Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5651) cellpeti válasza Atikusz (#5650) üzenetére


cellpeti
veterán

Se az msconfigba se a programok eltávolításába nincs benne az MSN. Viszont mikor telepíteni akarom,akkor meg azt dobja,hogy telepítve vagyon. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5652) Atikusz válasza cellpeti (#5651) üzenetére


Atikusz
senior tag

Windows Live Essentials sincs a programok eltávolításában? :U

(#5653) Ndruu válasza cellpeti (#5651) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Registry cleaner (ha van ilyen W7 alá). CCleaner
Manuálisan is meg lehet próbálni eltávolítani a "messenger" "wlm" "live messenger" kulcsszavak valamelyikének felkutatásával és törlésével.

Futtatás - regedit (ha van ilyen W7 alatt) - lehet turkálni benne, de csak óvatosan.

Harrrr!!!!

(#5654) djjosehu válasza Ndruu (#5653) üzenetére


djjosehu
csendes tag

>Registry cleaner
Nekem is így sikerült, még amikor béta volt a mostani verziós Live Messenger Vista alatt összeomlott, nem lehetett régi verziót sem telepíteni, uninstall nem volt. Letöröltem a Program Files könyvtárát és teljes registry tisztítás után eltűnt, fel tudtam tenni az eggyel régebbi verziót. Én a RegSeekert használom, eddig csak segített, nem törölt tévesen sem XP sem Vista alatt (kérdés, hogy Win7 alatt mennyire használható)

[ Szerkesztve ]

Tanulok, mert a tanulás meghozza gyümölcsét. A gyümölcsből pedig - mint tudjuk - pálinkát lehet főzni.

(#5655) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok.

Tudna valaki segíteni? Win 7 alatt msn 8.5 van, de próbáltam az újat is, minden műxik 1 kivétellel:
A webcamerán ha csak hanggal hívok, akkor jó műxik rendesen, de ha képpel együtt, akkor csak mutatja a töltést, és lefagy.... :W :U
VX-1000 a kamerám, a legújabb driverrel.

HELP! :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#5656) cellpeti


cellpeti
veterán

Kitöröltem a Registryből is,de még mindig nem tudom telepíteni. Valakinek valami más ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5657) pumatom válasza cellpeti (#5656) üzenetére


pumatom
aktív tag

Próbáltál más verziót telepíteni? lehet amit letöltöttél nem jó talán...

[ Szerkesztve ]

(#5658) cellpeti válasza pumatom (#5657) üzenetére


cellpeti
veterán

próbáltam a 9.0 a 8.5 a 8.1 is,de semmi :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5659) Andre90


Andre90
tag

Üdv Mindenkinek!
A kérdésem a következő lenne: lehetséges-e a naplózott beszélgetéseim mentési helyének egy másik gépet megadni, esetleg egy ftp címet, hogy folyamatosan töltse fel. Ugyanis nem arra a gépre szeretném lementeni amelyiken használom az msn-t, hanem egy másikra (az otthonira). Remélem érthető volt a kérdés, várom mielőbbi válaszaitokat. :)

Üdv: André

(#5660) Lenry


Lenry
félisten

van egy nagyon jó képernyővédőm (Fliqlo), amiből ha kilépek, akkor kijelentkezik az MSN. csak ennél a képernyővédőnél fordul elő, és csak W7-en (van egy XP-s gépem, azzal nincs baja)
ötlet?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5661) HavocS


HavocS
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megoldani, hogy az MSN Plus alatt az üzenetek elrendezése úgy nézzen ki, mint IRC-en, szóval "[Név] says: (időbélyeg): [sortörés] [üzenet]" formátum helyett "[időbélyeg] [Név]: [üzenet]" (tehát minden egy sorba) formátum legyen. Egyszerűen akárhogy keresem, képtelen vagyok megtalálni a megoldást. Előre is kösz a segítséget!

(#5662) Badb0y


Badb0y
addikt

Kb. 2hónapja valami okból kifolyólag, nagyon sok üzenetem nem megy el az embereknek.
Egy ideig megkaják amikor beszélünk, aztán utána nem, csak ha ki meg bejelentkezek :F

Mitől van ez? Találkozott már valaki ilyen problémával ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5663) pumatom válasza cellpeti (#5658) üzenetére


pumatom
aktív tag

Szia!

Ha ajánlhatom az ashampoo winoptimizer 6.60 nevü progit; lehet megoldja a problémádat... felrakod és kitöröl mindenféle tmp-t és a registryből is kitörli a felesleges bejegyzéseket...
Előfordulhat, hogy az msned letárolt valahova egy file-t ami miatt nem megy a feltelepítése...

Üdv!

(#5664) Lenry válasza cellpeti (#5658) üzenetére


Lenry
félisten

ha nagyon nem akar működni, akkor tegyél fel egy alternatív klienst, pl aMSN-t

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5665) pumatom válasza Badb0y (#5662) üzenetére


pumatom
aktív tag

hányas verzió?

(#5666) Badb0y válasza pumatom (#5665) üzenetére


Badb0y
addikt

2009. build: 14.0.8064.206

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5667) pumatom válasza Badb0y (#5666) üzenetére


pumatom
aktív tag

Próbaképpen feltehetnél egy egyel régebbi verziót, lehet az aktuális msneddel van valami probléma.

Vagy routeren át megy a net a gépedre? Nekem volt egy olyan esetem; ugyanez volt a baj, és kiderült, hogy a router kezd elromlani... közbe még a net is hol ment, hol nem...

Üdv!

(#5668) Badb0y válasza pumatom (#5667) üzenetére


Badb0y
addikt

Ha minden igaz azzal nincs probléma, mert más aki a routere van nem panaszkodott...

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5669) pumatom válasza Badb0y (#5668) üzenetére


pumatom
aktív tag

Nem is azt mondom, hogy a router a hibás, csak nálunk a router szarakodásából adódóan, nem volt jó a kapcsolat, és ez kihatott az msnre is...

(#5670) Carpio


Carpio
tag

Sziasztok!

Hogyan és hol tudnám visszanézni a legutóbbi beszélgetéseimet?

Köszi

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#5671) pumatom válasza Carpio (#5670) üzenetére


pumatom
aktív tag

Ha kiválasztottad azt az opciót, hogy letárolja a beszélgetéseket html formában, akkor a kiválasztott helyre teszi...MSN+ al is beállítható ez a funkció, ha letöltötted az msn-ed hez...

Amikor még "friss" az msn az első beszélgetés befejeztével mikor kilépnél a partner ablakából felteszi a kérdést, hogy elmentse-e a beszélgetéseidet, ha a nem-et választottad, akkor értelemszerüen nem fogsz találni ilyen html fileokat...

(#5672) Krystal_s


Krystal_s
addikt

8.5-öst+plus használok és mikor kilépek, egy ideje az msnmsgr.exe bent ragad a futó alkalmazásokban. mitől lehet ez ? ismerősnél is csinálja néha, de nálam szinte mindig és már kezd idegesíteni h mindig nekem kell külön leállítani onnan is. :U

(#5673) pumatom válasza Krystal_s (#5672) üzenetére


pumatom
aktív tag

Amikor a tálcán fut, akkor is megy, csak készenlétben (mikor nem vagy bejelentkezve) Nézd meg úgy, ha kijelentkeztél, akkor lépj ki a tálcán látható /windows live messenger - Nincs bejelentkezve/- ikonból...(Óra mellett)

Üdv!

(#5674) Lucci


Lucci
csendes tag

Sziasztok! szeretném ujratelepiteni az MSN-t, mert gondok vannak vele viszont nem tudom eltávolitani az MSN-t ehhez. C:\windows\inf\sysoc.inf --> eddig a kódig eljutottam meg hogy majd az egyik sorból ki kell törölni a "hide" szot stb. , de az "Inf" mappában nem találom a "sysoc.inf" fájlt .... :F ugylátszik a Vistán már máshogy kell eltávolitani a messengert. De hogy? :F Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#5675) Krystal_s válasza pumatom (#5673) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia. a kilépés alatt a leállítást értettem, nem a kijelentkezést,azaz a tálcán sincs már ikon.

(#5676) Bling95


Bling95
őstag

HEllo!

Lenne hogy olyan kérdésem hogy vki kicsit meg szeretnék szivatni,, a kérdés az lenne hogy aknakeresőben nem lehet valahogy megtudni mikor hol vannak az aknák?

(#5677) localhost válasza Bling95 (#5676) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De igen!
Van 1 cheat:
Feketére kell állítani a hátteret, elindítani az aknakeresőt, beírni, hogy xyzzy, majd nyomni egy entert, majd egy shift+enter-t.
A bal felső sarokban lesz egy fehér pont, [Egy pixel] ha az egér alatti mezőben nincs akna.
Nekem működik.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5678) Ndruu válasza Bling95 (#5676) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ki kell számolni, erről szól az aknakereső. Nincs cheat, nincs kód.

Így kell játszani.
[link]:U

Mentalitás, csaljunk ahol csak lehet...
localhost: :Y Nálam is működik! :R :C

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5679) Bling95


Bling95
őstag

nem nem szoktam soha csalni , de poénnak marha jó lenne:D

(#5680) manyototh


manyototh
csendes tag

Sziasztok!

Következő a problémám:
Vista rendszerem van, és egy újra telepítés után letöltöttem az új windows live messenger 2009-et.
Feltelepítettem, de ezt a hiba kódot írja ki:
80040154
Ezek után rámentem a súgóra végigcsináltam amit ott írt, siekrült is, de sajnos ugyanúgy nem enged be.
Próbáltam leszedni és feltenni egy régebbi verziót. A leszedés sikerült is elméletben, de gyakorlatilag mégsem.
Amikor próbálom felrakni az eggyel korábbi vagy még korábbi verziókat azt írja hogy már telepítve van a legfrissebb verzió.

Ezek után fogalmam sincs mit tegyek.
Kérlek segítsetek!
:R :R :R

(#5681) Ndruu válasza manyototh (#5680) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha jól látom ezeket kínálja fel a Live help:
- Regisztrálja újra a DLL-fájlokat.
- Telepítse újra az XML-elemzőt.
- Ha még mindig nem tud bejelentkezni a Messenger programba.

Az elsőnek az a lényege, hogy újraregisztrálja a WLM működéséhez szükséges dll fájlokat. Elég bonyolultan írják le, egyszerűbben is megoldható.
Futtatás - regsvr32 msxml3.dll

Régebbi verziót azért nem enged feltenni, mert a legújabb volt fent, ami uninstall után sem törlődik teljesen a gépről, maradnak bizonyos dolgok utána, amik galibát okoznak. Ezen fájlok miatt nem lehet régebbi verziót feltenni.
Pár leírás a registry pucolásról. Sok megoldás volt már rá, valamelyiket meg kell próbálni. CCleaner, RegSeeker, Windows Installer Cleanup tool, Revo Uninstaller...
Korábbi verziókat pedig fogod tudni használni, mert folyamatosan a legfrissebbet követeli meg. A 7.5-ből van egy verzió, ami még használható, de ezek a verziók már nem biztonságosak.

Valamint először érdemes leelenőrizni a rendszeridő pontosságát (év, hónap, nap, és óra szinkronizálása).

Harrrr!!!!

(#5682) localhost válasza Ndruu (#5678) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Még tudok egy trükköt, hogy miként kell megállítani az órát , hogy ne mérjen játék közben, (egy másodperc alatt lehet "kirakni" az egész táblát akár profi módban is ) de azt nem árulom el, mert irigy vagyok! : ;]

Guggolós barátom segít! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5683) Ndruu válasza localhost (#5682) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az nem csak Win98 alatt működött? Ha jól rémlik kattintani kellett valahová, aztán közben nyomni az Esc-et és valahogy úgy megállt az óra. Ezer éves PC Guruban olvastam anno... :)
Közben kigugliztam (gyönyörű magyar szó:U) a pontos leírást.

Egyébként ezek a trökkök nem műkdönek az WLM-es Aknakeresőben (Gaming Zone).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5684) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Helló!

Lenne egy problémám,belépés helyett kapok egy ilyen üzenetet

Szerintetek?

U.I.:bocs a nagy felbontásért :B

[ Szerkesztve ]

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#5685) Ndruu válasza Kom-ancs (#5684) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

8000401a

1. Rendszeridő szinkronizálása
2. Ha AVG antivirust használsz:
          - nyisd meg az AVG-t
          - dupla klikk a Web Shield-en
          - válaszd ki az Instant Messaging fület
          - szedd ki az MSN Protection mellől a pipát
3. Ha más tűzfalat vagy antivírus szoftvert használsz ellenőrizd, hogy nem blokkolják-e a WLM forgalmát.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5686) Kom-ancs válasza Ndruu (#5685) üzenetére


Kom-ancs
tag

Helló!

Semmi eredmény,Nod32 használok,az nem blokkolja.Rendszeridő szinkronizálást letiltottam.
Uninstalláltam,újratelepítettem,de semmi ...agyhalál az van részemről :W

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#5687) Tosee válasza Kom-ancs (#5686) üzenetére


Tosee
őstag

A rendszeridő szinkronizálást nem letiltani, hanem frissíteni kell! Majd újra próbálkozni a bejelentkezéssel...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5688) Ndruu válasza Kom-ancs (#5686) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Letiltottad? Épp az a lényege, hogy a rendszeridő pontos legyen.
Könnyű elállítani, mert ha az ember megnyitja az órát, akkor a "Dátum és idő" fül jön be először, ahol a hónap rögtön elállítható egy egyszerű görgetéssel.
Legtöbbször ez az egyszerű hiba okozza, hogy nem lehet belépni a WLM rendszerbe.
Ha ez sem, akkor jön a dll-ek újraregisztrálása. [link]

Harrrr!!!!

(#5689) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

...én meg letiltottam :B

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#5690) Kom-ancs válasza Ndruu (#5688) üzenetére


Kom-ancs
tag

Újra regisztráltam a dll-eket amiket linkeltél de az eredmény ugyanaz :O
A legfurcsább az,hogy nem is próbál bejelentkezni hanem egyből löki a hibaüzenetet.Letöltöttem egy msn uninstalláló progit,letakarittam vele a 9.0-át,feltettem a 8.0,de az meg egyből frissíti magét 9.0-ra ami nem indul el :W ördögi kör

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#5691) localhost válasza Kom-ancs (#5690) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mondd csak, ugye neked valami kiherélt, gányolt, buherált windows-od van ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5692) Kom-ancs válasza localhost (#5691) üzenetére


Kom-ancs
tag

Legalább az lenne...de csak egy alap+sp3 :K

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#5693) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁ
hát ezt nem hiszem el... eltűnt kb 20-30 msn-es kontaktom ez miért?
az szitu:
egyik gépemen a legújabb msn azt használtam szeptember óta, és most az elromlott és visszatértem a régi gépemhez, amin egy régebbi verzió van (8.x) és nem látom a partnereimet, csak a csoportokat ahol lenniük kéne.... :( :W :W

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#5694) Des1gnR válasza SunBreeze (#5693) üzenetére


Des1gnR
őstag

Beállítások/Adatvédelem fülnél nézd meg nincsenek-e letiltva!

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5695) SunBreeze válasza Des1gnR (#5694) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

nem nincsenek, de ma írt nekem az egyik, és nem ajánlotta fel azt a opciót hogy vegyem fel a listára.... + most rákerestem úgy hogy beírtam a nevét a keresőbe, és megtalálta, de amúgy nincs a listán a csoportokban... a favoritokban meg olyanok vannak akiknek nem kéne ott lenni.. sőt én ezt a favoritokat meg is szüntettem mikor frissítettem... :W
(utóbbi nem probléma... )

[ Szerkesztve ]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#5696) Ndruu válasza SunBreeze (#5695) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lehet hogy rosszul vannak rendezve a partnerek?

Harrrr!!!!

(#5697) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Miért lesz ez az ikon az értesítési területeknél, a szokványos msn ikon helyett?
Kép:

(#5698) Des1gnR válasza Vasinger! (#5697) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem is előfordult már párszor, de nem zavart egyáltalán! :N
Azért én is kíváncsi vagyok hátha tudja valaki :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5699) Vasinger! válasza Des1gnR (#5698) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Zavarni engem sem zavar, de szerintem valami rosszat jelenthet. :F

(#5700) Ice!? válasza Vasinger! (#5697) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem néha a tálcán lesz ilyen ikonja. :F De dupla katt rá, és eltűnik.

MÁS: Mér nem írja ki a hallgatott zenéket a wmp? Beépülő modulokon belül az msnes hülyeségnél bepipa megvan. És természetesen az msnen belül is bepipáltam, h jelenítse meg a hallgatott zenéket.
Köszi a segítséget!
Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.