Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5251) Krumpliszsak


Krumpliszsak
csendes tag

Sziasztok!

Mi a fityfene ez a legfrisebb live messengerben, hogy live onecare security vagy mi.
Mikor kapok egy fájlt, vagy többet, minden egyes fájl végén lescanneli a frissítéseket, és minden alkalommal több mint 1-2 percekig csak fut a csík, és írja, hogy leszedi a securityt, meg a frissítéseket...Aztán ha meg kinyomom, hogy mégsem kell, akkor meg nem engedi át a fájlt.
Egy 30kb-os képnél, főleg ha küld valaki vagy 10 képek, elég bosszantó... :(((
Pls segítsetek, hogy tudom kilőni/vagy megszüntetni az állandó letöltést, frissítést? :F

http://href.hu/x/8k1k---->Eladó cuccaim!

(#5252) moonman válasza Krumpliszsak (#5251) üzenetére


moonman
titán

antivírus. sajnos sok trójait meg hasonló szarságot lehet beszívni, ha figyelmetlen az ember. kikapcsolhatod a beállítások file transfer részénél.

(#5253) Krumpliszsak válasza moonman (#5252) üzenetére


Krumpliszsak
csendes tag

De van NOD32-m, az mért nem elég neki... :F
Automatikus fogadás az ki van lőve. :B
Köszi, már kapcsolom ki. :R

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/8k1k---->Eladó cuccaim!

(#5254) moonman válasza Krumpliszsak (#5253) üzenetére


moonman
titán

akkor állítsd be a nod32-t neki.

(#5255) superecneB


superecneB
őstag

És arra van lehetőség WLM 9.0ban, hogy nem töltöm le az általa nagyrabecsült vírusellenőrző (kalapszart) és nem is állítok be semmilyen vírusellenőrzőt, de mégis tudok fájlokat fogadni? Szerintem elég nonszensz hogy 1 szar pár képet berarolva csomagot sem tudok fogadni. Nyilván elsősorban hülyéknek készült a program de elég gáz h saját felelőségre se tudok fogadni semmit gyakorlatilag... Nincs vmi kiskapu?

(#5256) Apollyon válasza superecneB (#5255) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De igen, rányomsz arra hogy telepítés, utána feljön egy ablak aztán klikk Mégse.
Legalábbis nekem valami ilyesmi volt, azóta csak zip-re meg rar-ra szól be hogy nem kéne, de klikk folytatás és máris megy. Sőt, még exe-t is enged küldeni.

Hja és fogadni is..

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5257) superecneB válasza Apollyon (#5256) üzenetére


superecneB
őstag

Köszi a helpet, kipróbálom :R :R :R

(#5258) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Miért van ez a 'béna' keret az msn ablakok körül? (Windows 7)
[kép]

(#5259) moonman válasza MIFtIli (#5258) üzenetére


moonman
titán

mert ablakok? :U

(#5260) MIFtIli válasza moonman (#5259) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

én azt szeretném, ha így nézne ki :) : kép

(#5261) moonman válasza MIFtIli (#5260) üzenetére


moonman
titán

XP-n így néz ki, Vista ablakkezelése egész más.

(#5265) Arpusz27


Arpusz27
csendes tag

sziasztok!
van egy olyan problémám, hogy elfelejtettem a jelszavamat és a jelszóemlékeztetővel sem működik, mivel a nem ismert hotmail cimemre akarja küldeni a jelszót , de hát mivel nem tudom hiába:) esetleg tudjátok, hogy valamelyik file-ból a gépen elő lehet varázsolni a jelszót??

(#5266) moonman válasza Arpusz27 (#5265) üzenetére


moonman
titán

alternatív e-mail cím sincs beállítva? ha a Messenger-ben (vagy bármilyen más Live programban) le van tárolva a jelszavad, akkor simán jelentkezz be, és az egyik linken keresztül menj fel a profil lapodra, az IE elvileg simán bejelentkeztet (Live Sign-in assistant-tal), ott már meg tudod változtatni.

(#5267) pete_21 válasza MIFtIli (#5260) üzenetére


pete_21
addikt

Nekem virtuális gépen nincs bekapcsolva az Aero, és asszem így néz ki.

(#5268) McKane


McKane
senior tag

Estét!

Lenne egy gondom a legújabb MSN-szoftverrel.. :((
Az a helyzet, hogy a barátom nem látja az smylikat, csak az elnevezését. fennt vn neki az msn plus kiegészítő is ,de semmi, már ujrarakta az msn-t is, de nem segített.. valami ötletetek van? Köszi előre is!

Üdv.: McKane

(#5269) McKane válasza McKane (#5268) üzenetére


McKane
senior tag

Már megoldódótt..

(#5270) szacsa00


szacsa00
csendes tag

hello...az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom visszaállítani az MSN-t 9-ről régebbire...csak ugy ha letörlöm és ujra rakom...de úgy elvesznek a saját hangulatjelek nem?

+megjegyzés: szerintem a 9es verzió eléggé gagyi..azért is akarom visszaállítani

elpre is köszi

(#5271) lajszer


lajszer
tag

Miért van az, hogy ha beintítom uTorrent-et akkor állandóan ki-belépked az msn :(, annyira zavaró...
Van valami megoldás?

(#5272) Furky válasza lajszer (#5271) üzenetére


Furky
őstag

Van.
utorrentben korlátozni kell a kapcsolatok számát(100at ajánlanak legtöbben), valamint használhatod a half-open limit fix-et is, itt is 100at ajánlanak általában. Valamint utorrentben még az Advanced fül alatt is az egyik értéket át lehetne írni 100-ra, ami alapesetben 8-on áll (net.max_halfopen).

mod: Nekem ez mindig megoldotta az msn-es szakadásos problémákat...

[ Szerkesztve ]

(#5273) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy valahogy be lehet e állítani az avast!-ot, hogy fájlküldésnél meg ha lehet mindig figyelje a Live Messengert? Most átmeneti megoldásnak a One Care-t állítottam be, mert avast!-ot nem tudtam...
Nod32-vel régebben működöt...de most avast!-al nem... :F

(#5274) shteer válasza zsoltip (#5273) üzenetére


shteer
titán

simán be tudom... fel van telepítve a szükséges komponens?

..szerintem jónak tűnik

(#5275) shteer válasza szacsa00 (#5270) üzenetére


shteer
titán

nem vesznek el. simán uninstall, majd a régit vissza

..szerintem jónak tűnik

(#5276) zsoltip válasza shteer (#5274) üzenetére


zsoltip
őstag

Mien komponens?

(#5277) shteer válasza zsoltip (#5276) üzenetére


shteer
titán

telepítésnél lehet választani: komplett vagy egyéni telepítés

egyéni választásnál ki lehet iktatni párat, nézd meg komplett e a telepítés

..szerintem jónak tűnik

(#5278) zsoltip válasza shteer (#5277) üzenetére


zsoltip
őstag

avast! beállításainál az azonnali üzenetküldőknél be van pipálva az "MSN/Windows Messenger" , de az Messengerben annál az opciónál, ahol kiválaszthatod, h meik progi ellenőrizze fájlátvitelnél a cuccokat, ott nincs semmi jelezve h az avast! védené...vagy valami...meg fájlátvitelnél is megkérdezte amig nem raktam fel a OneCare-t h "bizti-e a fájlátvitel, mert nem talált olyan progit ami ellenőrzi...vagy nincs beááíllitva "(nem emlékszem pontosan a szövegre).
Tehát avsst!ban be van állítva alapból,de messenger mégsem érzékelte.

(#5279) shteer válasza zsoltip (#5278) üzenetére


shteer
titán

2009-es msn?

sosem használtam amúgy fogadás-vírusellenőrzést

..szerintem jónak tűnik

(#5280) Furky válasza shteer (#5279) üzenetére


Furky
őstag

Én sem használtam soha ilyesmit. Ha csak belépek abba a könyvtárba, ahol vírus van(vagy annak hiszi), tehát még nem is futtatom, már akkor jelez az Avira AntiVir Personal. Mellesleg MSN-en nem szivárog most már át ilyen formában vírus sem, mivel csak olyanokkal vagyok körülvéve, akik nem küldenek ilyesmit, másrészt ugyebár már nincs megosztási mappa sem, szóval nem izgulok, mondjuk anno sem hazsnáltam sohasem a megosztási mappát. :U

(#5281) Koczka


Koczka
tag

hello
nem tudok belépni msn-re:

hibakód: 80048820
bővített hibakód : 80048411
és javításnál a kulcsfontosságú portoknál nem stimmel valami mit kell ezel csinálni? :R :R

(#5282) Furky válasza Koczka (#5281) üzenetére


Furky
őstag

[link]
Mazsolázz innen. Végülis elég csak rákeresni google-ban a hibakódokra, és leírják a teendőket. Nézd meg pl., hogy a pontos idő van-e beállítva... Meg nézd meg ezeket a linkeket... Esetleg gép restart, ilyesmi. A restart az esetek 80%-ában megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#5283) Koczka válasza Furky (#5282) üzenetére


Koczka
tag

már egy hete szenvedek vele az óra atom pontos, a gépet 50szer indítottam újra a forumok nagyrészt átnéztem.
már ott tartok hogy újratelepítem a winfost

(#5284) zsoltip válasza Koczka (#5283) üzenetére


zsoltip
őstag

Változtasd meg az msn jelszavad (akár ugyanarra ami a mostani).
Érdekes, de nekem ez segitett már hasonlon.

(#5285) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Nagyjából egy hete, hogy majdnem minden egyes WLM megnyitáskor felugrik a semmiből egy nescafé reklám ablak (valami ruhákkal kell felöltöztetni egy színesbőrű egyént), majd pár klikk után eltűnik. Ahogy észrevettem időszakosan csinálja. A-ptach-eltem az msn-t, de ugyanez van... Valakinek van/volt ilyesmi problémája?

Xbox GT: nozsolt

(#5286) Koczka válasza zsoltip (#5284) üzenetére


Koczka
tag

köszi de már újrahúztam a rendszert és csodálatosan megy.

(#5287) Furky válasza Koczka (#5286) üzenetére


Furky
őstag

Nekem akkor volt ez a megoldás, mikor olyan hibakódot kaptam, amire rákeresve semmi érdemlegest nem kaptam, illetve 1-2 helyen azt írták, hogy az MSN rendszere letiltotta a címem, csináljak újat. Ez történetesen akkor volt, mikor eldöntöttem, hogy végleg átszokom Vista-ra, majd az első este mindjárt be is ütött krach... Ami érdekes volt, hogy ezen a gépen az új MSN-be más címmel be tudtam lépni, másik gépen az én címemmel szintén be tudtam lépni... Működött minden kombinációban, kivéve ezen a gépen a saját címemmel. A windows reinstall megoldotta a problémát, azóta nem jött elő ilyesmi, sőt... Az ég világon semmi probléma nem jött ki. Azt nem számítom bele, mikor nem jól írtam le a jelszavam, és nem engedett be :)

(#5288) Ice!? válasza Furky (#5249) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszi a segítséget, de szerintem winfos reinstall lesz a vége. :(
Amúgy nekem is másig gépeken rendesen bejelentkezik, de ezen sehogy sem akar egyik cím sem..

A holnap LanParty-t még bírja ki, és itthon Win telepítéssel kezdek.

Koczka-nak is csak az oldotta meg a problémáját. :)

[ Szerkesztve ]

(#5289) xrvman válasza Ice!? (#5288) üzenetére


xrvman
őstag

Esetleg nem elég az MSN fájljait, átmeneti tárjait törölni az MSN uninstall után?

(#5290) xrvman válasza xrvman (#5289) üzenetére


xrvman
őstag

Ezeket még próbáld meg winreinstall előtt.

"c:\Documents and Settings\%felhasznaloneved%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts"
"c:\Documents and Settings\%felhasznaloneved%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger"

(#5291) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Heló mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudja-e valaki megmondani, hogy mit jelent ez a hibakód az MSN-ben: 8007007e
MSN verzió: 2009 (Build: 14.0.8064.206)
MSN Plus! verzió: 4.80.0.356
OS: Windows Vista Ultimate x64 SP2
:F :( :F

(#5292) Furky válasza S. Szabi (#5291) üzenetére


Furky
őstag

link1
link2
végül google találatok, ahol mégtöbb megoldást találhatsz rá.

(#5293) S. Szabi válasza Furky (#5292) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nagyon köszönöm a segítségedet, most már működik! :R

(#5294) Robb202


Robb202
tag

egy olyan kérdésem lenne hogy a Windows Live messenger 2009-es verziójának azon változatát honnan tudom letölteni amit simán csak feltelepítek és nem szöszöl netes bizz-bazokkal. Tehát nem az 1 megás előtelepítőre gondolok.

(#5295) Robb202


Robb202
tag

Sziasztok!

Szeretném használni a régi 7.5-ös messengert és a legújabb Windows Live messengert is.
1, feltelepítettem a régi 7.5-öst
2, átneveztem a könyvtárát és a plusszét is.
3, ezután feltettem a 2009-es WLM-t ami így sikeresen nem piszkált hozzá a 7.5-öshöz

A Gond ott van hogy nem tudom rávenni a két messengert hogy egyszerre fussanak. Hogyan tudnám ezt megtenni?

(#5296) Krystal_s válasza Robb202 (#5295) üzenetére


Krystal_s
addikt

akkor sem megy, ha a Plus-ban engedélyezed, hogy egyszerre több fiókból is be lehessen lépni ?

(#5297) Robb202 válasza Krystal_s (#5296) üzenetére


Robb202
tag

Sajnos így sem megy. Nem értem miért ilyen nehéz rávenni a működésre. Ha tudsz vagy tudtok más tippet azt nagyon megköszönném

(#5298) halisa


halisa
tag

Üdv mindenkinek! Segítsetek MSN2009-nél a videó beállitásánál kilép a program. A réginél 8.5-nél símán ment a kamera beállitása és a kamera is .(a kamera nem USB-s)!
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 14.0.8064.206 AppStamp:498cf586
ModName: bicubic_resizer.ax ModVer: 1.3.0.0 ModStamp:3c4b0e35
fDebug: 0 Offset: 00001380

(#5299) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

Sziasztok!

A mai napon frissítettem a 8.5.1302.1018 verziójú MSN-em, az új 2009-es 14.0.8064.206-ra. Annyi a bajom vele, hogy ez a borzalmas elmosódott betüstílust nem lehet-e megszüntetni és visszahozni a "régi" verziót?

(#5300) Ice!? válasza xrvman (#5290) üzenetére


Ice!?
őstag

Sajnos semmit nem értem el vele. :( Azért köszi a tippeket.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.