Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PSti


PSti
tag

Ha igazán akarná le tudná tiltani a reklám blokkolókat, de szerintem most csak még a megfigyelgetés megy, hogy mit reagálnak erre az emberek.

(#2) Gave válasza PSti (#1) üzenetére


Gave
addikt

Chrome-ban tiltja, engem azzal már kibannolt lol.

Amúgy szerintem is más megoldás kellett volna, mert ez így kicsit ilyen instant karmás térdficam volt. Másoknak ez most jó nyitási lehetőség, ha ki tudnak találni valami népszerű felépítést, pl leginkább használati kvóta alapon.

(#3) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Brave Browserben nincs reklám!

(#4) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Igazából nem baj, és ezzel tényleg csak maguknak ártottak. Bannolják csak a felhasználókat, majd elmennek TikTokot nézegetni, meg még jobban rászoknak más zenestreaming platformra.Éljenéljen! :C

(#5) mötálhed


mötálhed
tag

Alapesetben a reklámokat is lehetne jól csinálni. Például ha normális contentet reklámozna nem herekenőcsöt vagy állítsuk meg xy-t. Meg az adott tartalom elején és végén, nem 2 percenként megszakítva egy videót/podcastet/bármit. Így szerintem sokan kibírnák a reklámos verziót is. Bár a 2-3 sajtburi ára a Prem csomagért sem vészes.

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ghostery vagy egyéb követésblokkoló, és reklámblokkoló, nem vagy bejelentkezve. Eddig bevált :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Valamit elért a google, mert kezdek visszaszokni sok-sok év után a firefox-ra.

(#8) Polllen


Polllen
nagyúr

Szerintem nem lesz ilyen váltás. A Netflix fizetsz és még reklámokat is adunk mellé csomagja is sikeres.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) zoo8800


zoo8800
veterán

2019 június óta vagyok premium előfizető, engem nem csesztetnek az adblockkal :)

rip and tear, until it is done

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem az volt nagy meglepetés, mikor droidon feltűnt, hogy az Opera böngésző saját reklámblokkolója simán kiszűri YT-on az összes reklámot. Asztalin uBlock Origin mellett naná, hogy nem látok reklámokat, de hogy a kis Opera is ennyire jó magától, az meglepően faszányos.

(#11) ncc1701


ncc1701
veterán

Lehet nem átugorhatatlan 15 másodperces reklámokkal kellene mainupulálni. Pláne bölcs kormányunk propagandájára qrvára nem vagyok kiváncsi. Lehetne ezt normálisan is csinálni, alul egy csíkban futhatna a reklám, vagy felső sarokban, stb.
Világéletemben blokkoltam a yt reklámokat, részemről még bevétel kiesés sincs, nem vagyok trendi ember, sosem vettem semmit reklám hatására. Tv-t sem nézek.
Chrome alatt nem megy a yt, de ugyanazon gépen alap edge alatt szépen nincs reklám. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Gave válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


Gave
addikt

Zenére mit használtok? Nekem 80%-ban zene ment róla video stream nélkül a tálcáról :D. A maradékban meg tutorialokat és unboxokat néztem amikben volt szponzor tartalom belevágva, gondolom azoknak kicsit most rosszabb lesz mint ha csak vontak volna tőlük pénzt.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Családi prémiumom van. Érinthetetlen vagyok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Én is előfizető vagyok mert rengeteget használom a YT Music-ot és magát a YT-ot is sokat nézem.
Inkább erre fizetek elő mint NyetFliksz-re meg DizniPlusz-ra.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#15) UnA válasza AuraSync (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

Ettől függetlenül nem igazán összehasonlítható a JuTyúk meg a NyetFliksz kínálata :)

(#16) Phülöp válasza Gave (#12) üzenetére


Phülöp
addikt

zenére Tidal

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17) AuraSync válasza Phülöp (#16) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Próbáltam mert van hozzá Hi-Res fülesem és én személy szerint semmivel nem hallottam jobbnak mint ugyan azt a számot lejátszva YT Music-ban. :N

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#18) hcl válasza Gave (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

PC-n letölteni és offline hallgatni? ;]
Mostanában mondjuk inkább podcastokat hallgatok, de amíg nem volt free céges mobilnetem, addig azokkal is az ment, hogy letölt, telefonra lemásol.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) Gave válasza hcl (#18) üzenetére


Gave
addikt

Ez nem működne a szokásaimmal, ált. random* keresek 1-1 zenére amit lehet, hogy 10-20 éve nem hallgattam már. *Néha film, játék, sorozat stb. alapján is keresek.

Youtube volt a legkényelmesebb, és minden is van, viszont nem valami arányos amit kérnek érte azért amennyit használom.

(#20) hcl válasza Gave (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, persze hogy kényelmesebb online, de ha nem lehet min normálisan hallgatni, akkor rákényszerül az ember :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) prolad


prolad
őstag

Az az érdekes, hogy a legtöbb reklám most is megkerülhető ameddig nem új ablakban nyílik meg a videó. Egy gyors vissza-előre kombó után reklám nélkül indul és megy a videó. A 2x20 másodperc átugorhatatlan reklám (akár egy fél perces videónál), a hamis tárkereső, befektetés, kérdéses szolgáltatások és a politikai reklámok miatt zavar, egyébként egy-egy reklám nem lenne a világvége.

Premium felhasználóknak: Tud olyat a YT Premium, hogy blokkolja a vieóba ágyazott saját reklámokat/promóciókat/szponzor hirdetéseket (Vanced alatr sponsorblock néven fut). Ha nem, akkor felesleges az egész, egyre több csatornán/videóban látok ilyet, 1-másfél perces reklám, csak az adott videó készítője olvassa be.

(#22) AuraSync válasza prolad (#21) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Ilyen opció nincs benne DE ez nem ugyan az mint a rendes reklám ezt akkor hajtod el amikor akarod nem amikor engedni.
Aki ehhez is lusta annak tényleg semmi sem való.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#23) prolad válasza AuraSync (#22) üzenetére


prolad
őstag

De ez pont annyira zavaró. Legalább téma szinten nem annyira kiugró és többnyire sikerül legalább a hangerőt egy szintén tartani a többi tartalommal, de attól még ott a több kisebb vagy egy nagyobb reklám a videóban. Ugyanúgy kizökkent, ha meg valami mást csinálsz mellette, akkor félre kell tenni ameddig pörgetsz benne.
Ha már az a fő feature YT Premiumban, hogy reklámmentesen nézhetsz videókat, akkor ezzel is kezdjenek valamit, egyébként félrevezető. Főleg úgy, hogy pl a sponsorblock legalább egy éve működő megoldás egy jóval kissebb csapattól.

(#24) UnA válasza prolad (#23) üzenetére


UnA
Korrektor

Biztos más videókat szoktunk nézni / hallgatni, de nálam szinte sosincs szponzor blokk. Volt egy-két ilyen csatorna, de azokat azóta hanyagolom :)

(#25) winklerd


winklerd
újonc

NewPipe

(ennyi)
Mindent tud amit a prémium sallang nélkül.

(#26) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog


Redditrol. Mondanam, hogy bekamuzta, de en is talalkoztam hasonloval.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#27) AuraSync válasza prolad (#23) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Ha meg túl sok ilyet rak be egy Jutuber akkor meg elpártolhatnak tőle amit senki nem szeretne szóval valszeg nem lesz ebből sláger.

Az hogy mi működik vagy mi nem egy külső app-ban már más kérdés.
Rengeteg külső app van Android-ra amivel a telónkat még jobbá lehet tenni akinek ilyen kell az használja. (Good Lock pl)

Akinek meg nem kell szponzorblokk használja a megkérdőjelezhető fejlesztői kilétű Vanced-et azt kész.
De utána ne siránkozzon ha benyúlják az acc-ját vagy az adatait.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#28) UnA válasza sh4d0w (#26) üzenetére


UnA
Korrektor

Biztosan lemaradtam valamiről, de nem értem, mit akar jelenteni a kép :)

(#29) sh4d0w válasza UnA (#28) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Elcseszett hosszu reklamot :)

https://www.coreinfinity.tech

(#30) hcl válasza sh4d0w (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mé' amikó' az egész videó egy reklám? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#31) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A gúgli feldughatja magának a yt "prémiumot". Le lehet tölteni a videót, de teljesen offline nem lehet nézni, bejelentkezve kell lenni. Plusz csak 29 napig lehet maximum a letöltött videót "offline" nézni... Milyen hülyeség már ez? :F Végülis kb. az egyetlen értelmét veszítette el az egész.

Részemről Androidon Newpipe és Libretube, számítógépen meg yt-dlp.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32) hcl válasza Apollyon (#31) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+VideoDownloadHelper kiegészítő.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.