Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5551) Csabee. válasza Jarod1 (#5550) üzenetére


Csabee.
nagyúr

felül van egy menüsor hogy Fájlok és ott kiválasztod hogy Egy Fájl vagy fénykép küldése:)

Üdv: Csabee.

(#5552) Ndruu válasza Jarod1 (#5550) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

#5525

Harrrr!!!!

(#5553) Jarod1 válasza Ndruu (#5552) üzenetére


Jarod1
addikt

Odahúztam eddig is, oda ahova írok.

(#5554) Ndruu válasza Jarod1 (#5553) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Előbbi esetén képként (vagy fájlként) küldi át, utóbbinál a megosztási mappába teszi. Nálam így működik. (14.0.8064.206)

Harrrr!!!!

(#5555) Csabee. válasza Jarod1 (#5553) üzenetére


Csabee.
nagyúr

a régi verzióknál űködött csak ez a módszer, az újnál ez van sajnos. nekem sem jön be.. de ez van :S

Üdv: Csabee.

(#5556) Jarod1 válasza Csabee. (#5555) üzenetére


Jarod1
addikt

a pi-***ba sejtettem hogy vmi ilyesmi. lehet hogy visszaálok 1 régebbi verzióra ez így nemfrankó, körülnényes a küldés.... :(((

(#5557) Csabee. válasza Jarod1 (#5556) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de csak két kattintással több, meglehet szokni..:) én már megis szoktam ;)

Üdv: Csabee.

(#5558) adise


adise
őstag

sziasztok!
tegnap ota nem tudok bejelentkezni a legujabb msn-be. nemtudom mi lehet a gond, már ujra raktam siman plus meg minden nélkul akkorsem. más alternativ kliensek mennek, de a wlm csak erolkodik egy picit aztán kiirja, hogy nem tud csatlakozni..

(#5559) Ndruu válasza adise (#5558) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Általában ad egy hibakódot, amire rá lehet keresni Google-ben, ami alapján orvosolható a probléma (az esetek >90%-ában).
Legtöbbször az idő (vagy a dátum) van elállítva, ez egy szinkronizálással könnyen megoldható.
Ha nem, akkor lehet kezdeni az általános dll fájlok újraregelését. (Ez is le van írva.)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5560) adise válasza Ndruu (#5559) üzenetére


adise
őstag

hibakod: 80080005
de sajnos googlebe semmit nem találtam hozzá. csak vmi windows update dolgokat láttam hozzá. de pont ma reggel toltam a vistához windows updatet, de ott meg a ie8-al volt valami gond, pedig eredeti vista.

(#5561) adise válasza adise (#5560) üzenetére


adise
őstag

kozben sikerult csak már nem tudtam modositani. egy hianyzo faultrep.dll orvosolta a problemamat.

(#5562) B e n i


B e n i
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy letörlődött 2 partnerem, nem én töröltem őket, és hiába próbálom a plus partnerlista-karbantartójában visszavenni őket, nem engedi :F
Suliból sima messengerrel bejelentkezve a listán vannak...
Valakinek valami ötlet?

(#5563) The DJ


The DJ
addikt

Valaki segítsen már annak a problémának a megoldásában, hogy mi a fenéért nem látszik sosem, hogy milyen zenét hallgatok? Now Playing plugin van fenn a Plushoz, a régi Messengernél tökéletesen működött, de mióta az új van, azóta csak ennyit látok, ha zenét hallgatok: [link] (Felvettem magam partnernek.) Persze felül a személyes üzenet résznél meg kiírja rendesen a számot.

Próbáltam már újratenni mindent, frissebb verziót keresni, de semmi. A Winamp alap MessengerAmp pluginjével is próbálkoztam, azzal is ugyanez. Néha gondol egyet és nagy ritkán látszik egy-két szám, de az esetek 90%-ában nem :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5564) Psychonaut válasza The DJ (#5563) üzenetére


Psychonaut
addikt

Talán a számnak nincsen a metaadatokban cím és előadó adva? És a sima Messenger alap "Now Playing" pluginje a fájlnevet jeleníti meg, az általad említett többi pedig a metadata alapján jeleníti meg a számot [előadó-cím]. De mivel ott nincs semmi, ezért nem is tud kiírni semmit. Csak tipp. :U

[ Szerkesztve ]

(#5565) The DJ válasza Psychonaut (#5564) üzenetére


The DJ
addikt

Én is gondoltam erre, de ez is érdekes, mert eddig egyik számmal se volt gondja, akár volt ID3 tag, akár nem. Most viszont próbálkoztam tovább, a Plus-os Now Playing pluginnel egy szám címét se írta ki, akár volt ID3, akár nem. Kikapcsoltam, maradt a régi MessengerAmp Winamp plugin, ő pedig csak azokat a számokat jeleníti meg, amikben van ID3...de csak lennie kell egy olyan megoldásnak, ami ha van, akkor az ID3-at használja, ha pedig nincs akkor a file nevet. Mielőtt az új MSN jött volna nekem tökéletesen működött bármit is hallgattam, legyen az sima Mp3 vagy akár netrádió. (Most azt per pillanat egyik sem jeleníti meg.)

Jól meg van kavarva ez az egész :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5566) Ndruu válasza The DJ (#5563) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

WLM hibája, a 9-es verzió óta csinálja. Nálam csak ritkán fordul elő.
Próbáld meg Toaster-rel (Winamp plugin). A Toast funkcióját kikapcsolod és az MSN-es részét kell csak használni.

Sajnos a legújabb build-ekben már a Now Playing formázást is letiltották a szerencsétlenek, nem tudom miért... Azóta csak annyit engedélyez, hogy az előadó neve legyen elől, utána a szám címmel (fordítva nem szeretem).

Nagy valószínűséggel a Plus-os Now Playing plugin egy kalap sz@r. MessengerAmp-ből pedig hiányozhat valami, mert a fájlneveket így olvassa be, ha nincs id3 Tag:

$if(%ishttp%,Internet Radio,%artist%)
$if(%ishttp%,%watitle%,$if2(%title%,$filepart(%filename%)))

Tehát ha nem talál Tag-et, akkor a file nevét írja ki.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5567) The DJ válasza Ndruu (#5566) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm, végre valami, ami működik is, ráadásul még az egyéb funkciói is hasznosak.

Egy bosszantó hibával kevesebb :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5568) breed30


breed30
tag

Hello olyan probléma adodott hogy egy srác csinált msn cimet magának valahogy nem adott meg érvényes e-mail cimet. Most engem nyagatt hogy meg akkarja erősiteni az e-mail címét, hogy át tudja írni a nevet, de nem lehet nincs honnan olyat adott meg ( xxxxxxx@example.com) nincs hova küldje az e-mailt a Win live más e-mail címre nem sikerül. Én azt ajánlotam csináljon újat de ragaszkodik ehez és megakkarja erősiteni. :(
Valaki valamilyen megoldást tudna mondani megköszöném. :R

(#5569) Ndruu válasza breed30 (#5568) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Balf@sz volt, csináljon újat, vagy szenvedjen vele amíg bírja... Ennyi.

Meg lehet próbálni, hogy bejelentkezik itt, másodlagos e-mail címnek felvesz egy LÉTEZŐ címet, majd megpróbál megerősítést kérni újból. Elvileg ha nem tudja elküldeni a rendszer az elsődlegesre (pl. mert kamu), akkor átküldi a másodlagosra.
Valószínűnek tartom, hogy a büdös életben nem fogja engedélyezni a megerősítést egy fals címre, de egy próbát megér...

Olvastam a blogodban... Az ilyen embereket szokták kerülni (mármint aki ilyeneket csinál)...

Harrrr!!!!

(#5570) breed30 válasza Ndruu (#5569) üzenetére


breed30
tag

Köszi a választ :R ezt már probáltattam vele de nem fogadta el. :(
Tegnap éjjel ki idegelt a végén letiltottam nem érti meg hogy kamu e-maillel nem lehet :(
De elmagyaráztam neki mindent mielött megcsinálta volna normálisan a bátyám 9-éves lánya is megtudta csinálni pedig neki telon magyaráztam el 4 percben.
Nem fél óraban mint neki.

Ut: Most láttom az offod akkor ugyis tudod.

[ Szerkesztve ]

(#5571) Nemesys


Nemesys
tag

Sziasztok!

A következő a kérdésem. Nem először csinálja a WLM plussal felrakva zsír új rendszerre, hogy nem tud bejelentkezni. Most pl kiadja a hibaüzenetet de nem ír kódot. Volt, hogy írt de az más gépen volt. Ráadásul (nem tudom, hogy ez miatt lehet-e de nállam is ez után hugyozott be, hogy kaptam valami idegesítő vírus félét. Nagy jelensége nincs csak annyi, hogy ha megnyitom a sajátgépet és valamelyik meghajtót akkor az külön ablakba nyitja meg. Onnantól már egy ablakban megy minden mappa. Valamint van, hogy leblokkol a net bár ezen a gépen még nem csinálta csak az enyémen.) itt van amit talált a vírusírtó:

D:\j.cmd - Win32/PSW.OnLineGames.NNU trojan - cleaned by deleting - quarantined
C:\j.cmd - Win32/PSW.OnLineGames.NNU trojan - cleaned by deleting - quarantined

.Net FrameWork 3.5 van fent. Mást nem tudok így hirtelenjében mondani. Kérdezzétek mi lehet még lényeg és leírom!

Kicsit pontosabban a hibajelentésről:

A Windows live comm platformmal van baja,

A hiba paraméterek:
AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8064.206 ModName: nmdfgds0.dll
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0001c45e

És ezt a fájlt csatolja a hibajelentéshez:
C:\DOCUME~1\Dyussh\LOCALS~1\Temp\2a62_appcompat.txt

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm! :R Már nagyon tele van vele a zsákom! :W

Üdv:
Kecskeméti Dávid

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#5572) breed30 válasza Nemesys (#5571) üzenetére


breed30
tag

Hello nézd meg a system 32-ben van e ez a 3 fájl elvileg ezeket hozta létre vagy modositota és zavarja az alkalmazásokat a linkben elolvashatod.
kavo.exe
kavo0.dll
kavo1.dll

Csinálj egy vírusírtást probáld törölni öket ha ez nem megy én egy tiszta telepitést tudok ajánlani.
Bövebben a virusról amid van:
[Win32/PSW.OnLineGames.NNU]
Itt megtudhatod hogy terjed mit csinál. Még egy dolgott tudnák ajánlani egy rendszer visszaállitást ha már virustalanitva vagy.
Remélem tudtam segiteni. :)

(#5573) qdak válasza Psychonaut (#5544) üzenetére


qdak
addikt

mire annyi embert csopotba szedek Xd :D az nem fog menni

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5574) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Hol lehet kikapcsolni hogy mutassa a másik msnjének a témáját?
Azaz ha én beállítok valamit akkor ne állítgassa át egyénenként.
Másképp megfogalmazva: nekem ugyanolyan legyen az összes ablak.
MSN 9.0-ról van szó MSN Plus 4.81-el megtámogatva.
Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5575) Nemesys válasza breed30 (#5572) üzenetére


Nemesys
tag

Hali!

Először is köszönöm a segítséget! Nem tudtam, hogy létezik ilyen leírás ezekről a szemetekről! Úgylátszik a kiírtotta mindenhonnan a nod legalább is ahol lennie kéne nincs. Se a sys32-ben se a regedit-ben nem találom. De ahogy olvastam ez nem produkálja a külön ablakos balhét. Valamint az msn továbbra is ua produkálja, illetve annyival kiegészíteném, hogy általában be tud jelentkezni de pár másodperc múlva jön amit már leírtam

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#5576) breed30 válasza D1Rect (#5574) üzenetére


breed30
tag

Egyszer eszközök egyszer a jelenet módosítása ezzel jobbára a te keretet állíthatod át.
Másodszor nyitott ablaknál (beszélgetés) eszközök az alapértelmezett jelenet használata ezt pipáld ki.
Szerintem a másodikra gondoltál ha jól értetem.

Nemesys: Próbálj még egy messenger live újra telepitést hátha okozott valami összeugrást a vírus telepítéskor írni fogja ha van, nekem még olyan gondom volt hogy két gépen használtam és állandóan kidobott a beállításokban ki kell jelölni az automatikus ki jelentkeztetést és az automatikus bejellenkezést működő internetkapcsolat esetén nekem a 2009 W L M van 14.0..... és hozzá a 4.81 plus most már szerencsére jól mükszik.
Remélem tudtam nektek segíteni. :)

Ut: Szed le úgy telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#5577) Nemesys válasza breed30 (#5576) üzenetére


Nemesys
tag

Szia!

Oks, köszi megpróbálom hátha!

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#5578) D1Rect válasza breed30 (#5576) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen a másodikra gondoltam, nem is igazán tudtam megfogalmazni a kérdést ezért nem tudtam keresni. :B
Köszönöm! :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5579) DaNi017


DaNi017
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Tegnap reggel teljesen összeomlott a gépem, annyira hogy még újrasem tudtam húzni a rendszert. Elvittem szerelőhöz, hazahoztam SP3-as XP Pro-t tettek rá, előtte XP Pro SP2 volt fent, MSN-t persze nem telepítettek fel.
Nos, feltettem az új Messenger Live-ot, mikor beakartam jelentkezni ezt a hibaüzenetet kaptam hogy, "A bejelentkezés (a következőre: NET Messenger Service) sikertelen, mert a szolgáltatás átmenetileg nem található.
Bementem az eszközök->beállítások->kapcsolat-hoz, és ott szintén azt írta ki hogy "Ön jelenleg nem kapcsolódik a NET Messenger Service-hez."

Várom segítéseteket!!! :F

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#5580) Ndruu válasza DaNi017 (#5579) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

.NET Framework 3.5, Microsoft oldaláról.

Harrrr!!!!

(#5581) DaNi017 válasza Ndruu (#5580) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Letöltöttem, feltelepítettem, de még mindig ugyanazt csinálja mint előtte.... :F :((

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#5582) Ndruu válasza DaNi017 (#5581) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Telepítés után gondolom a gép újraindítás megvolt...

webmessenger-rel be tudsz jelentkezni?

Lehetséges hogy a tűzfal blokkolja a Messenger-t. Ha igen, akkor ezt a kapcsolatot engedélyezni kellene. (Egyszerűen kipróbálható ha pillanatra kinyomod a tűzfalat és megpróbálsz bejelentkezni.)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5583) DaNi017 válasza Ndruu (#5582) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Igen megvolt az ujraindítás. Webmessenger betudok jelentkezni.
A Tűzfal pedig egy az egyben kivan kapcsolva, a kivételeknél pedig kivan pipálva a Messenger....
Az nem lehet hogy az Avast vírusprogram blokkol valamit?

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#5584) Ndruu válasza DaNi017 (#5583) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehetséges, meg kell próbálni azt is kinyomni.

OFF: Olyan érdekes hogy még sosem voltak ilyen gondjaim a messengerrel... Eset Smart és Spybod S&D mindent jól megold.

Harrrr!!!!

(#5585) lorcsi válasza DaNi017 (#5579) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem is hasonló a gondom. furcsa mód pidigin-el be tudok jelentkezni :F

(#5586) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

Létezhet olyan vírus ami csak úgy magától felhívja az alany partnereit..?

Nem tudom mi lelte egyik ismerősöm, de folyton csak hívogat, de megírtam neki h nem tudom felvenni, de azóta is.
..vagy valami vele nincs rendben?!.. :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5587) attiati


attiati
veterán

hogy lehet msn jelszavat módosítani?
esküszöm sehol nem találom :B

(#5588) runner 125 válasza attiati (#5587) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kilépsz, és ott alul kattolsz az "Elfelejtette a jelszavát?" feliratra.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5589) breed30 válasza runner 125 (#5586) üzenetére


breed30
tag

Igen én egy ismeröstöl állandoan valami linkeket kaptam meg firkálmányt az ö gépe virusos volt.
Ha van valami linket kapsz ne nyisd meg!! Igy terjed. Ha csak nem tudod biztosra hogy ö küldi.

attiati:Itt tudsz változtatni ide kell belépned.
Ha elfelejtetted akkor az elfelejtete a jelszavát-ra katt.
Remélem tudtam nektek segiteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5590) runner 125 válasza breed30 (#5589) üzenetére


runner 125
nagyúr

De ez az, h nem jött link.. semmi..csak folyton hívott :D
Kicsörgött nálam én meg folyton elutasítottam..
Meg írtam is neki h ne hívjon már.. de csak hívott.. :)
Lehet ő nem volt tiszta. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5591) Jarod1 válasza breed30 (#5589) üzenetére


Jarod1
addikt

én is kapom folyamatosan különböző ismerősöktől az msn üziket 1 oldalhivatkozással és közben nincsenek is bejelentkezve....

(#5592) Psychonaut válasza Jarod1 (#5591) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ők is vírusosak. Sőt, ha te megadod a címedet valamelyik ilyen oldalon (vagy csak rákattintasz? :F ) akkor a te címed is megfertőződik, és te is ilyen üzeneteket fogsz küldözgetni...

(#5593) DaNi017 válasza Ndruu (#5584) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Hát ezt télleg nemértem :F
Újratettem az XP-t most SP2 van fent, de még mindig ugyanazt csinálja. Feltettem a .Net Framework 3.5-öt is :((
Előtte pedig teljesen jóvolt :(((

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#5594) Ndruu válasza DaNi017 (#5593) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha dobna valami hibakódot, az alapján el lehetne indulni, de így nehéz...

Próbáld meg ezeket (az általános dll fájlok újraregisztrálása):

regsvr32 Mssip32.dll
regsvr32 Softpub.dll
regsvr32 Initpki.dll

Ha ezek után sem jó, akkor még ezeket is:

regsvr32 Cryptdlg.dll
regsvr32 Rsaenh.dll
regsvr32 Gpkcsp.dll
regsvr32 Dssenh.dll
regsvr32 Slbcsp.dll
regsvr32 Mssip32.dll
regsvr32 Wintrust.dll
regsvr32 Sccbase.dll

Teendő: Start menü - Futtatás - cmd - OK, aztán ott a konzolba kell beírni ezeket egyesével...
Pl.: regsvr32 Mssip32.dll, erre nyomsz egy entert, aztán jöhet a következő.

Harrrr!!!!

(#5595) Crono


Crono
csendes tag

Sziasztok!
Egy apró problémára keresném a választ. Röviden:
Felraktam az új Windows Live Messengert, szép és jó, működik, eddig minden rendben.
A gondom ott kezdődik, hogy amikor az állapotomat "nincs a gépnél" vagy "elfoglalt"-ra változtatom, nem jelenik meg az a kis ablak, amelyben egyénileg megadhatom hogy miért az az állapotom. Itt lehet beállítani továbbá az automatikus üzenetküldést is. Ha rákatinntok az állapotot kijelző fülre, nem jelenik meg a "További állapotok" => "Saját állapot" opció. A korábbi verziónál működött, de itt nem. Uninstall majd vissza a régi, de már ott se működik. Fura módon, mellettem levő öcsém gépén, melyen ugyanaz van feltelepítve, belépek és működik.
Eléggé idegesít a dolog. Raktam fel másik vinyóra új oprendszert, de ugyanaz a jelenség.
Mi lehet az okozója és hogy tudnám orvosolni? Erre lennék kíváncsi.
Előre is köszönöm.

ABIT IP35Pro - Q6600 - MSI HD4850 - 2x2GB Geil BlackDragon 800Mhz - Creative X-Fi Gamer - WD 1TB - LG WD2252TQ

(#5596) Ndruu válasza Crono (#5595) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az csak a Plus-szal települ. Aktuális verzió a legfrissebb WLM-hez.

Harrrr!!!!

(#5598) DaNi017 válasza Ndruu (#5594) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Igy sem jó még... :((

Hibakód: 80048820

Ezeket írja ki:

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#5599) Crono válasza Ndruu (#5596) üzenetére


Crono
csendes tag

Felraktam a plust és működik, köszönöm. De elötte is fenn volt, de miután jelentkezett a problémám, leszedtem azt is. Öcsém nem rakta fel, neki úgy látszik beimplementálta az új.
Még 1x köszi.

ABIT IP35Pro - Q6600 - MSI HD4850 - 2x2GB Geil BlackDragon 800Mhz - Creative X-Fi Gamer - WD 1TB - LG WD2252TQ

(#5600) Psychonaut válasza Crono (#5599) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kizárt hogy a sima WLM telepítse maga mellé a Plus!-t is...akkor az öcséd gépén már korábban fent volt...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.