Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6351) Psychonaut válasza Kepe (#6350) üzenetére


Psychonaut
addikt

Más gépen jó az a fiók?

(#6352) Kepe


Kepe
aktív tag

Igen, tökéletes!

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#6353) vante


vante
aktív tag

[link]

Ezt kapom telepítésnél, revo-val már eltávolítottam egyszer. Viszont ezt a reg értéket nem engedi eltávolítani rendszergazda joggal sem. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#6354) B.C.Bia


B.C.Bia
csendes tag

HEllo mindekinek!
Segítségre lenne szükségem.
Akár milyen gépen probálok bejelentkezni a windows live-ba az én msn címemmel csak rejtve enged fel, és ha bármilyen másik állapotra változtatok azonnal ledob. Probáltam már az ujra installálást 3x is, de hiába. Csak 1 bizonyos cimnél csinálja ezt a többinél hibátlanul működik...tudjátok esetleg, hogy :F miért lehet ez? előre is köszi: Bia

(#6355) Psychonaut válasza Kepe (#6352) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor miért nem reinstallálod a Messengert. Hisz' te magad mondtad, hogy a Registryben tárolja el a fiókadatokat...

(#6356) Shodan


Shodan
addikt

plusból kilehet venni valahogy alul a reklámot?
a-patchel nem megy...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6357) ngdr88


ngdr88
tag

szisztok!

az mitől lehet ha egyszer csaak valaki profiljában nem látom az ujdonságokat?
tiltva törölt?

Újra a PH-n! hamarosan lesznek új eladó cuccok, előre is ha bármi kellene írj!! Üdv!

(#6358) Kepe


Kepe
aktív tag

Hy4 Ha regből törlod az nem elég Bia nálam is ez a gond.
Saját fiók szar más ok..
Magoldás?

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#6359) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Van egy kis problémám. Az MSN-em nem akar bejelentkezni 80072745 hibakóddal. Demonscream kollega írta korábban, hogy a NOD32-nél ez a bibi. Igen ám, de nekem Avira van fent, nem NOD. Ilyenkor mit tudok csinálni?

Köszönöm előre is a választ! :R

Sic Parvis Magna

(#6360) Kepe


Kepe
aktív tag

Szóval leírom mi a hiba részletesen:

Ha az interneten wlan vagy kábelen van fenn a gép, akkor mindkét msn fiók be tud lépni külön külön. Az ami rendesen ment eddig is meg ami nem.
Ha mobil internet-el van használva az internet akkor az egyik fiók megy a másik meg nem, amelyik eddig is kijelentkeztetett.
Ötlet?

Amelyik nem megy, az csak rejtve állapotig enged be.
Mikor online-ra teszem magam ledob az msn...

????

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#6361) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#6359) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam megvolt a bibi, de szerintem ezt észrevettétek Ti is tegnap délután :B :))

Sic Parvis Magna

(#6362) rii


rii
nagyúr

6.0.3 -as messneger (OS/X)

vannak törölt kontaktjaim ... amiket otthon töröltem.
de az itteni MSN meg mutatja

és ha törölni akarom innen, akkor eszongya':

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6363) andras888


andras888
aktív tag

Üdv!
Segitségre lenne szükségem felraktam az msn9 et és nem tudok felvenni ismerősőket csak ki írja hogy felvettem de nem látom a listán ő se lát, de ebuddyin látom őket fel vannak véve.
Már újra raktam de nem segített.
Előre is köszönöm! :R
Üdv! andras888

(#6364) Jarod1 válasza andras888 (#6363) üzenetére


Jarod1
addikt

lehet hogy rejtve kapcsolódtak....

(#6365) andras888 válasza Jarod1 (#6364) üzenetére


andras888
aktív tag

de azt se látják h felvettem őket, ha ebuddyn lépek fell akk látnak és én is látom őket
ezért gondoltam h az msnem nem jó letöltöttem másikat de az se jó.

(#6366) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ez az új live msn nem igazán jön be, a régebbi verziók, akár a 8-as akár a még régebbiek sokkal jobban bejöttek, tudom meg kell szokni, de nekem nem megy, zavar az egész, olvastam, hogy a régit nem lehet használni már, viszont a legelső HSZ-ben azt írjátok, hogy a 7.0-ás msn továbbra is elérhető, hogy a régebbi windowsokon is menjen valami.

Erről tudnátok nekem bővebben mondani valamit, illetve, hogy ehhez a régebbi változathoz plusz létezik-e?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

(#6367) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!

Messenger fiók törlése és újra regisztrálása segített abban, hogy mikor rejtett kapcsból átváltok online-ba ne dobjon ki az msn.
Fura hogy adsl-el simán ment előtte is, viszont mobile internetet csak rejtve ment.

Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#6368) Integra


Integra
titán

miért van az, hogy egyes személyeknek akik online vannak, de offline mode-ban, nem tudok küldeni üzenetet, másoknak meg simán?????
mindjárt szétvág az ideg..
és csak akkor tudok küldeni, ha elsőnek ő küld valami üzenetet, utána már nem gond..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6369) Kepe


Kepe
aktív tag

MSN kidobálás ellen:

Sziasztok, végre megvan amegoldás:

Ha msn-en rejtve módból online-ra váltáskor kidob az msn akkor
azért van mert az ismerőseid csoportokban vannak.
ha elérhető és nem elérhetőek akkor ok. Üdv! Kepe.

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#6370) Krystal_s


Krystal_s
addikt

nekem tökéletesen ment ez a k.... msn 8.5, ma estig.pontosabban most is működik, de fura dolgot csinál.
amikor bejelentkezek ,akkor belép és azonnal kilép, mintha el sem indítottam volna ! próbáltam off .on. away módban...nem értem. Az az érdekes ha a másik címemmel lépek be ,akkor minden ok. ( mindkét címem hotmail-es és a beállítások is azonosak ) Sőt akkor is jó , ha kétszer indítom el (Plus miatt ez lehetséges ), így másodikra már az előző címemmel sem száll el.
gondoltam megosztom a hibát, hááátha vki tud segíteni.

ui : nálam nincsenek csoportok...simán online és off felhasználók vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6371) R válasza Krystal_s (#6370) üzenetére


R
aktív tag

most épp nem volt elérhető nálam a chello külfölddel, lehet h nálad is ez volt..

[ Szerkesztve ]

(#6372) Krystal_s válasza R (#6371) üzenetére


Krystal_s
addikt

adsl-em van és simán betudok lépni, csak azonnal kidob...nem kilép, hanem a program elszáll, mintha nem is indítottam volna el, de ha kétszer indítom el, azaz 2 db MSN fut, akkor nem száll el...
a másik nevemmel alapon is jó, azaz elsőre belép és minden ok...
ezért nagyon fura...
azt gondolnám h vmi msn file megsérült, de akkor a másik nevemmel sem menne.
most is simán használom ,de egyszerre két msn-t kellett indítanom, de ilyenkor már leállíthatom a 2-ik msn-t. Még jelszót is cseréltem, de nincs változás.
:F

(#6373) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Op rendszered? Mert nekem Windows 7 alatt skype csinált hasonlót, elindult belépett majd kb 1 perc múlva kikapcsolt, felraktam a legújabb skypot azzal nem volt gond. MSN-d legfrissebb ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6374) sagesz93


sagesz93
addikt

HI!
Gond lenne az msn-el.
Le lett törölve az egész, most szeretném visszarakni ugyanoda, de azt irja hogy már fel van telepítve.
Kell valami speciális progi amivel ki lehet irtani ezt az msn-t?
Help!

(#6375) bivalyolo válasza sagesz93 (#6374) üzenetére


bivalyolo
őstag

hi

zap messenger
[link]

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#6376) sagesz93 válasza bivalyolo (#6375) üzenetére


sagesz93
addikt

Hi!
Közbe meglett nekem is, köszi szépen azért !
:R

(#6377) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Hali!
Szeretnék felrakni régebbi msn verziót,kérdésem h honnan tudom letölteni ill ne akarjon már nekem frissíteni erre az újra mert nem tetszik :DDD
Asszonynak kell én lesz@.. milyen de lerágja fülem,kérnék segítséget :R

(#6378) Lenry válasza szakalistvan (#6377) üzenetére


Lenry
félisten

így járt
szép magyarázat
csúnya magyarázat
válaszd ki, melyik illik jobban az egyéniségedhez :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6379) Krystal_s válasza szakalistvan (#6377) üzenetére


Krystal_s
addikt

Windows Live Messenger 8.5.1302.1018
ha már egyáltalán nem tudnád feltenni, akkor esetleg próbáld ki a portable verziót...
Portable Windows Live Messenger v8.5 Hun
talán az is jó...én skype portable-t használok és jól működik.
WLM 8.5 normál még működik nálam és csak néha kérdez rá h akarom-e frissíteni...jó lenne, ha nem akarnák erőltetni a 9est ,mert bugos szar. és az baromság h azért kényszerítik a használatát ,mert pl a 8.5 tele van résekkel. a 9es is...azaz amiben akarnak rést találni ott van is és lesz is.
Javítsák ki a hibákat és ne zabáljon feleslegesen 2szer annyit stb és akkor nem kell erőltetni , mindenki frissítené magától , ahogyan azt korábban is tettük...
Peace

(#6380) Ziog


Ziog
aktív tag

Csak egy olyan kérdésem lenne, hogyha egy accountról egy másikra vinném el a kontakt listet, akkor feldobja-e az ablakot a partnereknél, hogy fogadják el a kapcsolódást?

(#6381) schumi


schumi
aktív tag

Én is csak megerősíteni tudom hogy wlm 8.5 megy és nem kéri a frissítést (de ebből is több verzió van ami kéri, én addig keresgettem amíg meg nem találtam ezt, és ez jól megy nem kér frissítést). Portable 8.5 is megy kérések nélkül, csak az nálam c-ről már törölt le gyökérkönyvtárból 1-2 filet, szóval azt én nem eröltettem...

Nekem is lenne kérdésem !
mintha bekaptam volna egy vírust msn 8.5-re... érdekes dolgokat csinál...

japán vagy kinai betükkel írja ki a nevem és partnereim nevét, és jobbról ballra tudok írni csk benne :D (azért érdekes ez a vírus dolog mert az elmúlt 6 évben nem volt egyetlen virusom sem, de gondolom ez az lesz...), valamint programhibával bezáródik meg ilyen finomságok.

Valami tipp hogy hogy lehet ezt kiirtani, most ráengedtem avg-t, nem tudom talál-e megoldást a dologra (8.5 wlm)

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#6382) Psychonaut válasza Ziog (#6380) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mivel új címmel felveszed őket, ezért szerintem nyilvánvalóan. :U

(#6383) nova001


nova001
senior tag

hello
olyan gondom lenne hogy fent van az msn 9.0 + plus + a discovery
és mikor bejelentkezek a nod kiijra hogy hozzáférés letilva a nod által
igy nem is működik jol a discovery :S hogy lehet kiiktatni vagy valamit tenni ellene ?
másoknak hogy megy ez jol ??
köszönöm szépen elöre is
üdv

(#6384) szakalistvan válasza Lenry (#6378) üzenetére


szakalistvan
senior tag

A csúnya és szép magyarázat is eldöntötte bennem azt hogy felrakom a 8.5-öt,ha frissít akkor meg nem lesz:) :R
Én nem értem a Microsoft-ot .Ja amugy a Live messenger is az ő termékük ugye?
Pl tökéletesen meg vagyok elégedve a Nero6-tal valamint a 8-cal,nem csesztet holmi frissítéssel

Köszi a válaszokat és a segítséget:)!

(#6385) sfdrakex válasza nova001 (#6383) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

NODba engedélyzd, illetve vedd le tiltásról.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6386) nova001 válasza sfdrakex (#6385) üzenetére


nova001
senior tag

ha tudnám is hogy kell jo lenne :S nem találom sehol
4.0 ess van fent

(#6387) sfdrakex válasza nova001 (#6386) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én meg nem nodot használok, szóval nem tudom pontosan, esetleg a NOd oldalán nézz szét. Egyébként kivételek hozzáadása vagy valami ilyesmit keress a beállitásokban.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6388) nova001 válasza sfdrakex (#6387) üzenetére


nova001
senior tag

nem találtam semmi :S
másvalakinek nincs ezzel még baja ???

(#6389) szakalistvan válasza nova001 (#6388) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Bocs h beleugatok de a kolléga jót mondott,keress olyat a vírusirtó beállításain belül hogy kivételek,tallózd be az msn exe fájlját,v magát a programot most pontosan nem tudom.
Jónak kell lennie,nekem több program is igy indul el :K

(#6390) chap-man


chap-man
tag

Hali
Lenne egy kis problémám az MSN el
fel telepítettem a build:14.0.8089.726 verzíót + a live kiegészítést
elindul be jelentkezek de egy pár másodperc mulva kidob
tudja-e valaki mi lehet a probléma
a tűzfalat ha kikapcsolom ugy sem ha bekapcsolom teljesen akkor viszont egyáltalán nem enged be
pls help :R

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#6391) Polacsko


Polacsko
tag

hello mindenki!
azoknak a segítségét kérném akiknek az Window Live Messeger és Windows 7 páros lapul a gépén!
a problémám az lenne, hogy az óra mellet hogy lehet megjeleníteni az msnt?
mert nekem csak a tálcán van!és azt is úgy jelzi mintha 2 ablak lenne megnyitva!
találkozott már vki ilyennel?
előre is thx!

(#6392) bivalyolo válasza chap-man (#6390) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha esetleg be vannak kapcsolva a csoportok akkor próbáld meg úgy h kikapcsolod őket aztán jelentkezz be. rejtve próbálj meg belépni!

Kepénél és bnőmnél is működik így.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#6393) tototos


tototos
őstag

Sziasztok.

meg tudja valaki hogy tudok kilépni egy hálózatból amihez csatlakoztam? Hiába néztél bárhol nincs olyan hogy kilépés a hálózatból

(#6394) chap-man válasza Polacsko (#6391) üzenetére


chap-man
tag

thx ha rejtve vagyok beenged :R

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#6395) chap-man


chap-man
tag

Még 1 problémám van jobb fent ahol a be érkezett üzeneteket látom az a kis ikon ha rá kattintok nem hozz be semmit lehet esetleg orvosolni ezt valahogy előre is thx :R

[ Szerkesztve ]

A Székelyek három nagy igazsága :1. A sör nem alkohol!2. A nő nem ember!3. A medve nem játék!

(#6396) vrudi


vrudi
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám, és szeretném megtudni, hogy a jelenség csak nálam van így vagy ez valami hiba-e, netalán teljesen normális az egész.

Van 2 MSN címem. Az egyiken felvettem a másikat ahol a felvételt el is fogadtam. Így látom hogy mindkettőn fel van véve a másik. Majd megnézem az Adatvédelem fülben azt, hogy kik vettek fel partner listájukra és lás csodát: az egyiknél jelzi, hogy a másik felvette, de a másiknál nem.

Ez mitől van? Mi az oka ennek?

Amiért érdekel. Vannak olyanok akiknek a partnerlistáján fent vagyok beszélgetünk is, de mégis azt írja ki, hogy nem vagyok fent. Így nem lehet kiszűrni, hogy kik azok akik amúgy is töröltek már vagy csak hibás feléjük a rendszer.
Engedi törölni a felhasználót az engedélyezett ismerősök közül akkor is ha ő nem is törölt engem :). Pedig csak azokat kellene engedni akik nem vettek fel partnerként, vagy már töröltek.

de a hiba miatt az alábbi archív http://itcafe.hu/tema/msn_messenger_kerdesek_es_valaszok/hsz_3265-3265.html megjegyzés nem állja meg a helyét.

Segítségetek előre is köszönöm: Rudi

(#6397) nova001 válasza szakalistvan (#6389) üzenetére


nova001
senior tag

megvan már :) felkellet vennem kivétel listába az update html oldalt és most már jo :)

(#6398) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Az lenne a gondom ,hogy friss rendszerem van és szeretném használni az MSN progit( live vagy bármi mást).
Bejelentkezésnél a 80040154 es hibakódot kapom.Nem tud kapcsolatba lépni a net mesenger szervizzel vagy mi.

Elég sokmindet végigpróbáltam már ,de semmi nem segített.Azt a MSXML filt is újraraktam sőt MS oldalárol mindhárom segítséget végigcsináltam semmi.

Vki vmi ötlet?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6399) Winner_hun válasza jozefgucci1 (#6398) üzenetére


Winner_hun
félisten

Topik első hozzászólásában ott van hogy ez ezt is megoldja. Én egyszer használtam havernál, bevált.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6400) jozefgucci1 válasza Winner_hun (#6399) üzenetére


jozefgucci1
addikt

:R Ne tudd meg mennyit szívtam már ezzel.Végre működik ! Az a progi bevált .

Mégegyszer :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.