Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5951) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Nekem olyan problémám van, hogy valaki a családból rákattintott egy vírusos .jpg fájlra...azóta magától kikapcsol a tűzfal és hiba miatt lefagy az msn és kilép...tud rá valaki valami megoldást?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5952) Csabee.


Csabee.
nagyúr

találkoztatok már ilyen hibaüzenettel?

Indításkor írja ki.. de ha leokézom akkor elindul utána!

Üdv: Csabee.

(#5953) Csabee. válasza Csabee. (#5952) üzenetére


Csabee.
nagyúr

úgynézki találtam rá egy megoldást!

Hiba történhet, ha a System32 mappában egy másik DLL fájl található. Ha a Windows XP operációs rendszert használó számítógépen megnyitja a Családbiztonság szűrőt, a következő üzenet jelenhet meg:

„Az eljárás belépési pontja (IsThreadDesktopComposited) nem található a DLL-ben (USER32.dll).”

Ez valószínűleg azt jelenti, hogy egy dwmapi.dll fájl található a Windows XP System32 mappában.
A probléma megoldása érdekében törölje a .dll fájlt a következő műveletek végrehajtásával:
1. Kattintson a Start gombra, majd a Sajátgép parancsra.
2. Kattintson duplán a C:\ meghajtó ikonjára.
3. Kattintson duplán a WINDOWS mappára, majd kattintson duplán a system32 mappára.
4. Keresse meg a dwmapi.dll fájlt, és törölje.

Üdv: Csabee.

(#5954) Pubszon


Pubszon
veterán

Az mitől van, hogy ha küldenék vagy nekem küldenek egy file-t, akkor a router újraindul? :F :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5955) Pubszon válasza Pubszon (#5954) üzenetére


Pubszon
veterán

Sry, most néztem hogy ez csak egy illetőnél történik és ő aMSN-t használ.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5956) smore09


smore09
csendes tag

Sziasztok!
Remélem nem volt ilyen kérdés még.
Az lenne a problémám hogy Windows Live Messengert felteleppítettem de nem csinált a start menübe "windows live" mappát és ha be akartam jelentkezni akkor azonnal mikor rákattintok/entert nyomok Bejelentkezés abban a pillanatban "nem sikerült bejelentkezni...."
ezért letöröltem és megpróbáltam felrakni ujra.de ez nem vol tilyen egyszerű mivel nem volt meg 1darab fájl se belőle vez.pult/programok telepitése/törlése itt se mutatta hogy fenn lenne dfe a telepito azt mondja fent van és régebbi verziót se enged felrakni(természetesen-.-).
Légyszves segitsetek!Registryben találtam vmi kis firkantást roluk de nem hoznak változást ha törlöm őket.és a live plus is azt mondja hogy nincs fenn. :O :O :W :F :F
OS:Vista 32bit
A segitségeteket elore is köszi további jo napot:D

[ Szerkesztve ]

(#5957) smore09


smore09
csendes tag

De programok is rejtélyes módon 1x csak hibát észlelnek és leállnak(inkább játékok;))
Nemértem:S :R :R Köszi a segitséget elore:)

(#5958) smiti válasza smore09 (#5956) üzenetére


smiti
addikt

Nekem is ugyanez a problémám, csak nekem Win7 alatt. Légyszi segítsen valaki :R

(#5959) Pubszon válasza smiti (#5958) üzenetére


Pubszon
veterán

Esetleg EZT megpróbálhatjátok!
Vagy EZT illetve EZT.
Egyéb ötletem nincs, ha vmelyik működik adjatok visszajelzést. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5960) smiti válasza Pubszon (#5959) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm a segítséget, a ZapMessenger segített megoldani a problémát, ez volt a linkje :

[link] :R

[ Szerkesztve ]

(#5961) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Eddig nem, csak tegnap este tűnt fel, hogy a WLM9 megjeleníti a webcam ikont, ha rákattintok akkor még kapcsolódni is akar.
A probléma az, hogy nincs is telepítve webcam... :F

Ötlet(ek)?

Fire.

UI: És ezt csak xp x86 SP3 alatt játsza el, Vista x64 alatt nincs gond...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5962) Pubszon válasza Fire/SOUL/CD (#5961) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem feltétlenül webcam lehet, ha van TV tunered vagy hasonló videó eszköz, akkor amiatt is megjeleníti.
Nekem a telefon kamerája miatt is megjelenítette pl. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5963) Fire/SOUL/CD válasza Pubszon (#5962) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, igen, mobil az van(és Vista alá nem tettem fel)... Kösz a választ... :R
Bár nincs mindig a mobil csatlakozva, de gondolom mint képátvitelre alkalmas eszköz drivert meg talál ugyebár...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5964) smore09 válasza Pubszon (#5959) üzenetére


smore09
csendes tag

Nagyon köszönöm!:D
Most fogom kipróbálni!
További szép napot :R :R :R

(#5965) Rikarda


Rikarda
csendes tag

Sziasztok!

Egy animált gif-et szeretnék betenni avatarnak, jó is, mozog is. :) Csak ugyanakkora marad a kép, és úgy összehúzza a kockába a képet, eredetileg téglalap 400x600 felbontású, az a kérdésem, hogy lehet megcsinálni, hogy az wlm-ben látható avatar szintén téglatap alakú legyen, a bal és jobb oldal a hosszú, és a fönti és lenti a rövid oldalú. Ilyet lehet, mert láttam másnak. Minden megoldás jöhet (Plus, stb)

Köszi!

(#5966) DeusHun válasza Rikarda (#5965) üzenetére


DeusHun
őstag

Hali!

Én mondjuk megnyitnám PS-ben vagy Gimp-ben és átméretezném. Én ált 150x150-es képmérettel szoktam dolgozni ha msn-hez gyártok valamit, tehát egy ekkora keretbe vágd bele a gif-et.

Rainforest Alliance Certified signature

(#5967) DeusHun


DeusHun
őstag

Üdv!

Lehet buta kérdés, de próbáltad már adminként installálni? :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#5968) Isten88 válasza Isten88 (#5936) üzenetére


Isten88
senior tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy megváltoztattam a "home.live.com"-on a Live ID azonosítómat (amivel be tudok jelentkezni MSN-be) és most vissza szeretném változtatni, de nem ajánlja fel a "módosítás" menüpontot, ahol ennek meg kellene jelennie.
Hogyan tudnám visszaváltoztatni ezt? Vagy csak időkorláthoz van kötve a Live ID változtatása? Pl. 2 naponta tudom változtatni a Live ID azonosítómat, vagy ez hogy működik? Segítségeteket előre is köszönöm: Isten88
(UP)

(#5969) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy anno feltettem az MSN Discovery nevű programot, és miután letöröltem, az msn mindig a következő üzenettel indul és le kell okézni, utána gond nélkül fut...
Azóta már töröltem és újratettem az msn-t

Valahogy ki tudnám ezt iktatni, próbáltam már regeditben bóklászni, de nem találtam semmit...

═════════════════════════════════════════

(#5970) Pubszon válasza RootRulez (#5969) üzenetére


Pubszon
veterán

CCleaner-el tisztítsd meg a regisztrit...
Más ötletem egyelőre nincs...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5971) Evangeline


Evangeline
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogyan lehet letitkosítani az msn fájlmegosztást és a beszélgetéseket?? Fontos lenne nagyon...sajna én tök láma vagyok ehhez...

(#5972) Csabee. válasza Evangeline (#5971) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hogy érted hogy titkosíteni? tedd rejtetté a mappát :)

Üdv: Csabee.

(#5973) sid87


sid87
senior tag

sziasztok!
nem tudok az msn-be belépni, mert az internet explorer offline modban van. namost ha át akarom váltani, akkor csatlakozni akar valahova, de upc-n nem kell csatlakozni, ezért itt megáll az egész... hogy lehet kilőni hogy állandóan csatlakozni akarjon??? mikor fogja fel a gép hogy ez nem adsl, hanem kábelnet, és nincs csatlakozás külön, hanem egyből van net... mert most óránként szórakozik ezzel és ledob a netről.. (win 7 63bit)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5974) Pubszon válasza Evangeline (#5971) üzenetére


Pubszon
veterán

Plus! -> Beállítások és lehetőségek... -> Beszélgetések -> Naplófájlok titkosítása
Itt kipipálod hogy Naplófájlok védelme jelszóval és lentebb megadod a jelszót kétszer. ;)
Remélem érthető vagyok. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5975) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!
Van arra lehetőség, hogy WLM-ben (ha ez számít: 2009 (Build: 14.0.8064.206)) a beszélgetőpartnernek kódokat tudjak küldeni, anélkül, hogy egyéni smiley-kat rakna bele?
Az NEM megoldás, hogy kapcsoljam ki az egyéni hangulatjeleket... :D Mivel a partneremnél lehet, hogy attól még be van kapcsolva, és akkor neki behelyettesíti a kódokat.

Ha pl. forráskódot szeretnék küldeni:

Valahogy így gondoltam.
Mint látható, itt is írhatok smiley-kat is akár :) :D :W stb.

Előre is köszi! :R

Sk8erPeter

(#5976) Pubszon válasza Sk8erPeter (#5975) üzenetére


Pubszon
veterán

Nézd meg a / jellel kezdődő parancsok vmelyikét, biztos van közte erre szolgáló. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5977) localhost válasza Pubszon (#5976) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Könyörgöm erről többet, a wlm-ben nincsenek /-rel kezdődő parancsok! Vagy mégis?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5978) Csabee. válasza localhost (#5977) üzenetére


Csabee.
nagyúr

csak abban az esetben ha fennvan az msn plus akkor tényleg előjönnek parancsok.

Üdv: Csabee.

(#5979) localhost válasza Csabee. (#5978) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt tudom, De nem a PLUS-ról beszéltünk! Vagy már megint én értek valamit félre? :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5980) Csabee. válasza localhost (#5979) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem érted félre :)

Sk8erPeter: te ügyes srác vagy barakod a txt-be az 1-2kb é átküldöd neki..:D

Üdv: Csabee.

(#5981) Pubszon válasza localhost (#5977) üzenetére


Pubszon
veterán

Téged ennyire zavar az, hogy ha véletlen használja a Plus!-t és megoldásra jut mert segítettem??? :W :F
Az emberek többsége felrakja, és ha már egyéni hangulatjeleket használ, akkor gondolom hogy pl a neveket is normálisan akarja látni.

Sk8erPeter: Plus!-al megoldható, hogy a sor elejére amit írni akarsz beírod, hogy /noicon. ;)
Ne ijedj meg, hogy mikor írsz megjelenik a hangulatjel, de nem fogja elküldeni. :N

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5982) localhost válasza Pubszon (#5981) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[NOFLAME]

Nem, engem az zavar, hogy válaszodban Te már alapból feltételezted, hogy van neki PLUS :))
És az, hogy emiatt még engem nézel ostobának, ahelyett, hogy visszakoznál vagy eredetileg írtál volna egy HA szót az egész elejére: Valahogy így: "ha plust használsz, akkor..."

"Az emberek többsége felrakja," Hehehe :)) Ez vélemény vagy tudományos adat? Ellenkező példát biztosan tudnék hozni - legalább annyit, mint Te magad e mellett :))

[/NOFLAME]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5983) Pubszon válasza localhost (#5982) üzenetére


Pubszon
veterán

86 ismerősömből kb 60 használja. :)
Meg mint már írtam, aki nem szereti a Plus!-t, az pl az egyéni hangulatjeleket sem nagyon favorizálja(kivételek vannak), így mertem feltételezni, hogy használja a Plus!-t. ;)
De látom téged tényleg az zavar, hogy segíteni próbáltam és lényegébe segítettem is, de ha ennyire zavar akkor PLS ne írj a topikba, mert az én hsz-om még mindig több információt tartalmazott mint a te hsz-od, mert mint hogy legalább annyit segítenél mint én, inkább engem oktatsz kifele. De köszi nem kérek belőle. :N

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5984) Sk8erPeter válasza Pubszon (#5981) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igen, fent van a Plus!, közben megtaláltam, amikor említetted a perjeles dolgot, jó ötlet volt, köszi! :R

Amúgy csak akkor működik, ha nincs előtte sortörés :)

(#5980) Csabee.: "te ügyes srác vagy barakod a txt-be az 1-2kb é átküldöd neki..:D" Azért ilyen "tanácsokat" ne sűrűn osztogass, ha lehet... ;]

(#5982) localhost: most tulajdonképpen nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, kifelejtette a hsz.-ből azt, hogy "ha fent van a Plus!", ennyi... :U bárki követhet el hibákat, úgyhogy legyen már béke... :)

Sk8erPeter

(#5985) Csabee. válasza Sk8erPeter (#5984) üzenetére


Csabee.
nagyúr

miért ne osztokassag?:DD

Pubszon: nekem is 90%-a :)

Üdv: Csabee.

(#5986) localhost válasza Pubszon (#5983) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Örülök tanácsaidnak! Nekem is lenne néhány a Te számodra. :O

150 ismerősömből 142 NEM használja = én nyertem! Ekkora ostobaságot!

Péter! Kösz, de nem én flamelek, ahogy írtam már egy párszor, csupán PONTOSÍTOK!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5987) Pubszon válasza localhost (#5986) üzenetére


Pubszon
veterán

Gratulálok!!! :DDD :DDD :DDD
Mond meg nekik, próbálják ki, hasznos dolgokat is tud. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5988) Sk8erPeter válasza Csabee. (#5985) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azért, mert ez nem válasz a kérdésre... :D Nem azt kérdeztem, hogy tudnám megoldani WLM használata NÉLKÜL, hanem hogy VELE (/AZZAL) hogy tudnám megoldani.

(#5986) localhost: értettem én elsőre is, a pontosítás helyes, csak ne ily' támadóan. :P

Sk8erPeter

(#5989) krisi047


krisi047
aktív tag

Üdv! Ismét lenne egy kis problémám. A friss, eredeti XP-mre felraktam a WLM 2009-et és hozzá a Plus-t. Néhány óráig gond nélkül működött, mígnem kidobott az alábbi hibával: Windows Live Communication Platform Error. Azóta, ha próbálok bejelentkezni, ugyanez a hiba jelentkezik. Kicsit utána google-ztam a dolognak, és azt találtam, hogy valamiféle WindowsBlinds gerjeszti a problémát, vagy a Theme Generator. Nos, én egyik programmal sem rendelkezem. Tény, hogy azután jelentkezett a baj, hogy megpróbáltam színsémát váltani. De mivel a fentebb említett két programból egyik sincs meg nekem a google nem hozott nekem túl sok megoldást. Esetleg valakinek van más ötlete?

(#5990) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Üdv!

WLM 09-em van. Hogy tudom azt megoldani, hogy a nevem helyére más betűtípusokkal is tudjak írni?

Köszi a segítséget előre is!

(#5991) Pubszon válasza krisi047 (#5989) üzenetére


Pubszon
veterán

Próbáld meg a már korábban általam linkelt programmal eltávolítani és újrarakni a wlm-ert meg a hozzá való Plus!-t, vagy megpróbálhatod egy másik windowsos profillal is.
Mert ez a hiba egy adott gépen egy oprendszeren nem minden profilba jelentkezik.
Kíváncsian várom a fejleményeket, az egyik ismerősöm is ezzel a hibával találkozott már vagy 2 hónapja, csak sajnos hiába mondom neki mit csináljon, a bizonytalanra nem hajlandó elkezdeni. :D

Balázs1621: EZZEL a scriptel.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5992) RootRulez


RootRulez
félisten

Én pl a plust csak azért használom, hogy az ismerőseim neve ne krisz-krasszok között legyen :)

═════════════════════════════════════════

(#5993) Evangeline válasza Pubszon (#5974) üzenetére


Evangeline
csendes tag

A naplófájlok titkosításáig eljutottam már rég...van messenger plus-om...

Én a FÁJLMEGOSZTÁS és a BESZÉLGETÉS titkosítására gondoltam. Tehát nem akarom, hogy miközben beszélgetek egy partneremmel, közben "lehallgassanak" vagy valamilyen módon "figyeljék" a párbeszédemet és a fájlmegosztásaimat. (tudom, hogy egyeseknek ez könnyedén megy...)

Úgy hallottam, ez a "letitkosítás" megoldható. Csak sajnos nem tudom, hogy...ezért kérek segítséget. Nekem életbevágóan fontos lenne...

(#5994) Pubszon válasza Evangeline (#5993) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezt nem tudom, de szvsz ha a te kliensed kódolja, akkor minden beszélgető partnered kliensének meg tudnia kell dekódolni, és ilyen beállítási lehetőséget nem találtam. :(
De sztem nézz körül a neten...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5995) krisi047 válasza Pubszon (#5991) üzenetére


krisi047
aktív tag

Nem megy sajnos, XP managerrel is próbáltam Registry-t takarítani. Más ötlet?

(#5996) Fire/SOUL/CD válasza RootRulez (#5992) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Korábban írtál a MSN Discovery-ről, és hogy utána gondok lettek. Nos van rá tippem miért...

Evangeline
Én úgy tudom, hogy a 8.0-ás MSN-től felfelé, alapból 128 bites SSL titkosítást használnak...

Fire.

UI: Beteszem a linket a "Melyik a legjobb vírusírtó..." topic-ba is, ott több Antivirussal is megnézzük az oldalt...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5997) Pubszon válasza krisi047 (#5995) üzenetére


Pubszon
veterán

Azt próbáltad hogy másik windowsos felhasználóval is jelentkezik a hiba?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5998) Balázs1621 válasza Pubszon (#5991) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Ezer köszönet! :R

Feltelepítettem, de nem tudom használni, tudnál segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#5999) Balázs1621 válasza Pubszon (#5991) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Megnyitni már megtudtam a scriptet, csak most nem tudom hogy lehet más betűtípust beszúrni, mert ezt írja "ha szeretnél fura betűket, akkor kattints az adott betűre, vagy írásjelre a beillesztéshez". Hol van itt írásjel amivel betudok szúrni? :F Sehol nem látok.

(#6000) Pubszon válasza Balázs1621 (#5999) üzenetére


Pubszon
veterán

Neked nem ez az ablak jelenik meg?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.