Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14342) bocX


bocX
tag

na csak a topic előző sok hozzászólása kapcsán, mer' zavarnak egyes hsz megnyilvánulások:

"A motorozás nem pusztán motorkerékpáron való utazást jelent; sokkal több annál. A motoros más szemszögből nézni a világot, mint a hétköznapi gyalogos vagy az autóvezető. Itt minden a vezetőtől, a géptől, és a pillanattól függ. Az ember érzi, hogy egyéniség - szabad, szilaj, és legyőzhetetlen, szinte felülemelkedik a szürke világ problémáin. Másrészt előfordulhat, hogy nem bíznak benne, üldözik, sőt, sajnálják, és mindig sebezhető." - idéztem egyik kedvenc könyvemből
De talán ezzel elég jól összefoglalható a motorozás a motoros szemével. :)

Én azért szeretem, mert kikapcsol, csak megyek, nincsenek korlátok (ugy értem mint pl autóból kitakar az A oszlop) előttem a világ, és csak suhanok a széllel, és olyan helyekre juthatok el, ahova lehet egyébként auóval neki sem indulnék, közben érdekes emberekkel találkozva. A kétkerekűek világának összeképét számos eltérő alcsoport és kultúra tarkítja, melyek visszatükrözik a motorozási élmények sokféleségét.

Ésszel kell közlekedni...ennyi.
bocs ha kicsit csöpögős lett de sztem nincs is jobb a két keréknél :K , na meg a két hengernél :o
az meg hogy szélsőségek vannak akik állatul hajtanak, autósoknál is megvan, meg bárhol máshol is

peace,
széles utat!

:R

sok munka és ugyanannyi lazaság

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.