Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14401) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Télleg hanyagolni kellene, jó volt egy kis szín a fórumba, de mostmár vége. Vannak emberek, akik nem beszélgetni akarnak. Hanem kiosztani. Ennyi.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#14402) Boci_83 válasza S W A T (#14387) üzenetére


Boci_83
őstag

És az autóban ülő embernek van joga? Vagy a buszsofőrnek? Hót alkoholista buszsofőrök vezetik nap mint nap az autóbuszokat, vagy 40 tonnás teherautókkat vezetnek emberek papucsba!!? :Y Az milyen jogon vezet? Mit csinál egy megrakott teherautó sofőrje ha egy gyerekkel teli buszt lesodor az útról mert az izzadt lába kicsúszott a papucsból?

Részemről lezárva. Tudomásul vettem! Egy tahó bunkó, mások életét veszélyeztető ámokfutó vagyok! :P

[ Szerkesztve ]

**********

(#14403) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Volt mostanában valami onboard videó bemutatva a tévében, mert elég nagy lett itt a sürgés forgás :F

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#14404) Gaboman válasza S W A T (#14400) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én csak annyit mondok neked hogy amíg nem próbáltad ki egyiket sem addig ne alkoss véleményt mert nem tudod miről beszélsz.
Majd ha lenne kocsid vagy motorod és vezetnéd is persze,rájönnél hogy nem úgy van ahogy azt te állítod.
Ő sem azért ment hogy másokat veszélyeztessen,van olyan helyzet ahol kicsikét meg lehet huzatni a motort és a kocsit is,amivel senkit nem veszélyeztetsz.
Nincs olyan ember aki ne lépte volna túl a sebességhatárt akár nagyobb mértékben is.
De ez benne van a vezetésben,de ezt te nem értheted mivel soha nem is próbáltad,csak okoskodni akarsz.
Kérlek ne itt tedd!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14405) S W A T válasza Gaboman (#14404) üzenetére


S W A T
senior tag

Megint elmondom vannak emberek akiknek megse fordul a fejébe a szabályszegés nem csak én ismerek olyan vezetőt aki még nem lépte át a határt mert törvénytiszzelő....

Biztos vagány kis csákónak tartjátok azt a csákót is aki a mecsekbe vagy hol elszáguldozgatott a forgalomba mert ez hüde jó vagány dolog... csak épp szembe jött egy másik szerencsétlen motoros.... " természetesen " ő volt az aki azonnal meghalt...

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14406) [lAyCsI] válasza S W A T (#14395) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez nem az épeszűségen múlik...
és azt sem hiszem hogy szándékosan veszélyeztetné bárki más életét :(

-= No way back from Here =-

(#14407) S W A T válasza [lAyCsI] (#14406) üzenetére


S W A T
senior tag

Felgyorsítani senki se kötelezi....

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14408) [lAyCsI] válasza S W A T (#14397) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

akkor nézz magadba

-= No way back from Here =-

(#14409) [lAyCsI] válasza S W A T (#14400) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem is meddő a vitád, itt egyszerűen nem nyerhetsz :D
meghallgattunk, elmontuk a véleményünket, részemről finish... peace

-= No way back from Here =-

(#14410) [lAyCsI] válasza S W A T (#14405) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az egy felelőtlen pöcs volt,
és ezzel itt mindenki egyetért...
és részemről télleg finish :)

-= No way back from Here =-

(#14411) Gaboman válasza S W A T (#14405) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Neked teljesen felesleges bármit is írunk.
Te nem érted ezt,sőt ha nincs tapasztalatod miért írkálsz ide? :F
Ez olyan mintha én beleokoskodnék a tortasütés rejtelmeibe amikor fingom sincsen róla miről is szól.
Másik topickban folytast létszíves az elmecserédet mert igazán senki nem kiváncsi rá itt.
Főleg a hülyeségekre nem mert a te szemedben a motorosok szar emberek,amikor közelről sem tudod milyenek.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14412) ferkoboy válasza S W A T (#14398) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

"De igen senki nem ment 90 helyett 110-el a környezetembe, ott ahol nem lehet."

Helló!

Ezt hogy is értelmezzük? "Ott ahol nem lehet"? Szerpentinen? Hajtűkanyarban? Jó magyar 5-10 cm mély gödrökkel tarkított aszfalton? A 'lehet' és a 'szabad' két egymástól eltérő jelentésű szavunk.
"Egyiknek se fordulna meg a fejébe átlépni a határt."
Fordulna? Feltételes mód. Állitsd azt, hogy egyiknek sem fordult még meg a fejében. De ezt is csak akkor, ha belelátsz a fejükbe. Akkor pontositsd ugy, hogy egyikük sem lépte még túl sehol a sebességhatárt. Persze itt is megkérdezhetném, hogy minden pillanatban mellettük ülsz?

Az én fejemben sem fordulna meg hogy átlépjen, ha a határok is ésszerűen lennének megállapitva, persze nem ugyanaz a biztonságérzeted egy Citroen kacsával, mint egy 735ös BMW-vel, vagy csak egy széria ABS-es Toyota Corollával. Mindezt ugyanazon tempónál.

Megértem, kivitelezhetetlen a dolog. Trabantal 80-al nekem is halálfélelmem volt majdnem. Főleg, hogy rálépve a fékre elég erösen bele kellett kapaszkodni a kormányba, hogy ne térjen le jobbra az útról...

Egy szó, mint száz: ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#14413) Tüzi válasza S W A T (#14405) üzenetére

törvénytiszzelő
HAHAHA :D Ha tudnád azt, hogy ebben az országban mindenki törvénysértő, akkor szerintem öngyilkos lennél. Olyan törvényeink vannak, amiket maradéktalanul betartani lehetetlen Na. Akkor mostantól olvass tovább. Pár napja elmentem motorozni, és biza Fehérváron a 8-ason hiába mentem 60 körül, toltak le a közlekedés többi résztvevői. Ergo balesetveszélyes voltam. Így kénytelen voltam 70-80 között menni.

Szóval addig, amíg fogalmad nincs arról, amiről itt osztod az észt, addig szálljál magadba vissza, üljél föl egy simsonra, aztán húzzál kifele az útra. Ne gyere az idióta napellenzős agymenéseddel, hogy "élni akarok még" meg a többi frázis. Ha majd lesz tapasztalatod, és tudod, hogy miről beszélsz, az után lesz majd jogod itt köpködni. A mecseki gyereket meg hagyjad békén, épp eléggé elkúrta az életét ahhoz, hogy ne baszogassa senki.

byebye

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14414) qpakcovboy válasza S W A T (#14387) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Úgy érzem én eddig még nem sértettelek meg, nem kellene belemenni a személyeskedésbe. Különben is eddig tök jól megvoltak itt az emberek nélküled. Ha neked nem tetszik ez a dolog akkor menj máshová és ne minket bosszants. Lövésed sincs a motorozásról nem értem minek szólsz bele. Túrd otthon az orrodat a gép előtt vagy nézd a GP-t, vagy csinálj amit akarsz, de szerintem neked nem itt a helyed.

Egyszer hagyd ki a vidámvasárnapot és menj el csajozni, vagy igyál egy sört a képzeletbeli barátaiddal. Lazíííts

(#14415) Tüzi válasza degu (#14365) üzenetére

Mán' megint itt vagy??? Méééé??? :O

De azt is tudhatod,hogy...legalabb egy nappal tovabb elek!

Jaja. De csak akkor, ha nem szemből/hátulról/oldalról kaszál el egy kamion, mert elaludt a sofőrje. Vannak helyzetek, amiket motorral ki tudsz védeni, autóval nem.
Az a keresnivalója egy krosszmotornak, hogy az utak azt kívánják. Ráadásul sokkal jobban mozgatható a magas súlypontja miatt, mint egy hasonló túra, vagy sportmotor. Quadot nem tudom. Lehet, hogy ment túrázni. Amúgy meg ugyanolyan résztvevője a forgalomnak, mint akárki más.

#14414 qpakcovboy :K :K :K GP? Hagyjad már, Győzike só :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14416) dabadab válasza Tüzi (#14415) üzenetére


dabadab
titán

(Mondjuk konkret krosszmotor nem is kap rendszamot, igy azzal max falusi utcakon fut ossze az ember, valoszinuleg endurorol lesz szo, az meg varosban is siman elfer.)

DRM is theft

(#14417) Tüzi válasza dabadab (#14416) üzenetére

Lelőtted a poént :( :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14418) dabadab válasza S W A T (#14398) üzenetére


dabadab
titán

"De igen senki nem ment 90 helyett 110-el a környezetembe, ott ahol nem lehet. Fura én épeszű embereket ismerek. Egyiknek se fordulna meg a fejébe átlépni a határt."

(Atlepve a lehet/szabad kozti szemantikai kulonbsegen.) Na, konkretan ez az, amit nem hiszek el. Mint ahogy azt sem, hogy az ep esznek es a sebesseghatarok akkuratus betartasanak kulonosebb koze lenne egymashoz.

DRM is theft

(#14419) jasszer


jasszer
senior tag

Skippeltem az utolsó 30 hszt, ha volt vmi említésre méltó a motor felgyújtásán és a kötelező tarkólövésen kívül akkor sikítsatok... ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#14420) S W A T válasza ferkoboy (#14412) üzenetére


S W A T
senior tag

Vicces kis monológ de ha nagyon akarod szerzek egy nyelvészt..... eme írásodat annak veszem hogy igazam van és mást nem bírtál írni mint hogy a magyar nyelvtant csűröd csavarod.
:U

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14421) S W A T válasza Tüzi (#14413) üzenetére


S W A T
senior tag

mondom én hogy még a végén hőst csináltok belőle.....

Merem remélni kap vagy 20 évet szándékos emberölésért..... (ezzel a véleménnyel se vagyok egyedül az országba sőt sok motoros is úgy gondolja itt az ideje példát statuálni.... )

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14422) Gaboman válasza S W A T (#14421) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Semki nem csinál itt hőst belőle,amit csinált felelőtlenség volt,megérdemli a büntetését hiszen megőlt valakit ha nem is készakarva.
A bírónő elmondta a véleményét az esetről én is az ő álláspontját képviselem.
A srác megbánta amit tett és az élete is széthullott darabokra,de már későn,elötte kellett volna gondolkodni azon amire készült,hogy száguldozva közlekedik és kamerára is veszi hogy nem szabadna menni.
Sajnos egy ártalmatlan ember lett ennek az áldozata.
Az ilyett én is elitélem nagyon,de ez nem azt jelenti hogy mindenki ilyen.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14423) feca81 válasza Topiccsendőr (#14403) üzenetére


feca81
aktív tag

nem tudok rola.viszont hallottam,h megszuntettek egy pszichiatriai intezetet,es a lakoit elbocsajtottak:DDD

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#14424) S W A T válasza dabadab (#14418) üzenetére


S W A T
senior tag

Miért is nem hiszed el :F Mert nektek az teljesen természetes hogy szabálytalankodunk :F 150-el dzsantázunk 130 helyett... akkor biztos mindenki túllépi a seb. határt.

Mielőtt megkérditek régen a naplóba valami motorosklubb tagjai mondták hogy igenis büntessék meg.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14425) dabadab válasza S W A T (#14424) üzenetére


dabadab
titán

"Miért is nem hiszed el :F Mert nektek az teljesen természetes hogy szabálytalankodunk :F 150-el dzsantázunk 130 helyett..."

Pl. azert mert (veled ellentetben) konkretan vezetek (raadasul eleg regota), es:
1. Latom, hogy hogyan es mennyivel kozlekednek masok.
2. Tapasztalatbol tudom, hogy a sebesseghatarok szigoru betartasanak a biztonsagos kozlekedeshez elenyeszoen keves koze van.

DRM is theft

(#14426) feca81 válasza S W A T (#14424) üzenetére


feca81
aktív tag

ne haragudj.tudom,megigertem,h ne mszolok hozzad tobbet,es szanom,banom,h most megszegem,de annyira a motorosok ellen vagy,h elkepeszto.az ittas vezetokkel hogy allsz? a szaguldozo autosokkal hogy allsz? a piroson athajto autosok, a zebran gyereket eluto autosok,az alvo teherautosoforok,a biciklisek,a szabalytalanul kozlekedo gyalogosok azok ugye szentek? csak mi vagyok az ordog leszarmazottai.
es konyorogom ERVEK,ervelj mar egy kicsit,probald mar meg!ne csak a media szavait halljuk a szadbol,sajat gondolatokat is irj,ertelmes gondolatokat.azt modntad elmultal 20 eves.ilynekor mar ki kene huzni a fejedet a homokbol,es el kene kezdeni az agytekervenyeid fejleszteni,emrt el fognak sorvadni.
amugy iszol te rendesen?

mod: csak swat baratunk kedveert:DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#14427) Boci_83 válasza S W A T (#14424) üzenetére


Boci_83
őstag

Szóval mi magyarok, Magyarország területén veszélyeztetjük a környezetünket, és az embertársainkat ha 150 Km /h -s sebességgel motorozunk, de átlépve az országhatárt, ( osztrákoknál nem tudom hogy működik ) elérve Németországba, ott nyugodtan tehetjük ugyan azzal a motorral, mert ott nincs sebesség korlátozás az autópályán. Ott már nem is veszélyeztetjük!?? :F Világos. Egyfolytában ezen lovagolsz
Veszélyhelyzet nem akkor alakul ki amikor átlépjük a sebesség korlátozást. A sebességek betartásával is lehet éppen olyan könnyen balesetet okozni!! Sokszor sokkal nagyobb a balesetveszély egy lassan haladó járművel. A balesetek nagyobb % is kis sebességeknél történik!!! :U (Street1 :D :R )

**********

(#14428) Gaboman válasza S W A T (#14424) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Tudod te olyanról vitázol amihez valójában semmit nem tudsz hozzátenni tapasztalat terén,csak amit a TV-ből meg a haverod haverjától hallottál.
Mi meg rendszeres résztvevői vagyunk ezeknek a dolgoknak,van személyes tapasztalatunk róla.
Ha azt kellene megállapítanom hogy kiből van több gyorshajtó motoros vagy autós akkor a második jelölt sokkal több.
A legtöbb motoros nyugodt és szabályokat betartó,mint ahogy a kocsisoknál is.
De mint a két állatfajból vannak hülyék akik szarnak a szabályokra és a sebességre.
Na az ilyenek nem kellene a közutakra hanem menjenek pályára ott kiélhetik magukat.
De ne azon a 20km/h lovagoljál már állandóan az semmi annál sokkal nagyobb külömbségek szoktak lenni,130 helyett 220,na az már valami.
De nem csak a motorosoknál ám ezt ne felejtsd el.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14429) S W A T válasza Boci_83 (#14427) üzenetére


S W A T
senior tag

Úgy tudom a világon egyedül csak az autobahn-on nincs seb. korlátozás annak is csak kb a felén.

Boccs de ezekből az jön le hogy te utálod betartani a szabályokat.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#14430) Boci_83 válasza S W A T (#14429) üzenetére


Boci_83
őstag

Szerezz be egy repülő jegyet Tajgetoszra! Jó utat! ;] :P :W

**********

(#14431) Gaboman válasza S W A T (#14429) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Van ismerősöm a rendőrségen mérni szoktak ők is,és mi meglepő hogy a autósokkal van több gond ilyen téren.
Megadjam a számát esetleg,kérdezz rá mert végre megvilágosodnál.
Ha már ennyire osztod itt az észt nekünk.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14432) [lAyCsI] válasza S W A T (#14424) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

biztos H&D-s újgazdag gyíkarcok voltak :DDD

-= No way back from Here =-

(#14433) enzodasilva


enzodasilva
csendes tag

Sziasztok! :DD

Tudtok ajánlani valakit, aki igazán brutál, egyedi ( házi ) készítésű kipufogókkal foglalkozik?

Köszi! :R

@@@@@@@@ Loud pipes save lives @@@@@@@@

(#14434) Dzsozi0öt válasza enzodasilva (#14433) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Szia!

Szentesen tudok! Utánna nézek a telefonszámának, ha érdekel!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#14435) feca81 válasza enzodasilva (#14433) üzenetére


feca81
aktív tag

en vasarhelyen tudok:)

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#14436) Gaboman válasza enzodasilva (#14433) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én veszprémben tudok a száma 06309793843.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14437) ferkoboy válasza S W A T (#14420) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Szervusz kedves Barátom!

Érdekes gondolkodásmód a tiéd, olvasni tudsz, érteni nem, érvelni megint nem, illetőleg van neked érvelési módszered, mely arról szól, hogy "irhatideasokmotorosamitakar akkor is nekem van igazam".
Még meg is kérnélek rá, ha nem okoz problémát, hogy szerezz egy nyelvészt, ha te magad már nem tudod értelmezni a magyar nyelven megfogalmazott hozzászólásomat. Szerintem a csapatból mindenki értette amit elmondtam, sőt a szavak között is tudnak különbséget tenni. Lehet érettségi sem kell hozzá, vagy mégis? Lehet ezért nem megy? Bocsánat ezért a mondatomért, ellenben törölni nem óhajtom ezt.
swatpolice@hotmail.com
SWAT? Mi ez a név? Te magad vagy egy csapat?
swatpolice@... Lehet hogy igazságosztónak érzed magad?

Vidéken lakom, láttam már nem egy példát, hogy a 20-30al csordogáló járőrautó odatapos az Oktáviának (igen, városon belül), és lehet csak 10 mp-ig, de akkor sem a megengedett sebességhatáron belül közlekedett.

Másik:
Haladsz főútvonalon.Előtted nagypapi masírozik a 120as Skodával 75-80 km/h-val. Megelőzheted? Egy biztonságos előzéshez sebességkülönbség szükséges, amit ugy 20km/h-ra saccolnak.
Elmehetek mellette 95km/h-val, vagy egy hülye köcsög türelmetlen ember vagyok ha minderre vállalkozom? Várjak türelemmel? Te mit tennél?

Adalék információ: a motorok órája kb. 10-15%-ot csal. Ez bizonyított tény.
150km/h (-10%) = ? talán nincs is olyan messze a 130-tól.
De amíg nem vezettél gépjárműveket, addig beszélgessünk inkább valami másról. Golf? (és a sportra gondolok, nem az autóra) Én ahhoz nem értek.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#14438) bajnokpityu válasza Topiccsendőr (#14376) üzenetére


bajnokpityu
félisten

srácok!
erősen filózok,h milyen tipusok vannak,amik erősek közepes fordulaton,utasnak kényelmes,szép.és elérhető 1-1,2 misi körül.teljesitmény nem fontos, szélvédelem egyáltalán nem, széles kormány, jó futómű,fék szükséges.
elsőre z750 ugrott be,de ott az a baj,h nincs kapaszkodó hátul,tankot meg nem éri el az utas.
esetleg yamaha Bulldog?

ezt a műaggályoskodó témát zárjuk le,ne legyünk álszentek,és ne válaszoljunk a kihivó magatartásra, mert assziszi elérte célját.

inkább segitsetek,és linkeljetek sok képet :)

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#14439) [lAyCsI] válasza bajnokpityu (#14438) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

namostnemfogszmeglepődni :D
1.2-es Bandit :))

amúgy Z750 sem rossz, de sztem azok drágábbér mennek,
Bulldogot meg felejtsd... csopperblokkos kullendáré :(

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#14440) Gaboman válasza bajnokpityu (#14438) üzenetére


Gaboman
nagyúr

KTM LC4 640-es is kényelmes 2főnek,és az mindenhol erős.
Árban is kb ennyiért lehet venni.
SM

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#14441) ferkoboy válasza bajnokpityu (#14438) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

CBF1000?

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#14442) Boci_83 válasza bajnokpityu (#14438) üzenetére


Boci_83
őstag

Hayabusa? :DDD 1 misiért már van. :))

**********

(#14443) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#14439) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Viszont nagyon jól néz ki :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#14444) zsoltee10 válasza bajnokpityu (#14438) üzenetére


zsoltee10
addikt

Honda CB 1300. :) mondjuk a fiatalabbak, inkább 1,3-1,4M
Yamaha XJR 1300?

[ Szerkesztve ]

(#14445) Topiccsendőr válasza zsoltee10 (#14444) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Erről jut eszembe hihetetlen olcsón mennek a motorok 1,4-es Inazumát láttam 3 000 km el csitti fitti, 1,3 misi alatt.
Most mondd meg. Még fiatal is volt. Abban aztán van kraft mindenhol és el is lehet férni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#14446) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#14443) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

butifúl :K

-= No way back from Here =-

(#14447) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#14445) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kkor inkább bandit szvsz,
Inacumának sztem halál gyopárul néz ki az a nagy buta cipó tankja

-= No way back from Here =-

(#14448) zsoltee10 válasza Topiccsendőr (#14445) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem lehet eladni nagyköbcentis vasakat, ennyi. Még a 600-as kategória úgy-ahogy tartja magát, de a nagy dögök értékvesztése brutális. Ezektől mindenki szabadul, a 6 literről induló fogyasztást nehéz finanszírozni, főleg, ha csak hobbiból tartja az ember. Nekem nagyon bejön pl. a CB1300, de mindig eszembe jut, hogy mennyivel kerülne többe a fenntartása az ER6-nál évi 20+ ezer km futással.... Az hagyjám, hogy minimum másfélszer annyit eszik, de a gumiból legalább kétszer, de inkább háromszor többet eszik ugyanannyi idő alatt, láncról nem beszélve. Szóval húzós egy ekkora dögöt fenntartani, viszont, ha csak évi 5--6ekm-t mennék, meggondolnám, szinte egy az egyben ki tudnám cserélni. :)

(#14449) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#14447) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah kár volt nézegetnem :(
Itten van a szerelmem. Olcsón, szép. [link]
Most kb annyiba kerül, mint az R6 om... Valahogy el kell hesegetnem ezeket a rossz gondolatokat. Hess, hess :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#14450) [lAyCsI] válasza zsoltee10 (#14448) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

csak az újabb injektorosak iszákosabbak...
bandim nemegész 5féllel elmegy és nem simogatom:)

-= No way back from Here =-

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.