Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22023) Beowulf_78 válasza Boci_83 (#22008) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hogyne lennének. :U Az M3 úgy tudom nincs, de az M7 tele van. Kétoldalas traffi, nem tudod hogy hátulról vagy elölről fog sztárfotót csinálni. Előtte mindenképpen sarazd be a rendszámodat! ;) Mi volt hogy jöttünk vissza a tatai tó felöl, és mivel nem nagyon volt forgalom állatkodni akartam. Félreáltunk az autópálya felhajtónál az RSV-s barátommal és a csajokkal, és elkezdtünk vegyészkedni...1 rész ásványvíz+1 rész föld. :DDD Az autósok akik arra jöttek először nézték mi a jó istent csinálunk, amikor kapcsoltak, volt nevetgélés bőven... :DDD
Aztán természetesen kb. 220-as átlaggal hazarongyoltunk. Persze a traffik előtt lenyeleztem. ;] :DDD Ha villant, akkor olyan 260-270 közötti piros fekete elmosódott csíkot örökíthetett meg. :DDD Faszom fog azon stresszelni hogy villant vagy nem villant. Jön e bírság vagy nem...fizetek teljesítményadót gyári 160LE után amivel 288 km/h tudott a motor. Most 175LE lehet keréken és így 310-315km/h tud. Akkor egy kis homokozás ne legyen már gond. Ha 25 irányból lerántják a motorostársadalmat. :(((

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.