt egy debreceni srác is. :Y Remélem azért hogy majd egyszer hívni fognak engem is hogy lenne munka. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23181) Mappa


Mappa
addikt

Ez jó megint ráért a fazon :D :C

nem kötelező megadni

(#23182) busman


busman
addikt

Nah mehet a bf.... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23183) albert8


albert8
addikt

Az egyiket lehet én is felteszem, melyik megy most nálatok? :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23184) busman válasza albert8 (#23183) üzenetére


busman
addikt

3

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23185) Winne


Winne
nagyúr

Boldog szülinapot Sipi! :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23186) LamaCube


LamaCube
addikt

Boldog szülinapot! Bár nem tudom, hogy ez Busman Sipi vagy Sipibácsi :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23187) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Köszönöm nektek! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23188) tupacamaru válasza Winne (#23185) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23189) LackoMester válasza SipiBcs (#23187) üzenetére


LackoMester
addikt

Boldogot :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23190) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Kedves tőletek, köszi :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23191) Mappa válasza SipiBcs (#23187) üzenetére


Mappa
addikt

Isten éltessen rádiós :D sört oda

nem kötelező megadni

(#23192) Mappa


Mappa
addikt

BÖF3 elég is volt. hitreg egy kalap fos.... tömeg bug vicc. elég volt :(((

nem kötelező megadni

(#23193) Svájcinéger válasza SipiBcs (#23190) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Boldogat Sipi !

Mappa: ne már ! Ennyi volt ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23194) Mappa válasza Svájcinéger (#23193) üzenetére


Mappa
addikt

Majd ha együtt ökörködünk akkor mehetünk de egyedül elég fos. Azért sluggal még mindig adja vadul :DDD

nem kötelező megadni

(#23195) Svájcinéger válasza Mappa (#23194) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

És mikid is lesz már végre ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23196) Mappa válasza Svájcinéger (#23195) üzenetére


Mappa
addikt

Most adom el :DDD

nem kötelező megadni

(#23197) busman


busman
addikt

Bf 3 este? :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23198) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link] :Y :C :DDD

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23199) LackoMester válasza tupacamaru (#23198) üzenetére


LackoMester
addikt

besírtam :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23200) LamaCube válasza tupacamaru (#23198) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.