Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27951) TayRol válasza Topiccsendőr (#27950) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon tolja neki. raadasul ebben a szinben meg jol is nez ki.:)

(#27952) Kasza08 válasza TayRol (#27924) üzenetére


Kasza08
őstag

Nekem formára az RSV4-re emlékeztet :U bár nekem most mindenről az jut eszembe, még a saját RS-emről is:D

(#27953) emvy


emvy
nagyúr

Emberek,

a gond a következő:
- az akksi már semmit sem ránt a motoron
- mostmár betolás után, menetközben is totál gáz, mintha nem kapna gyújtást, húzom, nem megy, néha nagy durranás (ergo nem égett el a hengerben a benzin), rángat, stb., idővel (15 perc) némi javulás, de a műszerek csak akkor működnek, ha alapjárat közelében forog a motor
- lehet, hogy a be nem kötött riasztó 5As biztosítékja nem jó, legalábbis fehér por (tudjátok, az "amperpor" volt körülötte, lehet, hogy valami összeért?)

Holnap megy bele az új akksi, milyen más hiba lehet? A szokásos Honda fesszab? (Ez az a bizonyos olasz, Ducati gyártmányú fesszab, leállás után igen forró volt).

while (!sleep) sheep++;

(#27954) #25954560 válasza emvy (#27953) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem feltetlenul kene addig akksit cserelni, amig nem derul ki mi a baj, nehogy tonkretegye ezt is. gondolom toltesi fesz-t mar mertel (az milyen?)
huzz le minden extrat a mocirol, ha van (gps, riaszto, akarmi - a sajat biztijuket ki tudod venni)
- akksi feltolt, megmer kapocsfesz.
- ratesz saru, megmer kapocsfesz. ha nagyot esett, akkor vmi terhel rendesen, akksi le.
- ha nem terhel semmi, akkor fenyek nelkul gyujtas ra (ha ki tudod kaccsolni a pilacsokat)
- ha megint nem terhel semmi, akkor aztan bajban vagyunk :) ha terhel, akkor pl a biztik kiszedesevel meg lehet allapitani kb h melyik korben van a gonosz.
- ha itt is minden rendben, akkor szorakozhat vki hasznalat kozben, illetve meg mindig lehet a feszszabi.

(#27955) SzalaiG válasza emvy (#27953) üzenetére


SzalaiG
addikt

CBF600??? :F :Y

(#27956) TayRol válasza Kasza08 (#27952) üzenetére


TayRol
veterán

elvonasi tunetek?:D

(#27957) Kasza08 válasza TayRol (#27956) üzenetére


Kasza08
őstag

Annak nem mondanám, még RSV4 szűz vagyok:B Bár gondolom ezzel még sokan vannak így:(

(#27958) emvy válasza #25954560 (#27954) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem mertem meg, nincs most itthon multimeter. Probalok szerezni egyet.

SzalaiG: CBF600, igen. Tipushiba ennel is, ez van.

while (!sleep) sheep++;

(#27959) emvy válasza emvy (#27958) üzenetére


emvy
nagyúr

Marmint tipushiba a fesszab, de valoszinu, hogy egyszeruen total kuka az akksim (4 eves).

while (!sleep) sheep++;

(#27960) #25954560 válasza emvy (#27959) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem neked volt tavaly akksigondold? azt hittem akkor vettel ujat

(#27961) bajnokpityu válasza emvy (#27953) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a feszszabira megy 5 ér.3 fázis a generátorból,2 ki az akksi irányába.ezeket kell mérni.testet meg általában a csavarkötésről kapja,de van,ahol ez a 6. láb.olvasd el manualt,milyen fordulaton milyen fesznek kell rajta lennie.

amugy erről nem hallottam,h a CBFnél tipushiba lenne a feszszabi.ugyanis ezt már olaszoknál gyártják,és a japánnál jobb duki feszszabi van rajtuk.haveroké legalábbis ilyen.

szerk:ja most látom,h tied is duki.és hogy forró.az azt jelenti,hogy még valahogyan működik.tehát feltétlen mérj.amikor kipukkadt,utána nem meleg.

amperpor?az esetleg kontakthibát okozhatott.és esetleg kinyirhatta az akksidat.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27962) emvy válasza #25954560 (#27960) üzenetére


emvy
nagyúr

Tavasszal volt, ebben az evben kezdtem nagymotorozni. :)

bpityu: koszi, megnezem. Felhivtam a Hondasokat, ok azt mondtak, hogy szerintuk tuti akksi, es legfeljebb az okozza a rangatast, hogy a gyertyak elkoszolodtak a sok tologatasban.

while (!sleep) sheep++;

(#27963) Chieftec


Chieftec
őstag

Csaoo korabban irtam, hogy ki akarom belezni a kipuffot az RR en.. Talaltam egy vidit jutubon. Gyerek teletomi (gondolom) gyapottal.. Annak milyen szerepe van ott, vagy mi lesz ha nem rakok bele semmit? Tudtommal a brutal sportdobok is full nyitottak... Jah itt a link: [link]

(#27964) Chieftec válasza emvy (#27953) üzenetére


Chieftec
őstag

Ue volt mocimmal. Majom gyerek, fel eve nem toltotte fel az akksit azt ahogy jottunk ugye elkezdte visszatolteni. Megalltunk 50km utan, indulnek gyujtas, se kep se hang.. Betolni se lehetett mer full zarlatos lett az akksi es hiaba tologattad letiltott benn az elektronika es nem engedte elinditani... Ramertunk az akksira volt benn 0,42V :D Jah mindezt este 7 kor.. 9 re lett bele akksi....

(#27965) Picco válasza Chieftec (#27963) üzenetére


Picco
addikt

elso ranezesre a srac natur uveggyapotot(de nem biztos) tett bele ami kb 2 perc alatt kieg ha porgeted...

en most belezem kis az xt660r dobjait.

vettem perforcsovet, angyalhajat(hajszalvekony alceldrotok, uveggyapot szeruen feltekerve) es keramiagyapotot.

perforcso ugye tiszta h mire kell, acelhaj megy a perforcso kore, drotta rogzitve, h elnyeljen egy adag hot, utana meg a keramia gyapot, igy is csak remenykedem benne h nem eg ki egybol, pedig jofajtat vettem. a gyapot fogja neked elmelyiteni a hangjat es csillapitja is kis mertekben,

ha kesz lesz felrakok valahova egy before-after vidit :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27966) Chieftec válasza Picco (#27965) üzenetére


Chieftec
őstag

Koszkosz!! De ha nem rakok bele semmit akkor mi lesz? Mer az ilyen illegal kategorias dobokban sincs semmi, csak egy cso.. Azok a mocik amik visitanak mint a barom, hallod oket 3-4km rol azokon milyen dob van?

(#27967) cochy


cochy
tag

Sziasztok!
Honda DIO-hoz kellene nekem első lengéscsillapító. AF18-as.
Tud valaki bontót vagy bármit, ahol ócsóé lehetne ilyet venni?
előre is köszi.

(#27968) Picco válasza Chieftec (#27966) üzenetére


Picco
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=Env9XU5JSGM&feature=related
yoshi muffler repack :)

gondolom ures, de abba belesuketulsz...nameg megjobban megutaltatod a motorosokat...nameg a rendor is seggbe...szoval erted :)

a gyapot nem az ellenseged, a gyapot a baratod, nem vesz el minden hangot :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27969) Chieftec válasza Picco (#27968) üzenetére


Chieftec
őstag

Uhhhhh zsiiir!!! Nemszoktam feleslegesen bogetni csak igy akkor lesz hangja mar 3-4000 nel is.. Mer varosban ott hasznalom kb.. Meg gyari dob lesz megcsinalva nekem full uresre... Zsaru megallit: Full gyari dob.. Bele is van irva h 80dB!! :DDD Mondjuk nemtom, hogy honda mer 80 asra csinalja amikor 96 a megengedett.... Na mind1!! Kosz szepen a felvilagositast!!!

(#27970) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

[link]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27971) bajnokpityu válasza Chieftec (#27966) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem nem E legal a leom,de abban bizony gyárilag van gyapot.most ugyan teljesen kiégett,de ez igy nagyon hangos,és igénytelen.egyre kevéssé tetszik,sztem megtömöm ujra.

kinőttem a 120+ decibeles yoshikból.valamint jobb oldali fülem 2kHz-vel kevesebbet hall.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27972) Chieftec válasza bajnokpityu (#27971) üzenetére


Chieftec
őstag

Hat nemtom!! Gyapot nelkul ilyen bucsus hangja lett mint a 100 ezres 2 es golfnak?
Mondjuk en a gyari akarom full uresre mecsinalni, az sztem halkabb lesz vmivel mint egy full nyitott yoshi..

(#27973) TayRol válasza bajnokpityu (#27971) üzenetére


TayRol
veterán

tenyleg, egy nem gagyerak dobbol mennyi ido alatt eg ki a gyapot? es milyen hirtelen? szoval lassan, vagy egyszer csak megsuketulok?:)

(#27974) Picco válasza Chieftec (#27972) üzenetére


Picco
addikt

szerintem rosszabb hangja van gyapot nelkul, foleg ha elmennel vele hosszabb tavra...a hallasodnak is konnyebben annyi....mint lentebb irtak..

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27975) Topiccsendőr válasza Picco (#27974) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A hang az még soso, bár én lőném tarkón, aki utcán így menne. De hogy hogy agyonvágja a gázlengéseket. Úgy el fog kevesellni mint a szél.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#27976) Topiccsendőr válasza Chieftec (#27969) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Vettél egy RR-t városba? Azigen. Nem töltöttél ki valamilyen Honda-kérdőívet? Benne vagy a 95%ban keményen...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#27977) Topiccsendőr válasza Chieftec (#27966) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt honnan vetted? Perforált cső, körülötte gyapot.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#27978) [lAyCsI] válasza TayRol (#27973) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

szép fokozatosan...
szal nem lesz hirtelen ugrás, csak majd eccercsak azon fogod magad észrevenni, hogy hu bazz mintha kicsit hangos lenne a dobom :D

-= No way back from Here =-

(#27979) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#27976) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

milyen stat?

-= No way back from Here =-

(#27980) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#27979) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Integra írta az ABS kapcsán, hogy a H felmérése alapján a sportmotorosok 5%a használja rendeltetésszerűen pályára a motorját. A többi elváltja 6000 nél, és csodálkozik, hogy elmegy 100e kmert. :)))

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#27981) Integra válasza Topiccsendőr (#27976) üzenetére


Integra
titán

:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27982) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Najó. Öreg vagyok bohócnak. Szerintem elég necces hozzáállás, hogy nem üvegelem a sportmotort amit vettem - ami ugye arra való - de nincs hangja 4-6000 nél. Inkább kibelezem a gyárit, azt uccán így hallani fogja mindenki, ha jövök. Azé ez lelőtte nálam a hengerfejet. Ha széttéped a száját, a gyárinak tökéletes hangja van. Ráadásul a teljesítménye a motornak nem fog drasztikusan csökkenni, meg nem fog rángatni semelyik fordulaton. De gyerekek ezeket hagyjuk má', mert nagyon gáz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#27983) emvy válasza Topiccsendőr (#27982) üzenetére


emvy
nagyúr

-1: a CBF-em hangja annyira extrem gaz kis fordulaton (<8000), hogy azt te nem tudod elkepzelni. :)
8000-nel szepen szol mar, az teny.

Elvaltas-tema: apam kiprobalta a motoromat 20 ev motorszunet utan (MZ volt neki a teteje), aztan mondta, hogy o ennel erosebbnek kepzelte el. Aztan kiderult, hogy 70-ig hajtotta, de hatosig elvaltott... ez persze termeszetes, dizelautohoz szokott fule van.

while (!sleep) sheep++;

(#27984) TayRol válasza [lAyCsI] (#27978) üzenetére


TayRol
veterán

akkor nem lesz hirtelen ijedes. idotartamban gondolom nem lehet megmondani...

emvy
: nekem is kiprobalta faterom, 25 eve ult utoljara motoron, 350-se jawan, ment egy kort vele es utana visszaadta, hogy ez sok lesz neki.:)

(#27985) Kasza08


Kasza08
őstag

Leszakad a pofám.
Tegnap odamentem a szervízbe, csávó kijön megpörgeti, és tádá! Úgy forog mint a Föld.
Valami piszok került volna bele, amit a tegnapi esővíz mosott ki?:F

(#27986) ALI_G válasza bajnokpityu (#27970) üzenetére


ALI_G
veterán

állat japánok :D :C

(#27987) ALI_G válasza Topiccsendőr (#27982) üzenetére


ALI_G
veterán

Azért ha városban nyelezed még egy 600-es sportgép is teret ugrik mint Teal'c a csillagkapuban.

TayRol: fater is párszor motorozgatott vele, elvitte anyámat is :) neki tetszik, csak nem tudja kezelni a sok ménest. Igaz 2-300 km-t vezette.

[ Szerkesztve ]

(#27988) TayRol válasza ALI_G (#27987) üzenetére


TayRol
veterán

aa, faterom csak par km-t ment vele a kis utcankban, es szerintem tul nagy hevvel indult neki, de megszeppenve jott vissza. regen volt mar az a 350-es Jawa.:)

(#27989) ALI_G válasza TayRol (#27988) üzenetére


ALI_G
veterán

Faternak az volt a gondja, hogy nem érzett rá a váltásra. Ugye félt az erőtől, ezért hamar el akarta váltani, nehogy meginduljon. De annyira alul, hogy ott meg még nem adja igazán. Váltásnál rángatott meg ilyenek.
De mikor vitte szervizelni tavaly, akkor mesélte, hogy úgy kiléptek elé járdáról, hogy besatuzott egy akkorát, hogy érzése szerint megemelkedett a hátsó kerék :DDD

(#27990) TayRol válasza ALI_G (#27989) üzenetére


TayRol
veterán

jopofak ezek az osok.:) mi is majd ilyenek leszunk a gyerekeink 1500-2000 ccm3-es motorjaival.:D

(#27991) jasszer válasza TayRol (#27990) üzenetére


jasszer
senior tag

Áhh, akkor már villanymotor sztem... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#27992) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#27982) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nah, láccik má hogy öregszel,
minden szöggyári semmi sufnituning mi? :D

-= No way back from Here =-

(#27993) [lAyCsI] válasza TayRol (#27984) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

egy 3-4 év alatt azé faszán ki tud égni a cuccos

-= No way back from Here =-

(#27994) Chieftec válasza Topiccsendőr (#27976) üzenetére


Chieftec
őstag

Neeem! :DDD Felreertettel azt mondtam, hogy HA varosban megyek akkor 3,4 korul elvaltogatom ott meg semmi hangja... Nem azt mondtam, hogy csak varosban hasznalom.. :D Bebaszna ha a 6-7 literes fogyival meg a 120 pacival varosba vettem volna...

Honda vmi nagyon buzerans dobot rak ra gyarilag, mert ravan irva nagy betukkel, hogy mekkora kiraly dob, mert megfelel mindennek es csak 80dB es!! Gixxer gyarilag 96.. Nemtom hallottal-e ilyen mocit de eddig mindenki aztmondta, hogy ehhez a kinezethez egyszeruen vicc ez a hang.

[ Szerkesztve ]

(#27995) TayRol válasza jasszer (#27991) üzenetére


TayRol
veterán

remelem nem. vagy legalabbis olyat nem engedek venni neki.D

Lajcsi: akkor meg nem parazom, kb. fel eve van meg a kipuff. a gyarinal is fenntallhat a kieges lehetosege? vagy az tul van biztositva ahhoz?

(#27996) Chieftec válasza Topiccsendőr (#27975) üzenetére


Chieftec
őstag

"De hogy hogy agyonvágja a gázlengéseket. Úgy el fog kevesellni mint a szél."

Ez mit jelent???

(#27997) Picco válasza Chieftec (#27994) üzenetére


Picco
addikt

nem az a baj h sport-dobba alakitod, hanem az h csont uresre akarod csinalni, ami nem normalis otlet es megutaltatod a motorosokat megjobban az emberekkel. szerintem...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27998) Chieftec válasza Picco (#27997) üzenetére


Chieftec
őstag

Aham, hat ez nem szandekom.. mert itt a kornyeken birnak, mindig kerdezgetnek meg elengednek a kocsisok aztan megkoszonom, vagnak mar itt a varosban!! :D
Ez a kibelezem a gyari dobot otlet onnan jott nekem, hogy egyreszt nem akarok sportdobra kolteni, mert inkabb beletankolom, masreszt, mer RR dobja faszan nez ki, az ilyen sportdobok altalaban mind vekonyabbak meg hosszabbak a gyarinal..

(#27999) Integra válasza Chieftec (#27994) üzenetére


Integra
titán

és miért baj az hogy nem szaggatja ki a dobhártyád a gyári dob, ami valóban minden az adott gyártási évben megkövetelt környezetvédelmi és zaj előírásnak megfelel? netán alatta van?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28000) TayRol válasza Chieftec (#27998) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem egy kis pluszpenzert jo kis dobokat tudnal venni - akar hasznaltan is - es akkor egyreszt nem kell kokanyolni, masreszt `legal` cuccod lesz es a rendorok sem utalnak meg, harmadreszt a motorod sem sinyli meg.
sportmotor.hu hirdeteseiben rengeteg jo cucc van.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.