Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) marsu válasza Zadia (#1150) üzenetére


marsu
addikt

Sajnos :( :(

Esetleg: [link]

Press any key to continue ...

(#1152) Zadia válasza marsu (#1151) üzenetére


Zadia
senior tag

Köszi eggyik se jó.
Felhívtam a motorola magyarországi képviseletét,azt mondták fel kell küldeni szervízbe,mert ilyet nem írhat ki a telefon,mivel nincs rajta korlátozva semmi.
( 4 napos teló ) Valamilyen szoftverhiba van rajta.Egyébként minden más működik.

Akkor írta ki a telefon amikor mp3 csengőhangot akartam küldeni másik telóra.

[Szerkesztve]

(#1153) Skipqer válasza marsu (#1146) üzenetére


Skipqer
tag

Köszi! Működik. :R

(#1154) KillDon


KillDon
tag

Mp3-at nem lehet küldeni ugy tudom ugye?

(#1155) Zadia válasza KillDon (#1154) üzenetére


Zadia
senior tag

De üzenetként lehet vele küldeni.megkérdeztem a motorola magyar képviseletét.

(#1156) szabika


szabika
csendes tag

De lehet küldeni bluetooth-on is mp3-at.
Meg fogadni is.
:)

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1157) szabika


szabika
csendes tag

Van jópár 100 java játékom V3-as és más telokra is. :)
Ha valakit érdekel keressen meg pm-ben.

Üdv: Szabi

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1158) KillDon válasza szabika (#1157) üzenetére


KillDon
tag

Bluetooth-on tudom hogy lehet küldeni, konkrétan az mms-re gondoltam mert ugy tudtam hogy nem lehet.

(#1159) gpek


gpek
tag

Nekem olyan problémám lenne hogy a telefon nagyon halk, westendbe vagy az utcán szinte egyáltalán nem tudok telefonálni hiába van a hang a 7-es szintre állítva, ja és nem vagyok süket mert többi telómmal nem volt ilyen gondom. Van esetleg valami szoft amivel meg lehet matatni a hangját?

G.

Gpek

(#1160) szabika válasza gpek (#1159) üzenetére


szabika
csendes tag

Itt találsz leirást hogy lehet kicsit meghuzni a hangját:

http://www.motoportal.dox.hu/

A seemplayer leirásnál.
De csak ovatosan! :)

[Szerkesztve]

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1161) gpek válasza szabika (#1160) üzenetére


gpek
tag

thx bár ez a hexa modosítás elég para nem?

Gpek

(#1162) Zadia


Zadia
senior tag

Na a 4 napos telóm már úton van a szervíz felé. :W :W :(((

(#1163) szabika válasza gpek (#1161) üzenetére


szabika
csendes tag

Hát igen.
Óvatosan kell vele bánni!

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1164) szabika válasza Zadia (#1162) üzenetére


szabika
csendes tag

Nekem is kb. 4 naposan ment szervizbe.
Csak szerencsémre helyben van és 1 óra alatt megvolt a szoftver csere.
Nekem a java alkalmazásokat nem inditotta el.
De már tök jó és szuperál ahogy illik.
Előfordul hogy néha nem sikerül minden tökéletesre. :)

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1165) Zadia válasza szabika (#1164) üzenetére


Zadia
senior tag

Nálam a csengőhang küldésénél volt probléma egyébként tökéletesen szuperált a teló.

(#1166) KillDon


KillDon
tag

Nekem gyári független V3-som van, már 4 hónapos és semmi baj nincs vele, eddig tök egészséges. :R

(#1167) robesssz


robesssz
csendes tag

Most vettem én is egy V3 -at és szeretném kérdezni hogy cuccokat mint pl: témák mp3-ak játékokat honnan lehet hozzá letölteni?

(#1168) robesssz válasza Blyan (#1056) üzenetére


robesssz
csendes tag

És megkérdezhetném a témákat meg a progit amivel feltetted honnan töltötted le?

(#1169) szabika válasza robesssz (#1168) üzenetére


szabika
csendes tag

ment pm! :)

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1170) dkekesi válasza szabika (#1169) üzenetére


dkekesi
tag

Sziasztok,

Nem tudtok RazrV3-hoz a gyári szoftveren kívül telefonkönv és SMS kezelőt Windows alá? A gyári agyon gagyi. Valami OPMII szintűt keresek.

Köszi a segítséget.

(#1171) Fulmi


Fulmi
senior tag

huhu lenne egy kérdésem -próbáltam olvasni annyi hozzászólást amennyit tudtam 1 óra alatt- hogy: miért lehet az h telcsizés közben a másik fél hangját rohadt szarul hallom sistereg meg minden baja van (telcsi moto v3r)? előre is köszi a választ

(#1172) - iSO -


- iSO -
tag

Sziasztok!

Hívás alatt történő hangfelvétellel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Rögzíteni szeretném a beszélgetést, csak az a baj, hogy 30 másodpercet vesz fel és utána megszakítja. Van erre valami megoldás, esetleg firmware.
Vagy valamelyik újabb Vxxxx tudja ?

Előre is köszi:

iSO

(#1173) KillDon


KillDon
tag

Lassan eladom a telóm, jövő hét vége felé új tel vásárlást tervezek. :C

[Szerkesztve]

(#1174) monti17


monti17
csendes tag

szevasztok
én most vettemilyen V3 -at eddig nekem nagyon bejön, és szeretném kérdezni hogy olyan cuccokat amit telepíteni kell mint pl: témákat játékokat azokat milyen programmal lehet rá rakni?
ill honnan lehet ilyeneket letölteni?
kössz előre is a segítséget

(#1175) Nightmare válasza monti17 (#1174) üzenetére


Nightmare
senior tag

Játékot bluetooth-al átküldöd;és telepíted.Nem mindet eszi meg.
Skin pedig a skinmanager progit ajánlom.
Esetleg még a p2kcommandert.

Ja a google a barátod... ;) [link]

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1176) monti17


monti17
csendes tag

bluetooth-ot nem adtak hozzá, cd-t se adtak szal örülhetek annak hogy egyáltalán a telefont odaadták... :)
ezért kéne a játék telepítéséhez is egy progi....

(#1177) Nightmare válasza monti17 (#1176) üzenetére


Nightmare
senior tag

3000 huf egy bluetooth adapter :U
Kábellal nem tudom hogyan kell;én nem használtam csak a skin feltöltéshez.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1178) Dollface


Dollface
tag

Sziasztok.

Bocsi hogy ide írok de a V3xx-hez nem találtam topikot sajnos.Meghát ez is V3 végülis :)

Szóval van valakinek ilyen telója?Tapasztalat róla?
Amire többen panaszkodnak a korábbi V3-asok kapcsán (V3,V3i) hogy a hangszóró nagyon halk (nem a csengésre gondolok hanem a beszélgetésre) ill. a gombok összecsukás után nyomot hagynak a kijelzőn.

Ezek igazak erre a telóra is?Vagy javítottak valamit?
Mert nem egy olcsó cucc és azért elvárnám hogy 90 ezerért ne kelljen törölgetnem a gombnyomokat a kijelzőről...

Válaszokat köszi előre is.

(#1179) Ricardo válasza Dollface (#1178) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig van topicja:[link]

(#1180) Dollface válasza Ricardo (#1179) üzenetére


Dollface
tag

Igen de az ilyen ''teszt-hozzászólások'' topic,gondoltam ez talán jobban pörög.
Minegy,bemásoltam oda is :)

[Szerkesztve]

(#1181) monti17


monti17
csendes tag

lenne olyan kérdésem hozzátok hogy egy mp3-mas számot mivel kódoljak le olyan 64-96kbps-re hogy telón több elférjen?
tudom hogy gugli a barátom de nem találtam benne ilyet

(#1182) Viktor0610 válasza monti17 (#1181) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az XP beépített hangrögzítője (Start menü - Programok - Kellékek - ASzórakozás - Hangrögzítő) képes erre. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1183) SLi


SLi
tag

Szép jóreggelt mindenkinek lenne egy olyan kérdésem hogy esetleg van e valakinek mini usb-jack átalakítója a telefonhoz mert ha van nekem kellene persze ha eladja:D

(#1184) rozmarka


rozmarka
csendes tag

Nekem van 1 Motorola V3i D&G telefonom!!
és azt szeretném kérdeznni hogy vannak-e a telfonhoz letölthető témák(skinek,theme)??
aki tud oldalt az légyszives irjon

(#1185) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok!
Tegnap visszakaptam a szervíztől a kicsikémet.
Kapott egy vadi új szoftvert és most már lehet vele üzenetként mp3 csengőhangokat küldeni. :C

(#1186) gabi123 válasza rozmarka (#1184) üzenetére


gabi123
senior tag

[link]

Forza Ferrari!

(#1187) gabi123 válasza Zadia (#1185) üzenetére


gabi123
senior tag

Hmm.... megnéznéd légyszi a szoftver verziószámát? :B

Forza Ferrari!

(#1188) Zadia válasza gabi123 (#1187) üzenetére


Zadia
senior tag

Azt,hogy is tudom?
ha elmondod------- megmondom.

(#1189) szabika válasza monti17 (#1174) üzenetére


szabika
csendes tag

Szia!

Skint a skinmanager es jatekot pedig a midletmanager nevu progival lehet a legegzszerubben. Mindketto hasonlokeppen mukodik. Ha erdekelnek jatekok hozza akkor szolj. :)

Udv: Szabi

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#1190) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ha vkinek észrevétele lenne az #1 hsz-el kapcsoltaban szolhat nekem vagy Viktor0610 -nek. Arra gondolok hogyha pl vmi abszolut nem állja meg a helyét vagy javitásra szorul!

Ha kell vmien progi a leírásbol mert a linkje nem müködik és a linkelt oldalakon sincsen fennt akkor szoljatok nekem felteszem rapidshare-re. ;)

(#1191) Paszulycsi


Paszulycsi
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. A V3i-hez vettem egy adaptert, hogy tudjak mini jack-es fülhallgatóval zenét hallgatni. Sajna nem szólal meg a füles, csak a telefon saját hangszórója.
Hol lehet a telefonban valahogy ezt beállítani? Köszi előre is!

(#1192) sss


sss
senior tag

Pár napja boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telefonnak. :C
Már régebben kinéztem, de úgy alakult, h csak most vettem meg, többek között a két évvel ezelőtti csillagászati árának köszönhetően...
Pár dolog ami nem tetszik benne:
Zúg a telefon. Ha otthon használom ahol teljesen csend van, akkor hallható, és eléggé zavaró. Vajon a v3 család összes tagja is így zúg? (v3i,v3x,v3xx,v6)
Néha eléggé halk. Hiába van max hangerőn. Néha viszont teljesen jó, pedig semmi hangerőt sem állítottam rajta.
Lehet, h űrfémből készült meg mittomén, de nem tűnik túl masszívnak. Régi telómat párszor sikerült leejteni, de sztem a v3 már az első ilyen alkalommal széttörne.
Így hirtelen ennyi negatívum jut eszembe, de nagyon tetszik egyébként.

(#1193) sss


sss
senior tag

Előző hsz-t már nem tudom szerkeszteni... :W
Hogyan lehet pl. játékokat (garivesztés nélkül) átrakni telóra? Adatkábelen nem nagyon sikerült, lehet bluetooth célravezetőbb lenne?

[Szerkesztve]

(#1194) ez_meg_emaz válasza sss (#1193) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Programokkal. :D
Jah és ki mondta hogy garivesztéssel jár :F ? Szerintem nem jár.

Bluetooth: jobb klikk a jar fájlon-->küldés-->Bluetooth eszköz
Kábel: Letöltöd a Motomidman nevű progit

Részletesebben:
Leszeded a driver tool nevű progit a letöltésekből(motorportál - regelned kell!:[link]). ez leszedi a p2k drivert a gépedről. nyomj egy restartot, aztán telót rá a kábelre kábel a gépbe, és mikor kiírja, hogy új hardver, akkor add meg neki a driver elérési útját, és ne engedd hogy hogy a windows a saját driverét használja. összesen 4 dolgot telepít fel. ezután már tudod használni az összes progit. miután az első driver felment, utána ajánlatos a p2kcommandert elindítani, mert különben csak sokára veszi észre.
miután fennt van mind a 4 driver, utána elindítod a motomidmant és beolvassa a javakat. utána tudsz telepíteni, törölni. fontos hogy p2kmódba legyen a teló, ezt a p2kdeamonnal tudod ellenőrizni, citromsárga csillagnak kell lennie.
De a legfontosabb, hogy a Mobile Phone Tools ne legyen fent!!

Játékokat szintén innen[link] szedhetsz le. v3-hoz 176x220-as mappábol. Elvileg csomagokba vannak azaz 1 csomagba több játék van. Válogass.

(#1195) diegho


diegho
nagyúr

hali srácok!

milyen progi kell ahhoz hogy képeket le és fel tudjak tölteni a telóról gépre? motorola phone tools elég vagy kell még valami? usb kábellel menne.

előre is köszi.

(#1196) Paszulycsi


Paszulycsi
csendes tag

Sziasztok!
Még mindig nagyon érdekelne a fülhallgató-probléma (egyszerü, normál füles) megoldása V3i-nél.
Van valakinek valami ötlete?
Üdv

(#1197) ez_meg_emaz válasza diegho (#1195) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Motorola phone tools ha jol tudom elég hozzá.
Ha azzal nem menne. Akkor először is le kell szedni a M.P.T.-t aztán ujrarakni a drivereket a p2kdriver-rel majd feltenni a p2k commandert.
p2k driver telepitési utmutatom van. Commendert meg állitolag nem nehéz feltenni. De annak is utána tudok nézni.

[Szerkesztve]

(#1198) leitnor


leitnor
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fekete V3at, de sokan le akarnak róla beszélni, mert szerintük megbízhatatlan.
Ilyeneket hallottam/olvastam, hogy szenved a bluetooth, magátol kikapcsol, nem mindig enged mp3at másolni, nem lehet rá másik telefonról telefonkönyvet másolni.

Nektek mik a a tapasztalataitok?
Köszi a válaszokat!

(#1199) sss válasza ez_meg_emaz (#1194) üzenetére


sss
senior tag

Kösz a választ. Motoportalon regelve vagyok, meg már nézegettem is ott a játékokat.(Amit adtál linket.) Azért gondoltam, h elveszhet a garancia, mert az adatkábelen alapban csak képeket, zenéket, meg videókat lehet átrakni.

(#1200) sss válasza leitnor (#1198) üzenetére


sss
senior tag

Hi!
Nekem nagyon bejön ez a teló, habár van pár apróság ami nem tetszik benne, ezeket leírtam a 1192-es hozzászólásban. Mp3-at nekem mindig engedett másolni, a sim kártyán lévő telefonszámok is megmaradtak, a bluetooth-ot nem próbáltam még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.