Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5701) Vasinger! válasza Ice!? (#5700) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, evvel tisztában vagyok, de miért? :F :F

(#5702) Des1gnR válasza Ice!? (#5700) üzenetére


Des1gnR
őstag

Pórbáld meg újratelepíteni a plugint és utána nyomj egy resit az msn-nek és a winamp-nak is!
http://www.winamp.com/plugins/download/151526

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5703) csabinka


csabinka
tag

Sziasztok!Olyan progit szeretnék a live 2009hez ami kiírja ha egy partnerem rejtve kapcsolódik msnre!Valki ha tudnak segíteni ebben azt nagyon megköszönném!!!Üdv!

(#5704) Des1gnR válasza csabinka (#5703) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nincs ilyen program!
Lehet találni ilyen weblapokat vagy progikat amik azt ígérik, hogy megmutatják ki van rejtve vagy, hogy ki tiltott le, de ezek általában jelszólopó programok szóval ajánlatos őket elkerülni!

Mint látod ez egy visszatérő kérdés és mindenki azt tudja csak mondani, hogy nincs ilyen program!

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5705) Ndruu válasza Vasinger! (#5697) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha fel van telepítve a WLM mellé a Plusz, akkor ezt úgy hívják, hogy lezárás. Ctrl+Space kombóval lehet lezárni. Oldani pedig csak úgy lehet, ha duplán rányomsz az ikonjára.
Elrejtés, azért lett kitalálva, hogy ha nem vagy gépnél és valaki odaül a helyedre, akkor ne tűnjön fel neki, hogy fut a WLM.
Nálam akkor zárja le, ha fut a WLM, közben elindítok valami jó kis FPS játékot, ugrálok meg guggolok egyszerre, közben meg lezár a Messenger. :) Aztán mikor kilépek a játéból, csak keresem hogy hol is van a csevegő program...? :D

Harrrr!!!!

(#5706) Vasinger! válasza Ndruu (#5705) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a felvilágosítást, így már értem. Egyébként "furcsa" módom nekem is FPS között szokott ez lenni :D

:R

(#5707) Dale válasza csabinka (#5703) üzenetére


Dale
aktív tag

Jobb ha belátod hogy ki nem állhatja a fejedet. :) Amúgy az aMSN nevű program, meg egyéb nem-Microsoft készítésű MSN kliensek tudják/tudhatják ezt, láttam működni szóval ilyesmit keresgélj, aztán néha nézd meg vele, van-e különbség az aktuális kontaktlistádhoz képest. Mondjuk nem csodálkoznék ha a protokoll újabb verziói ezt lehetetlenné tették volna időközben.

https://enginedesigns.net

(#5708) Dale válasza Dale (#5707) üzenetére


Dale
aktív tag

aMSN letöltése innen: www.amsn-project.net
Hogy tudja-e még a rejtőzködők felderítését azt majd kideríti akinek kell ez.

https://enginedesigns.net

(#5709) localhost válasza csabinka (#5703) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én meg olyan programot szeretnék, ami megmondja, ha a partnerem otthon van, de nem kapcsolta be a számítógépét, mert nem akar velem beszélni, mégis tudjam!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5710) pumatom válasza localhost (#5709) üzenetére


pumatom
aktív tag

Ajánlanám a távcsövet, és mire felmászol a tetőre, megvan a szabadidő Program is :))

(#5711) PazsitZ válasza csabinka (#5703) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]

(#5708) Dale: Nem tudja, tudtommal soha nem is tudta, pedig használom már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#5712) Badb0y


Badb0y
addikt

Kérdésem lenne, vista managerrel optimalizáltam gépem.

Tapasztalt már vagy találkozott már valaki olyan problémával, hogy egy erősebb optimalizálás után, a messenger folyamatosan újraindul, vagyis inkább állandóan megáll, és be kell zárni. Sokszor olyankor, amikor állapotot váltok, sokszor amikor akarok irni valakinek, és nem tudom, hogy wtf, de iszonyat idegel. Újraraktam már mar sokszor, de semmi :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5713) Hawk1979 válasza Dale (#5708) üzenetére


Hawk1979
őstag

Soha nem tudta a rejtve kapcsolódókat jelezni.Se az aMSN se más.
Viszont frankón mutatja ki tiltott le.... :DDD

(#5714) Dyka


Dyka
csendes tag

Sziasztok!
Kérlek segítsetek,tehetetlen vagyok...
A problémám:Tegnap előtt bekapcsoltam a gépet,indítanám az msn-t és egy hibaüzenet:"A(z) Windows Live Messenger hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük."
Uninstalláltam az msnt,még azt a 100 éves alap verziót is,majd újta telepítettem,illetve próbáltam mert az alapon kívül semmi más nem hajlandó elindulni,rögtön megjelenik ez a hibaüzenet...Kb 2 hete lett újrakva az xp-m.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#5715) Dale válasza Hawk1979 (#5713) üzenetére


Dale
aktív tag

Igazad van, tényleg arra gondoltam, de azt hittem a másik is megy/ment. Mindenesetre elég gáz dolog ez a kémkedés. :)

https://enginedesigns.net

(#5716) Ice!? válasza Des1gnR (#5702) üzenetére


Ice!?
őstag

:R
Így sikerült megcsinálnom, hogy winamp-al lejátssza, viszont wmp-el még mindig nem akarja az igazságot.
Üdv.

(#5717) Des1gnR válasza Ice!? (#5716) üzenetére


Des1gnR
őstag

jaaaj most rájöttem, hogy félreértelmeztem a rövidítést :U :DDD
Azt hittem a winamp-al játszottakat nem írja ki :B
wmp-el lejátszott zenéket nekem plugin nélkül kiírja :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5718) PazsitZ válasza Dale (#5715) üzenetére


PazsitZ
addikt

Akkor én tudatlan vagyok, jó ideje használom, de nem tudom. Hogyan jelzi ki a letiltást? :F

- http://pazsitz.hu -

(#5719) Psychonaut válasza PazsitZ (#5718) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudtommal az MSN nem jelzi, csak a Pidgin...

(#5720) Ice!? válasza Des1gnR (#5717) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD :DDD
Tudom, hogy ki kellene írnia, de nem teszi. :U

(#5721) SunBreeze válasza Ndruu (#5696) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

ebben a verzióban még nem lehet így rendezni, na de már mind1... várok 2 hetet, utána újratelepítés, és ha nem lesz jó, akkor segítségeteket fogom kérni

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#5722) mate0217


mate0217
aktív tag

Lenne egy kis gondom!!!!

Van úgy néha hogy a partnereket teljesen fehér lesz nem mutat senkit csak az én nevemet amúgy Windows Live Messenger 2009-em van Mit csináljak???

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#5723) Badb0y válasza mate0217 (#5722) üzenetére


Badb0y
addikt

#5712 hsz-em ezzel is kiegésziteném, ilyet is csinál nálam is.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5724) csabinka


csabinka
tag

Köszönöm aki segített tíltás-t azt lehet tudni egyszerű plusszal is!Mellesleg a WMP-be gyárilag van Now playing plugin!Üdv!

(#5725) juhi07


juhi07
senior tag

Üdv!

Nekem szükségem lenne egy olyan működő programra vagy megoldásra amivel ki tudom deríteni, ha valaki rejtett módban csatlakozik fel a partnereim között msn-re, és épp online van-e. Tehát hogy rejtett módban van-e csatlakozva, vagy valóban offline módban van.

Van ilyen?

a másik kérdésem az lene hogy honan tudom msn hogy le vagyok tiltva ?

Válaszokat elöre is köszönöm

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#5727) pumatom válasza juhi07 (#5725) üzenetére


pumatom
aktív tag

[link]

Nem tudom, hogy valóban müködik ez a dolog, én még nem próbáltam.

Üdv!

(#5728) vante


vante
aktív tag

Szerettem volna felvenni egy barátom msn-re, viszont többszörösen értelmezte szegény, ezért most 3x van fent a listámon, tiltásnál mind a 3-at letiltja. Mit lehet ilyenkor tenni? Töröljem, és újra vegyem fel?

(#5729) XSiGma


XSiGma
aktív tag

üdvözletem valaki segítsen a legújabb msn-t töröltem és helyette a 7.5-öt akarom feltenni,de belépésnél azt írja hogy csak akkor enged be ha frissítem megint a legújabbra,ami nekem egyátalán nem kell.na ilyenkor mi a következő lépés?:) valahogy ezt a frissítést kéne megkerülni...

(#5730) XSiGma válasza XSiGma (#5729) üzenetére


XSiGma
aktív tag

megvan a megoldás tárgytalan,márcsak kompatibilitási gondok vannak az ujabb verzoik miatt,magyarul hülyén írj ki a neveket Plussal is,de mindegy ez még belefér,cserébe használható :)

(#5731) VIBO


VIBO
őstag

sziasztok

tudtok segiiteni abban hogy telefonrool nyomom most a netet de az msn bejelentkezk majd egyből ki is lép
miért van ez?
és mit tegyek hogy ne legyen ez :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5732) Des1gnR válasza VIBO (#5731) üzenetére


Des1gnR
őstag

Valószínűleg a kapcsolat sebessége kevéske neki? Milyen szolgáltató?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5733) VIBO válasza Des1gnR (#5732) üzenetére


VIBO
őstag

t-mobile
dee mondjuk 50 alkalombol 1x fellép
:DDD

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5734) Des1gnR válasza VIBO (#5733) üzenetére


Des1gnR
őstag

usb vagy pcmcia modem?
nálam se nagyon szereti az msn-t ha nincs meg min. az UMTS kapcsolat...

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5735) VIBO válasza Des1gnR (#5734) üzenetére


VIBO
őstag

Tella usbn van rákötve a gépre.

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5736) Des1gnR válasza VIBO (#5735) üzenetére


Des1gnR
őstag

És milyen telefon?
Próbáld meg magasabbra tenni :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5737) MarioAna


MarioAna
senior tag

Üdv!
Az miért van, hogy ha videóhívást akarok indítani, csak annak küldi a képet a webcam, akinek van kamerája...tehát ha a partnernek nincs cam, akkor az enyém sem küld képet csak a webcam icon áthúzva van a kép helyén. (Symbianos teló+Mobiola a webcamera egyébként)
Szóval erre létezik valamiféle megoldás?

(#5738) szabina92


szabina92
csendes tag

Hello! Nekem az a problémám, hogy ki vannak törölve a beszélgetések, lomtárba sincs.. sehol! Hallottam hogy létezik olyan program, ami vissza tudja a kitörölt beszélgetéseket hozni! Napok óta keresek és semmi! Valaki tudna segíteni? Örök hálám üldözné....
Mail:love.mucus@citromail.hu :(

(#5739) bambapanda


bambapanda
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van,hogy az MSN nem működik a gépemen (kismillió verziót probáltam,de egyik sem jó),Windows Xp-t használok.
Ehelyett rákényszerültem olyan programokra, mint a Pidgin,az aMSN vagy az emesene, ezeken elérem a fiókomat és tudok is csevegni,de a partnereim,akik normális MSN-t használnak engem offline módban látnak,hiába állaítom be az adott programon belül az online módot.
Ez miért van,hogy lehetne kiküszöbölni?Jó lenne,ha tudnák mikor vagyok elérhető,és tudnának nekem írni...
Előre is köszi

(#5740) breed30 válasza MarioAna (#5737) üzenetére


breed30
tag

Hello írd le milyen verziót használsz.

szabina92: PC Inspector: File Recovery v4.5 innen letöltheted. ingyenes.
Vagy én ezt ezt használom Recuva File Recovery 1.27 (magyar) innen letöltheted. ez is ingyenes rámész az egyébre, meg a meghajtóra, ha nem írta felül még semmi akkor meg lesz.

bambapanda : Milyen Windows Xp-t használsz Sp1-2-3 az nem mindegy
pl a Sp2-öhöz kell egy frissítés : WindowsXP-KB942288-v3-x86-hu, csak evvel tudom a Sp2-re a Windows Live Messenger 2009 (Build: 14.0.8064.206) telepíteni próbáld meg ezt a verziót.
És ehhez a Messenger Plus 4.81-et.
A régi verziók közül már nekem se megy egy sem, próbáld ki a 2009-et.

Remélem tudtam segiteni. :R

[ Szerkesztve ]

(#5741) No-kia


No-kia
őstag

mi lehet a probléma? most raktam föl az msn-t de nem enged belépni, amint rámek hogy sign in, egyből kiírja :O

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5742) Jarod1 válasza No-kia (#5741) üzenetére


Jarod1
addikt

Hali, ezen be tudsz lépni?

http://www.meebo.com

(#5743) No-kia válasza Jarod1 (#5742) üzenetére


No-kia
őstag

persze, meg az alap msnel, vagy windows messengerrrel vagy mi a roszsebbel is

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5744) No-kia


No-kia
őstag

nah a 4. újratelepítés meghozta a gyümölcsét, már jó, :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5745) Jarod1 válasza No-kia (#5743) üzenetére


Jarod1
addikt

lehet hogy rosz kód van elmentve?,?

(#5746) No-kia válasza Jarod1 (#5745) üzenetére


No-kia
őstag

nem , tuti nem azzal volt agond, de már jó az a lényeg

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5747) VIBO válasza Des1gnR (#5736) üzenetére


VIBO
őstag

na má bekötötték a netet rendesen szal minden ok ;)
thx az infookért :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5748) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok.

A következő probléma merült fel: ha más jelentkezik be az msn-en akkor nekik nem működik a beszélgető ablak, azaz olyan mintha nem is jönne létre az adott ablak, csak a tálcán látszik h valahol létezik az ablak, de nem lehet rá átváltani. Az enyém tökéletesen működik, de én jelentkeztem be először rajta, viszont aki utánam, annak ne működik rendesen.
Az oprendszer: win 7 build 7201, msn: build 14.0.8064.206. Próbáltam hasonló hibát találni de nem találtam, már próbáltam a kompatibilitási módokat is, nem segít.
Ha egyszerre bejelentkezünk (multiple user) akkor nálam működik rendesen, azaz nálam látszik minden esetben a beszélgető ablak, míg a másik felhasználónál jelzi a program h üzenet érkezett, de az ablakra átváltani nem lehet... :F

no brain, no problem

(#5749) attiati


attiati
veterán

Hogy lehet letiltani ezt az újabban belépéskor felugró hirdetési ablakot, és a hirdetési sávot bal oldalról?

Live plus-om van.

(#5750) Tom5


Tom5
addikt

Olyan gondom lenne, hogy hugom gépén beszart az MSN. Elvileg Ő uninstallálta (nincs a programok telepítése törlése menűben a live) és telepíteni szeretném újra de nemengedi mivel mártelepített programnak mutatja. :( Program filesban nincs Live mappa, regeditből kiszedtem minden live cuccost és mégse megy. Letöltöttem vmi nem online telepítőt az meg hibával kilép (vmi kritikus hibával) ötlet, hogy mit tehetnék?! :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.